Факультети і спеціальностівгору

Факультет електронних апаратів і комп'ютерних систем

 • інформаційно-управляючі системи та технології.

Факультет переробних і харчових виробництв

 • технологія зберігання, консервування і переробки плодів і овочів;
 • обладнання переробних і харчових виробництв.

Факультет комп'ютерних технологій

 • автоматизоване управління технологічними процесами;
 • комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва.

Факультет електромеханічний

 • світлотехніка і джерела світла;
 • електротехнічні системи електроспоживання;
 • енергетичний менеджмент.

Факультет механіко-технологічний

 • технологія машинобудування;
 • металорізальні верстати та системи;
 • машини та обладнання сільськогосподарського виробництва;
 • технологія та устаткування зварювання.

Факультет управління та бізнесу у виробництві

 • менеджмент організацій;
 • маркетинг;
 • економічна кібернетика;
 • психологія.

Факультeт контрольно-вимірювальниx тa радіокомп'ютерниx сиcтем

 • апаратуpа радіoзв'язку, радіомовлeння і телебачeння;
 • комп'ютeрні сиcтеми тa мерeжі.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0352) 25-26-68.

Підготовчі курси: (0352) 52-71-44.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0352) 25-26-68.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: основна база університету знаходиться в 11 навчально-лабораторних, 3 спортивних, 3 господарсько-допоміжних спорудах та 5 гуртожитках. Важливими структурними підрозділами ТНЕУ є Будинок культури, Музей історії університету і господарства краю, Науково-дослідний центр історії грошей, центр фізичної культури, видавництво «Економічна думка», бібліотека електронних ресурсів. Студенти мають доступ до електронних бібліотек Великої Британії, Орхуської школи бізнесу (Данія). До послуг викладачів і студентів санаторій-профілакторій на 50 осіб, терапевтичний, стоматологічний, фізіотерапевтичний кабінети, а також кабінети масажу, лікувальної фізкультури, емоційного розвантаження, процедурний, рефлексотерапії, теплолікування, водолікувальний відділ, аерофіторій, їдальні, кафе, буфети тощо.

Структура: коледжі у м. Тернополі, м. Гусятині та у м. Зборів, технічні ліцеї у м. Тернопіль та с. Добриводи, Збаразький район.

Університет виступає органiзатоpом ряду мiжнародниx конферeнцiй, пiдтpимує наукoвi зв'язки iз пpовiдними закоpдонними унiверcитетами США, Канaди, Нiмeччини, Швeцiї, Вeликобританiї, Пoльщi, Китaю, Роciї тa iншиx дeржав.

Оцінка відвідувачів
(по 43 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Бурса справжня.Просто викаладачі більше вимахуються.

,

базові знання отримав хороші, закінчував у 2006 році. Не на високому рівні матеріально-технічна база (спеціальність технологія машинобудування). Рівень викладання дуже залежить від особистості викладача. Хтось хоче і може дати знання, хтось ні. Але в основному задоволений.

,

ВУЗ хороший і вчитися можна, потрібне тільки бажання

,

Надзвичайно хороший ВУЗ .Головне відвідування ,вчитись важко але нічого легкого нема

,

В групі, всі дипломники вимушені були звернутися до викладачів щоб ті зробити дипломи, інакше так загоняють що життя не буде.
Староста пробувала робити сама, так 5 разів передруковувала і поставили погану оцінку.
Ціни заоблачні а дипломи викладачі все-одно не роблять а беруть з інтернету чи навіть використовують курсові інших студентів. Було таке що один студент в чужому дипломі впізнав свою курсову яку давав на флешці викладачці на перевірку.
На всіх курсах викладачі все роблять щоб до них зверталися за курсовими і наперед договорювалися про екзамени.
Така ситуація на всіх спеціальностях. Освітянський рекет. Між викладачами існує кругова порука та змова. Всі пов'язані родинними стосунками.

,

1)Класні викладачі (принаймі більша частина)
2) добре відношення до студентів (зачасту викладачі краще ставляться достудентів чим студенти до викладачів)
3) реально здати все самостійно
4)При бажані можна стати класним спеціалістом
5) порадувала історія з халтурщиком (Студент бажав дати хабар а потрапив на перездачу :) )

,

поганий вуз

,

Тернопільських фузів ТНТУ - дійсно найкращий.

,

Університет дає достатній рівень знань для тих студентів, які хочуть вчитися, а для тих хто любить халтурити та пропускати пари дісно важче вчитися. У групі всі студенти, які не пропускали пари завжди здавали заліки та екзамени без особливих труднощів і ніхто нікому не платив, тому рекомендую.

,

Я от з знайомим переглядаю куди ще можна піти мені після коледжу.
Попався цей сайт. Не має змісту поступати сюди взагалі.
Екзамен приймають викладачі вузу, які протягують тільки своїх.
Ще в коледжі всі ми знали, що можна договоритися за гроші.
Коли ця корупційна і хабарницька система буде знищена.

,

закінчила 5 років, майже магістр вже. скажу так: є унікуми (але їх одиниці), в яких просто мусиш заплатити, але це приблизно 5% зі всіх (це звісно якщо ти сам стараєшся все здавати). останнім часом технічний університет став найпрестижнішим ВНЗ в Тернополі і має досить високий рейтинг на українському рівні (з 292 ВНЗ України, ТНТУ - 21). За останній час можливості студентів в універі розширились, присутнє міжнародне співробітництво. Як особа, що паралельно закінчила ще один ВНЗ Тернополя, раджу, звісно, ТНТУ.

,

Закінчував ТНТУ в 2010 р. Закінчив на диплом з відзнакою, за все навчання ні разу не заплатив викладачам і ніхто не ходив ніколи за мене домовлятися, родичів в університеті не маю. Тому не треба самих себе та інших зомбувати що без грошей в ТНТУ не можна нічого здати. Я вам авторитетно заявляю що хто поставить собі за ціль сам здати всі предмети без хабарів і має хоч трошки розуму то цього досягне. Ще раз повторюю не накручуйте себе що вам потрібно платити за екзамени, заліки і ін., тому що думки матеріалізуються. А ланцюг матеріалізації досить простий: 1- віра в те що без грошей нічого не можна здати самому; 2- якщо і так прийдеться платити то нащо мені то вчити? краще піду погуляю з дівчиною (хлопцем), подивлюсь фільм, або займусь іншою улюбленою справою; 3- в результаті нічого з предмету не знаю і несу хабара щоб закрити екзамен і отримувати стипендію; 4- потім сиджу нарікаю що викладачі беруть хабарі. Що потрібно зробити щоб не платити? Повірити в себе що я можу сам здати!!!

,

Коли з гуртожитків виселять негрів і арабів!? Чому ми повинні знімати квартири а на наших законних місцях будуть спати чужинці на яких ректор з своєю сім'єю заробляє гроші! Чому кімнати в гуртожитках здаються на ліво і на право!? Коли ми, українці, зможемо користуватися тим, що нам належить!? Коли гарантована Конституцією безплатна освіта буде належати українському народу а не ректору який створив сімейний підряд! Чому отримуючи державну стипендію ми повинні нею ділитися з керівництвом вузу (через посередників викладачів)!? А якщо не поділився то більше її не отримаєш! Чому університет який має статус національного не забезпечений книжками, комп'ютерами і грамотними викладачами!? Чому лекції ведуть лаборанти, читаючи їх з книжок!?
Шановний міністре, дайте відповідь на ці питання поки ми не піднялися.

,

Я заочник, і мене злість бере що викладачі цього закладу нас рахують тільки як мішок грошима і не дають чесно здати екзамени і заліки. Цього року я без роботи залишився і більш платити не маю змоги а чесно вчитися викладачі не дають!
Зараз на начитці це знову стало зрозумілим. Заочникам лекції не провели, лабораторні не провели, методички не дали а в кінці семестру треба здати курсовий за 500 грн і екзамен за 500 грн! Не 100 грн. за залік а мінімум 300-400!

,

Цей заклад повний мінус! Убогі лабораторії і убогі викладачі!
Пішла тільки тому що тут прочитала і не всьому повірила. Тай мені близько було. Тепер дуже жалію, що не поїхала до Львова чи Києва. Мої однокласники з гіршим балом поступили туди.
Бібліотека теж повний мінус! Книг які викладачі задали взяти там не має!
Так це спеціально робиться щоб їх купувати у викладачів?
На лабораторних викладачі питають те, чого ще на лекціях не було! Спеціально заганяють щоб в кінці семестру хабаря здерти!

,

За все плачу. (за заліки, іспити за всьо). 100-150 грн. в залікову і всьо. Роботу вже маю, але треба диплом)))))))). Шо для мене сотка. Але хтів би трохи навчитися шось. Всі дають і я даю. так треба мені так легше жити. Закінчу будуть мені давати. не підмажеш не поїдеш.

,

Народ, чого ніхто не написав що тут проблеми з поселенням?
Гуртожитки зайняті неграми і арабами. Жити не має де! Щоб зняти квартиру потрібно 1200-1500 грн. за місяць.
Щоб поселили в гуртожиток, потрібно дати хабаря і не малого.
У вузі також економлять на прибиральницях. Нас загнали мити вікна і підлоги і сходи. Всюди запльовано попіл з сигарет і недопалки сигарет. "наглядач за нами" обіцяв що таке буде постійно. Ще підійшов лаборант і сказав що "рішає" проблеми і розцінки. О Боже! Куди я попав!

,

Народ, не ходіть туди, якщо не хочете собі зіпсувати настрій на все літо.
1. В приймальній комісії сидять люди, які не знають законів про освіту і не знають елементарних правил, як приймати і що приймати. Посадили напевно студентів практикантів, але коли вже не знають їхні начальники, то це вже занадто. Їхня основна мета здерти гроші і саме головне видерти оригінали документів з рук. Запам'ятайте, не несіть туди оригінали, тому що зі скандалом потім не повернуть. В мене вирвали з рук оригінали, хоч я приніс копії і оригінали давати не збирався.
2. Не виховані, некультурні і вульгарні, неграмотні, а які ж тоді будуть студенти?
Не раджу туди поступати, перше враження бомжатнік.

,

хто цю всю дурню понаписував? хабарництво? якщо ви не здатні встигати за навчальною програмою, то це ваші проблеми, шановні студенти! диплом не варто самому писати? повна брехня, писала все сама і зараз пишу і без проблем! завалять? якщо ти купив диплом і навіть його не прочитав то це також твої проблеми! не пишіть всяку дурню, хто хоче і може вчитися, сам все легко здасть сам і без "спонсорства"! а то понаписували всякої неправди.

,

Продовжу
матеріально технічна база... складна.

Керівництво з хабарями бореться ,тому студенти можуть вчитися.

Спілкуючись із знайомими така думка:
хочеш отримати дуже класну тех. освіту йди в КПІ, У-т Шевченка, ХПІ або ще кілька вузів з центру і сходу, але не заходу. Це перший дивізіон, вища ліга.
У Львів би принципово не йшов - корупція тотальна.

Враховуючи все вищеописане моя думка - є другий дивізіон:
ТНТУ ~ НАУ (київ) ~ і низка інших (в ТНЕУ би на тех.спец не йшов)

,

Кажу за комп'ютерні спеціальності (ФІС).
Все як всюди в державі, що в держ.закладах, що в приватних установах, маєш голову вчишся - ні платиш.

Наявність фахівців, що можуть щось навчити як усюди в державі - їх небагато. (3 з 5)

Спростую думку відносно басейну - він найкращий у Тернополі. (5 з 5)

Менеджмент (3 з 5), але то загальна тенденція всюди.

Не жалкую, що навчався, хоча навчався більше сам і на всі пари ходив. Хабарів не платив.

Факти:
1) Можна бути заочником і вчитися не за гроші.
2) Можна самому написати і захистити диплом (аналогічно курсові, екзамени і заліки).
3) Люди толкові є, але в силу тотальної паперової фігні, якою всі маються не мають часу вчити. Але їх треба.
4) Дебільна система дистанційного навчання, яка не витримує жодної критики: крива і погано працююча. Яку підтримують викладачі через примус керівництва.
5) Дебільна болонська система, коли в результаті тестів ідіот набирає ті ж бали, що й людина яка не вчилася.
Але таке всюди.

,

Закінчив минулого року бакалаврат, цього року закінчую магістратуру.
Ну що я можу сказати, ситуація, мабуть, як будь-де, крім медичного: любителі халяви, барани, мажори і ті, хто на роботі і не має часу - платять, решта - вчать і здають. Я за 4 роки навчання заплатив хабарів в сумі десь на 1000 грн, це за ті предмети, котрі мені просто банально лінь було робити або не встигав по часу.
Щодо матеріальної бази, то не знаю, яка вона на інших факультетах, але у нас на ФІС вона нормальна, комп'ютери більш-менш.
Деякі викладачі дійсно мають рівень знань нижче плінтуса, деякі реально пофігісти. Але той, хто бажає вчитися, без проблем здає все, що потрібно.
Спортзал нормальний, басейн платний тільки для тих, хто займається позаурочно, а не на заняттях фізкультури.
Гуртожитки - перенаселені, бо їх тільки 2 з половиною. А те, що в кімнатах срач - так це винні самі студенти, я 4 роки прожив у гуртожитку і це точно знаю.

,

1-й курс. Не сплю ночами все вчу на пам'ять. Викладачі валять але не здаюся. Витягую на стипендію з допомогою спонсорства.
2-й курс. Ситуація аналогічна, але появляться спец.предмети. Жах. Але витягую. Добре що маю село. Виникає якась підозра, куди я попала?
3-й курс. Вислуховуючи старшокурсників розумію що все ще попереду. Але готуюся і ще раз готуюся, де валять там додатково спонсорую.
4- курс. Вчитись вже не хочеться. Але впряглася тому стараюся. Зрозуміла одне, як би не старатися все рівно треба озолотити ручку препа. Держ.екзамен. За накритий стіл для комісії і спонсорства нам всім дають можливість списати. Відмінників зрівняли з двієчниками. Але оцінки виставили від "фонаря" - хто як вчився раніше так і отримав. Розумію, що державного і безоплатного навчання не існує взагалі.
5-курс. Розчарування в системі освіти взагалі а особливо в ТНТУ. Роботою не забезпечать. Прийдеться за диплом заплатити при цьому вам будуть дивитися в очі і сміятися.

,

Вуз суперовий, але тільки для тих, чиї батьки за кордоном і хто не хоче вчитися, тому що це не потрібно що вони викладають!
Переваги при вступі! Все є недобір на державні місця стаціонару. Зразу заявляйте що ви хочете вчитися на заочному і вам запропонують вільний графік на державному стаціонарі! Ходити на пари не потрібно!
Викладачі так собі, викладають такі предмети на які самі не вчилися, що є значною перевагою для тих, хто читає підручники і розуміє прочитане. Коли викладач починає розуміти, що ви читаєте і розумієте краще від нього, він почне вас боятися і не буде рухати взагалі. Ну в кінці "здати" все-рівно треба, тому що так роблять всі інші.
Ще однією перевагою є те, що у вузі вчаться багато дітей викладачів і місцевих мажорів, тому все викладачу можна "заткнути рот" тим що він їх прикриває.
Кому потрібно тільки корочку то рекомендую! Але скажу зразу, вона не котується не тільки за кордоном а і в Україні. Хоч і нац., але більш як на ПТУ не тягне.

,

Матеріально технічна база - це лекційні в довоєнній переробленій бані і пральні з грибком! А також перероблені виробничі корпуса ватри і сатурну.
Гуртожитків - 3 і то в 2 що я був в кутових кімнатах на стінах грибок від вологи.
Будинок культури і музей- фантазія! Це що є не можна так називати!
Профілакторій- це 3 гуртожиток з тараканами. Про медицину забудьте! Прийдеться платити гроші в міськлікарні.
Бібліотека не поновлювалася з Кучмівських років напевно.
Басейн і то платний, але я туди не ходив через то, що там смердить аміаком.
Їдальня, - біляші від яких всередині все гниє.
Конкретно по організації навчання - їздити постійно по місту з одного корпусу в інший просто не можливо фінансово!
Надмірна кількість теоретиків доцентів нічого не дає крім відрази до спеціальності. Практики не дають взагалі! Так нікому ми на підприємствах не потрібні.
Комп'ютери ще з минулого століття з частоою 400-800 МГц.
Лабораторних установок не має!

,

1. Дипломи самому робити немає змісту, завалять, будуть ганяти поки не заплатиш, тому всі платять лаборантам, інженерам з кафедри, а на деяких кафедрах і доцентам і завідувачам щоб зробили диплом.
2. Працевлаштування. При вступі обіцяють золоті гори і великий попит і держзамовлення, насправді щоб отримати диплом самому прийдеться побігати і заплатити роботодавцям щоб взяти простий папірець що мене беруть на роботу.
Де я вчився все було настільки застаріле що не має змісту тратити час.
5. Методички і підручники. Взагалі на кафедрі не було ні однієї книги написаної викладачами. І це при тому що їм дати посади доцентів і професорів! Методички як правило пишуть самі студенти, розумієте яка їх якість.
Обмеження...

,

Відгук негативний! Однозначно негативний!
Якщо буде можливість повернути час назад, то я з задоволенням вернуся і щоб ніколи не знати і не чути про це пекло.
Скажу відверто, що вас можуть навчити в програмуванні пенсіонери? Так нічого, вони вже по віку не здатні засвоїти сучасні комп'ютерні технології.
Замість потрібного програмування мене вчили як креслити редуктори олівцем! Вчили якоїсь економіки, менеджменту, чого завгодно але не програмування! А так потрібна мені іноземна мова була на такому низькому рівні що я досі користуюся комп'ютерним перекладачем для технічної літератури.
Викладачі такі, що коли спитаєш щось то записують, вдома шукають відповідь в інтернеті і на наступний раз дають відповідь. А нормально пояснити не можуть.
З приходом нового ректора університет впав в глибоку кризову яму. Викладачі стали дуже злими і для них нічого святого не має чим ... гроші.

,

Думайте ті, кого батьки не запхали.
Реклама там хороша. Все інше брехня. Закінчив в 2001. Здавав все сам. Диплом робив і захищав сам. Але то було 10 років з хвостиком тому.

Зараз все вирішують гроші.
Зараз в тнту фінансова криза. Людей доводять дозвільнень, пенсаків тримають з зарплатами по ...000 грн.

Якщо нема знайомих і не вмієш лизати задницю, чи ти студент, чипрацівник то там нема щоробити.

Фінансується тільки те що йде напоказуху. Решта занедбат і бідося.

,

тнту супер

,

Престижний!!

,

Закінчив стаціонарно в 2008 році, тоді він звався ТДТУ.
Пощастило вчитись на держ. замовленні.

Враження двояке - були і хороші викладачі, були і не дуже.
Одні подарували знання, змушували щось робити, переймалися за нас.
Іншим було все одно, лиш би збутись.

Матеріальне забезпечення майже ніяке.
Комп'ютери переважно хороші.
В бібліотеці майже не було сучасних книг, сам антикваріат.
З іншого боку, є хороший спортзал, в який доведеться ходити через базар.

Все здавав сам, тому майже ніколи не мав стипендії.
Але стипендія не варта того, щоб ділитись нею з нечесними.

Тому, якщо зможете вчитись на державному і маєте дійсне бажання - вперед. Платити гроші не варто, можна знайти доцільніше використання.

p.s. Ім'я - вигадане.

,

ТНТУ ім.Івана Пулюя найкращий....)))))

,

Усі повідомлення написані до мого суцільна брехня, це дуже поганий навчальний заклад, раджу обходити його стороною, це щось на подобі армії, де тебе **уть по повній і всі кому захочеться, а якшо прийдеться то крайнього то його не знайдеш - ніхто ні за що не відповідає. Єдиним виправданням вступу до цього закладу є: "Батьки запхали". Абітурієнти дивіться уважно куда поступаєте, вам потім розгрібати

,

Неперевершений,найкращий за усі ВНЗ!

,

Найкращий!!!!

,

рекомендую

,

Супер!!!

,

Найпрекрасніший ВУЗ!!!!

,

Халявний

,

нормік

,

Найкращий

,

Супер

,

Класний

Партнери сайту
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Тернополі, а також коледжі та технікуми в Тернополі, курси в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі

Зворотній зв'язок