11 лет Work.ua Скрыть баннер
Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Павильоны, заборчики, площадки - как будто их бомбили. После обеда не выходят гулять, учитель мотивирует это тем, что поломались фонари и детей не видно! В крошечном классе набито 35 человек. Гулять почти не выходят. Душно, сидят, как селёдки в бочке. Один мальчик всё время с планшетом. Вокруг него толпа детей - а учителям это и на руку - сидят детки кучкой, не рыпаются, ну и хорошо. За программу Росток, театры-экскурсии-кружок-фонд класса-еду мы платим в месяц до 800 грн. в месяц !!! Да в лицеях и то дешевле. И главное: со второго класса второй язык обязательный. Кто-то почему-то решил, что это должен быть русский. (!!!) нет слов, занавес.

,

Дуже вдячні керівництву і педагогам цього закладу, де закінчили молодшу школу. Добре упорядкована, затишна територія, охайні класи, добре поставлена позашкільна робота, влаштовують дуже цікаві екскурсії, добре, що забезпечена можливість дітям спати вдень у першому класі, це нам дуже допомагало. Важливо, що педагоги приділяють значну увагу не лише навчанню, але й вихованню - тому, як діти спілкуються, почуваються в колективі, створюють доброзичливу атмосферу. Дуже вдячні нашій вчительці Тетяні Вікторівні, - дуже світла, доброзичлива, натхненна людина, радіємо, що нам так пощастило із Першою вчителькою!

,

Вихователі прекрасні. З душею підходять до своєї роботи. Також у садочку дуже смачна їжа - діти люблять там їсти. Щира подяка всім працівникам садочка.

,

Перевели ребенка с 132. Ребенку очень нравится, хорошие учителя, отличное отношение к детям, много экскурсий и.т.д. Ребенок в школу ходит с большим удовольствием. Руководству и учителям СПАСИБО!

,

Чудовий садочок !!!

,

Чудовий садочок-школа. Прекрасні вихователі. Дуже смачно готують.

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок