Опис курсу

Сьогодні в освіті дітей на перший план виходить питання грамотного використання інформаційних технологій і технічних засобів, а також проблема безпеки. Тому на наших заняттях з інформаційної культури діти знайомляться з різними видами інформації, дізнаються як її здобувати, як зберігати, як використовувати.

На заняттях діти вивчають оптимальні способи поводження з будь-якою інформацією та як її представити у вигляді, зручному для подальшого використання. Програма передбачає оволодіння технологіями виробництва, збереження, аналізу, пошуку та передачі інформації. Діти навчаються ефективно використовувати інформацію у навчальній та повсякденній діяльності, перевіряти інформацію на достовірність, захищати і зберігати інформацію.

Курс дає можливість малюку оволодіти навичками роботи з планшетом (комп'ютером), ознайомитися з розвиваючими комп'ютерними іграми, що допоможуть навчитися писати, рахувати, малювати, працювати з іншими видами інформації.

unikum.if.ua/uk

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок