Докладна інформація про репетитора

Пропоную заняття з підготовки до ЗНО, ДПА та вступу до вищих навчальних закладів, із дисциплін початкової школи, ділової української мови та основ літредагування.

Досвід викладацької діяльності - 8 років. Методика на результат за опорними схемами, спираючись на рівень учня, що визначається під час першого заняття. Програма для навчання розроблена за власними методичними розробками і постійно коригується відповідно до рівня учня.

Освіта - Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю філологія. Друга вища освіта здобута в Національному педадогічному університеті ім. М. П. Драгоманова. Кваліфікація - вчитель української мови та літератури та зарубіжної літератури.

Навчання проводжу з учнями як шкільного, так і позашкільного віку. За потреби проводжу перше безкоштовне заняття як пробне. Уроки проходять на території викладача за адресою вул. Урлівська (ст. м. Осокорки, Позняки, Харківська, Лівобережна); можливий виїзд.

Курси
Категорії курсу: науки та підготовка до зно - мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 150 грн
Категорії курсу: мовні - українська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 200 грн
Категорії курсу: початковий розвиток - початкова школа.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа.
від 150 грн
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Валентину Юрьевну мне посоветовал мой коллега. Я немного сомневался, но первый урок был проведен на высоком уровне, что дальше я с удовольствием начал процесс обучения. Занимались мы разговорным украинским, стилистикой языка, а также разбирали все аспекты перевода с русского на украинский. Занятия проходили по четкому расписание, что очень и даже очень удобно. Валентина Юрьевна как преподаватель постоянно дополняла наши уроки различными материалами (распечатки, видео- и фотоматериалы). Занимались около года с небольшими перерывами. За этот период мой украинский намного улучшился. Всем советую!

,

Здравствуйте. Валентина Юрьевна действительно квалифицированный преподаватель.Она правильно и грамотно готовит к ЗНО. Сначала были не высокие результаты с украинского языка и литературы, но под четким руководством Валентины Юрьевны и при постоянном усердии набрала 191 балла. Я не пожалела, что занималась с таким преподавателем. Большое спасибо и всем рекомендую.

,

Прекрасный преподаватель, профессиональный подход, ответственность на высоком уровне. Наш результат на ЗНО говорит сам за себя - 191 балл. Всего лишь за год ощутимо подтянули. Огромное спасибо!

,

Валентина Юрьевна отличный преподаватель. Она предлагает помимо основных учебников массу дополнительного материала. Интересно и грамотно его преподносит. Для меня всегда были сложности с сочинениями, но постоянные тренировки принесли свой результат. Благодаря нашим занятиям я сдала ЗНО на 197 баллов. Валентина Юрьевна преподаватель, который работает не для работы, а для результата.

,

Валентина Юрьевна отличный преподаватель, все уроки с ней были мне в удовольствие, материал всегда преподносился с разными интересными дополнениями что помогло его запомнить намного лучше, спасибо огромное, Валентине Юрьевне удалось в кратчайшие сроки вытянуть мойуровень знаний с нулевого до 165 баллов которые я получила благодаря ей по ЗНО.

,

Три роки назад мій син закінчував 8-й клас. Річна оцінка з укр.мови була 6 балів. Ми вирішили, що треба шукати вчителя, бо після 9-го планували вступати до коледжу. Контакти Валентини Юріївни знайшли в інтернеті. Перше заняття було пробним і проходило у моїй присутності. З того як вона оцінювала знання мого сина було зрозуміло, що вона знає свою справу. Займались рік. Результат такий - річна після 9-го класу - 9 балів, ДПА - 10. Син вступив до коледжу і ми не більше займатись. Проте цього року син раптом заявив (у січні місяці), що більше не хоче вчитись у коледжі і буде вступати до ВНЗ. На підготовку до ЗНО було всього три місяці, але Валентина Юріївна нас не забула і погодилась попрацювати. ЗНО з укр.мови - 176 балів. "Витягне" будь кого.

,

Здравствуйте. Мы нашли Валентину Юрьевну по объявлениям в интернете и не пожалели. Занимались деловым украинским языком. Преподаватель очень качественно излагает материал в доступной форме для любого уровня. Очень понравилось, что Валентина Юрьевна ответственный и пунктуальный человек, что особо важно было для моего руководителя. Всем рекомендую, не пожалеете)

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок