Факультети і спеціальностівгору

Факультет видавничо-поліграфічної, інформаційної технології

 • видавничо-поліграфічна справа;
 • комп'ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв;
 • технологія друкованих видань;
 • технологія електронних мультимедійних видань; технологія розробки, виготовлення та оформлення пакувань;
 • матеріали видавничо-поліграфічних виробництв;
 • Образотворче мистецтво (образотворче та декоративно-прикладне мистецтво).

Факультет економіки і організації книжкової справи

 • облік і аудит;
 • економіка підприємства;
 • маркетинг;
 • видавнича справа та редагування;
 • товарознавство та комерційна діяльність.

Факультет комп'ютерної поліграфічної інженерії

 • інженерна механіка;
 • поліграфічні машини і автоматизовані комплекси;
 • автоматизовані комплекси;
 • машини і технологія пакування;
 • технологія машинобудування;
 • автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;
 • автоматизоване управління технологічними процесами;
 • комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва.

Заочний факультет

 • видавничо-поліграфічна справа;
 • комп'ютеризовані технології та системи;
 • видавничо-поліграфічних виробництв;
 • матеріали видавничо-поліграфічних виробництв;
 • образотворче та декоративно-прикладне мистецтво;
 • облік і аудит;
 • економіка підприємства;
 • видавнича справа та редагування;
 • товарознавство та комерційна діяльність;
 • поліграфічні машини і автоматизовані комплекси; машини і технологія пакування; теxнологія машинoбудування;
 • автоматизованe упpавління теxнологічними процеcами;
 • комп'ютерно-інтeгровані теxнологічні процеcи і виpобництва.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 235-76-00, (032) 235-75-90.

Довузівська підготовка (підготовчі курси): (032) 242-23-78.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 235-76-00, (032) 235-75-90.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: навчально-експериментальна друкарня, навчально-демонстраційний центр фірми «Гейдельберг».

Українська академія друкарства - єдиний в Україні автономний вищий навчальний заклад, який готує фахівців для видавничої справи та друкарства. За свою 75-річну історію вона випустила десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які сьогодні формують інформаційний простір держави, працюючи у видавництвах, друкарнях, засобах масової інформації, поліграфічних підприємствах різної форми власності, книгарнях, рекламних організаціях, науково-дослідних та машинобудівних підприємствах тощо.

До складу академії входять Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій, Поліграфічний коледж, видавництво, сучасна навчально-експериментальна друкарня. Діє навчально-демонстраційний центр фірми «Гейдельберг», обладнання якого використовується для проведення практичних та лабораторних занять. А також створюється навчальний центр для занять студентів інженерних спеціальностей, який буде оснащений технікою фірм «Ман Роланд» і «КВА». Бібліотека академії оснащена автоматизованою системою пошуку літератури, електронним каталогом видань та достатнім бібліотечним фондом, до якого входять найсучасніші підручники та посібники, авторами багатьох з яких є науково-педагогічні працівники УАД.

З кожним роком розширюється та вдосконалюється міжнародна співпраця академії. Як член Міжнародної асоціації поліграфічних навчальних закладів ВНЗ бере участь у створенні єдиного європейського освітянського простору з підготовки фахівців для видавництв та поліграфії, тісно співпрацює з провідними навчальними закладами та поліграфічними підприємствами європейських країн. Зокрема, УАД підтримує тісні зв'язки з такими навчальними закладами, як Оксфорд-Брукс університет (Велика Британія), Лейпцизький і Берзький університети (Німеччина), Варшавська політехніка (Польща), Московський державний університет друку (Росія), укладено угоди про співпрацю із фірмами «Гейдельберг», «Ман-Роланд», «Адаст», «Колбус». У травні 2005 року вперше в Україні на базі УАД проведено чергову 36 науково-практичну конференцію Міжнародної асоціації поліграфічних навчальних закладів.

За багаторічну інноваційну педагогічну діяльніcть щодo модeрнізації оcвіти Українcькій акадeмії друкарcтва 2006 рoку булo приcвоєно Почеcне звaння «Лідeр сучаcної оcвіти», якe нaш ВНЗ уcпішно підтвeрдив у 2007 рoці.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 100 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличный вуз. Намного лучше чем П, может специальности не очень, но сам вуз очень высокого уровня. А тем кому тут всё плохо, то просто студенты не учатся и не ходят на парах, увы тут таких студентов много. А кому не нравится здесь образование, то понятно лучше поступать заграницей, там и уровень выше чем в Украине.

,

Хороший вуз

,

Ту кльово! Ту учиться норма.Я ні разу не був ни на їдній парі..ні разу ні на їднійІ Ги Ги маю діплома з відзнакою. Ту всьо мож запашляти, ту всьо домовляются і всьо продаєтся.Ту даже уборщица робит їй тілько пятихатку зверха дать надо. Главноє отдать зачьотку в добоі руки. Ту всі тебе ждут з откритимі карманами. Розуму ту не навчат А діплома - пожалуйста!!

,

А мене навпаки не дивують погані коментарі! Не дивують й гарні - існує в академії така практика: студент за особистим дорученням рекламує УАД в спільнотах та на сайтах, які є популярними серед абітури. Дуже сміявся з відгука дівчини,що писала про гуртожиток, але сама не живе в ньому. Мала, коли заробиш якусь болячку через постійний холод або антисанітарію, тоді й будеш писати про "більш-менш добрі ремонти". Щодо навчання... Якщо хочете на дизайн-обирайте ЛНАМ або цей напрямок у Києві, база значно ширша. Хоча дизайнери в УАД найщасливіші студенти в академії, ситуація там більш-менш терпима. На перших сесіях все найс, а от на курсі третьому починають летіти голови та гроші з батьківських гаманців. Чому? Та тому що викладачі знають, що три роки термін серйозний, і вже рік до бакалавра можна потерпіти. Тож якщо маєте зайві зелені-вступайте і за навчання можете не переживати. А якщо лише розум та бажання вчитися, то наполегливо рекомендую обрати інше місце для навчання.

,

Не знаю чому такі погані відгуки за академію..
Навчаюсь вже як рік на спеціальності документознавство й інформаційна діяльність. Дуже подобається. Викладачі всі толкові, особливо з нашої кафедри, і кожен по- своєму хороший. Якщо навчаєшся і не пропускаєш пари, то йдуть на зустріч. Більшість аудиторій в нормальному стані, взимку трішки прохолодно, але то таке... За гуртожитки... я там не живу, але була в одногрупниць. В гуртожитку №1 ремонти, більш менш добре, тараканів нема. Але гарячої води нема, то можна митись в мисці в себе кімнаті, або у підвалі в спільному душі. І також взимку холодно, тому треба обігрівач електричний.

,

дуже шкода, що за правилами сайту потрібно ставити зірочку і однієї не поклала б! на третьому курсі сама забрала документи, і навіть не шкодую, жалію лише про витрачені роки, нерви та здоров'я, яке я залишила в цьому внз. на Підвальній взимку та восени страшенно холодно, в гуртожитку хаос, щури, таргани та відсутність теплої води. про викладачів нічого говорити не буду: вони різні. але відверто кажучи, гарні попадалися значно рідше, а от нероб і хабарів у академії повно

,

Подавала документи на журналістику, мала високі бали ЗНО та впевненість, що пройду на державне. У результаті мене просто завалили!Коли я попросила свою роботу, жахнулася - ні однієї помилочки. То за що ж зняли 80 балів? Розповідали казочки про те, що абзаци великі і заголовок краще було підібрати інший. Було дуже прикро, адже про журналістику мрію з дитинства. Відкрила список рекомендованих на бюджет-із 15 "бюджетників" лише двоє мають рейтинговий бал нижче, ніж в мене. Мова 130, історія 130, творчий на максимум, вуаля - бюджет. Чи ВОНО за два місяці писати навчилося? Ну а я перша в числі контрактників, привітайте)

,

Шановні абітурієнти, щиро раджу не повторювати моїх помилок!Не ведіться на гарну назву і на те, що конкурс менший, ніж в інших ВНЗ Львова. Академія друкарства перетворилася в академію корупції. Якщо Ви щиро впевнені, що якщо будете навчатись, то зумієте все складати і без батькових грошей, то ви помиляєтесь. Не вийде, не дадуть.

,

Минулого року вступив до академії на спеціальність Документознавство та інформаційна дліяльність, випускова кафедра цікава, грамотні викладачі, особливу увагу заслуговують завідувач кафедри Мих. Степ. доценти : Гірняк Г.З., Берест І.І. та інші. Але ви собі уявити не можети сапма кафедра обдерта, ремонт там був мабуть ще за СРСР ніщенська матеріальна база, інтернет відсутній та й і компютери старі їх всього кілька і то половина працює одним словом біда.

,

Отож,цього року закінчив перший курс,не повірите,але я повністю задоволений навчанням.І ,вважаю,що хто дійсно бажає чогось навчитися, то обов'язково отримає жадане.Викладачі тут нормальні,але є й окремі випадки. Не сподобалося лише те,що тут досконало процвітає хабарництво. Великим корупціонером є славнозвісний Пушак,хабарі у нього ще ті.Людина,котра бере гроші у всіх, навіть,якщо ти добре знаєш його предмет.Він заставить тебе платити.Тож шановний, поки я ще тут навчаюсь,може якось щось зміниться у ваших недоброзичливих поглядах.

,

На кафедрі дизайну -жахлива корупція, на кожному кроці бардак, а рівень викладання ще десь залишився з часів "совку". Як казали самі викладачі-кількість студентів, яким виплачуватиметься стипендія -вже давно розрахована. Словом, відбиває будь яке бажання.

,

Повністю брехня те що пишеться що він поганий. Накращий вуз у Львові. Є достатньо студентів які не ходять на пари і не вчаться, тому їм все погано!!

,

Вчусь на 4 курсі і в шоці від рівня навчання.
Корупція на кожному кроці.
Мотивації - 0.
Поваги до студентів - 0.
Умови навчання на нулі. Холодно, волого, брудно, на голову може щось звалитись (були випадки).

,

Навчалась -- насправді УАД не є найгірший! Хто хоче і може вчитися, вчиться. А хто лінивий, то сам шукає можливість щоб заплатити. Викладачі є різні, більшість нормальних. Для мене найкращою виявилася Стеців Леся Петрівна!
Я задоволена!

,

на дизайні реально круто. Класно пояснюють. Викладачі уважні. Не кричать. Дають студентам можливість працювати в аудиторіях додатково - хто скільки хоче. І студенти працюють, бо робота є завжди.
Тими знаннями, що засвоїв - зразу можна виконувати замовлення і підзаробити. Багато кому треба серед знайомих щось зверстати. Візитки там різні чи рекламу. То це реально вже робити після другого курсу.
Хлопців вчиться малувато.
Взимку на Підвальній - холодно.
Ходила на захисти дипломів до старших курсів. То неймовірно круто!!!!!
Там і дизайни фірмових стилів захищають, і анімацію і сайти. Думаю, що крутіше навіть ніж в Академії мистецтва. Там також була на кількох захистах.
Дизайнери в академії - рулять.

,

УАД-чудовий ВНЗ!!!!Один з найкращих у Львові!!!!

,

хочу сказати що в УАД вчиться той хто хоче,а ті хто не хочуть...ніякий викладач не допоможе... за 3 роки навчання не доводилось плати,....якщо відвідуєш пари і вчишся..то проблем не буде ...і ще цілком реально поступити самому ...!! Кажу це з власного досвіду....а викладачі є різні бо вони теж...люди... Прикро те, що погані відгуки зазвичай залишають студенти які не ходять на пари не вчаться і тримають зло на всіх, не розуміючи що тільки вони самі винні у всіх своїх бідах!! ТОМУ ПОЧНІТЬ ВЧИТИСЬ І ПЕРЕКОНАЄТЕСЬ, ЩО Я КАЖУ ПРАВДУ!

,

Дика корупція на всіх рівнях, дуже малий відсоток цікавих і кваліфікованих викладачів, декан економ. факультету бухарик знатний, за рік 2 рази приходив на пари (мали бути кожен тиждень). Працівники деканатів і т.п. ставлять себе вище студентів і ставляться як до г**на. Після того як сюди поступили раджу зразу йти працювати, сесію спокійно можна закрити навіть не приходячи на заліки.

,

Закінчив в 2006 році. Вчився як проклятий,разом з тим і платив трохи (бо такі дисципліни як прикладна механіка і прикладна математика на ФВПІТ точно нікому не пригодиться). Вуз хороший, нарікати нема на що, бо кожен коваль свого життя.

,

такого вузу, напевно, ніде нема...
викладачі під час семестру халавлять, не приходять на пари, зате під час сесії завалюють...

,

Можна не ходити на пари, не вчитися, не писати курсаків . Головне вчасно домовитися і віддати в добрі руки свою залікову книжку. Якщо постаратися то можна навіть отримати диплом з відзнакою.Гигии...))) Недарма кажуть : - "Если ты совсем тупой - ПТУ твой дом родной. Если ты еще тупее - УАД тебе роднее"

,

Закончила вуз в 1986г. Сильный преподавательский состав. Но студенты платили за всё. Преподаватели с радостью брали деньги в конвертах и подарки за экзамены. Зачастую сами намекали на взятки.Иногда преподаватели мужского пола допускали сексуальные домогательства к понравившимся девушкам ( в лёгкой форме). В общежитии на Пiдголоско жить было невозможно. Без воды,отопления, а иногда без света и газа. Скотина живёт в лучших условиях, чем студенты в общежитии. Дякую за счастливую юность.

,

Не можу нічого поганого сказати про цей вуз.... Рідко зустрічаються такі викладачі в якиз не можливо здати екзамени без грошей.

,

Жахливий вуз для студеннтів, яеі хочуть чогось навчитися. Бо це не реально.

,

Навчаюсь в УАДі)
Надзвичайно тут подобається
Є насправді дуже хороші викладачі,які вміють дати правильну мотивацію та заохочувати студентів ...За три роки навчання жодного хабаря...вчись тут справді хочеться!!

,

жахливий внз!!!.в аудиторіях дуже холодно,змушені студенти сидіти у верхньому одязі,тотальне хабарництво)дуже жалію що сюди поступила.

,

ну в гуртожитку умови проживання жахливі. протягом пяти років навчання я товаришувала з людьми, які проживали в наших гуртожитках. коли приходила до них в гості, просто була шокована. що це таке? опалюють погано, вікна не зроблені, санвузли - жах, яка там гаряча вода? - грій в чайнику. стіни і двері обдерті. в гуртожитках інших вишів зовсім не так. викладачі як і всюди - є хабарники і здирники, а є нормальні. якщо ти не вчиш - ти платиш гроші, вчиш - не платиш. але завдання викладача полягає у тому, щоб змусити, спонукати студента вчитись, а не просто взяти певну плату і прийти відчитати лекцію з підручника. і до речі, що це за фігня така з фуршетами?? захист бакалавра - стіл їм накривай? за що? захист диплому - аналогічно. вони ще й носом деколи крутять. совість мати треба.

,

Мені дуже подобається декан ЗФ І.В. Барановський. Він розуміючий, входить в положення, допомагає студентам і не кричить.

,

Рядові працівники відділу кадрів, кафедр та деканатів, а це люди з вищою освітою працюють в академії від години до години за мінімальну зарплату 1000- 1500 грн. В той час, як керівництво та викладацький склад отримує високі зарплати, матеріальні допомоги та премії у великих розмірах. Як можна прожити за такі гроші, якщо це навіть не прожитковий мінімум? Одним словом академія розкладається, а ректор закриває на все очі .

,

УАД гниє як риба, а риба гниє з голови. Ми платимо за навчання а сидимо в аудиторвях з постійною мінусовою температурою, незалежно від пори року. Ми пишемо конспекти в рукавицях і пуховиках. І це стосується найбільше приміщення старого корпусу на Підвальній, 17. Вчимося, наче в епоху середньовіччя.Стара техніка, викладачі з застарілими знаннями пенсійного віку, які вже давно все забули або нічого не пам`ятають окрім "одного". Головне гарна назва вузу - "Академія".

,

Якщо ви не можете здати іспит чи екзамен, це не біда.В УАД за вас це може зробити будь-хто.Наприклад панянки з кафедри суспільно - гумінітарних наук, або "хтось" з будь якої іншої кафедри...Та про що говорити, це може зробити навіть завгосп чи звичайна прибиральниця. Головне заплатити. Отже, вчитися в УАД легко і весело!

,

Ніхто з викладачів навіть не намагається нас щось навчити. На лекції і практичні не приходять. Появляються шоб назначити нам дату іспиту чи заліку.... Знайти потрібних викладачів не можливо, бо їх нігде немає. В аудиторії де має бути пара кажуть, шо в деканаті, а в деканаті кажуть, що на парі. А вимоги при здачі іспиту чи заліку великі і звичайно ми "тупі" і нічого не знаємо ....... Доки це буде продовжуватися?

,

Пияків геть з академії! Куди дивиться ректор??????

,

Викладачі неповажають студентів, поважають тільки гроші і зв`язки.Викладають комп`ютерні технології, при цьому не вміють користуватися комп`ютером навіть на рівні оператора.Це позор. Про що можна говорити далі.

,

Пора давно зробити люстрацію в цьому вузі..Не відомо для чого загинула небесна сотня, якщо корупція набрала ще більших розмірів. Таким викладачам не місце серед дітей. Куди дивиться ректор??? Наче непоганий мужик.....Діло ясне, що діло темне..рука руку гріє..Починаючи з прибиральниць лаборантів кафедр, деканів і їх заступників..закінчуючи ректоратом. Пора звернутися до совісті.Бог все бачить.

,

Викладач прийшов в нетверезому стані на пару лишень один раз перед екзаменом і сказав, що потрібно здати контрольну, яку ми і так не зробимо і екзамен можна не здавати...ціна контрольної 250 грн, в іншому випадку прийшлося б приходити на екзамен, який ми ймовірно не здали б, так як викладач не був ні на одній лекції і ні на одній практичній і нічого нас не навчив. Всі хто здав гроші отримав відразу оцінки ...сумно((((

,

Якщо Ви насправді дуже тупі і вам немає чого втрачати, то поступайте в УАД. Тут з вас зроблять ще тупішими і згребуть купу грошей.Взамін ви матимете диплом 4 рівня акредитації і можливо будете друкарем в друкарні, або продавцнм книг.

,

Викладачі не ходять на пари, не компетентні..від хабарів не відмовляється майже ніхто..навіть вимагають.Нульові знання - тисячні витрати. Позор таким викладачам, які нічого не вчать, а беоуть гроші за оцінки. Ми хочемо вчитися і отримувати бали за знання....не можемо постійно тих наглих сволочів годувати.

,

Закінчив КІІПТ УАД (філіал у м.Сімферополь, Україна) о 2009-ому. Навчання без хабарів. Знання, отримані у ВНЗ досі зайвими не були, хоч і не працюю по спеціальності. Були випадки, коли знайомі переводилися із Сімферополя у Львів - казали, що у Львові важче у навчанні, а отже - легше в бою.

,

Я навчався в цьому вузі з 1994 по 1999. Вчився добре, тому єдиний хабар, що памятаю, то вся група здавала по10грн Фінклеру.
Були прекрасні викладачі, що прийшли з науково-дослідних інститутів, тоді вони якраз розпадалися. Зараз частина з них в "Політтехніці". Жив в гуртожитку без води на верхніх поверхах. Але той вуз і ті люди дали мені дорогу в життя. Якщо він став гіршим- мені дуже шкода!!!! Надіюсь-ні.

,

правда про УАД:
-тотальне хабарництво на всіх рівнях
- застріле ПО та брак коштів на ліцензійні програми
- бібліотека, їдальня та гуртожитки (дорогі) на нульовому рівні

,

Я студентка 4 курсу спеціальності "видавнича справа і редагування" (це для попереднього коментатора). Ну що ж, давайте по суті. Викладачів я бачила вже достатньо. Достойних, цікавих Особистостей, талановитих педагогів і психологів в одному флаконі надзвичайно мало. Крім того, такі люди зловживають зверхнім ставленням до студентів. Інша когорта - викладачі, які читають лекції з вікіпедії (і це не жарт), які не мають жодного відношення до фаху і жодних практичних навичок (а тому лекції більше нагадують казочки), які взагалі тупо зривають пари (анекдотами, ліричними відступами, скаженим потоком свідомості). Є й такі кадри, які в прямому сенсі принижують студентів та насміхаються над ними. Толерантінсть - невідоме слово для УАД. Тому й на парах серед студентів її не спостерігається, чужу думку тут поважати не вміють. Якщо хочеш відстояти себе - застосовуй важку артилерію.

,

Цікаво, як студент, чи студентка першого, другого курсів можуть оцінювати компетентність викладачів? Скороспішість висновків виглядає на дитячість. Так само дивно, як можна скаржитися на кількість практичних завдань, якщо взагалі навчання -- це проблема студента, а не викладача. Викладач викладає і скеровує навчання, а студент вчиться. Сам! Особливо, якщо знає чого хоче. Тоді і питання задає на парах компетентні, професіональні, а не кривиться, якщо йому оцінку погану поставили. Некомпетентним викладач стає раптово тоді, коли ставить "невідповідну" (як про себе думає студент" оцінку... і всі діла. Навіщо когось обзивати недобрими словами і "очорнювати" всіх? Ще навіть не довчившись до старших курсів і не бачивши всіх викладачів...

,

Жахливий навчальний заклад! Гірше просто уявити неможливо! Особливо якщо ти навчаєшься за спеціальністю "Видавнича справа та редагування"! Викладачі некомпетентні до неможливості! Знання на нулі! Педагогічна етика повністю відсутня. Студентів просто за сміття вважають. Я вступала після коледжу, думала що назва сама за себе говорить, але я дуже помилилася. Приїхала я з того регіону, де видавнича справа не так розвинута, як у Львові, але база, яку мені дали в моєму навчальному закладі набагато планок вища за ту, яку мені дають тут(а точніше, яку тут не дають, але мали би дати). І практики в мене було більше ніж тут. Коротше кажучи: шановні абітурієнти, не робіть такої помилки, як я! Не ведіться на гучну назву, бо вона не відповідає дійсності!
P.S.Зараз планую переводитися до університету, від якого був мій коледж, там, я певна, мені дадуть набагато кращі знання, ніж тут, і там з мене дійсно виховають спеціаліста своєї справи.

,

нормальний ВУЗ, а головне якщо хочеш справді вчитися то це можливо, ніхто не завалює просто так!!! я задоволена навчанням)

,

Я незнаю чи правельний мій вибір, але наступного року хочу поступати сюди. .

,

дивлячись по системі конкурс склалося враження що сюда поступають не дуже талановиті молоді люди, які дійсно завалили ЗНО і мабуть за гроші і не малі Дуже шкода викладачів, які будуть працбвати з грошовою елітою Ганьба всьому вузу

,

знайома цього року подала документи у цей вуз.З її 721 балом ЗНО+атестат зі школи вона не була рекомендована ні на одну спеціальність. Рекомендували і зараховували абітурієнтів з набагато нижчими балами, при цьому її просто посували по рейтинговому списку донизу. Все це чітко відслідковувалося в системі конкурс. Тому в корупційності цього вузу немає ніяких сумнівів.

,

тільки буду навчатись в академії,і взагалі не знаю що там і як,страшно трохи,але і цікаво,дехто пише шо уад супер,дехто-ні,кому вірити?
таке питання,ким можна працювати після закінчення "видавничої справи і редагування"
зрозуміло що редакторем,але що писати тільки про економіку?прочитала що можна працювати в засобах масової інформації,тобто журналістом?
дайте будь ласка конкретну відповідь

,

Маю гіркий досвід вступної кампанії у Ваш ВУЗ. Більш Цинічних продавців державних місць ніде не зустрічала.

,

Серед викладачів справді багато порядних людей) але нажаль не всі вони добре викладають, декому бракує знань або просто не вміють говорити. Все що стосується книги добре викладається, а інші спеціальності трохи халтурно, наприклад рисунок халтурно викладається!
Загалом всі привітні крім хамливих лаборантів в яких важко щось допроситися при тому використовуючи студентів, для пересування меблів, мотлоху, станків

,

я академією задоволена.......тут багато хороших і порядних викладачів.. а от гуртожиток це жах

,

Левицька О.С. і Чорнозубова Г.А. - найгірші викладачі УАД!!!!!!!!!!!!
Студентів за людей не мають!

,

Я вже другий місяць навчаюся в цій академії за спеціальністю "видавнича справа та редагування". Також тут навчаються дві мої подруги по школі, тільки на різних факультетах:))
Ну що сказати... Академія хороша, заняття цікаві. Найкращі викладачі, на мою думку, це: Веремієнко Лідія Петрівна (вступ до фаху), Симоненко Сергій Михайлович (психологія), Фігель Марина Михайлівна (англ.мова), Гірняк Галина Зеновіївна (укр.література) і Зелінська Надія Віталіївна (теорія масової комунікації). Проти групи нічого не маю.

,

Класний вуз... Толкові викладачі... Верхола, Левицька, Антоник, Якубовська...

,

Хороший ВНЗ. Компетентні викладачі переважають. Ставлення до студентів доброзичливе. Знаєте, як казала моя бабця: "Скрізь є люди і людиська". Почнемо з себе. Така (такий) я ідеальна (ідеальний)? Зло видно далеко, а ви робіть тихенько добро. Критикувати легко, а чи легко оцінити адекватно, критично себе, кохану (коханого)?Ледарі і трудоголіки є як серед студентів так і серед викладачів.
Систему треба міняти. Систему!!!

,

Представництво Фонду Науманна За Свободу та Академія Української Преси запрошують журналістів та редакторів з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Рівненської областей до участі в Школі соціальної журналістики, модуль «Як писати про економіку доступно», який відбудеться 20-21 вересня 2012 у м. Львові.

Організатори беруть на себе всі витрати, пов’язані з семінаром (проживання, харчування, проїзд).

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах. Учасники будуть запрошені офіційним повідомленням.

Анкета семінару
Програма семінару
Анкети приймаються до 13 вересня 2012 року (18.00) за електронною адресою ngudkova@aup.com.ua

Контактна особа: Наталя Гудкова, координатор заходів АУП
Тел.: 099 265 1965

,

Посилився в гуртожиток гуртожиток жах ! щоб зайти в кімнату завгосп вибивав двері ремонту нема поселили з якимось БИКАМИ які нехочуть робити ремонт! в кімнаті сипиться потолок в дверях дирака а є кімнати і без дверей столи поломані крісла склеяні скочом ! льстри нема лампчка на проводі ! вікна страшні зимою буде дуже холодно ! тумбочкі розвалюються ! в шафах поломані двері ! стіни мокрі ! одним словом жах ! а інститут нормальний!

,

Вчора поселилися в гуртожиток, такого безладу, мягко кажучи, не бачила ніколи, може академія і гарна, але порядок навести в гуртожитку не заважало б. Вахтерка говорить, що діти такі, але я думаю, що діти скрізь однакові, і якщо би там був хоча б елементарний порядок, то вони підтримували. І якщо один урод і найдеться на 100 чоловік, то його затюкають порядні. Керівництву Вишу потрібно подумати про це для підняття престижу

,

мене цікавить гуртожиток я думаю поступати УАД .. в ньому можна жити чи ліпше знімати квартиру

,

Ціни гуртожитка підняли до 1860грн! Я не розумію за що там платити: води нема, темні коридори, ходиш постійно брудний так як нема можливостей помитись, душ на 1 поверсі навпроти дверей входу, кімнати як в наркопритоні . Там крайня ціна за гуртожиток - 1000 грн! Не більше.

Щоб мати стипендію доводиться дійсно платити. Є багато хороших викладачів, але є і вредні.

,

Супер ВНЗ!реально вчитися самому!закінчила в 2003 - нікому не платила! Правда деякі викладачі бувало ставили нижчі оцінки - але...Велике дякую викладачам кафедри "Видавничої справи та редагування"!

,

нормальний ВУЗ, а головне якщо хочеш справді вчитися то це можливо, ніхто не завалює просто так!!! я задоволена навчанням)

,

В інших вузах про гуртожиток дбають батьки студентів, а тут ніхто не займається здирництвом, тому й умови тягнуть на бюджетний рівень. Навчатися тут можливо, але треба працювати, якщо ти справді обрав свій фах, а не мучишся. Я залюбки провчилася на ФППК і працюю за спеціальністю, отож задоволена УАД. Старовойту і Мартиніву лише дякувати треба за те, що розуміють горе-студентів і тягнуть їх за вуха до диплому, бо ті лінивці лазять по барах - замість на парах вчитися. Не одного давно б вигнали в три шиї, якби не захистив Мартинів. А мова ж - про майбутніх економістів, що дуже престижно і високооплачувано! Але ж ви, діточки, пишете тут усяке таке, в чому ще не тямите нічого, бо ви ж іще справді по-дитячому мислите. Тепер просіть пробачення у цих добродушних людей!

,

Сама вчилася на ФППК, а син - на стаціонарі, видавнича справа і редагування. Хіба це ні про що не говорить? Щодо авторів некоректних висловів, то кожен має право на думку, якою б вона не була. Люди ж усі різні, і рівень їхнього інтелекту - теж. Так-ось: а чому прийшли в академію лише навчатися ті, хто каже, що викладачі не знають своєї дисципліни? Якщо хтось знає, то повинен вже не вчитися, а навчати...
Дякую всьому колективу УАД за те, що він такий, який є! А Микола Васильович Старовойт, Володимир Володимирович Мартинів і т.д - це люди порядні, дарма, що справді мають, як і кожна людина, якийсь недолік, проте вони обидва поводяться із студентами по-батьківськи. Просто молодь ще не розуміє цього, таке розуміння дається на відстані часу. Чи ви, діточки, такі чемні студенти??? Ну ось, спочатку в себе киньте камінь, наші золоті донечки й синочки... І ще вдячність - Марії Ярославівні Левицькій, Оксані Іванівні Думанській, Михайлу Івановичу Верхолі. Пишіть на ukrdruz@mail.ru.

,

Найкращий вуз України!!!!!Дуже задоволена,що обрала академію!!!!

,

Минулого року закінчила навчання, сказати, що сумую не можу, Вчилась на платному, завжди чула:"Ти ж платник нащо тобі 4 чи 5 " під цим розумілось, що оцінки потрібні лише для стипендій! Я дуже розчарована! За власні кошти я не одримала бажаних знань, ні нормального ставлення. Умови проживання погані, та ніхто цим не переймається. Викладачі не адекватно оцінюють студентів.

,

гуртожиток 3 дійсно халепа: душ не працює та й умови страшні)

,

дуже подобається...)
шкода що на заочному

,

Нормальний ВУЗ.Викладачі прості і прямі люди.Вчитись легко і не дуже дорого.

,

В 2012 р.,закінчую Бакалавра в академії на факультеті КПІ !!,моя оцінка-хочеш вчитися,то будеш мати відповідні знання!!! викладачі супер,хоча є і свої нюанси!! На рахунок сесії-корупція існує всюди і цей заклад не виняток!!! Загалом я задоволений Академією і не жалію,що вчуся в ній!!!

,

Знання дають хороші. Потрібно лише вміло ними користуватися. В усі часи , якщо не вчишся - то плати.

,

самий афігенний універ, за 3 роки ніразу не пошкодувала що туди поступила, викладачі розуміючі, ціни помірні..., гуртожитки також нормальні.

,

Викладачі не завжди об"єктивно ставлять оцінки. Стосовно ректора, то він робить усе, що в його силах це є знаю точно. Кращого, ніж він небуде!

,

УАД - супер

,

Хто там казав, що на ФЕОКС, якщо вчишся, то сесію 100% здасиш? БРЕХНЯ! Я ночами не сплю, а вже знаю кому і скільки повинна заплатити. Хочеш мати стипендію - плати. Навіть якщо ти на контракті - плати, бо залік не поставлять!

Щодо рівня викладачів, то можу сказати, що він взагалі відсутній. Проте завдань та індивідуальних робіт задають стільки, що здається скоро будеш навчатися 24 години в добу, 7 днів на тиждень. Але це стосується тільки ФЕОКС, щодо інших факультетів - не має права об'єктивно судити.

,

Навчатися в УАД значно легше ніж в інших ВУЗах

,

ВУЗ як ВУЗ. Таких багато. І викладачі різні. Є хороші, а є...

,

так собі, нічого особливого

,

я закінчив академію у 2000р.тоді з викладацьким складом було все гаразд.а от гуртожиток дійсно бажає бути краще.

,

Навчання в академії просто супер...і сама академія суперова...

,

класний навчальний заклад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

На рахунок знань, які дає академія не можу сказати нічого поганого, бо, по-перше не можу порівняти з іншими вузами, а, по-друге, хто хоче навчитись, той навчиться всюди, Вам доють викладачі теми лекцій, готуйтесь самостійно, якщо вам мало матеріалу, який подають на парі!

На рахунок корупції, то вона зараз всюди є. Якщо вчишся, то сесію сам здаш 100%, принаймні на ФЕОКС. Бо привикли цілий семестр нічого не робити, а потім нарікати, що гроші треба за сесію давати - самі винні!

Матеріальне обслуговування звичайно не таке, як в Політехніці чи в Франка, але і вік не такий, можливо в УАД ще все попереду.

,

Поганий ПФС. Дуже шкодую що там вчився.

,

Хороший навчальний заклад!!!!!!!!!
Дає достойні знання тим, хто хоч трошки вчиться!!!!!

,

класний навчальний заклад!

,

Чому ви всі скаржитесь. Цими повідомленнями змін не буде. При іншій владі різниці не буде або буде гірше. А про теперішнього ректора можу сказати багато хорошого. Він повністю справляється з покладеною на нього посадою.
На рахунок гуртожитка - ну це ж не готель (душ, кухня) ще телевізор і покоївку.
Ви самі мусите старатися робити його ліпшим. За 1 гуртожиток відповідає профком звертайтесь напряму до них. А на рахунок 3 гуртожитку то до Самоврядування.

І не перекладайте всі провини на плечі ректора йому і так тяжко працювати для вас. На мою думку всьо що в його силах він зробить.

,

все класно в УАД)))

,

я дуже за вами скучила. не проти ще 5 років провести тут

,

Погані умови проживання в гуртожитку
- немає душу;
- вода погодинно 4год. в день і то холодна;
- кухні немає;
- темні коридори;
- зимою дуже холодно;
- скрізь вікна дує вітер і задуває снігом;
ціна дуже висока 1380 грн. і з кожним роком зростає.

,

чудовий ВУЗ,дружня атмосфера

,

як на мене просто чудові люди, неймовірна атмосфера.

,

Мені приймальна комісія не хоче визначити середній бал атестата! А я хіба винна, що мій коледж ще цього року того не робить???
У двох закладах мені вже його порахували і претензій не було!

,

Супер

,

оцінка викладацькому складу - 3 з 5. Є хороші і дуже грамотні викладачі, проте є зовсім некомпетентні, інколи своїми діями показують свою неграмотність. Начитка лекцій не змінилась протягом 20-ти років взагалі, багато "новітніх" предметів (програмування, дизайн) читається викладачами, які взагалі не орієнтуються в матеріалі, іншими словами лекції взяті з форумів, блогів, і як кажуть "гугл в допомогу", кажучи про здачу заліків та екзаменів, взагалі не може бути мови про лояльне ставлення до студентів (face-контроль присутній). Проте таких "неадекватних" викладачів не багато, і можна спокійно сказати шо без таких недоумків явно сам процес навчання був би приємнішим і набагато кориснішим, адже багато студентів вже заздалегідь ознайомлені з матеріалом по своєму бажанню, але разом з тим є такі, які прийшли саме того навчитись...а рідко коли тутешній викладач приділяє належну увагу тим, кому не так легко все дається. Головний мінус - некомпетентність всіх викладачів у своїх же предметах!

,

академія не має майбутнього при теперешній адміністрації і системі навчального процесу.Багато викладачів не кваліфіковані, читають лекції вчорашнем днем. Не заслужено надаються вчені звання, наприклад , канд. наук є на посаді професора, переважно п"яничі(Старовойт, Мартинів і багато інших).................

,

Ректор погано прац ює. Незацікавлений у зростанні наукового потенціалу. Часто не обєктивний і не порядний. В даний час не спроможний управляти академією. Оточив себе підхалімами. Навчальний процес пущений на самовлив. іт. д.

,

Я дуже задоволена академією і викладачами також!

,

суперова академія

,

погані умови проживання

Партнери сайту
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного унівеситету
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного унівеситету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок