Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Добровольська Оксана Миколаївна, як вчитель дуже обізнана у своїй роботі, привітна, творча та щира. Її уроки цікаві, змістовні, проходять у позитивній атмсфері для дітей та повчальні для студентів.

,

Оксана Миколаївна вчитель 1-А класу - це вчитель від Бога. Ми в школі передаємо своїх дітей у надійні руки вчителя. Вона дбає, щоб кожен учень брав участь у навчальному процесі, хоча з нашими дітьми це дуже важко. Дітям її уроки дуже подобаються. Вона з теплотою турбується про наших дітей. Директор Катерина Іванівна робить все можливе і неможливе для функціонування школи. Дякуємо їм за наших дітей!

,

Підготовчий клас А вітає найкращого директора школи Каченко Катерину Іванівну, найкращих вчителів Оксану Миколаївну та Марину Володимирівну та весь педагогічний колектив з святом 8 Березня!
Дай Вам, Боже, днів щасливих,
Дай добра, здоров’я, сили.
Дай любові, згоди, втіхи
Змоги дай — життю радіти
І ділитись словом щирим,
Теплим, радісним, правдивим.
А сьогодні на це свято
Щастя зичим Вам багато.
Хай Вас Бог благословляє
Многих літ Вам побажає.

,

школа хорошая я училась в 4 классе у меня украинский вела Инна Олександровна теперь я учусь в 44 и я там отличница.

,

я в этом интернате учился еще при ссср. окончил в 1988году. эта школа на пять с плюсом.

,

Мы сейчас в 4 классе, планируем здесь остатся до 9 класса (все в принципе устраивает).

,

Школа действительно хорошая, ухоженная по мере их возможностей.В этом плане директор молодец-старается изо всех сил. По поводу учителей то есть конечно от бога учителя, а есть так себе- отрабатывают часы. Ребенок с удовольствием ходит на природовение(учитель очень интересно преподает урок, всегда ребенок по дороге домой рассказывает что нибудь интереснинькое), основы здоровья(потом это будет химия) и на матиматику. К домашнему заданию по матиматике относится очень ответственно и очень переживает если не получается что-то(потом обязательно бежит перед уроками к учителю). В кабинете матиматики есть интерактивная доска - это большой плюс к уроку, сын в восторге от ее уроков. Воспитатели меняются каждый класс так что не успеваем привыкать.Такая же ситуация с логопедами(меняют их каждый класс), хотя мы всеми довольны- молодые специалисты работают на результат.

,

В цій школі пройшли мої найкращі роки життя))) школа дуже гарна, викладачі та вихователі ставилися до нас як до своїх дітей.

,

Мне сильно нравилось,но я там мала была,меня перевели в другую школу,особенно спасибо Киме Радионовне.И директору тогда был мужчина 1984-1986 год.Жаль,что перевел меня,лучше бы меня оставил.

,

З перших днів знайомства з нашою першою вчителькою Людмилою Анатоліївною мене вразила її простота, людяність, висока культура спілкування. Вона головне — вірить в наших дітей та в їх сили. Дуже її дякуємо.

,

школа дійсно хороша, вчителі компетентні, справедливі.до сих пір згадую з теплом тетяну акимівну,валентину михайлівну і ірину вікторівну вихователі для нас були і батьками і психологами і просто друзями

,

школа класная, но есть учителя к которым даже на урок не хочется идти(((

,

мне очень нрава ета школа*

,

Я вчилася у цій школі 4 роки . Вона мені дуже подобалася , але шкода мене перевели до іншої:(
Я сумую за Каченко Катериною Іванівною , вчителями , вихователями , медпрацівками та багато інших працівників цього інтернату. Я вас всіх люблю ! ! !

,

Первое впечатление на 4

Див. також:
Зворотній зв'язок