Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моя дитина ходить в цей садочок вже третій рік. Я дуже задоволена. Невеликі групи, вихователі горять своєю справою, люблять дітей!!!!. Своя кухня і свій кухар - для мене це дуже важливо, продукти свіжі, на кухні завжди чисто, акцент на здорове харчування. Моя донька їсть навіть буряк. І вдома просить :). Ще плюс, що побудували власний майданчик у дворі, обіцяють весною дообладнати. Подивимось!

,

Хороший сад. Долго выбирали, остановились на этом. К детям всегда хорошее отношение. Все замечания учитываются. Уровень подготовки деток прекрасный. Довольно часто устраивают праздники, очень понравился выпусной в прошлом году. Ждем в этом году!

,

Садочок посередній. Нажаль, на районі немає державних. Розташування дуже незручне - посеред двору багатоповерхівки. Харчування на трійку. Діточок займають, але це ж це не все. Гуляють в жахливих умовах. Виховательки без досвіду - не вміють заспокоїти і зацікавити. Лише бігають і граються разом з дітьми. Якщо хочете дитину виховувати безалаберно-невгамовною - Вам сюди.

,

Прекрасний садочок. Рівень розвитку дитини та емоційного комфорту на висоті!

,

Очень понравилось. Воспитатели очень хорошие.

Партнери сайту
Монтессорі дитячий сад-школа «MonteKids»
Монтессорі дитячий сад-школа «MonteKids»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок