Також ми маємо дитячі садочки за адресами:

Сьогодні IQ club - це центр раннього розвитку, що працює з дітками в дитячих садках.

Активно допомагаємо керівництву дитячих садків у забезпеченні гідної матеріально-технічної бази. Робимо все необхідне, щоб малюкам було весело, затишно й цікаво протягом усього дня.

Дитячий садок працює з 8:00 до 18:30.

Ми завжди готові проконсультувати Вас з усіх організаційних питань. Вже на етапі знайомства і запису Ви переконаєтеся, що Ваш малюк - в надійних руках.

З якого віку можна відвідувати садок?

Дитячий садок проводить набір дітей з 2х річного віку, діти розподіляються за віковими групами:

 • ясельна ( 2 до 3 роки) ;
 • молодша ( 3 до 4 роки);
 • середня ( 4 до 5 роки);
 • старша ( від 5 років ).

Як відбувається навчальний процес?

З дітками працюють досвідчені педагоги та вихователі. Кількість дітей в групі (згідно з санітарними нормами) не перевищує 20, а всі заняття проходять у підгрупах не більше 10 дітей, що дає можливість індивідуального підходу до кожної дитини.

Наш розклад органічно поєднується з державною програмою дитячого садочка.

Заняття, які проводяться в садочку:

 • математика;
 • логіка;
 • ознайомлення з навколишнім ;
 • розвиток мовлення;
 • грамота;
 • музика;
 • творча майстерня;
 • фізкультура; 
 • хореографія;
 • англійська мова;
 • живопис;
 • інтелект клуб;
 • лего-конструювання.
Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Особисто мені дуже подобається, дитина з хорошим настроєм іде в садочок і таку ж веселу я її звідти забираю! Вихователі завжди привітні, завжди повідомляють про те, як дитина поводила себе цілий день, не бояться казати правди. В садочку дуже добре відпрацьований режимний процес, проводяться хороші заняття. А відносно прогулянки хочу сказати, що моїй дитині цікавіше ліпити пасочки в піску, чим грати в активні ігри (але всі діти різні).

,

А нам все нравится, ребенок ходит с удовольствием) и гуляла за забором и видела, что и вокруг сада обходят и все осматривают, а в конце прогулки играют в разные игры , самостоятельная игра тоже должна быть на прогулке. Воспитатели очень любят деток и придумывают интересные занятия, о которых рассказывают мне мой ребенок)

,

Полностью согласна с Анной. IQ club позиционирует себя, как заведение с индивидуальным подходом к ребенку. На практике иначе. И да, действительно, на каждом собрании, руководство подчеркивает, что никого не держим, не нравиться что-то - уходите.
На прогулке воспитатели с детьми не проводят наблюдения и не организовывают игры. Дети самостоятельно в песочнице играют или за столиками сидят. Неоднократно гуляю возле садика, чтобы понаблюдать за детьми на прогулке.
К занятиям претензий почти нет. Уровень английского не очень. Но нравиться, что в обязательном порядке каждую неделю деткам показывают театр. Все занятия начинаются вовремя. Занятия очень интересные.
Не у всех в коллективе с коммуникабельностью хорошо. По моим наблюдениям, в каждой группе один воспитатель добрый, отзывчивый, улыбчивый, активный, а второй- строгий, с претензиями, высокомерный, завышающий себе оценку. А к администратору, лучше с вопросами не подходить. Четких ответов на свои вопросы не получите.

,

Нравится подход к ребенку и , что не приходится заморачиваться по поводу , что то купить в сад(канцтовары моющее и тп.) или починить всем этим уже занимаются вместо нас, плюс интересно моему ребенку ходить на занятия которые там есть

,

Моя доченька очень любит iqclub с огромным удовольствием ходим, ну а мне как маме нравиться сочетание индивидуального подхода и внедрение современных методик, а еще мне нравится, что они придерживаются всех основных режимных процессов

,

Дуже подобається індивідуальний підхід до дитини, помітно, що займаються і вкладають всю душу в свою роботу.

,

Когда шли в деткий садик, мы были в восторге - молодые воспитатели, отличный ремонт, множество занятий. На практике же, подход сада очень странный, вы не имеете права быть чем-то недовольным, иначе улыбчивые воспитатели начинают с вами разговаривать так, будто вы бомжик случайно зашедший на территорию, руководство при любом конфликте начинает шантажировать тем, что разорвет с вами договор в с понедельника вы можете не приводить детей. Занятия, да, есть и ничего плохого сказать не могу, детям вроде как нравится, но такие же занятия проводят и обычных садиках, если добросовестные воспитатели. И еще, детской площадки нет фактически, старая песочница, в которой детки пальцы переодически защимляют. Воспитатели болтают во время прогулки по телефону, т.е. дети сами по себя ходят, никто их ни чес не занимает.

Партнери сайту
Дитячий клуб-садок Вікторії Миронової
Дитячий клуб-садок Вікторії Миронової
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок