Опис курсу

Акторська майстерність, а, скоріше, знайомство з цією прекрасною професією необхідно кожному. Це, як уроки водіння: кожен якось уявляє собі, як крутити кермо, на які педалі натискати ... Але без навчання ми потрапимо в аварію. Так і в житті: ми якось уявляємо собі спілкування, любов, радість, гнів ... Але без уроків про життя, ми теж іноді потрапляємо в аварії. Сором'язливість, скутість, занижена самооцінка, маніпуляції, зневіра, апатія - усе це наші життєві аварії, які трапляються через незнання простих і дуже важливих прінціпов..актерской професії! Познайомившись з ними на тренінгах, ви знову познайомитеся з собою. Як казав Шекспір “Вся наше життя – гра, а люди в ньому – актори”. Але не жертви. Тож навчіться відрізняти життя від гри. І нехай гра вам в цьму допоможе!

Курс 8 місяців, але методика навчання побудована по спіралі: поступово ускладнюючи, відкриваючи нові грані, вона дає можливість новачкові підключитися в будь-який момент навчання, або вийти з нього, маючи достатній багаж для подальшої самостійної роботи.

Предмети курсу:

  • Акторська майстерність
  • Сценічний рух, пластика.
  • Сценічна мова, дикція.
  • Основи риторики і дікламаціі.
  • Виступи.
  • Запис візитки перед камерою.


Ви навчитеся виступати перед аудиторією, правильно використовуючи жести та міміку, володіти своїми емоціями, швидко орієнтуватися в ситуації, креативно мислити, знаходити нестандартні рішення, а головне, ви абсолютно точно зрозумієте хто ви, і чого хочете від життя.
Заняття проходять за адресою: ст.м. "Олімпійська", вул.Федорова 1/36.
2 рази в тиждень по 1,5 години
Вартість заняття 70 гр. місячний абонемент 500 гр
Початок занять з вересня.
Є група вихідного дня (сб. Або вскр. По 3 години 4 рази на місяць)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Golden Staff
Golden Staff
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок