Оцінка відвідувачів
(по 133 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Сказати, що я розчарована - не сказати нічого... Дітей руйнують ще з початкових класів, розчаровують, відбивають бажання до навчання! Найбільше мене обурюють домашні завдання в першокласників, яких по закону не повинно бути! І це не один - два приклади чи речення, а насправді дуже багато! Шокує те, що всі батьки мовчать! А якщо щось скажеш, то замість того, щоб підтримати і захистити права своїх дітей на тебе починають дивитись, як на ворога! А вчителка просто моральний тиран!!! Ще скажу про побори в цій школі: таке враження, що всім важливо не те, що навчать дитину а те, що про них подумають і які ремонти треба зробити! До керівництва навіть не пробую звертатись, нема до кого! Це все відбувається з їхньої подачі! Просто жах!!!!!

,

за останні з роки, що я на старшій школі школа сильно змінилась причому в кращу сторону. школа з середньої стала найкращою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

супер-школа

,

мало того що вчителі не зацікавлені у своїй роботі. так вони ведуть себе не професійно з учнями дозволяючи собі висловлюватися в сторону учнів. а вчительку з математики діти бояться бо вона кричить і злиться якщо діти просять пояснити їм те що не зрозуміли. Вчитель з фізкультури говорить матюками до дітей на уроці. Хіба так повинен вести себе вчитель? Хіба для цього ми посилаємо своїх дітей до школи щоб на них кричали вчителі? Цікава річ сталася днями: на уроці учень обрізав учениці волосся на що вчителька з малювання одягнена в рвані джинси і в тінейджерській футболці зреагувала відповідно до свого стилю- неадекватно. Вона не зробила зауваження учню а дівчинку насварила за сльзи обізвала і зробила запис у щоденник про погану поведінку. цікаво на якому смітнику знаходять таких вчителів які абсолютно не бояться бути покараними за таку аморальну непрофесійну поведінку

,

не школа,а одне розчарування. Моя дитина цього року закінчує перший клас. Вчителька одне розчарування. Вона на постійних лікарняних. Практично цілий навчальний рік минає, а в нас не було ні одного свята, ні одного вивченого віршика, ні одного виїзду. Діти постійно хворіють, тому що вчителю жарко на уроці, вікна постійно відкриваються. Вчитель постійно залишає дітей і не дивиться чи їх забрали,діти пісяються і так сидять всі уроки. Батьки вже мають намір писати колективну скаргу,тому що так далі тривати не може.Невже зауч молодшої школи нічого не бачить? чи їй так добре нічого не чути нічого не знати?Хватить калічити наших дітей.

ПРОШУ АДМІНІСТРАЦІЮ ШКОЛИ ЗВЕРНУТИ УВАГУ.

,

Про школу чула багато поганого але дуже цим не переймалася...думала що не може бути все настільки погано. Проте класний керівник розчарував а зараз її вчинки просто обурюють.Вона виводить не всіх дітей до батьків, ті що пішли в туалет вона не вважає за необхідність зачекати; коли виводить дітей не дивиться чи їх забрали,були випадки коли дитина сама пішла додому при цьому перейшла дві дороги сама, а діти які мають йти на групу продовжену вона зводить вниз; відкриває вікна на уроці і зимою теж; дітей в туалет не впускає більше двох разів,для того щоб дитина могла піти в туалет більше двох разів вимагає довідку що вона хвора, були випадки коли діти йшли зі школи обпісяні (а батьки мовчать -цього я не розумію).І це лише ті скарги які на мою думку не мажна ігнорувати. Прохання вона пропускає крізь вуха .А диракторка хоч і піднімає школу але не повинна забувати що головне це діти, діти які мають почуватися в безпеці...

,

Школа просто найгірша у Львові вчителі вчять тільки дітей які їм подобаються

,

З новим директором школа змінюється накраще. Це приємно.Так тримати!

,

Школа дуже хороша , особливо хочу відзначити Боровець Галину Володимирівну, вчителя молодших класів, це вчителька від Бога, навіть ті діти які не хочуть вчитися, і то знають матеріал. В старшій школі також хороші викладачі, адже в більшості все залежить і від самого учня. якщо хоче щось знати, то требе наполегливо вчитися,

,

Школа так собі вчителі вчать тільки тих дітей які їм подобаються

,

Супер школа ! Особливі подяки : Переворській О.М. , Колодці М.В. , Костецькій Г.М. , Репех О.Я. і всім , хто не увійшли до цього списку .

,

Не буду писати "Школа файна-не файна", "вчителі добрі не добрі" це все зрозуміло. В школі є проблема з батьками, які носять вчителям "кульочки" вже з першого класу дитини, це батьків ще треба виховувати... тому що після такого, вчителі не можуть ставитись до учнів однаково рівно.

,

В школі направду є проблема з харчуванням, особливо звертаємо увагу тепер, після псевдоотруєння. Так працюють в рукавичках, але ними ж беруть і гроші і булку дають, так що не розумію доцільності їх використовування. Ті чепчики що в кухарів на головах, були і в попередніх харчовиків, бо і люди і форма ті самі)) Зверніть увагу на буфетну продукцію! Хіба такий товар є дозволеним?! Два рази(!) на тиждень їмо ковбасу і сосиски, макарони холодні і в перемішку з капустою!

,

Після повернення до їдальні старого харчовика, який був перед тими які "потруїли" дітей, все "покращилося" ! Ми тепер їмо все вдвічі дорожче, в буфеті маємо кууупу різноманітних шоколадних батончиків , м'ясні страви(якщо їх так можна назвати) взагалі не придатні до вживання. В меню ковбаси-сосиски незрозумілої якості! А дирекція просить не здіймати галасу, бо ж попередніх харчовиків змінили) так що тепер бутерброди з собою і вперед!!!

,

98 школа є найкращою школою у Львові. Тому що ніде не подають такі якісні знання ,як у нашій школі.Тут чудові вчителі, які з легкістю можуть пояснити любе питання .Велике дякую цим вчителям,що навчили мене багатьом знанням і відкрили мені очі до науки ,щераз дякую:

О.Переворській
Є.Крамченко
М.Парій
М.Космина
І.Грудень
П.Федючка

В цей список можна додати всіх вчителів ,але добавив головних.Я дякую цій школі шо мене такого навчила і дуже вдячний усім вчителям починаючи від нашої першої вчительки Галини Володимирівної.Якщо ви вагаєтесь в яку школу віддати дитину ,то зразу не вагаючись ідіть записувати в ліпшу школу №98.

,

Також вчителька зарубіжної літератури Космина Марта Олексіївна - чудова вчителька,пояснює дуже гарно,цікаво та зрозуміло)
Дякуємо за те,що ви у нас є))

,

Репех О.Я.- чудовий вчитель,просто чудо)
Вчитель української мови з неї чудовий)
Ольго Ярославівно,ви найкращі!)Любимо і цінуємо вас)

,

98 школа найкраща!
Особливу подяку хочу висловити Переворська О.М.та Крамченко -гарно вчить і добре по'яснює)Вчителька просто чудо)))

,

Що до вчительки Ленців Р.Р. це най краща вчителька,діти іі люблять,і ніяка вона не хабарниця а навпаки нічого не вимагає.

,

хочу залишити тут і свою думку. школа хороша, це без сумніву. педагоги тут різні : хтось й справді вчить, викладається на повну, ну а хтось просто відсиджує свої уроки, як і учні. хочу виділити декілька таких постатей. насамперед найкращим вчителем, на мою думку, є Ольга Федорівна. це надзвичайно мудра, цікава, розуміюча жінка, таких більше в школі не залишилося. Дорожовець дуже класна людина, завуч, який вчитель, на жаль, не доводилося дізнатися, але слухи ходять лише хороші. Вовк М.І.,Костецька Г.М., Мних Т.М., Мік Г.І., Мартинів С.В., Заруденець С.М., Паньків І.С., Грудень І.І., Петрів Г.І., Гурська С.В, - це вчителі, котрі справді вчать, намагаються донести до нас інформацію, викладаються на повну, та з якими не є скучно на уроках, можна і посміятися, і поговорити на якусь тему, окрім уроку. Особливо хочу відмітити Терлецьку Віру Володимирівну. це людина, яка зробила дуже великий внесок в мене. хоча і ходять різні слухи, але насправді це надзвичайна жінка, дуже хороший педагаг

,

В кожній школі є якісь певні мінуси і плюси . Є вчителі, які дійсно дуже добре вчать, і дітям цікаво в них на уроках.
Дякуємо вам за те,що допомагаєте здобувати нам ці знання та за цікаві і повчальні уроки.

,

Загалом школа нормальна. Є досить багато класних вчителів,які дійсно викладаються на всі 100,стараються і дають знання дітям. Переворська О.М.-найкращий в світі математик,друг,порадник і мега-крутий кл.керівник!!!!!!

,

для чого писати всякі дурниці про школу.Загалом на Сихові багато шкіл якщо 98ма така погана переводьтесь в іншу. З підручниками по всьому Львову проблема і це не вина школи, а освіти в цілому. І ще на рахунок того що крадуть працівники їдальні, звідки така інформація? Я закінчила цю школу більше десяти років том, зараз там вчиться моя дитина.Звичайно є недоліки, але де жїх нема.Якщо б ця школа була одна з найгірших то не набирала б кожного року по чотири повних класи, шановні батьки це напевне про щось говорить

,

в цій школі працюэ вчителька ленців хабарниця страшна гроші в конвертах подарки дорожезні знання дітям недає тільки вибраним з тими що на фото інернеті треба щоб такі люди як вона йшли слідом за старим диретором

,

школа - жах. по місту ледь не остання, нас обігнали чи не всі школи сихівського району. сором, панове, сором.

,

зараз трісуть їдальню є за що там кухарі крали безбожно але треба взятися і за дирекцію гроші дальше на фонд вимагають підручників діти немають все знов купи купи і купи до дітей по хамськи

,

Я випустилась з цієї школи ще 6 років тому і можу з власного досвіду сказати, що школа дійсно хороша. Всі вчителі знають і люблять свою справу, якісно її виконують і докладають усіх зусиль для того, щоб виховати не лише розумних, але й дружніх, ввічливих, щирих і добродушних дітей. Так, дійсно, з директором цій школі не пощастило, всі найгірші слова пасують йому як нікому, дивно, що він досі там працює, адже навіть не знає напевно що таке повага, гидко бачити як він відноситься до вчителів і персоналу, про дітей я взагалі мовчу. Але решта працівників 98 школи просто золоті люди. З ними весело, тепло, безпечно, цікаво і захоплююче вчитись. Я досі з радістю провідую своїх улюблених вчителів: Переворська О. М - найкращий в світі математик, друг і порадник, Марта Франківна - чудо, а не вчитель (англійська), ну і звичайно Соболь Ольга Федорівна - геній, цікавий співрозмовник і най най най вчитель зарубіжної літератури, шкода що вона вже пішла зі школи. А молодша школа в нас взагалі супер!!!

,

Дякую всім вчителям 7-а класу школи за науку! Викладачі старшої школи дають знання ( тим, звичайно , котрі хочуть вчитися), син вступив до ліцею, хвалять за рівень знань іноземної мови, математики! Особлива подяка класному керівникові Надії Казимирівні, вчителям математики, української мови : Ользі Володимирівні, Світлані Владиславівні, а також Галині Василівні, вчителю німецької , англійської, всіх інших предметів( на жаль всіх не знаю поіменно). Успіхів Вам і легких та охочих до знань учнів!!! Бо в теперішній час з їхнім вихованням дуже важко...
Побажання до керівництва: змініть принцип поділу на групи- не лише за алфавітом, але і рівномірно кількість дівчат та хлопців, бо особливо активні не дають проводити уроки......

,

згідна з цією людиною, яка написала що психолог неврівноважена людина...
який же вона психолог? вона псевдопсихолог!
справжній психолог ніколи не дозволить собі кричати на дітей, виставляти дураками перед всім класом, грюкати чим попало по столі...
це моя особиста думка.

,

У нас жахливий класний керівник, вона забагато вимагає від батьків.

,

і так,як на мене нормальна школа! не така щоб ужас і не така щоб супер.Є вчителі,всіх нарвують, а є лапочки )
так, директор у нас не найкращий, але жити можна.
якщо дитина захоче вчитись , то вона буде вчитись .

,

Ненавижу вчительку з малюваня!!

,

найкраща вчителька це Анна Дмитрівна! Вона справедлива!вона чудово пояснює уроки

,

дуже психолог не подобається....неврівноважена людина...((

,

Школа просто жах,а саме директор який лаєть дітей а потіи викликає батьків та коли вони приходять починає вибачатися.....треба скаргу написати!!

,

це не школа а жах, директора страшні хабарники

,

школа,як школа...не найкраща і не найгірша))) а от атмосфера бажала б бути позитивнішою))) не достатньо приділяється уваги вихованню учнів,згуртуванню в один шкільний колектив.Бракує толерантності і вчителям,і дітям,і керівникам установи. Вчителі самі по собі , діти теж))) Методи роботи старі,так як вчили наших батьків...а так хочеться чогось нового,особливого))) Технічна база школи -то взагалі "нуль". І,здається,що в цьому плані найближчим часом нічого не світить.

,

дуже багато неврівноважених педагогів. враження таке що їх життя заставило працювати в школі. вони відверто ненавидять дітей (правда в них є любимчики)... але на щастя не всі такі. хто дійсно вміє знайти підхід до дітей, так це:
Вовк Марія Іванівна (біологія), Ліва Галина Василівна (історія), Верещинська Світлана Вікторівна (заруб. літ.), Коперсако Надія Володимирівна (етика), Паньків Ірина Степанівна (музика, ХК), Коминар Поліна Іванівна (нім.мова), Гриневич Марія Григорівна (укр.мова і л-ра).

,

я настільки була захоплена цією школою.....
а тепер такої ж сили розчарування.
як завжди все вирішує хабар.

,

вчителі не справедливі. не вчать дітей дружби. перевага йде тільки дітям батьківського комітету ( не залежно від того, як вони вчаться). Як поянити малій дитині,за що така перевага одним дітям перед іншими. а це лише молодша школа. а що буде в старшій?
перша вчителька, як друга мама. вона має згрупувати дітей в одне ціле. щоб вони стіною стояли один за одного. тоді буде дружний клас і дружне суспільство.

,

Правдащо найгірша у Львові .Але на футбол ходжу з радістю

,

Ганьба тому вчителю який бере взяку і тим батьківським комітетам які їх дають. Ганьба вчителям школи 98 люди зупиніться

,

Школа найгірша у Львівській області. Потрібно реформувати освітню галузь ,бо пропаде держава,адже діти -це наше майбутнє.......

,

Харчування жах - пряма дорога в інфекційну лікарню.

,

жахлива школа вчителі хабарники привикли на конверти в яких має бути по 1000-1500 гр подарки хочуть на 8 березня на день вчителя на закінчення року і так .....далі до дітей по хамськи

,

Школа так собі ніякого ремонту.Але є і плюси. і

,

ну не знаю, школа так, на трійочку з плюсом... директор хабарник і це чиста правда. деякі вчителі залишають бажати кращого...

,

Ті хто говорить що нічого не знають,ті нічого не вчили. Вчителі дуже добрі і веселі. Вчителька з математики і німецької дуже добрі. Школа супер.

,

школа норм тільки директор немаю слова жахливий

,

Жахлива школа!!

,

Хотілось би , щоб вчителі намагались знаходити правильний підхід у навчанні та вихованні дуже енергійних і темпераментних дітей (бо дуже часто шалена енергійність переростає у гіперактивність), щоб при врегулюванні дитячих конфліктів ,ні в якому разі не приймали позицію одного з дітей, щоб постаралися донести до дітей головну думку: хто б не затіяв сварку, за подальший розвиток подій відповідають усі її учасники !

,

В початковій школі вчителі не можуть знайти підхід до дітей , не вміють навчити дітей дружити, допомагати один,одному, та створюють в класі конфліктні ситуації , допускають батьківський самосуд над іншими дітьми, захищають дітей в яких батьки кожен день до школи бігають , а що далі буде... ???

,

Марія Григорівна the best вона просто чудова!!!!!!!!!!!!!з нею ніколи не будеш сумувати )(це вчитель укр.мови)

,

духе погана школа

,

Внучка ходить до першого класу. Викладачами задоволені. Директор об"єктивний. Харчування покращилося, все чисто і смачно.

,

школа № 98 найкраща у світі вчителі просто супер особливо Ольга Володимирівна яка мабудь найкраще викладає математику !!!!!!!

,

ох моя рідна і не вірю що я це кажу найдорожча школа . У цій школі працюють найкращі вчетелі у львові. Бо коли іду повз школу завжди згадую наш 9-А і нашу керу Вовк Марію Іванівну нема у львові такої доброї розумної жартівливої вчительки.На її уроках завжди було цікаво мало писали за то знали.Марія Іванівна ніколи вас незабуду і урок біології ви найкраща:) Ще хочу згадати Перевольську Оксану Михайлівну дякую за то що ви нас навчили матиматики а не китайської мови,на вашому уроці мурашки бігали по спині,ви найкраща вчителька матиматики.98 школа є буде найкращою для мене..:)))

,

школа стає кращою.......
вчительку обр. мист. попхали тепер якась нова але прикольна викладає....90 школа- це жах гіршої не бачила.....вчителі нормальні ...але також є погані які нічого не вчать.....іноземну вчать люди які мають дипломи і т. п. а одна з заучок Мирослава Володимирівна дуже хороша вчителька та добра людина....енки , оцінки, то все суцільний жах!!а виписувати нам...і для кого це все?...респект Тетяні Орестівній вчительці математики....класна вчителька багато навчить дасть зрозуміти і майже не кричить....таких вчителів хотілось побільше....не без уваги є такі вчителі: географія- Галина Ігорівна, українська мова- Марія григорівна і біологія - марія Іванівна - вони одні з найкращих...
а поки дерік на курорті в санаторії в школі є спокійна обстановка і нема постійної напруги і страху...самий веселий вчитель- Галудзін Валерій Васильович.

,

Сьогодні на молодшій школі була прекрасна ярмарка! Було дуже багато фруктів та солодощів! Діти були у вишиванках, було багато старшикласників. Усі були в захваті!

,

наталя в нас най-кращий кирівник;)

,

Я навчаюся у цій школі і відносно люблю її. Так звісно тут є вчителі які мені подобаються, але є якіподобаються! Не акцентуйте уваги на поганому! Знайдіть щось хороше!

,

У школі чудові вчителі!! Особливо Глушко Юлія Романівна. Вона є дуже добра вчителька та чудовий класний керівник.

,

школа № 98 найкраща у світі вчителі просто супер особливо Леся Володимирівна яка зі шкіри лізе щоб нас навчити школа супер!!!!!!!

,

школа 98 прикольна .Вчителі добрі ті діти що говорять що вчителі ужасні самі не розуміють що таке бути вчителькою!!!! 7 уроків підрят пояснювати заспокоювати .їм тоже не легко тому що між нами є такі що просто бісять своєю поведінкою - то вікно розібє то ще щось натворить потім деректор бігає повсюди у нашій школі такі є і це правда.....

,

Школа жахлива. Я провчилась там 9 років і знаю що говорю. Це найгірша школа на Сихові

,

школа супер.....але найкраща з усіх вчителів Лідія Павлівна....такої класної розумної та доброї вчительки я же не зустрічала...)))))
інші вчителі не акцентують увагу на якійсь одній дитині а всіх навчають однаково......Маслюк Анна Дмитрівна , Красуляк Марта Франківна ,та Кізло Лідія Павлівна ви найкращі вчителі у 98 школі

,

класна школа..найкраща)

,

дуже добра школа....я закінчувала цю школу і горджусь цим.)Коминар Поліна Іванівна..дуже мудрий і хороший ,справедливий..вчитель.!тому не пишіть несемітниці.)

,

Нічого, не переживайте, народ. Закінчите школу - будете ще сумувати за нею, гарантую вам. По собі знаю!

,

нормальна школа і ті що над нею іздіваются то вони роблять не правильно

,

Школа жахлива!Вчителі ну можуть бути,але надто багато пенсіонерів_)Туалети у школі просто жахливі!!!Накурено!Неможливо зайти!!Старша школа взагалі!!!Стрєлки,бійки одні мати!!Хочу сказати кілька слів про Пилявку О.І. директор паршивий!!!Знімає куртки,ображає..говорить шо ми бомжі..здаємо гроші на фонд школи а він їх загрібає до свооєї кишені,такі висновки може зробити кожна людина яка зайде в клас географії,або ж у туалет!!

,

Люди добрі, а особливо ті, хто пише, що школа "сама афігена", "най краща", " не портіть гідність школи", перечитайте ваші коментарі, ви самі ж цю гідність псуєте. Є тут дуже хороші вчителі, не всі, але декілька є, але головне зло - це директор Пилявка. А риба гниє від голови.

,

І в мене теж:)
Вчителі,однокласники,люблю вас!!!

,

Моя любов до рідної школи безмірна!

,

як на мене так це дуже добра школа і багато чому навчила!!!одна з кращих шкіл на сихові !дуже багато хороших і мудрих вчителів!..)

,

Підтримаю людину яка писала про вчительку з малювання!!!!!!!
не вчителька а ЖАХ!!!
будь-ласка прийміть якісь міри...

,

Переворська О.М.-чудова вчителька і керівничка!!!
гарно вчить і добре по'яснює!!!=)

,

Зверніть будь-ласка увагу на вчительку з обр.-мистецтва!!!
1.Дуже занижує оцінки дітям!
2.нічого не вчить!
3.це є школа!а не універститет/коледж малювання...вона хоче щоб зразу всі діти стали художниками!не всіх є талант до малювання!!!
4.дитина в 7 класі.оцінка входить в атестат...а вона бере і занижує оцінку всьому класу...крім любимчиків...

,

Кізло Лідія Павлівна дуже крута вчителька.І найкраща у світі класна керівничка.ми дуже її любимо а вона нас.дуже дякуєм їй за науку за всі поїздки минулі та майбутні.Лідія Павлівна ви класнаЛюбимо поважаємо та хочемо щоб ви ніколи нас не віддавали нас іншим вчителям.
Красуляк Марта Франківна.ми теж вас дуже любимо коли ви були в декреті ми дуже за вами сумували тепер ви прийшли і нам дуже приємно з вами вчитися.любимо ми вас
і нарешті наш любий директор Пилявка О.І.
він завжди знімає куртки коли холодно в школі а сам же виключає опалення!Ми не знаємо куди він тратить гроші які ми здаємо на фонд школи це сума не маленька 75 000 грн.сам він має 3 машини чи 2!всерівно чому він має три машини а ми мерзнем?!він навіть камезельки знімає!це не допустимо щоб така людина була директором школи!В школі курять це взагалі ні в одній школі такого немає!Звільніть директора ми вас просимо
або зайдіть з перевіркою побачете ми праві

,

нормальна школа.. закінчив в 2010р. І зараз сумую за нею)

,

Глинка Галина Ярославівна - найкраща вчителька! Добра, весела, розумна і надзвичайно красива. Коли вона усміхається - усе навколо заворожено завмирає. Саме в таких вчительок учні вперше закохуються. І їх можна зрозуміти, адже немає у світі таких слів, щоб сповна зобразити її вроду.
Недавно були вибори і вона була головою дільничної комісії... з цим завданням вона справилася на 15 балів із дванадцяти. Під її чітким керівництвом вибори у даній школі пройшли на відмінно. Дякую вам за все Галино! Ви найкраща!

,

Теж Поліну Іванівну дуже поважаю і люблю, вона одна із найкращих! Взагалі, в цій школі багато хороших учителів. Єдина вчителька, яку я... ну не то що не люблю, а просто не розумію, так це Переворська О.М. (математика).

,

во моя школа 90 сама ліпша їй респект там самі найкращі вчителі і вона супер не то шо ваша

,

Гриневич Марія Григорівна рулить))

Що правда, то правда)) Обожнюю її!

,

Ой,давайте вже тута не треба!!Поліна Іванівна дуже крута і добра вчителька!!!!!!І накраз вона все навчить!прросто самому треба вчитися і того хотіти!!!!!!!!чи в ихочете туа таких молодих,шоб нічого не робили а тільки 12 ставили?!

,

Блін школа супер я тут вчусь з 1-го класу*мама хоче мене переводити але я не хочу тому що 98 школа адпадна* а моя кєра то вопшее)Гриневич Марія Григорівна рулить))
Є багато добрих вчителів і деяких вимогливих, але ця школа най краща я її дужее люблю))

,

Могла школа бути краща!!!!!!

,

Вчителі одні пенсіонери.Зробили сімейний бізнес.Коминар Поліна Іванівна ужасна вчителька давно пора на пенсію,не йдыть до неї на додаткове нычого не навчить

,

вмене учтелька уляна миколаївна як намене вона сама найкраща я учень 1 класу школа саманайкраща

,

школа просто супер там дійсно чогось навчать і неправда шо там не вчать іноземну випускники виходять зі школи гідними людьми і хорошими здобутками в навчані..!..)

,

школа 98 най краща

,

Я, згідний з тією людиною, яка написала, що школа тримається на декількох вчителях, дійсно це так. У 98 школі, вміють навчити лише математику та українську мову. Дуже прикро, що не ставиться акцент на вивченні іноземної мови, яку випускники школи не знають зовсім ні німецьку мову, а ні англійську. Предмет, "історія", ніколи у цій школі вас ненавчать поки не змінять вчителів. А загалом, у 98 школі виховуються дуже дружні класи, хороша школа, і багато випускників цієї школи займають високі посади у м. Львові. Школа-це базові знання. Тому варто прислухатися до слушних зауважень.

,

Дорогі діти!Не пишіть дурниць!Якщо ви випускники цієї школи.......то мені за вас стидно!Хоча б писали без помилок!!!

,

школа гімно фу переходьте тікайте від неї в молодших класах ще можна повчитись але в старших ад настоящий стрелкі бійки і вчителі погані а сама гірша Верещинська Світлана Вікторівна і вчителі самі гірші

,

Школа дурна діти ужасні слів просто немає вчителі самі гірші ну і директор взагалі тупий і взагалі шкіл таких як вона ніде немає фу аж стидно школа гімно

,

Цього року я закінчила цю чудову школу. Дуже дякую всім учителям, всім: Мігус Тетяні Захарівні, Лівій Галині Василівні, Дорожовцю Михайлові Володимировичу, Гриневич Марії Григорівні, Вовк Марії Іванівні, Коминар Поліні Іванівні, Парій Мирославі Романівні, Верещинській Світлані Вікторівні та всім іншим. Завдяки цим прекрасним людям я багато чому навчилася, багато що в собі виховала.
Якщо буду мати вільний від пар час, буду провідувати цю школу, обов'язково.

,

Моя школа суперова вчителі класні і все просто клас.Світлана Владиславівна і моя керівничка просто супер!!!І всі інші теж нічого . Директор не дуже . Школа прекрасна, прикольна і просто суперова (:

,

моя школа класна особливо Світлана Владиславівна вчителька з української та моя керівничка всі інші теж класні директор не дуже клас прикольний та все інше теж клас ви всі класні я вас всіх обожнюю ви всі прикольні! Я ВСІМ ДОКАЖУ ЩО МОЯ ШКОЛА НЕ ГІМНО ! якщо хтось так думає то хай прикриє рот і не пише таких дурних коментарів не розказує всім про свої дурні думки я свою школу обожнюю (:

,

школа суперова просто клас особливо Світлана Владиславівна вчителька з української мови і всі інші теж

,

моя школа найкраща правда тут найкращі вчителі і діти мені все подобається тільки деректор не дуже 98 школа the best моя керівничка найкраща всі вчителі просто прекрасні добре вчать і просто добрі

,

Нормальна школа, Галина Ярославівна хороша, але надто добра. Суперова завуч молодшої школи! Людмила Генадіївна Ви найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Особлива школа, супер!!))).,)

,

У 98 школі в 2-А є вчитилька Галина Ярославівна і я її дуже люблю. Вона хороша вчитилька!!!!

,

вчителі початкових класів - найкращі, найдорожчі.

,

Школа класна а хто думає шо нє той дибіл ясно ця школа просто бомбезна !!За ці всі роки навчання що я тут провела то мені дали великі знання!!*

,

Школа просто супер

,

Школа просто супер...... Марія Григорівна Най-най краща вчителька =)............

,

ця школа найкраща в свити ше раз хтось обизве буде мыты всю 98 школу вонап найкраща а в тий шо вы вчытеся просто для тупых а вчители взамгали найкращи вона супер:)))

,

нормальна школа дерехтор не дуже

,

Сама найкраща вчителька Валентина Олександрівна! Тому що вона не має кращих та поганих!

,

Вчителі та школа самі найкращі у Львові!

,

Школа супер)))

,

Найкраща школа.

,

Найкраща школа.

,

98 школа хороша школа.

,

Галина Ярославівна найкраща вчтелька у світі.

,

школа супер галина ярославівна найкраща вчителька ушколі!

,

Школа-супер)))

,

фууууу......найгірша школа!

,

Школа хороша для учнів, які хочуть вчитись!
А коли сам нехочиш вивчити, тоді ніхто не заставить :(.

,

це найкраща школа у світі))

,

Школа 98-зе бест...вона справді поза конкуренцією...найкращі вчителі,які шикарно подають матеріал...найкращі учні,які збирають цей матеріал...школа шикарна і хто б ,що не казав...=)

,

школа дійсно ЛАЙНО. Якби не 3-4 вчителі цієї школи, які дійсно варті поваги, в ній я би озвіріла до кінця. Повідомляю решті: не зважаючи ні на що, я таки відмінниця. Привіт "психологу". А математику, справді, навчили!

,

Той хто важає що та школа гімно...
то він сам гімно....
я вчуся у цій школі вже не 8 років і вона для мене як рідний дім.....
я її дуже сильно...люблю....
вчителі .....всі хороші......
А Той хто в ній розчарувався....значить це просто ти тупий і від тебе хотіли більшого...
ну а ви як (відмінники)сиділи за компютерами або гуляли....
Такшо не робіть поспішних виводів навіть які би вони не були.....
Навіть як ви так можете про рідну школу говорити....ви ж в ній самі вчилися...і говорите що вона гімно....і це значить що ви портите свою гідність....бо ви в ній вчилися.....

,

Те що вчуть совдепівські вчителі-чиста прада!!Про директора взагалі мовчу,ні поваги до людей немає і совісті у тому ж числі!

,

Школа нормальна.Вчителька з математики -супер!!!

,

Як на мене, школа дає грунтовні знання, у них сильна програма, високі вимоги до дітей. Моя дитина вчиться у молодшій школі. Ми вчимо німецьку з 1-го класу, і скажу Вам що програма дуже серйозна.
Також додам, що школа з математичним нахилом... це вже у старших класах, знаю що молодь поступає у Вузи без репетитора!
Не знаю як вчаться старшокласники - може прогулюють, не виконують д/з і тому їм здається що вчителі погані?... а може їм не подобається дисципліна і контроль що діють у школі...
Та на мою думку власне дисципліни багатьом дітям і не вистарчає! У багатьох батьки працюють - а діти полишені самі на себе, нехай хоч у школі пам"ятають про відповідальність за свої вчинки....

,

Вчуть совдепівські вчителі, які в теперешній час свою роботу ненавидять і учнів також.

,

Супер школа

,

Нормальна школа.Вчителі теж норм

,

школа просто супер

,

Школа-хороша,принаймі для тих,хто йде до школи за знаннями!!!

,

школа гімно за роки навчання я в ній повністю розчарувався

Див. також:
Зворотній зв'язок