Факультети і спеціальностівгору

Медичний факультет

 • лікувальна справа;
 • педіатрія;
 • сестринська справа.

Стоматологічний факультет

 • стоматологія ортопедична;
 • cтоматологія.

Фармацeвтичний факультeт

 • фармація.

Факультeт підготoвки іноземниx гpомадян

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0342) 75-03-25.

Підготовче відділення: на сайті університету ifnmu.edu.ua

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0342) 75-03-25.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 10 навчальних корпусів, університетська клініка, лікувально-діагностичне обладнання, комп'ютерні та інтернет-класи, актовий зал, bib-лютека з читальними залами та філіями в гуртожитках, 2 їдальні, 6 кафе, спортивний комплекс, 3 спортивні зали та басейн.

Університет засновано в 1945 році.

Університет підтримує творчі контакти із Світовою Федерацією Українських Лікарських Товариств, Управою Українського Лікарського Товариства Північної Америки, Люблінською медичною академією, університетами Німеччини, Австрії, Польщі, усіма вищими медичними навчальними закладами України.

Наукові та освітні партнери:

 • Таджицький державний медичний університет імені Абуалі Ібн Сіни (Душанбе, Республіка Таджикистан).
 • Національний центр токсикологічних досліджень FDA (США).
 • Канадський центр стоматологічної технології (Торонто, Канада).
 • Державний університет медицини і фармації імені Ніколае Тестеміцану (Кишинеу, Республіка Молдова).
 • Університет degli Studi di Genova (Італія).
 • Українська асоціація випускників французьких освітніх програм.
 • Інтернаціональна федерація асоціацій студентів медиків - Україна.
 • Медичний радіологічний науковий центр РАМН (Обнінск, Російська Федерація).
 • Іжевська державна медична академія (Іжевськ, Російська Федерація).
 • Гімлі Дентал Корпорейшн (Локпорт, Канада).
 • Хартінгтон Фармасьютікал (Барселона, Іспанія).
 • Британська медична асоціація (Лондон, Велика Британія).
 • Університет Орадеа (Орадеа, Румунія).
 • Ксінкон Технологічний коледж (Торонто, Канада).
 • Білоруський державний медичний університет (Мінськ, Білорусь).
 • Шпиталь Святого Томаса (Лондон, Велика Британія).
 • Університет м. Жешув (Жешув, Польща).
 • Медичний університет (м. Софія, Болгарія).
 • Медична академія в Лодзі (Лодзь, Республіка Польща).

Вчені університету є учасниками, а наукові лабораторії базою, багатьох міжнародних і національних конгресів, з'їздів, симпозіумів.

Плідно функціонують проблемні лабораторії біохімічної екології, "Мікроелементи в медицині", електронно-мікроскопічна, імуноферментна, лаборатоpія ортопeдичної стоматолoгії. Вчeні універcитету бeруть учаcть в розpобці чотирьоx науковиx державниx прогpам, 56-ти рoбіт пpиладного характeру, у міжнародниx мультицентровиx доcлідженнях.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 76 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Скоро вернусь на роботу (за кордоном заробляю бо зарплата мала). Я вам дам хабарі, шановні. Буду гнати за межі міста. Є всілякі люди і серед викладачів, але цей ВНЗ є одним з найкращих. Тому всім тільки сюди.

,

Гарна університетська клініка.Але гроші за обстеження беруть як заманеться, квитанцій не дають. Якщо послуги платні, то повісьте прейскурант.

,

8 років коту під хвіст)))за ці гроші міг квартиру купити,а так маю кусок пластіка)))

,

Чудовий університет. Недоліки є, як і в кожному ВУЗі, але за всі роки навчання грошей ніхто не вимагав. Той хто хотів вчитись, той і вчився, хто не хотів, той не вчився.Якщо була велика кількість пропусків, ніхто довго не панькався, просто відраховували і гроші не допомогали.Викладачі дають хорошу базу знань( особливо вдячна Кремінській І.Б. доц. каф. патфізіології та Дутчак Р.С. викладач кафедри внутрішньої медицини) всі викладачі компетентні.Не жалкую, що занінчила ІФНМУ.

,

Не тратьте деньги и годы на этот сарай!

,

В университете не училась а лечилась в университетской клинике просто все супер и врачи и сестры , комфортные условия для лечения, чисто, уютно, очень благодарна директору клиники и всему персоналу

,

Зачем пишите, что общежития в хорошем состоянии? Общежития в ужасном состоянии. Сын сейчас второкурсник, вынужден жить в общежитии. Ни помыться, ни приготовить, ни постирать, вечно холодно и сыро. Как итог - постоянно простужен. Комендант общежития при поступлении сказала что будут делать ремонт душевых и туалетов. Вместо этого сняли нагревательный бак, который дети покупали за свои деньги. Не могу понять кому можно пожаловаться. Съездить домой сын может раз в полгода, и что делать? Почему он должен жить как бомж?

,

Я думаю що всі мають право висвітлити свою точку зору. Хтось думає так а хтось інакше. Щодо універститету. Вуз хороший і то один із престижних вузів нашої країни. Особливо подобались фундаментальні кафедри, зокрема: анатомія Саган О.В., фізіологія Воронич-Семченко Н.М., Тучак О.В., патфізіологія Кремінська І.Б., фармакологія Шеремета Л.М., Струтинський Г.М. Це ті кафедри, які дали основу знань в медицині. Кафедра соц медицини строга. Но все йде як годинник. Викладачі вище перераховані вимогливі, справедливі і знаючі свій предмет на 100%. Є таке маленьке прохання до викладачів українознавства. Не тисніть тих студентів. Як не як вони все ж таки медики а не філософи, на це є інші відповідні виші. Щодо корупції не скажу, не стикався. А загалом університет класний. І наостанок. Якшо студент хоче вчитись, то буде вчитись, а ні то на чорта туди йти і протирати штани, краще б на це місце взяли толкового.

,

Закінчивши цей так званий "університет", зробив для себе невтішний висновок з результатів " прозорого" та "не корумпованого" державного розподілу .900 кілометрів від власної домівки та зовсім нелюбима спеціальність нав'язана в примусовому порядку .Діти, батьки -подумайте кілька раз ,перш ніж вступати в цю бурсу. Червоний диплом , високі бали заробити власними силами не можливо, абсолютно.Зв'язки,кульки,конверти-тільки так. Ну яка може бути справедливість ,якщо людина суцільна прогульщиця, що за 6 років не взмозі зв'язати два слова докупи з базових предметів ,отримує червоний диплом ,місце розподілу на інтернатуру та роботу в місцевій обласній. Якесь двояке відчуття виникає ,коли бачиш декатських тупоголових шістьорок у викладачах)Щодо рівня знань які тут надають додам найбільш затребувана фраза у викладачів "Болонська система передбачає самостійне опрацювання матеріалу, так що моє діло не розказувати а опитувати". Викладачів які щось пояснюють можна порахувати на пальцях однієї руки .

,

история из серии "не было бы счастья, да несчастье помогло". Дочь перевелась из Луганского меда после начала войны. Спасибо всем - студентам, преподавателям, администрации!!!!! Замечательный ВУЗ. Учишься - Знаешь.

,

Там навчається моя сестра на першому курсі поступила на платну групу в гуртожитку умови прекрасні незнаю про яку корупцію ви говорите викладачі чудові скарг від неї нечула хто захоче той і буде вчитися а хто не захоче той небуде про протиратиме штани!!!

,

Та вчитися треба хотіти...
Пишуть тут, що жахливо, що все погано, на викладачів нарікають, що підручників нема, атмосфера...
Та не правда все це...
Хто хоче підручник знайде (ну електронну версію точно), "Жахливо, погано, атмосфера..." - це пишуть ті хто вчитися не хоче і поливає брудом усе що "не по його".
Хто дійсно хоче вчитися і щось знати, то вам сюди. Ну а якщо надієтесь на халяву і що з вами будуть няньчитися яка мама з татом, то згодом ваш коментар появиться на цьму сайті.
Тут я багато чого навчився. Здобув хороші знання. Здобув також життєвий досвід, навчився розбиратися в людях, бачити друзів і недругів... Це я вважаю величезним досвідом і своюм "Плюсом".
Зараз я завідуючий аптекою і зовсім не жалкую, що сюди поступив і вчився тут!!!!!

,

Хабарництво просто процвітає.
З більшості предметів вчися-не вчися, а платити доведеться. Викладачі совісті не мають, гроші їх очі засліпили.

,

Навчалась тут 6 років, на державному, ні разу не платила за модулі. Група в нас була сильна з 9 чол. 7-державники,всі вчились і притензій не було. Дійсно, є викладачі яким всерівно на тебе, ставили оцінки від фонаря, по домовленності чи просто симпатії, а є ті які бачать що хочеш щось знати, то багато показують, особливо якщо просити і проявляти інніціативу.
От з підручника и завжди проблема була(((( перші 2 роки було важко ну і 5 курс не з легких)))

,

погано !!хабарники

,

Шановні!!! Я першокурсник)))) навчатися тут можна, якщо хочеш)) в цілому університет прикольний, на перший вигляд)))) готуйтеся хто хоче поступати на перший семестр першого курсу))) то є жесть))) але потім звикнете)))а так класний універ

,

Дружній колектив, приємна атмосфера, присутній азарт до навчання! І що з того?! Підручників нема в достатній кількості, навчально-матеріальна база взагалі в жахливому стані, ніхто не виконує своїх обов'язків. Розклад студенти дізнаються вже десь після одного місяця навчання, а доти ходять самі не знають куди! Створити сайт університету... Це одне... Але ж треба за цим слідкувати! Де комп'ютерщики?! Ні тобі методички, ні навчальних планів, ні завдань до контрольних робіт. Нащо було трудитися з цим інтернетом?... Роботу медика знайти взагалі не можливо!!! А навчаня ж то не безплатне...

,

Університет супер. Я закохався у викладачку, через неї і почав вчити предмет і полюбив медицину.

,

Огооо...ну й коментарі тут. Чесно кажучи, як студ. вже 6к. можу сказати...що впринципі, диму без вогню небуваэ...щось і правда звичайно, а щось і перебільшено. Завжди були студенти, хто мов риба у воді...а хто й конкретно парився... Одним з тих хто парився, була і э я. :) Гнати на ІФНМУ не можу, просто по тій причині, що вибрала його сама, тобто я ж буду сама на себе й наговорюю. Я зрозуміла одне, що чекати з моря погоди-собі гірше робити...тут правий, не правий, треба швидко шукати вихід...і коли викладачі бачать що ти стараэшся самі тобі в цьому й допомагають. В мене так до цього курсу й було. Деколи взятки помагають, деколи й прохання... вижити можна, якщо крутитися. Тобто любі батьки, якщо ваша дитина саме така, то вам сюди, але, якщо подумати, я була дуже спокійною дитиною-мамина й татина донечка, але лиш тут я відчула всю гіркоту і весь солод життя. Тут я стала самостійною і дорослою. Ну й все. Але ще залежить в яку крмпанію попаде ваша дитина,який буде на іі вплив, це важливо.

,

Три спортзали і що з того,щоб туди потрапити треба або на фізрі на перших курсах або за гроші на інтернатурі,басейн те ж саме,відношення як до злодіїв

,

єдине хороше, що можна сказати про вуз - від студентів, які дійсно вчаться хабаря не вимагають. а все решта просто на страшно низькому рівні:
-відсутність забезпечення матеріалів для практичних навичків
-дефіцит підручників у бібліотеці
-жахливе відношення до студентів
-необ'єктивне оцінювання з боку викладачів
-халатність роботи кафедр і адміністрації вузу
-відсутність чіткої системи прав та обов'язків студента та викладача
-величезна кількість студентів та викладачів, які абсолютно не викнують свою роботу та відсутність контролю над цим процесом

,

Я мати студентки першокурсниці, не медик. У захваті від вузу, від викладачів, від порядку. Погане про вуз пишуть ті, напевне, хто не вчиться. За жоден модуль, за жоден допусмк до модуля я не платила. Викладачі порядні,вимогливі. Я не думала, що існують в нашій країні такі вузи. щоро вдячна викладачам. Рекомендую всім батькам, якщо ваша дитина працьовита,- і прагне бути добрим медиком,- це ваш вуз! Не пожалієте!

,

Марно потрачені 6 років життя!

,

Моя порада, якщо бажаєте стати хорошим спеціалістом в області медицини не поступайте в ІФНМУ тут вам робити нема чого

,

Навчалась в універі... вчитись гарно, в гуртожитках порядок, особливо останнім часом. Вчитись самому можна, доброзичлива обстановка в основному, за 6р. не заплатила ні за 1 модуль, окрім квітів та цукерок від групи і середній бал вище 4, база знань хороша, більше залежала від викладача, який веде, і бажання самої групи щось бачити. Є такі викладачі, особливо на клінічих кафедрах, що бігають за пацієнтами і забувають про навчальний процес, бо студенти також в майбутньому конкуренти. а з хворих можна урвати копійку!! А от інтернатура - це просто капець, незнаю за що тут платити 1000-2000 тис. грн. в міс., за протирання штанів, і проїдання батьківських грошей?? Організація ніяка, безпорядок, в деканаті не компетентні працівники. Хто не має хороших зв'язків і грошей, не поступайте в на лікаря і не тільки в ІФНМУ, бо витратите свої молоді роки та фінанси, а роботи не буде!!

,

Поганючий університет де ніхто нікого не вчить.Викладачі ставляться до студентів як до останього бидла жах.... тепер всіх відговорюю хто хоче поступати в ІФНМУ . Погано вчать, викладачі не приходять на пари і плюють і витирають ноги.Але є один плюс взяток тут не вимагають якщо вчишся, але беруть якщо не вчишсяю. Не поступайте в ІФНМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я - лікар-інтерн.Цього року закінч.цей ВУЗ!Хочу сказати,що за 6 років прийшлося багато пережити,але таких противних слів як я читаю в комент. неможу сказати!Мої батьки не лікарі,не мажори!В моїй групі не було "синочків" і "донечок",а були звич. студенти-медики..Хтось міг вчитися на 4-5 і вчився,багато вчилися на 3 і мали 3!Були такі,що не хот. вчитись і не могли,а ще свої мухи показували і викл.їх терпіли і ставили оцінки.Були такі,що домовлялися але відверто про це говорили,мол незнаю на 4-5,але хочу стипендії іду домовлят.Але це треба було ще на хабарного викладача попасти,тому що більшість моїх колег вилітали з тріскотом за двері а за ними летіли їхні конверти з грошима!Я вчил.на 3-4!Крім того,що на деякі модулі могли всією групою купити квіти,або цукерки-то я тільки на 1 к. запл.за анатом.(забула що в мене була одна 2 і не була допущ.до модуля))і на 5к за соц!Нездала модуль-то нездала,піду 2 і 3 р.на перезд.Корупц. вона і в Африці корупц.А УНІВЕРСИТЕТ ХОРОШИЙ!Я РАДА ЩО ТАМ НАВЧ.
,

,

Інститут жахливий,хабарництво процвітає.Але,якщо вчишся,можна здати і своїми силами.

,

Огромное спасибо кафедрам и вообще вузу ,что 45лет назад ваш университет выпустил такого врача Космина Григория Прокоповича .Это тот врач на которого нужно равняться всем сегодняшним врачам.Кланяюсь до самой земли.

,

Закінчила даний університет ! Напевне з часом забуваються усі мінуси , тому поганого нічого не скажу. Скажу головне, база трішки слабка, хоча , якщо хочеш вчитися ніхто заважати не буде. У нас була дуже сильна група, яка ніколи не платила, і здобувала оцінки своїми знаннями. Хотілося рівнятися до найкращих, тому середній бал групи не був нище 4.3 . ЦЕ ДОСИТЬ ХОРОШИЙ ПОКАЗНИК . Вчитися і не платити за екзамени реально, якщо є бажання посидіти над книжкою, а не маючи елементарних знань і хотіти 5, це звичайно обійдеться в копійку. вчіться і все обійдеться!
Є звичайно кафедри які б не хотілося згадувати, а є кафедри яким досі дякую за здобуті знання- Кафедра педіатрії- Велике вам спасибі.
Якщо б вернутися на 12 років назад і знову постав вибір навчального закладу, ніколи б не пішла в медицину. Діти батьки яких не є мажорами, лікарями, і тд..... дуже важко. Роботи нема, Платиш за роботу величезні гроші( ось тут справжні хабарі) , але обідно що маєш мізерну зарплату. тому думайте !!!!

,

Мені подобається все тут!!!

,

Хороший.Теоретичні знання мені пригодились у роботі зараз.

,

Заклад-просто супер!!!Обожнюю його!!!

,

Так хвалили что взяток здесь не берут,но оказалось-вранье.Микроба такая молодая,а хочет уже взятки (а может у неё нет мужика?),такая злая.Н.В.-может уже хватит срывать з лость на девочках!Дочка учится,просто плачет от неё.

,

Дитина вчиться уже три роки на державному,ні разу не заплатила ні за що,хиба нема справедливості на мікробі,викладач-Савчак,іздеваєтся над студентами,але Бог їй судя,неможна так,як що дитина вчиться дісно.....

,

Університет добрий,як би не портила репутацію Савчак Н.В.настояща збочинка,хлопцям ще може якось поставить оцінки,девчата всі на відробках.Як що адміністрація читає комінтарі,зверніть будь ласка увагу на викладача мікроби

,

на мою думку, в Україні є величезні можливості для успішного розвитку науки,практиктики , освіти і самоосвіти з метою зміцненя державності і постійного значного покращення життєвого рівня кожної сімї , кожної людини в кожному населеному пункті на всій території нашої держави .Про те, що гальмує розвиток медичної освіти в державних навчальних закладах України і як подолати ці негативні причини в теперішніх умовах свою думку кожний може викласти коротко в доступній формі.Всього найкращого всім працівникам ,студентам,випускникам нашого держ. медичного університету.

,

от закінчую свій навчальний заклад і думаю поступати на настуний навчальний рік до вас, надіюсь не розвію свої хороші сподівання

,

не рекомендую!

,

вуз то нормальний, а от їдалки то не дуже.....гастрит до диплому точно буде.....

,

Я вчився у цьму ВУЗі ще за союзу.Знаня здобули грунтовні . Едина кафедра що псула нерви була історія кпрс і то що від неї похідне.а вона слава Богу вже не існуе .Випускники Львова ни яке поривняня з Франківцями не витримували.Тепер правда чути про вирівнюванняі сталося і в некращій бік.Хоча Франківськ ще тримаеться на рівні тих ВУЗІВ що дають справжні знання судити можна по інтернам що працюють поряд з інтернами інших вузів .Франківці на голову више.

,

круто!

,

в даному університеті якщо ти комусь не сподобався, то все- це до кінця навчання, тебе будуть гнобити і витирати об тебе ноги, ти ніхто, але треба їм показати,що ти перш за все людина, а не якась там "тряпка", а на рахунок хабарів: брали, беруть і будуть брати. Щоб навчатися в ІФНМУ треба мати здорові нерви, тому що багато народу після закінчення мають розлади з нервовою системою і дуже велику агресію до навколишнього світу. Не рекомендую!

,

мені подобається медичний універсетет!!!!! медецину неможна зрівнювати з іншими професіями,тому що це наука і вміння рятувати життя!!!!!
А ще там прекрасні дівчата і можна знайти свою другу половмнку!!!!!!

,

Якщо хочете здобути класну медичну освіту, оберіть собі інший медичний заклад!!! Хоча люди, які справді хочуть вчитись - вчаться завжди, будь-де і за будь-яких обставин!

,

Я в цьому році планую поступати в цей вуз. Надіюся що з Божою допомогою поступлю.

,

Я то не дуже хочу саме сюди поступати, але буду пробувати))))А так то говорять що класний універ)))

,

Особисто закiнчила даний ВУЗ.По правдi кажучи знань тут дають нуль

,

гарний внз,.сама в ньому навчаюсь ,дуже задоволена,..,скажу так: вчитись дають вдосталь,.але воно все на користь ...:)..

гризіть граніт і будуть із вас люди..:)

,

корумпований вуз=вчуть студентів ''культурно'' хабарництву і взяточництву!

,

Мені він подобається) а скільки там коштує навчання? напишіть будь ласка)

,

Найкращий університет

,

Я закінчила цей універ, зараз на інтернатурі- університет супер.а на рахунок корупції вона процвітає увсіх університетах країни. чесно я платилана перших двох курсах навчання і здавала екзамени гірше чим потім перестала платити і до кожного екзамену готувалась здавала на4,5. нормальна медична база якщо хоч навчитись тобі навчишся і викладачі помагають от на інтернатурі вже всьо бо ти конкурент а ніхто собі конкурентів не хоче. внз класний поступайте.:))))

,

гуртожиток жах!!! і вчиться тут одне село !!! для тих хто спустився з гір підходить!!!

,

Ви знаєте раджу всім поступати в цей прекрасний вуз......=)))))

,

То що беруть хабар це все повна ФІГНЯ.Вуз-- суперовий.викладачі--прекрасні.ну не всі звичайно.я зовсім не жалію що поступила сюди.

,

університет то гарний,але беруть страшні хабарі! сама тут навчаюсь,один екзамен-300грн. отак то))))))))

,

непогано

,

Дуже хочу там навчатися.Надіюся моя мрія збудеться.А універ супер!!!

,

На скільки я чула - дуже корупційний... попробую поступити і перевірю!!!!!!

,

Непогано !!! Я б сказала дуже добре!!!

,

Ідеальне місце для навчання "неблатних".Я мусив посилено вчитися,щоб бути на рівні "синочків" і "дочечок".Вимушена надмірна наполегливість в навчанні згодом стала звичкою.Потім в інтернатурі і на роботі це дуже допомагало.Корумпованість на всіх рівнях викликала непереборне бажання втекти світ за очі.Зараз працюю хірургом в європейській країні.Мій рівень знань не гірший їхнього.Практичних навиків вчаться в мене.Дякую ІФДМА і тим викладачам,які дрючили нас 6 років.
Рекомендую для навчання студентам стійких духом і фізично витривалих.

,

в цьому універі лише вчать як правільно браті взятки і все

,

найкращий навчальний заклад

,

Найкращий університет!!!

,

Сам закінчив.
Наукова база на рівні плінтуса.
Корупція , як і всюди, не більше ні менше.
Викладали раніше непогано, хоча практичні знання фігня.
В порівнянні з Європейськими універами, пересічний коледж з понтами.

,

Все ВУЗы хороши,особенно медицинские,а в Украине их масса.Желаю всем Вам крепкого здоровья и успехов в работе!
Привет из Донецкой области!)))

,

скоро буду у вас навчатись подивимось який він чудовий!!!

,

Найкращий медичний заклад , який готує прекрасних лікарів!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

чудовий шанс стати хорошим лікарем

,

Найкращий університет України!!!

,

доброзичливі викладачі, просторі, світлі аудиторії (крім роздягалки в ЦМКЛ)

,

прекрасна подача медичного матеріалу

,

чудовий викладацький склад

,

Прекрасний учбовий заклад який дає хорошу основу для подальшої медичної кар"єри!!!!!!

,

СУПЕР

Партнери сайту
Вінницький інститут університету «Україна»
Вінницький інститут університету «Україна»
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок