Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

не вдається зареєструватись. підкажіть будь-ласка як, хто зміг. дякую

,

Дякую чудовому, люблячому дітей, педагогу, чуйній людині, найкращому вихователю і просто красивій жінці Любові Ярославівній за її терпіння, величезну працю і материнську любов, яку вона вкладає в наших дітей! Низький Вам уклін за моїх двох синочків, яких ви виховуєте! Для мене - це найкращий садочок! Дякую також завідуючій садочку за вміле керування і співпрацю з батьками

,

гарний садочок ходим в ясельну групу вихователька Галина Михайлівна і няня п. Люба дуже добре знаходять підхід до дітей не роблять різницю між дітьми! Загалом гарне харчювання,гарна територія . Завідуючя садка вирозуміла жінка. 1 місце ставлю за все. Дякую за увагу і догляд за моєю дитиною!!!

,

дійсно гарний садочок. персонал хороший, далеко від загазованої Личаківської, але багато залежить від батьківської співпраці заради створення комфортних умов перебування діток. не буду вихваляти нікого х вихователів і нянь-це нечесно, бо мої дітки не скаржились на жодну.

,

Садок рекомендую всім, мої двоє донечок виросли і виховані Любою Ярославівною-найкращою вихователькою в світі. Кожне свято-подія, а кожен день свято для дітей цього садочку. Ми сьогодні в перший клас пішли, а за садочком вже сумуємо. Дякую Вам за наших дітей.

,

для моєї дитини дуже добрий садочок. синочок ходить вже другий рік. йому чудово підійшли і вихователька і няня. садочкові ранки дуже насичені, веселі. п. Валя (музичка) - викладається на 100 % при підготовці до ранків. територія садочка чиста. є своя котельня. затиший зелений район, нормальне харчування.

,

Чудовий садочок. Професійний персонал. Вихователь Любов Ярославівна заслуговує найвищої похвали. Тішить, що людяність і любов до дітей у цьому садочку на 1-му місці. Завідувач садочка вирозуміла і адекватна людина. Усім дуже дякую!

,

Моя дитина також відвідує садок №132,зараз навчається в молодшій групі!Вихователь-просто чудовий!Леся Іванівна,відноситься до дітей як мама,добра,лагідна,та чуйна!А ще чудовийспеціаліст своєї справи!Всім радимо даний садок!

,

мені і моєму сину дуже подобається цей садочок-смачно готують)))

,

мені і моїм дітям подобається цей садочок-бо там дуже смачно готують і взагалі ми задоволені)))

,

Ми теж досить задоволені цим садочком. Гарно розвивають діток, дуже хороші як вихователі, так і няні. садочок світлий, чистий, теплий, без сирості, що дуже важливо для дітей. велика озеленена територія навколо. старший син відходив, тепер із задоволенням віддали молодшого.

,

садок дуже хороший .мій син ходить туди з задоволенням завідуюча садка підтримуе дисципліну неробить різницю між дітьми.дуже чистенько.садок далеко від дороги гарна зелена територія.а свята організовують просто супер.мають автономне опалення телевізор карооке музичний центр.я доввго вибирала садок і дуже задоволена своїм вибором.

Партнери сайту
Дитячий клуб-садок Вікторії Миронової
Дитячий клуб-садок Вікторії Миронової
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок