Оцінка відвідувачів
(по 18 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Супер місце робить з підлітка мужчину. Да тяжко да не пускають до мами в звільнення деколи, але це перший крок в доросле життя

,

Учили, учился и не жалею. Лицей меня направил в жизнь показавши дорогу. На гражданке делать нечего - водка, наркотики... Стал офицером. Служил в десантуре, в батальйоне Айдар и дальше служе. Спасибо начальнику Саляку, ротному Белявскому, старшине Мартьянову, всем преподавателям ЛИЦЕЯ...

,

В ліцеї навчатись тяжко. Вчителі дуже хороші, розуміють ліцеїстів. Офіцери теж не погані, але бувають винятки. Харчування не дуже, порції маленькі і не дуже смачні. Дуже часто бувають проблеми в колективі, так як дуже багатьох відали на перевиховування. Окрема вдячність п-пк Скочилясу строгий, але справедливий. Поступити без хабаря не можливо.

,

Якщо ви думаєте, що це місце загартовує та робить з хлопців мужніх чоловіків - ви помиляєтесь. Єдине, чого ти навчишся тут - це мовчати, коли тебе принижують ні за що. Тут не існує поняття поваги - ні до ліцеїстів, ні до їхніх батьків та родичів. Хочеш побачитися з ліцеїстом? Поспіши в ліцей на 20:00, посиди і подивися в стінку 45 хв разом з іншими батьками і тоді МОЖЕ ліцеїстів відпустять в кімнату відвідувань на 10 хв (при тому, що виділяється на відвідування 1 год). Скажете, це неповага? Ви тут ніхто, бо все вирішує офіцер, у якого може просто не бути настрою. Думаєте, тут високий рівень навчання? Хіба що, якщо під навчанням розуміється зазубрювання. Хочете зрозуміти художній твір? Нащо, якщо можна просто вивчити 5-7 сторінок тексту слово в слово, здати і забути? Про критичне мислення та аналіз твору тут не чули.
Харчування - тут і говорити нема що. Гнилі овочі або червяки в їжі вже не дивують. А ще, цілий взвод можуть не пустити у звільнення, бо вони не поїли суп. Чого? Бо так.

,

Ліцей не місце для нормальних дітей.Тільки для проблемних на яких батьки ніяк не можуть найти управу.

,

Здравствуйте всем. Случайно зашел на этот сайт и хочу оставить свой отзыв. Учился я в данном заведении с 1994 по 1997 год, будучи на первом курсе застал лицеистов 3-го курса еще в черной (суворовской форме) форме, которая мне очень нравилась. Но мне не повезло носить эту форму. Тем не менее считаю, что в учебе данного заведения больше плюсов чем минусов. Основной плюс - качество образования (наголову выше, чем в школе, гимназиях и.т.п), но жто для тех кто хотел учится, хотя там если не хочешь - заставят, особенно когда все идут в увольнение, а ты сидишь, потому что не исправил двойку. Пока были под МОбороны - кормили очень хорошо, как перешли под МОбразования - все стало на много хуже (помню, что одно время в 1997 году даже сухари вместо хлеба кушали). Да, были времена... Не знаю, как сейчас на данный момент, но на тот момент учеба там - серьезный вызов для ребенка.

,

Сын заканчивает в 2017 году. Три года учебы и не одной взятки. Прекрасная учеба для пацанов.
Поступайте ребята. Но надо иметь силу духа. Не всегда легко.

,

Я дуже пишаюся що мій син там навчаеться.

,

пацани не ідіть туда!!!!!!!!!!!!!! сидіть в школі

,

Може бути, але хабарі страшні тут)))

,

Цього року мій син закінчив ліцей,ми задоволені.Не все легко було,але ліцей виховує ,закаляє !

,

Хочу сказать ,что это самое лучшее учебное заведение в Украине.Это училище, помогло мне стать человеком и найти свой путь в жизни.Не смотря на то, что я делал ошибки в своей жизни, я все-таки выбился в люди, и горжусь
этим. Огромное спасибо майору Марченко А.Н., ст.прапорщику Мартьянову, и особенно преподавателю физики Гончару О.Г., которые научили меня учится и шагать по жизни с поднятой головой.Я горжусь тем что я закончил это училище и никто этого у меня не отнимет.Если бы мне выпал шанс еще рас выбирать, я выбрал бы именно это училище. Спасибо Вам за все.С уважением Чижик Н.С.

,

Я провчився тут лише рік. Мене вигнали і янавіть незнаю за що. Я вроді так нічого собі.

,

Закінчив даний ліцей у 1999році 3рота 4взвод про цо взагалі не жалкую. Навчання у даному ліцеї допомогло мені вступиди до вищого військового закладу. Я вдячний викладачам та офіцерам вихователям, а особливо полковнику Саляку- це золота людина.

,

Я навчався в ліцеї з 2008-2011 (3 рота 4 взвод) - багато всі пишуть тут не правди. Я дуже задоволений навчанням, ліцей досить поміг мені у особистому вихованні, я працював програмістом в заступника начальника ліцею Марченка Анатолія Миколайовича - дуже порядна людина, і всі офіцери, які працюють вихователями, вчителями дуже допомагають знайти себе в житті! Даний ліцей закінчили тисячі випускників і проблем із здоров'ям ніхто не мав через харчування. Там же харчуються й офіцери і сам начальник ліцею Роман Семенович Саляк. Жаль, що я не закінчив ліцей через грубі порушення дисципліни! Але всеодно вдячний всім хто робив зауваження мені, і хто давав покарання).

,

У ліцеї зовсім не ті умови як про це говорять , вихователі ставляться до дітей здебільшого зневажливо , але є вихователі , які дійсно заслуговують поваги , але їх одиниці . Умови проживання на надзвичайно низькому рівні , можна сказати що їх немає :( . А про харчування нема що і говорити (продукти сумнівної якості і умови їх приготування не на належному рівні !)
А щодо навчального процесу тут можна сказати що на рівні звичайної школи , більшість вчителів не має підходу до дітей і не вірно подають матеріал .
Особистий час , який повинен бути ми проводимо за підготовкою форми , або виконуємо накази командирів , а найгірше те , що у нас немає часу на особисте життя . Також у ліцеї відбирають особисте майно і їжу , яку ми привозимо з дому . Також проблемою є те , що відбирають телефони , що провокує ліцеїстів на порушення порядків .

,

Навчався у ліцеї 2003-2006. Задоволений. хороша школа, якій я вдячний.

,

Ліцей-супер!Мій син навчається,я дуже задоволена.Це прекрасна альтернатива сучасній школі,де діти позволяють собі деколи зневажливо ставитись до вчителів,не хочуть вчитися,важко відірвати їх від компютерів.В ліцеї режим,всі умови для навчання

Див. також:
Зворотній зв'язок