Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

"Совковий" садок, за великі гроші! Була свідком як дітей насильно "запихали" їжею, до рвотного рефлексу.Обіцяної домашньої атмосфери я тут не побачила, дитину залякали, найвживаніша фраза:"ЗАКРИЙ РОТА!". Діти "ходять по струнці", сидять тихіше та рівніше ніж в школі, можливо це "добре"...та чи нормально для малят 3-х,4-х років.....
З хорошого.Прекрасний вихователь,Ольга Василівна - педагог від Бога,та нажаль її перевели до старшої групи,син почав сам одягатися, закрита територія-спроба втечі "потерпіла фіаско".

,

Дорогие родители, те, кто еще выбирает садик для своего ребенка.
Хочу сказать, что лучше садика на Троещине нет! Мой ребенок не совсем "садиковский" :) у нас было много слез, протестов и пр., но терпение, а главное любовь нашего воспитателя к деткам, смогли преодолеть все!
Спасибо огромное всему коллективу! Но особенно, конечно же за любовь, за доброту, за понимание каждого ребенка!
Спасибо!!!

,

Перебрали всі можливі варіанти в районі, але Престиж вразив нас особливо, адже такої доброзичливості та домашньої атмосфери я раніше ніде не зустрічала. Порадившись вдома, з чоловіком, ми зупинили свій вибір саме на цьому садочку. Ходимо в садочок з вересня і всім задоволені. Чуйні вихователі, заняття з дітками проходять кожного дня, а свята взагалі на вищому рівні.

,

Выбрала садик по рекомендации знакомых и ничуть не пожалела: воспитатели доброжелательные и отзывчивые, на кухне готовят очень вкусно. В общем за адекватную плату, вы получаете садик в который ваш ребенок будет ходить с удовольствием.

,

Садик очень хороший.Дети-просто чудо,всем весело.Воспитатели добрые, отнсятся как к своим.А вот школа похуже.Захожу в класс-учительница разговаривает по телефону,на меня не обращает внимания.Ни один ребёнок в классе не здоровается со старшими.Но всё равно оставил свою девочку в Престиже.В классе 10 человек.Тихо,каждый ребёнок под присмотром.Плата за обучение отсеивает детей из не благополучных семей.Я обошёл много школ на Троещине,но решил не переводить.Нет идеальных школ.Ведь школа-отражение нашей жизни.

,

Ужасное учебное заведение! Пожалейте своих детей - не отдавайте их туда.

Партнери сайту
Корекційний дитячий садочок «А.KID»
Корекційний дитячий садочок «А.KID»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок