Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа дуже гарна ,за дітьми постійний догляд ,вільного часу дійсно нема ,бо багато уроків і гуртків .Це добре,бо діти постійно зайняті підготовкою .Вчителі після уроків витрачають власний час аби пояснити дітям ,які щось не розуміють ,вчителі йдуть з роботи о восьмій або о дев'ятій годині вечора.Кормлять тут дуже гарно ,кожного дня дорогі фрукти ,солодощі м'ясо,риба інколи вдома так не годують.У школі приїжджають студенти для ,яких є англійська рідною і у школярів є практикум з мови.Також кожен клас відвідує кожного тижня лекції в різних університетах.Навчатися важко ,адже школа дійсно для ообдарованих дітей.Дуже слідкують за формою та зовнішнім виглядом учнів,адже учні -це обличчя школи ,а кому не до вподоби там тешні правила ,або навчання ,той певно не був там ,або заздрять,адже школа класна ,і для талановитих дітей з сільських шкіл це краще місце відкрити свої здібності,бо школа на багато рівнів вища за звичайні міські школи .

,

Школа для учения не плохая. Но условия этого учение очень плохие. Многие учителя и многие воспитатели просто ведут себя как рооботы. Им плевать на всё. Они просто выполняют приказы министерства. Тут ребёнок не может позволить себе отдохнуть. Даже на выходные ребёнок занят как какая-то машина.

,

Руководство школы умело делает пиар на победителях олимпиад и МАНов, это действительно там есть, но... дети участвуют там в олимпиадах по 1-2 дисциплине, и по этим дисциплинам с ними занимаются почти индивидуально, а общее обучение - очень слабое: физики и английского там почти нет, математика - слабая. Поэтому то общий уровень учеников слабый и как результат, несмотря на все МАНы и олимпиады, большинство выпускников этой школы не могут поступить на бюджет...
Отношение к детям со стороны учителей и воспитателей (за исключением 2-3 учителей) - скотсткое, как в детской колонии. Индивидуальность ломается через колено, усиленно поощряется стукачество, стукачам и разврат может с рук сойти и пьянки (разврата там хватает среди старшеклассников). Питание у детей - жуткое. Директору на все наплевать, кроме официальных рейтингов, она закрывает глаза на любой беспредел учителя, даже на левое преподавание, если таковой даст призеров на олимпиадах и МАНах...

,

З приводу "випєндриться". У школі на 300 учнів у цьому році дійсно 67 переможців обласних олімпіад і 39 - обласного МАНу. А як ще проявляти себе і стверджуватися талановитим дітям, 90% з яких - сільські?
Новколо школи останнім часом якось забагато заздрощів. Але, караван іде...

,

На мою думку вчать за профілем вчать тут непогано, дуже гарні вчителі. Але як школа, не дуже. Деякі вчителі валять по предмету, навіть який їм не треба на ЗНО, я розумію, треба вчити все, але так завалювати це не припустимо. В мене друг вчився там, йому там не подобалося, лише через те, що там є такі вчителі, що розуміють, що якщо це не профільний клас, то їм деяка інформація не потрібна, так як це розбирають за профілем. Далі. Вільного часу взагалі немає, і не буде, якщо, ви збираєтесь бути відмінником. Про те, що відбувається в школі, на це в мене просто немає слів. Я рекомендую цю школу лише через декілька вчителів, не більше. 1 зірка за вчителів. 2 зірка за те, що є строгість до дітей, але вона дуже велика, навіть надто.

,

Останнім часом це школа не для талановитих і обдарованих дітей області, а тих, хто хоче "випендриться". Подивіться результати олімпіад- все зрозумієте. І ще, якщо грошей у мами і тата багато - на дитинку увагу, можливо, звертатимуть більше.

,

Сама найнижча.Тільки тут її немає. Директор не вміє розмовляти українською, чим порушує закон і діє проти України.

,

Школа дуже добра! Навчають усьому по-максиму.

,

Отличная школа ! Побольше бы таких школ для наших детей! В этой школе престижно быть умным. Отлично подобранный педагогический коллектив, очень хорошая атмосфера! Учителя имеют очень хороший подход к детям . Очень хорошая школа !

,

Школа супер!

,

Отличная школа! Думают о детях и учат детей думать.

Див. також:
Зворотній зв'язок