Курси
Категорії курсу: початковий розвиток - дошкільна освіта.
Вік аудиторії: дошкільники.
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Всім рекомендую дитячий центр Дюваль. Ходим до них в садочок вже 2 роки і всим задоволені. Наш Льоша ходить із задоволенням плюс дуже зручно, що в ціну включені різноманітні заняття, від танців і до підготовки до школи. Вдячні нашій виховательці Наталії Вікторівні за професіоналізм і цікаві заняття.

,

Занимаемся в Центре развития детей
''Дюваль'' полгода. Занятия интересные и захватывающие и моему Андрюше очень нравится ходить в садик. Здесь очень чувствуют настроение ребенка и учитывают особенности его характера. Мой сын стал более активным и коммуникабельным. Я присутствовала на пробном занятии и мне понравилась благоприятная домашняя обстановка и грамотное обучение. После занятий сын никогда не жаловался на педагогов, наоборот рисует для них подарки.

,

Ходим на подготовку к школе, по методике Полякова. Дочка ходит с удовольствием, уже читаем. Группы не большие, преподаватель всем уделяет достаточно внимания.

,

Дуже чудови Дитячий центр. Ми їздимо з Теремків на садочок повного дня. Дитина відвідує усі заняття, навіть у вихідний день мій синочок запитує чи йдемо у Дюваль.
Усім рекомендую.

Партнери сайту
Данко, навчальний центр
Данко, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок