11 лет Work.ua Скрыть баннер

Міжнародний ліцей МАУП – сучасний інноваційний навчальний заклад, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Особливістю закладу є те, що діти, закінчуючи ліцей, будуть повністю усвідомлювати свої таланти та здібності.

Партнер Ліцею, американська компанія ЕТS (Educational Testing Service) D’eliteSchool, світовий лідер у тестуванні в освіті та бізнесі, забезпечує тьюторський супровід класних колективів англомовним вихователем, викладання в старшій школі окремих предметів англійською мовою, практику за кордоном та підготовку до здачі іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL.

Особлива увага в Ліцеї приділяється польській мові – задля отримання подвійного, українсько-польського атестатупро повну середню освіту.Польська мовавивчається з 2-го класу у формі „Польського клубу”,аз 5-го класу – як друга іноземна. Викладачі – носії мови. Польський клуб забезпечує мовну практику в Польщі, співпрацю з навчальними закладами та міжнародними громадськими організаціями, підготовку до сертифікаційних іспитів щодо знання польської мови, а також дистанційне навчання з метою отримання польського атестату про середню освіту.

У вільний від академічного навчання час діти самостійно чи за бажанням батьків обирають улюблені з багатьох студій:LegoEducation, спортивні секції, гра на гітарі, театральна майстерність,dаnce-студія, вокал, арт-студія, клуб шахів тощо.

Чи не найбільшу увагу в Ліцеї та садочку приділяють комфортним умовам навчання, здоров’ю та індивідуальному простору дитини:

  • обов’язковими є фізкультурні хвилинки та щоденна година спорту;
  • надзвичайна увага приділяється гігієні;
  • еко-харчування. Також передбачена можливість вибору страв із двох меню та дієтичне харчування;
  • меблі від ведучих європейських виробників: ортопедичні, сучасні, виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • еко-майданчики на свіжому повітрі, обладнані безпечними каруселями та гойдалками, із покриттям тільки з еко-матеріалів;
  • цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.

Вся команда Міжнародного ліцею МАУП та дитячого садочку, від прибиральниці до директора,прагне до створення еталонноїустанови в дошкільній і шкільній освітівУкраїні.Адже дитина, що системно та всебічно розвивається, перебуваючи при цьому в максимально комфортному середовищі, обов'язково досягне успіху в сучасному світі!

Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

В лицее очень доброжелательная атмосфера. Учителя – большие молодцы, профессионалы своего дела. Наш классный руководитель заботится о детях. Если есть какие-то проблемы, то всегда позвонит. Когда мы болеем, то звонит, спрашивает, переживает. Душевная женщина. Мне это нравится.

,

Если Вы хотите сохранить ребенку здоровую психику, то сразу поступайте в Лицей МАУП. С детками работают профессионалы, классы идеально оснащены. Нет старых учителей, которые орут или засыпают на уроках. Мы перешли с другой школы, то здесь просто идеально. Всем рекомендуем.

,

До ліцею навчалися у школі № 85, тому є з чим порівнювати. Подобається, що вчителі з дітками відвідують музеї та виставки. У самому ліцеї хороший ремонт, сучасні інтерактивні дошки. Раді, що потрапили до Вас.

,

Спустя полтора месяца забрали документы.Дети в классе неуправляемые,постоянно сорванные уроки,домашнее задание выполняют для галочки.Когда нас протестировали в другой школе,оказалось все очень печально.Сейчас ищу репетиторов по нескольким предметам.Успокаивает одно:что забрали вовремя,так как даже не представляю,как бы мы догоняли всю программу в конце года.По кружкам тоже все очень печально. Никогда не думала,что когда-либо буду писать отзыв,но так наболело за это время. Это была борьба за качественное обучение.Поэтому кому нужен санаторий для ребёнка-вам сюда,но знания здесь,к глубокому сожалению,не получишь!

,

Очень довольна лицеем! Перевела ребенка во 2 класс, все нравится: опытный отличный учитель, хороший воспитатель, прислушиваются и к детям и к родителям. Ребенок не хочет уходить домой) Спасибо вам, так держать!

,

Поддерживаю предыдущий комментарий. Рады, что перешли в этот лицей. Процветания вам и так держать:)

,

когда вижу с каким настроением мой сын выходит из лицея, и с каким восторгом он рассказывает об учителях и о кураторе, то самой радостно становиться на душе. Спасибо!!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок