Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Приміщення на залізничній знаходиться на 1-му поверсі, там тепло, дітки мають свої ящики і вішачки. Є три кімнати, туалет і окремо горщики. Кухня маленька, але охайна. Єдине що не дуже добре так це те що гуляти їм особливо нема де. Раніше вони гуляли на дитячому майданчику, але я так зрозуміла що жителі райончика обурювалися що дітки займають гойдалки і тд і тепер там гуляти не виходить. Шкода. Я сподіваюся що адміністрація постарається вирішити це питання.

,

Моя донечка ходить в садочок вже з літа. Їй зараз 2.5 років. Спершу звісно плакала, але потім звикла і ходить з задоволенням. Виховательки добрі та чуйні, єдина шкода що останім часом часто міняються. В садочку діти малюють, ліплять, роблять аплікації і батькам їх ввечері показують. Діток в групі не багато, 5-7 приблизно. Одного разу була присутня на обіді, діткам дають зупку з фрикадельками на друге варенички і компот. Якшо дитина хоче додаткової порції, дадуть без питань. Ми завжди запізнюємося, тобто приходимо на 9.30-10.00, але на нас ніхто за таке не свариться. Батьки можуть прийти в будь який час і подивитися як і що там дитинка робить, ніхто і слова не скаже. Але чи варто? Особисто моя мала вже ні бавитися ні їсти нормально не хоче а тільки " мама мама". Оплата 3000 грн в місяць. Я вважаю плату абсолютно виправданою. Оренда, комунальні послуги, зарплата вихователям, канцтовари, харчування і тд. Я не уявляю як може садочок за теперішніх умов функціонувати за менші гроші.

,

Happy это первый садик,куда мой малыш ходит с большим удовольствием,до этого мы ходили в государственные садики,но после первых дней переставали ходит,здесь весь персонал очень внимательно относиться ко всем деткам,к каждому находят свой подход...В саду с ними занимаются, играют, учат...Сейчас приходя в сад не могу забрать своего ребенка, он не хочет уходить...Хочу сказать только слова благодарности всему персоналу садика Happy и пожелать только развития...)))

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок