Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дочка ходила зі своєю дитиною на співбесіду до першого класу в Ластівку. Дуже дивно! Чому психолог цього закладу проводила співбесіду РОСІЙСЬКОЮ мовою ??? Вирішили, що підемо до іншої школи...

,

В цьому році закінчили 4 клас. Вчитель Тетяна Петрівна. Нажаль із всього класу де кілька учнів змогли поступити до профільної математичної гімназії. Тетяна Петрівна не дала належного рівня знань своїм учням. ДПА склали погано не лише з математики. В цьому році вона знов набирає перший клас. сумно...що така безвідповідальна виявилась наша Тетяна Петрівна.

,

Меня очень сильно смущает психолого в этом заведении...Пока присматриваюсь. Она превышает свои полномочия, мы уже не раз обсуждали этот вопрос с другими мамочками...Не умеет она работать с детьми. Она их "эмоционально подавляет" Родители, присмотритесь к ней.

,

Забрала своего ребёнка из 3-го класса в этом году. Нам не повезло с классным руководителем. На утренники готовят их плохо, дети не понимают зачем их выводят на сену. творят что хотят. Конфликты в классе между детьми постоянно. Знания удовлетворительные. В конкурсах и олимпиадах дети практически не участвуют.

,

Стандартный советский садик.
Могу похвалить несколько воспитателей - Татьяна Михайловна, Татьяна Павловна, Светлана Николаевна и Оксана Владимировна.
Все остальные работают по принципу запугиваний и криков.
Не советую.

,

Уже друга дитина в цьому садочку - задоволені всі - і діти і батьки. Величезне спасибі усім вихователям, особливо в ясельні групі, а також Ірині Вікторівні. На Оболоні кращого садочка немає.

,

Школа просто супер учителя добрые,приветливые! НРАВИТЬСЯ!

,

ми почали ходити з 2 років а зараз вже закінчуємо 4 клас.
Нам подобається. Дуже сильні педагоги як в садочку так і в початковій школі.

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок