Опис курсу

Підготовка до ЗНО з німецької мови в Харкові.


Підготовка до ЗНО з німецької мови в Харкові ведеться за допомогою інтернет технологій відеозв'язку та програми скайп. Пропонуємо Вам стандартні, класичні заняття з філологом один на один. Тривалість підготовки та програма навчання вибираються виходячи з початкового рівня знань, термінів і, звичайно ж, Ваших переваг.

Для того щоб почати підготовку з одним з наших репетиторів німецької мови, Вам потрібно зв'язатися з нами і замовити перший вступний урок.

Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

Всі викладачі нашого центру мають профільну вищу освіту та дипломи міжнародного формату, що підтверджують високий рівень володіння мовою. Пропонуємо Вам тільки тих філологів, у яких є успішний досвід підготовки до ЗНО з німецької мови.
Якщо Ви заздалегідь потурбуєтесь про вибір досвідченого репетитора, і звернетесь до нас за допомогою та консультаціями, то у нас буде більше часу для якісної підготовки до ЗНО з німецької мови та відпрацювання проблемних моментів.

Увага! Пропонуємо 5% знижку для слухачів, які знайшли наш курс на (osvita.com.ua) і бажаючих готуватися до здачі ЗНО з німецької мови в Харкові з нами.

  • тел.: (095) 235-14-50 (097) 125-23-34
  • Skype: online.language
  • E-mail: info@online-language.org
  • Сайт http://online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок