Приватний дитячий садок "Академія Дитинства" оголошує набір дітлахів від 1.5 до 6 років. Невелика кількість дітей у групах дає можливість створити психологічно комфортні умови, пом'якшує період адаптації і дозволяє максимально розкрити здібності дитини. Режим роботи з 08:00 до 19:00.

Про нас:

Ідеальне розташування

Наш дитячий садок розташований в тихому районі, далеко від автомобільних доріг, в затишному двоповерховому будинку, яке відповідає всім сучасним вимогам. Територія огороджена, охороняється службою охорони, обладнана відеоспостереженням.

Відмінна майданчик на зеленому ділянці

Майданчики для прогулянок обладнані ігровими зонами, відповідно до віку дітей і вимогам безпеки. На території дуже багато рослин: горіхи, туї, ялівці, зелені газони. Повітря чисте і корисний!

Корисне час для занять і відпочинку

Розподіл часу на процеси життєдіяльності встановлені на основі загальноприйнятих норм. Вони відповідають найважливішим фізіологічним закономірностям, які притаманні дітям даного віку.

Группа

Наповнюваність групи - 15 дітей. У групі враховуються індивідуальні особливості кожної дитини: умови життя в родині, стан здоров'я, звички в їжі, рекомендації по дієтхарчування. Кожна дитяча група ізольована. У всіх групах зручні меблі відповідно до віку дітей, цікаві навчальні матеріали, «розумні» ігри та іграшки.

У нас є все для різнобічного розвитку дитини

Просторий музичний зал, зона для занять спортом, обладнаний мольбертами кабінет для занять образотворчою діяльністю. Вивчаючи Одеса дитячі сади, мами і тата хочуть знайти таке місце, де їх дитина змогла розкрити свій творчий потенціал. Тому вони вибирають «Академію дитинства».

Заняття: навчання і розвиток

Заняття проводяться за державною програмою «Дитина», дихальна гімнастика по Латохіной, театр фізичного розвитку Єфименко, а також з впровадженням кращого досвіду дошкільної освіти та інновацій.

Проводяться заняття з розвитку мовлення, образотворчого мистецтва, сенсориці, конструювання, фізкультури, музичного виховання. Групові та індивідуальні заняття з логопедом і психологом. Навчання гігієнічних процедур проходить в красиво оформленій туалетній кімнаті в ігровій і віршованій формі.

Їжа завжди подається красиво

Позитивний вплив на апетит дітей виробляють естетично оформлені стіл, їжа, приємного кольору посуд, серветки з веселими візерунками.

І солодко спиться

Денний сон по тривалості 2.5 години в затишній спальні. Засинання під ніжну колискову і добру казку. У спальні під час сну обов'язково присутній вихователь.

Прогулянки


Два рази на день діти гуляють на майданчиках з закритими альтанками та обладнанням за віком і стандартам. Під час прогулянок регулюється діяльність кожної дитини, одні залучаються до рухливих ігор, інші - утримуються від надмірного збудження.

Їжа завжди смачна і корисна

Чотириразове домашнє харчування, при необхідності дієтичне меню. Їжа готується з якісних продуктів, на очищеній воді. Контроль над станом здоров'я дітей, санітарно-гігієнічним станом приміщень і якістю їжі здійснює медична сестра і лікар. Але ж далеко не всі дитячі садки Одеса можуть запропонувати смачне, корисне і різноманітне харчування.

Педагогічний склад

У дитячому садку працюють висококваліфіковані вихователі, логопед, психолог, хореограф, інструктор з фізкультури та ЛФК, викладачі англійської мови.

Час роботи

Працює 6 груп. Групи формуються за віком.
Дитячий садок працює з 8.00 до 19.00.

Дорогі мами й тата! Якщо ви шукайте дитячі садки Одеси, приводите вашого малюка в «Академію дитинства»! Адаптація до дитячого садка пройде без єдиної сльозинки, і ви будете завжди спокійні за свого малюка і впевнені, що йому тут добре.


Заняття:

Гра має важливе значення в житті дитини, має те саме значення, яке в дорослого має діяльність, робота, служба. Який дитина в грі, такий багато в чому він буде в роботі, коли виросте. Тому виховання майбутнього діяча відбувається, перш за все, в грі.

Гра - це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається цілющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра - це іскра, що запалює вогник допитливості і допитливості.

Гра - це основний спосіб придбання дитиною базових знань і навичок, які в майбутньому допоможуть йому, з одного боку стати особистістю, а з іншого бути частиною суспільства.

 • Виходячи з цього, ми можемо запропонувати вам наступний навчальний комплекс:
 •  підготовка до читання;
 •  підготовка до листа;
 •  математика (логіка);
 •  художня література і розвиток мови;
 •  дитина і навколишній світ;
 •  іноземні мови (англійська);
 •  театральні заняття;
 •  творчість (ліплення, аплікація, малювання);
 •  танці;
 •  фізкультура;
 •  дитячий фітнес;
 •  заняття з психологом;
 •  заняття з логопедом.
Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

И мы садиком довольны. Детей в группе не много и я спокойна, что моя доця не останется без внимания. В "Академии детства" очень насыщенная учебная программа. На хорошем уровне английский язык, много других предметов: шахматы, хореография, логопед... Режим, досуг, питание - все соответствует высшему уровню. Любое мероприятие сопровождается фото и видеоотчетами, которые моментально сбрасываются родителям на вайбер. Рекомендую!

,

Отличный садик. Лучший в Одессе. Долго выбирали сад для сына, знакомые посоветовали Академию Детства. Ни разу не пожалели. Отправляя ребенка в садик я на 100% уверена что с ним ничего не случится, он будет вкусно накормлен и к тому же, позанимается согласно возрасту. Если у нас появится второй ребенок, то уже точно - только Академия Детства!

,

Садик лучший в Одессе ! Мы в восторге ! Дети окружены заботой и вниманием . Спасибо !

,

Моя дочка ходит в садик "Академия-детства" уже 2,5 года. Красивый,уютный,теплый,чистый садик.Персонал добродушный,отзывчивый,спокойный.Ребенку нравится,и это главное.Я спокойна.Мы очень довольны,долго выбирали сад и наконец то нашли..

,

У меня сын ходит в этом саду , мы очень довольны . Ребенок идет в сад с удовольствием , а вечером не хочет уходить.

,

Самый лучший и самый любимый детский садик! Ходим уже 1,5 года. Очень профессиональный и внимательный персонал. В саду царит душевная и тёплая атмосфера. Сынуле нравится питание, а он у нас на диете и ему подбирают меню. В садике просто стерильная чистота и порядок. А утренники и праздники просто супер и у ребёнка всегда море впечатлений! Я очень капризная и требовательная мама и мы поменяли ни один садик. Но мы нашли "Академию детства и отводя своего малыша, я уверена, что к нему будет всегда внимательное отношение. Советую всем, кто ищет достойный детский садик, не пожалеете.

,

Мой,сын ходит второй год в "АКАДЕМИЮ ДЕТСТВА"ЛЕГКО И БЫСТРО ПРОШЛИ АДАПТАЦИЮ..Очень хороший педагогический коллектив ответственные,доброжелательная атмосфера в общем в садике.Группы уютные,яркие,теплые..Площадка для прогулку прекрасная,безопасная,много игрушек.Питание сбалансированное,разнообразное..(ребенок дома говорит чтоб приготовила мама суп как в садике;)Сын с радостью идет в детский сад,а в конце дня делится как провел день,какие были занятия..Спасибо педагогам "АКАДЕМИИ ДЕТСТВА"ЗА ВАШУ РАБОТУ..

,

Замечательный детский сад.Вкусная еда, разнообразные занятия,отличный уход,внимательный персонал.Очень довольны выбором.

,

Дочь ходит 2 года уже, все нравится но цена на сад растет регулярно!!! Постоянно поднимают стоимость...

Див. також:
Зворотній зв'язок