Оцінка відвідувачів
(по 25 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Все просто чудово!

,

Садком задоволенна повністю, діти доглянуті, гарна атмосфера, багацько свят чудових, гарні вихователі, все що потрібно для дитини.

,

водили свою доню в цей садочок - лише гарні спогади. Діток згуртовували, навчали, розвивали, а свят скільки було...і не злічити всіх. ( п.Галя дуже ретельно готувалась разом з дітками до них).Щотижня була нова тема - взнавали, вивчали і закріпляли її.

,

Садочок з традиціями, садочок де мудро і з любов'ю виховують дітей. Садочок де немає хабарів, де працівники є людьми з гідністю!
Сподіваємося, що колектив садочку залишатиметься незмінним і даруватиме свою працю нашим дітям.

,

Садочок чудовий. Дитина ходить залюбки. З дітьми працюють. Доня щодня приносить нові вірші і пісні. Ніколи не плаче що не хоче йти.
Просто супер!!!!!!!!!!!!!!!

,

Жахливий садок!
за дітьми не дивляться!
Вихователі замість того, щоб дітей хоч трохи пильнувати - вимальовуються блєсками, пудрами і всякою іншою "штукатуркою".
Діти вічно не впильновані! Жахливий садок!

,

Садочок поганий

,

Про яку там атмосферу можна говорити якщо за вікном ведеться будівництво. Цілісінькі дні машини возять будматеріали. Двір садочку малесенький, не рівний. А зі сторони гуртожитків розрівнями сміттєзвалище просто під самий паркан садочку.
Атмосфера просто :( .
Для тих хто планує відати дитину в цей садочок знайте на літо садочок влаштовує відпустку і щодня забирати дитя необхідно до 5 години.

,

Садочок просто чудовий. Всі вихователі дійсно люди, які працюють за покликанням. Спасибі пані Лесі за атмосферу родинного тепла і затишку, який вона створила в своєму маленькому колективі. Я маю з чим порівняти. Ми відвідували інший садочок з великими приміщеннями і рівним подвір'ям, але повірте, це не важливо. Тут дітей люблять, з ними займаються, заняття дуже цікаві. А які чудові свята! Цей садочок найкращий!

,

найкращий садочок у світі! так, тісний, так мало місця, але не це важливо для дитини. Там гармонія, діти завжди усміхнені, веселі, зайняті тими справами, які їм цікаві. Виховується патріотичний дух, любов до природи. Пані Галя і пані Люба - просто супер-вихователі! А діток записувати краще коли їм 1-2 місяці ;)

,

садочок прекрасний (про атмосферу), але от попасти туди реально неможливим здається( записала доню в лютому 2011 року (півтори роки наперед перед набором!) і вже були вісімдесят якісь там в списку. приходили цього року, просили...ніяк :( а я дуже справді хочу для доні той садок, бо вона дуже творча в нас дитина. мами, чиї дітки ходять: невже справді Ви записувалися ще вагітні?

,

може питання зовсім не у тому що ви НЕ пластуни? у нашій групі тільки 5 пластунів, а всі решта 15 діток не мають жодного стосунку до пласту. більшість з них - з околиць.

,

садочок класний, хоч і опалення пічне і води теплої в кранах нема, зате є душевне тепло і видно, що вихователям приносить радість їхня робота.А пані Лесю просто замучили дзвінками і протекціями, вона між молотом і наковальнею - з одного боку намагається сформувати відповідний контингент, нормальних дітей зружити між собою, а з іншого - ці протеже вимагають брати дітей, про яких потім кажуть " а мы Максимку забрали оттуда - его там заставляли молиться а он не хотел, и не хотел чтобы его батюшка поливал святой водой", а з третього боку, фізично там справді мало місця, бо він розташований у старій польській віллі, тому помістити 20 дітей у спальні - реальна проблема.

,

Садочок не подобається. Пічкове опалення, на пічках сохнуть дитячі колготи не дуже то чисті. Уявляєте запах? Жахливі деревяні і небезпечні сходи на 2-й поверх по яких діти ходять щодня. Дитячі майданчики не є в хорошому стані влітку зарослі травою а взимку кучогури снігу, крім того подвіря під нахилом. Але щоб я не написала вирішувати вам- розумним батькам. Спершу чим вірити відгукам які тут написані подумайте а чи не самі вихователі їх і написали. Бажаю кожному обрати той садочок на який заслуговує ваша дитина.

,

так, але садочок для вибраних - п. Леся ж не може відмовити пластунам, а от про інших у тому числі діток з району можна забути. Створіть при пласті дит садочок! Дайте діткам з незаможних родин можливість содити в хороший садочок.

,

В наш садок ходять найкращі діти і їх батьки! Дякуємо батькам за розуміння, допомогу та співпрацю!

,

Найкращий садок у Львові!!!!!! Дякуємо п.Галі!!!!!

,

Садок просто чудовий! моя друга дитина його закінчує і ми надзвичайно раді, що мали можливість познайомитися з чудовими вихователями, керівниками і помічниками!!! ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую пані Галі )))) !!! Це безперечно найкраща вихователька! Педагог від бога. Діти її дуже люблять:-)
Це маленький та по-сімейному затишний садочок!

,

Згідна садочок дуже гарний !!! ;)

,

Незнаю , хто тут пише , що п. Леся брехлива. Можу точно сказати це просто наклеп. Садочок дуже, дуже хороший. Діти розвиваються надзвичайно швидко. Дитині дуже цікаво ходити в садок, на високому рівні англ. мова багато додаткових занять. Я як мама дуже задоволена цим садком. Велике дякую п. Наталі і п. Світлані , а також п. Дарі за догляд моєї дитини.

,

Надзвичайно задоволені!

,

Садочок просто супер!!!

,

Просто жах. Завідуюча п.Леся -брехлива жіночка. Пообіцяла взяти дитину, а коли прийшли через 6 місяців то зробила з нас дурнів і сказала, що немає місць. Гроші не взяла бо важливо мати прізвище відоме.

,

садочок супер!!!!!!!!!! сама колись там вчилась і раджу всім

,

Наш любимій садик, 2-гор уже туда отправили :-)

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок