Міжнародний ліцей МАУП – навчально-виховний комплекс, що забезпечує повну, всебічну турботу про ваших дітей від дитячого садка до старшої школи. Ми приділяємо велику увагу як інтелектуальному, так і особистісному розвитку учнів. Таким чином, діти закінчують наш ліцей, повністю усвідомлюючи свої таланти і здібності. Це гарантовано допоможе їм стати тими, ким вони побажають, і самореалізуватись.
Цьому сприяють концептуальні засади навчання в Ліцеї МАУП:

  • Поєднання сучасних інформаційних технологій з традиціями.
  • Навчання через діяльність і дослідження, а також через мистецтво.
  • Інтегрування різних предметів в спільних проектах.
  • Повне використання всіх ресурсів: музейна педагогіка, батьківські студії, майстер-класи з успішними людьми, співпраця з бізнесом, вищою школою та громадськими організаціями.
  • Індивідуальна траєкторія розвитку для кожного учня.
  • Психолого-педагогічний супровід учнів.

У нас є всі існуючі форми роботи з дітьми: денна (з 9:00 до 18:00), дистанційна, а також цілий рік (навіть під час канікул). Ви будете спокійні за майбутнє дитини, адже маленька людина, який систематично всебічно розвивається, обов'язково доб'ється успіху в сучасному світі!

Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Спустя полтора месяца забрали документы.Дети в классе неуправляемые,постоянно сорванные уроки,домашнее задание выполняют для галочки.Когда нас протестировали в другой школе,оказалось все очень печально.Сейчас ищу репетиторов по нескольким предметам.Успокаивает одно:что забрали вовремя,так как даже не представляю,как бы мы догоняли всю программу в конце года.По кружкам тоже все очень печально. Никогда не думала,что когда-либо буду писать отзыв,но так наболело за это время. Это была борьба за качественное обучение.Поэтому кому нужен санаторий для ребёнка-вам сюда,но знания здесь,к глубокому сожалению,не получишь!

,

Очень довольна лицеем! Перевела ребенка во 2 класс, все нравится: опытный отличный учитель, хороший воспитатель, прислушиваются и к детям и к родителям. Ребенок не хочет уходить домой) Спасибо вам, так держать!

,

Поддерживаю предыдущий комментарий. Рады, что перешли в этот лицей. Процветания вам и так держать:)

,

когда вижу с каким настроением мой сын выходит из лицея, и с каким восторгом он рассказывает об учителях и о кураторе, то самой радостно становиться на душе. Спасибо!!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок