Оцінка відвідувачів
(по 20 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Ставлю 4, захоплення від садочку немає, але дитина під наглядом, нагодована, і поряд з домом. Так що може бути.

,

Садок чудовий. Хороші працівники.

,

Наш садок просто чудовий!! Двоє дітей відходили один за одним 7 років. Величезне спасибі нашим вихователям - Вікторії Вікторівні (улюблениця всіх-всіх діточок) і Ользі Володимирівні (не менша улюблениця), няні - Галині Євстахівні, а також музкерівнику - Руслані Богданівні. Моя старша дитина (вже закінчила 4 клас) досі хоче повернутися в садок, її б воля - вона б там жила, а це вже багато про що говорить. Шкода, що вже доведеться з вами попрощатися. Ви найкращі!

,

Дуже жахливий садочок. В ньому працюють непрофесійні вихователі. Вчитель вчить дітей нецензурно висловлюватися, знущається над дітьми, застосовує методи залякування до дітей. Ми дуже обурені, - як такі вихователі взагалі можуть бути допущені до виховання дітей.

,

Я задоволена садочком. Коли моя дитина там - я спокійна. Нагодують, навчать, поспить, погуляє. В садочку чистенько і затишно. Вихователі і помічники вихователів доброзичливі і приємні люди.

,

садок поганий,нічого не вчать,два свята на рік,а підготовки ніякої,тиждень до свята роздають віршики.Завідуюча нічого не робить для садка,всі гроші в кишеню,а ви мами здавайте то на ламінат,двері,ліжка,пісочниці і ще 20 грн до квитанції

,

Хороший садок

,

Нормальний садочок, один недолік переповненні групи.

,

Моя дитина ходить другий рік. Минулого року ходив ясла, вихователі суперові, няня супер.Цього року ходить до іншої виховательки малий задоволений, говорить що смачно готують, на заняттях цікаво. Завідувач хороша, дбає про садок.

,

Садочком дуже задоволена.Моя дитина вже ходить третій рік, вихователі що в ясельній групі, що старших групах надзвичайно хороші. Завідувач дуже чуйна, проста людина, з усіма батьками знайде спільну розмову. Харчування дуже хороше, з дітьми завжди проводять заняття. Рекомендую цей садок.

,

я як бабця - хочу подякувати усім працівникам .
за турботу та безкінечну любов до наших дітей
Не звертайте уваги на дибілів - які пишуть дурь.
кому не підходить садок прошу йти у інший.
вихователів у яслах двоє --дуже хороші а няня взагалі супер .

,

хто знає чи хороша вихователька у яслах№118?

,

Я вражена цыэю дит.установою.Діти доглянуті,нагудовані,постійно проводять заняття . Завідувачка супер

,

все починаэться з керівника .вона взагалі не занімається садочком. тільки одяг міняє

,

Жахливий садок. Вихователі роблять що хочуть, можуть їх залишати самими, а самі підуть ляси точити. Ніколи не знаєш що дають їсти. Не раз дитина говорила що на сніданок був сік з печенням. Якщо дитина не хоче їсти в неї просто -напросто забирають тарілку і не догодовують. Абсолютно нічого не вчать. Ніякого розвитку, немає гуртків , ні лялькових вистав. Я просто немаю слів.

,

Садок нормальний. У зв`язку з переїздом вимушена переводити свого синочка в інший садок. В нашій групі вихователем є Вікторія Вікторівна - найкращі рекомендації. Чуйна, уважна і багато чому навчає діток. Я вражена скільки моя дитина нового дізнається в садку.

,

Не знаю в чому жах , може ви не потрапили в цей садок . А мої діти відвідують садок з радістю . Навчанням та вихованням я абсолютно задоволена.

,

Нормальний ,простий ДНЗ.

,

Жахливий садок

,

нормальні умови для діток

Партнери сайту
Дитячий садок «Школа Активної Дитини»
Дитячий садок «Школа Активної Дитини»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок