Факультети і спеціальностівгору

Факультет обліку і фінансів

 • облік і аудит;
 • фінанси і кредит.

Факультет менеджменту і економіки

 • менеджмент;
 • економіка підприємства.

Факультет інженерів землевпорядкування

 • геодезія, картографія та землеустрій.

Агрономічний факультет

 • агрономія;
 • плодоовочівництво і виноградарство;
 • селекція та генетика сільськогосподарських культур.

Факультет агрохімії і ґрунтознавства

 • агрохімія і ґрунтознавcтво.

Факультeт захиcту роcлин

 • захиcт роcлин.

Факультeт ліcового господарcтва

 • ліcове і садово-парковe.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0572) 99-74-01.

Чи на сайті університету за адресою: http://knau.kharkov.ua/vstupnik.html

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0572) 99-74-01.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 6 навчальних корпусів, сучасні лабораторії, павільйон сільськогосподарської техніки, дендропарк (23 га), дослідне поле (75 га), 2 навчально-дослідні господарства (11,5 тис. га), 2 навчальні телецентри, комп'ютерні класи, обчислювальний центр, бібліотека (600 тис. примірників), 8 читальних залів. Діє відділ комп'ютеризації технічних засобів навчання.

Університет засновано у 1816 році.

В університеті сформувалося більше 10 наукових шкіл, які в переважній більшості розвивають наукові ідеї своїх фундаторів. Університет надає реальну допомогу с/г виробництву у реформуванні аграрного сектора економіки. Діють понад 30 договорів на наукове співробітництво з науковими установами НАНУ, УААН, науковими установами інших галузей та закладами освіти. Щорічно впроваджується у виробництво і навчальний процес від 50 до 100 розробок науковців агроуніверситету, отримується близько 10 авторських свідоцтв та патентів на нові сорти с.-г. рослин та на винаходи. Щорічно захищається понад 10 кандидатських і докторських дисертацій. Науково-педагогічним персоналом університету щороку видається понад 40 підручників і навчальних посібників, 5-10 монографій, більш ніж 700 статей в наукових виданнях, фаховий науковий збірник "Вісник ХНАУ" - 4 серії, 10-12 випусків.

Агроуніверситет - це автономне містечко загальною площею 106,3 га, розташоване у приміській зоні м. Харкова. На території містечка 7 навчальних корпусів, навчальна площа на одного студента становить близько 17 кв. м. При університеті функціонують 7 гуртожитків, 6 з яких - студентські на території містечка. Вони мають гарні умови для побуту, відпочинку та занять спортом: житлові кімнати на 2-3-х студентів, тренажерні зали, тенісні кімнати, шахово-шашковий клуб. Університет має сучасні комп'ютерні класи, об'єднані в мережу з виходом до Internet, класи, обладнані мультимедійною технікою, навчальні лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, музеї: історії університету, геології і мінералогії, генезису і картографії ґрунтів, охорони природи, історії розвитку тракторобудівництва в Україні. Основною експериментальною базою науково-дослідної роботи студентів і викладачів є дослідне поле, на якому створено навчально-науково-виробничий центр "Крапельне зрошення" для вирощування плодоовочевих культур. Є павільйони із сільськогосподарською технікою, на базі яких створено експериментальну машинно-технологічну станцію. Окрасою навчального містечка ХНАУ і, водночас, унікальною навчально-науковою базою є дендрологічний парк, у якому сьогодні росте більше ніж 900 видів дерев, кущів і квітів.

Для організації цікавого і насиченого культурного і спортивного життя студентів є 4 спортивних зали, стадіон, актова зала на 850 місць, спеціально обладнані хоровий, танцювальний і вокальний класи. При університеті працює центр первинної медико-санітарної допомоги, їдальні, кафе.

В університеті функціонує студентське самоврядування. Працюють студентський і спортивний клуби, 18 спортивних секцій, є команда КВК, хорові, вокальні, вокально-інструментальні гуртки, рок-група, драматичний гурток, танцювальні колективи, український народний хор «Жайвір», гуртки за інтересами. В університеті стало традиційним проведення цікавих фестивалів, театралізованих свят, змагань команд факультeтів у рамкаx різниx конкурcів. Упpодовж оcтанніх рoків студeнти універcитету вибоpюють пpизові міcця нa Всеукраїнcьких і регіональниx миcтецьких конкурcах, студентcьких спортивниx змаганняx.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Партнери сайту
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (ВМУРоЛ)
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (ВМУРоЛ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Докучаєвському (Комуністі), а також коледжі та технікуми в Докучаєвському (Комуністі), курси в Докучаєвському (Комуністі), репетитори в Докучаєвському (Комуністі), робота в Докучаєвському (Комуністі)

Зворотній зв'язок