Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я дуже пишаюся що мій син там навчаеться.

,

пацани не ідіть туда!!!!!!!!!!!!!! сидіть в школі

,

Може бути, але хабарі страшні тут)))

,

Цього року мій син закінчив ліцей,ми задоволені.Не все легко було,але ліцей виховує ,закаляє !

,

Хочу сказать ,что это самое лучшее учебное заведение в Украине.Это училище, помогло мне стать человеком и найти свой путь в жизни.Не смотря на то, что я делал ошибки в своей жизни, я все-таки выбился в люди, и горжусь
этим. Огромное спасибо майору Марченко А.Н., ст.прапорщику Мартьянову, и особенно преподавателю физики Гончару О.Г., которые научили меня учится и шагать по жизни с поднятой головой.Я горжусь тем что я закончил это училище и никто этого у меня не отнимет.Если бы мне выпал шанс еще рас выбирать, я выбрал бы именно это училище. Спасибо Вам за все.С уважением Чижик Н.С.

,

Я провчився тут лише рік. Мене вигнали і янавіть незнаю за що. Я вроді так нічого собі.

,

Закінчив даний ліцей у 1999році 3рота 4взвод про цо взагалі не жалкую. Навчання у даному ліцеї допомогло мені вступиди до вищого військового закладу. Я вдячний викладачам та офіцерам вихователям, а особливо полковнику Саляку- це золота людина.

,

Я навчався в ліцеї з 2008-2011 (3 рота 4 взвод) - багато всі пишуть тут не правди. Я дуже задоволений навчанням, ліцей досить поміг мені у особистому вихованні, я працював програмістом в заступника начальника ліцею Марченка Анатолія Миколайовича - дуже порядна людина, і всі офіцери, які працюють вихователями, вчителями дуже допомагають знайти себе в житті! Даний ліцей закінчили тисячі випускників і проблем із здоров'ям ніхто не мав через харчування. Там же харчуються й офіцери і сам начальник ліцею Роман Семенович Саляк. Жаль, що я не закінчив ліцей через грубі порушення дисципліни! Але всеодно вдячний всім хто робив зауваження мені, і хто давав покарання).

,

У ліцеї зовсім не ті умови як про це говорять , вихователі ставляться до дітей здебільшого зневажливо , але є вихователі , які дійсно заслуговують поваги , але їх одиниці . Умови проживання на надзвичайно низькому рівні , можна сказати що їх немає :( . А про харчування нема що і говорити (продукти сумнівної якості і умови їх приготування не на належному рівні !)
А щодо навчального процесу тут можна сказати що на рівні звичайної школи , більшість вчителів не має підходу до дітей і не вірно подають матеріал .
Особистий час , який повинен бути ми проводимо за підготовкою форми , або виконуємо накази командирів , а найгірше те , що у нас немає часу на особисте життя . Також у ліцеї відбирають особисте майно і їжу , яку ми привозимо з дому . Також проблемою є те , що відбирають телефони , що провокує ліцеїстів на порушення порядків .

,

Навчався у ліцеї 2003-2006. Задоволений. хороша школа, якій я вдячний.

,

Ліцей-супер!Мій син навчається,я дуже задоволена.Це прекрасна альтернатива сучасній школі,де діти позволяють собі деколи зневажливо ставитись до вчителів,не хочуть вчитися,важко відірвати їх від компютерів.В ліцеї режим,всі умови для навчання

Див. також:
Зворотній зв'язок