Докладна інформація про компанію

Insha Osvita — це унікальний освітній центр, в якому ми поєднали наш багаторічний досвід співпраці з провідними учбовими закладами за кордоном та нетрадиційні підходи до вивчення іноземних мов. Ми зробили процес навчання ефективнішим, а тривалість заняття — коротшою. Ми повністю відмовились від домашніх завдань та використовуємо методики, що дозволяють засвоїти більшість з нового матеріалу протягом заняття. Наша команда — молода, творча, енергійна, компетентна, активна — переконає Вас, що вивчення мов — не нуденне заняття, а цікава та корисна справа. Якщо ваша мета — поглибити чи випередити шкільну програму, отримати роботу мрії в міжнародній корпорації, вступити до Кембриджу, навчатися в США, розуміти своїх бізнес-партнерів без перекладача, вільно спілкуватися під час туристичних візитів, здати міжнародні іспити Cambridge Test чи IELTS — ми допоможемо досягти її в строк і з максимальним результатом. 

Наша мета — ваша бездоганна англійська, польська, німецька, китайська, за яку точно не буде соромно.

Insha Osvita — це найсильніші викладачі, найкрутіші мови, найкомфортніші класи, найновіші методики, а також найкращі результати!

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Dialogue online
Dialogue online
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кременчуці, а також ВНЗ в Кременчуці, коледжі та технікуми в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці

Зворотній зв'язок