Докладна інформація про компанію

Навчальний центр консалтингової компанії "Пульс" запрошує всіх бажаючих взяти участь в наших навчальних програмах, спрямованих на підвищення кваліфікації керівників, фахівців з продажу, кадрових та офісних працівників.

Ми пропонуємо цікаві програми, гнучкі, доступні ціни та зручні форми навчання: у складі відритих або корпоративних груп, індивідуально і дистанційно.

Для керівників ми розробили навчальні курси «Психологія управління» та «Управління продажами», а так само ряд консалтингових проектів, які розглядають питання діагностики та розвитку організації, управління персоналом, кадрової роботи і вирішують практичні управлінські завдання в проекції компанії - клієнта.

Фахівцям з продажу ми пропонуємо такі навчальні програми, як «Менеджер активних продажів», «Школа продавця-консультанта», «Телефонні переговори і техніки холодних дзвінків», «Основи рекламної діяльності» та інші.
У наших програмах розкриваються нові методики роботи з клієнтами, технології пошуку та аналізу інформації, особливості продажів по телефону і багато інших аспектів.

Менеджерам з персоналу і всім, хто зайнятий кадровою роботою, ми готові запропонувати програму навчання «Кадровий менеджмент» і ряд семінарів/тренінгів щодо кадрових технологій, в яких розглядаються такі актуальні на сьогодні питання, як пошук кваліфікованих фахівців, мотивація і навчання персоналу.

Більш детальну інформацію про наші послуги і навчальних програмах ви зможете дізнатися на сайті www.vac.at.ua, за телефонами +38(096)844-1212 та +38(066)391-66-70 або skype SV3399.

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я обучался у них по программе "Менеджер по продажам". Интересная программа, грамотный преподаватель. Я получил нужные мне знания и массу удовольствия от самого процесса обучения и общения с интересными людьми.

Усі курси в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок