Докладна інформація про компанію

Покоління Z - це інформаційне покоління, діти, народжені в епоху масштабного поширення інтернет-технологій (2000-2020 рр.). Центр розвитку навичок SOFT SKILLS "ПОКОЛІННЯ Z" створений 1 червня 2015 для формування надпрофесійних навичок дітей і підлітків 7-17 років для досягнення успіху в сучасному світі та підготовці до професій майбутнього + профорієнтація!

З 2015 року наші програми відвідало більше 1600 учасників, проведено 7 сезонів курсів, 4 весняних, літніх і осінніх табору, проведено понад 40 публічних заходів і відкриті філії на основі партнерських програм на лівому і правому березі Києва, зареєстровано 3 бренду в Укрпатенті!

У нашому багажі близько 30 унікальних програм, які ведуть не штатні викладачі, а експерти своєї справи, які мають значимі в своїй області, як правило керівники компаній, власники бізнесу, небайдужі і дуже люблять дітей люди! Кожна програм отримує десятки відгуків, які друкуються в соціальних мережах або відеотзивов на каналі Центру!

Ми - не бізнес школа, ми - СООБЩЕСТВО батьків, викладачів, тренерів, бізнесменів, громадських організацій, ЗМІ, метою якого є надання можливостей оволодіння гнучкими навичками (SOFT SKILLS) сучасним дітям і підліткам різних соціальних верств!

Наша унікальність в тому, що ми не обмежуємо спілкуваннями з нами в рамках курсу! МИ ВІДКРИТІ ЗАВЖДИ! Ми постійно на зв'язку, кожен тренер із задоволенням надасть консультацію та дітям і батькам і дасть відповіді на питання! Ми збираємо наших учасників на благодійні та громадські заходи, екскурсії в успішні компанії!

Всі заняття проходять у вигляді тренінгів, бізнес-симуляцій, ділових ігор, дискусій!

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток.
Вік аудиторії: молодша школа.
від 2200 грн
-3%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Andre Tan, академія стилю і дизайну
Andre Tan, академія стилю і дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок