TRN.ua — 8 років! Скрыть баннер
Опис курсу

Київський мовний центр вивчення слов’янських мов Slavic Education Center пропонує індивідуальні заняття з польської мови з репетитором.

Індивідуальні заняття - це можливість вивчати польську під керівництвом досвідченого викладача, який розробить уроки, враховуючи особливості засвоєння вами матеріалу, навичок в навчанні, а також ваші аналітичні здібності. Уроки проводяться з виїздом викладача до студента.

Досить часто наші викладачі проводять індивідуальні заняття для мікрогруп (2 людини). Займатися польською мовою разом з напарником часто цікавіше, у викладача з’являється можливість підключити деякі дидактичні інструменти, недоступні для занять з одним учнем (парне відпрацювання діалогів, перевірка напарника та інші), максимально зберігаючи при цьому індивідуальний підхід до студентів. До того ж заняття в парі дешевші для учня, ніж особисті зустрічі з репетитором.

При занятті в парі вартість однієї години заняття для учня становить всього 100 грн.

Нашими викладачами розроблені програми різної інтенсивності та для різних цілей навчання (співбесіда на Карту Поляка, професійна діяльність і т.д.)

Вартисть індивідуального заняття з репетитором

  • 60 хвилин - 150 грн
  • 90 хвилин - 225 грн

Вартисть заняття з репетитором в парі

  • 90 хвилин - 300 грн


Більш детальна інформація -
http://slavic-edu.com/ua/individualni-zanyattya/

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Борис Архипенко, 08.10.2016, 10:37
Посещал около месяца индивидуальные занятия по польскому языку. Очень доволен уровнем знаний, которые получил за короткое время. Крутая команда, профессиональные преподователи. Советую изучать польский в Slavic Education Center.
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа web-дизайну
Школа web-дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок