Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садочок чудовий,дитина довольна,вихователі добрі

,

мало відгуків про цей садочок. мабуть через те що в правилах забороняеться "ненормативную лексику,-використовувати...бо як чую про цей садочок нічого іншого не пригадую.. стояв мій син в черзі стояв...і пішов в школу))))зате не одні люди без черги з конвертиком проскакали....і як говорить народ зараз в садочок винниківський дитину віддати потрібно мати знайомих при посаді і 100 у.о,ну або Вам сильно пощастило і ви входите в родину завідуючої.а тепер по суті -говорять вихователі там хороші совісні,харчування таке як і в більшості держ.садочках ,але давати 300 у.о за совдепівські умови,і за те щоб ваша дитина була 46-ю в групі?щоб дитині бракувало стільця,спала з кимось в ліжечку....я обрала інший садочок..і без взятки дитина ходила,ми купили лінолеум і розетки(витратили 1300 грн,бачили на що витритили,а не дали баснословну сумму завідуючій,на незрозумілі витрати!)правда возили до Львова,а зараз підростае менший синочок,а ситуація не змінилася.

,

Дякую, керівнику закладу п. Галині, вона дбає про садок, робить все можливе щоб дітям було затишно, нагодовані. доглянуті. в садочок ходить вже друга дитина, я як мама задоволена, вдячна п. Галині та колективу.

,

садок чудовий .вихователі дбайливі.в яслях-45штук синок ситий і доглянутий,в старшій групі-42штуки доця співає,вчить вірші,англійська,танці,виступає,малює.кому не подобається-не ходіть

,

нормальний садочок. я перший раз як побачила з середини також умнічала. але пройшовши декілька садочків у львові.. оцінила, що ненайгірший він.

,

норм

,

Незнаю яК вихователі,може і хороші,а сам садок ужасний,старий,коврики ше ті як ми малими були,а кий захід жах один,смішно дивитись на таке.Щей один садок на місто.Така наша держава....

,

Прикиньте, а моя дитина довольна садочком, а я як мама довольна що моя дитина нагодована, доглянута, і розвивається. Вихователі доглядають за всіма дітьми не дивлячись, на те,що їх багато. А про те щоб їх не було багато повинна подбати наша дорога влада Винник!!!

,

Дітей багато, сидіти немає де, сплять по двоє на ліжечках, прикиньте !!!

Див. також:
Зворотній зв'язок