Докладна інформація про компанію

Мовний центр "Лінгва" був створений у 2002 році, і зараз по праву вважається одним з кращих в місті Одесі. У центрі працюють 15 викладачів, які пройшли спеціальну підготовку та стажування в країнах викладаємих мов, які мають державні дипломи і сертифікати міжнародного зразка. Викладання всіх мов : англійської, німецької, італійської, іспанської, французької і Руського (для іноземців) ведеться за комунікативною методикою - тількі на мовй, яку вивчають, без використання рідної. Всі викладачі пройшли спеціальний тренінг для того, щоб навчитися працювати за комунікативною методикою.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

шарашкина кантора!!!дал на перевод документы.сказали 3 рабочих дня по срокам перевода.8 дней докменты не готовы...обходите стороной!!!

,

Не могу сказать ни плохого ни хорошего. Так как только зашел туда и сразу выбежал. Я был на Успенской, и у меня сложилось впечатление что коты испражняются прямо там. Вонище просто пипец - глаза выедает. Коты походу сцут и срут прямо там.
В общем вам конечно выбирать но я уже свой выбор сделал. Обхожу вонь стороной. Всем удачи)))))

,

У меня было два преподавателя, обе отлично обьясняли материал и ни разу не срывались, а тесты проверялись при мне же и тут же обсуждались ошибки! так что я очень довольна и отзывы только положительные!!:)))))

,

Положительного отзыва оставить немогу. Так как некоторые преподаватели позволяют себе срываться на учеников((. После прохождения определенного количества уроков, пишутся тесты, но результат никто не говорит. Преподавателю проверить некогда((

Партнери сайту
Baker Street Club
Baker Street Club
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок