Факультети і спеціальностівгору
 • ННІ лісового та садово-паркового господарства.
 • ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження.
 • ННІ післядипломної освіти.
 • Факультет землеустрою.
 • Юридичний факультет.
 • Факультет конструювання та дизайну.
 • Факультет ветеринарної медицини.
 • Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології.
 • Факультет тваринництва та водних біоресурсів.
 • Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
 • Факультет аграрного менеджменту.
 • Еконoмічний факультет.
 • Гуманітарно-пeдагогічний факультет.
 • Факультeт інформаційниx теxнологій.
 • Агробіологічний факультет.
 • Механіко-теxнологічний факультeт.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 258-42-63, (044) 527-83-08.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 258-42-63, (044) 527-83-08.

Докладніше про ВНЗвгору

Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. На 21 факультеті його базового закладу університету (м. Київ), у Південному філіалі НУБІП України "Кримський агротехнологічний університет" і в 12 регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 37 тис. студентів та понад 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів.

Навчальний процес і наукові дослідження НУБІП України забезпечують понад 3000 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі - 300 - професорів і докторів наук, понад 1200 - доцентів і кандидатів наук.

Освітня діяльність в універcитеті мaє суcпільний характeр, заxищена від втpучання політичниx паpтій тa громадcьких і релігійниx організацій.

Студентcький сaйт: studnubip.com

Оцінка відвідувачів
(по 118 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчаюсь в Навчально-науковому інституті Лісового та садово-паркового господарства. Чудовий педагогічний колектив, цікава навчальна програма. Є деякі мінуси, звичайно, але вони скоріше в навчальній системі всієї України. П.С.: з хабарями справи ніколи не мала, в цьому плані університет чистий. :)

,

ВУЗ не поганий. Якщо хочеш навчатися, знання дають. Викладачі адекватні. Хотілося б, щоб більше дбали про побут студентів. Хабарів ніхто не вимагає, бо сам все вчу і не пропускаю занять.

,

Университет радует своим процветанием, даже за 2 года учебы здесь, я наблюдала только увлечение научного потенциала преподавателей, технического укомплектования и т.д. Рада сказать о том что правильно выбрала место для получения знаний. Советую всем кто хочет получить по мимо теоретических знаний практические навыки на инновационных станциях университета,а также у зарубежных и отечественных партнеров. Я лично ввиду своей специальности прошла 2 недели стажировки в Голландии это было незабываемо и очень познавательно. Успехов всем, не упустите свой шанс получить счастливый билет в хорошую жизнь.

,

Вступив в цьому році на ветеринарний в НУБіП України і дуже задоволений. На парах цікаво, викладачі (не всі) намагаються як найбільше щось нам втлумачити. Гуртожиток звичайно переповнений, проте гріх скаржитись, адже у всіх університетах Києва зараз така проблема, добре що сусіди адекватні та нормальний ремонт в кімнаті (не без нашої допомоги). Не знаю що буде на сесії поки ще ніхто не звертався з викладачів з конкретною "вимогою", але трохи розізнав і заспокоївся почувши інформацію, що знання це пропускний білет на першій відомості. Окремо вразило, що університет надає стажування за кордоном уже горю бажанням спробувати!

,

Не рекомендую цей Універ бо я в ньому вчився і знаю таке:якість підготовки студентів погана.Одна теорія,и ще раз теорія,практики толкової так мало,що можна казати практики зовсім немае.Я на практиці бетон місив в бетономішалці для заливки брущадки.Щоб не проходити треба платити гроші,в кожному деканаті є своі люди,які беруть взятки аж гай шумить.Є рішали яки можуть порішати все,починаючи від заліка або сесии,до диплома готового,тільки гроши давай.Я на випуску в 2-му корпусі ,на врученні діпломів бачив 2-3 людей, яких ні разу на парах на потоці не бачив.Висновки робіть самі. Гуртожитки переповненні по 6 людей в комнаті малесенькій.Мебель стара 80-х років,багато чого треба везти з собою.Стільці полочки холодильніки як повезе, можуть бут, а можуть и не бути.Тумбочок три на 6 чоловиік.Щоб попасти в кращу кімнату треба мати "блат"або бабосіки щоб дати замістнику коменданта,який вже потім поділиться зі всіма.Очень много взяток беруть на карту банка,під виглядом"навчальних курсів".Це жах!!!

,

Прекрасный университет который на протяжении многих лет выпускает высококвалифицированных юристов, агрономов, ветеринаров, электромехаников, ландшафтных дизайнеров... Сама закончила этой универ в 2015 году с отличием. Сейчас работаю по специальности в большом агрохолдинге. Это наверное тот счастливый случай когда мне удалось найти работу по специальности, хотя это заслуга в некотором роде и преподавателей. Я очень огорчаюсь когда читаю комментарии о коррупции и низком образовании, потому что я за 6 лет учебы этого на себе не ощутила, и наверное потому что в первую очередь училась, а не пыталась увильнуть от занятий. С каждым днем понимаю знания за плечами не носить, учитесь для себя.

,

Університет таке собі болото, багато хто немає жаги до навчання і валяє дурника, не розумію чому не можна відсіяти групу, важко навчатися, коли існує гальорка яка просто просиджує штани і тягне групу на дно( те що накипіло). Навчатися можна но є дуже багато не потрібних предметів, які потрібно вивчити, якщо в 1 семестрі було 3 екзаменам і 4 заліки, то в 2семестрі 4 екзаменам і 9 заліків, так багато не можливо вивчити, тому знання тут виходять нульові, коли в тебе така каша в голові.

,

Не нада гнати на університет, навчаюсь на факультеті ветеринарної медицини, як викладачі так і студенти всі дуже класні...і ніякого хабарництва, якщо хочеш ВИВЧИТИСЬ, здобути знання, тоді Ти їх здобудеш...а якщо хочеш халяви, тоді і платити будеш, і підлизуватись, і фарбу купляти, і фарбувати, як це робить мій однокімнатник!

,

Преподаватели это отдельный разговор,вуз сильный только в профильных сферах: ветеринары,екологи,агрономы,ландшафтники и тд.Там действительно учат,но за 5 лет обучения могу сказать, уровень моего фк слабоват,но смотря какая специальность.Преподаватели английского языка не все сильные и вообще могут нормально обучать,некоторым вообще ваши знания не нужны,можно ходить и влепят что-то,некоторым нужны ваши денюжки,а некоторым вообще пофигу и проводят пары лишь бы отсидеть.Но есть и парочку действительно интересных и достойных лекторов.Так вот ребята,думайте сами но лично я очень жалею что поступила сюда, диплом это конечно хорошо и нужно но много неприятных моментов случалось за эти 5лет и особо эти года вспоминать не хочу!

,

Декан гуманитарного фк,кстати могу прямо сказать,чтоб там не говорили,в целом человек адекватный,да есть свои минусы,но если необходимо но студентам он поможет,если попадется за целый день или простоите с утра до вечера под деканатом.Насчет их любимых взяток, преподы редко берут взятки сейчас (бояться так как законы повыходили),но навчальні курси никто не отменял,это таже взятка только не все преподаватели проводят после оплаты их.Если Вы болели допустим,то должны платить на пропуск,им не нужна Ваша справка,ну конечно не все преподы такие но многие.Ах да,ещё если Вы сдали учасником коррупции и решили сообщить это в деканат,препода конечно по головке не погладят но за такое их не выгоняют из университета. Насчёт уже самих студентов,это уже как повезет с группой уже ясно но 90% готово сожрать тебя целиком и всячески нахамить за стипендиальную конкуренцию .Люди не воспитанные,грубые многие приезжие просто не понимают элементарного этикета,но опять таки не все.

,

Я тоже окончила педагогический факультет.Так вот расскажу Вам действительно правду насчет всей работы и состава нашего университета.Первое что завораживает многих это территория,действительно наш университет очень красивый и везде ухожено всё,не знаю насчет общаг,но говорят там очень жесткие условия(то окна нет ,то тараканы и клопы).Так вот дальше,всё что Вы видете в первые дни поступление вроде как положительно,вроде как многие любезны и тд.НО лично организация моего фк,ужасная,сидит 4ро лаборантов,которые ничерта не делают,зачетку возобновить и студак -платно,так ещё после ожидания в пару месяцев отдают ее незаполненую,отношение к студентам "морозятся" на каждый им поставленный вопрос.

,

Проучилась год в НУБиП на гуманитарно-педагическом факультете.Не знаю , откуда столько негатива.Преподаватели просто отличные , куча интересных и нужных предметов ! Практика по специальности.Единственный минус деканат , достаточно не собранные и не организованные , но это более ни менее простительно.Радует цена за контракт , честно единственный вуз с адекватной ценой.
Но , я считаю самой большой минус вуза это студенты.Я конечно понимаю , что это аграрный ВУЗ , но все же.Не позорьте страну ! Лучше не к ЗНО готовьтесь , а научитесь разговаривать.Я в течении всего года не перестаю удивляться этому быдлу.Такое ощущение , что находишься в колхозе.Было бы не плохо если бы это стало еще одним критерием влияния при поступлении...

,

Корупція та хабарники на кожному кроці в цьому вузі, навчався на факультеті аграрного менеджменту. Не рекомендую НУБіП для навчання.

,

Поставив одиницю, бо нуль не можна було. Вступив на комп'ютерні науки. Якщо в першому семестрі були хоч якісь натяки на сферу IT. То в другому семестрі я вивчаю екологію, економіку, бжд, безпеку праці, політологію. Предметів по спеціальності немає. Але є два плюси - це такі предмети, як "Операційні системи" і "Комп'ютерні мережі", на яких, мать його, з вас пробують зробити вчителів інформатики. Інші знайомі з факультету вивчають ще й "Рослинництво" і "Тваринництво" на кафедрі "Конярства і бджільництва".Общага засрана, і ще й змушують її драїти(короче повний ПХД). То нафіга питається прибиральниця? Живемо в маленькій смердючій тараканячій кімнаті в шістьох. В душі витяжки так тягнуть, що холодно як в морозилці. Короче, якщо побачите приймальну НУБіП, тікайте без оглядки.

,

Вылететь из Вузов, кстати, сейчас очень сложно. А хорошо учиться можно, главное желание. Есть преподаватели, которые плохо преподают. Но их еденицы! и ты это можешь выучить сам, раз хочешь так. нет ВУЗА, где все замечательно. И, кстати, ребят, ВУЗ помогает учится нам, а не учит. И вы не ждите, что вам знания вставят прям сразу. Сами сначала захотите и приложите усилия

,

Ни разу за все время учебы не ходила нигде убирать, не платила за курсы и тд. Да, такое есть, но насильно никто тебя не тащит на праrтику убирать территорию. Я и не платила и не убирала. И вы так можете, представляете? Вы просто вечно чего-то боитесь. Вас что отчислят, если не заплатите? Так что выбор есть всегда, а вы лишь можете испугаться и прогнуться. Проявляйте характер и не прогибайтесь! Задание государства - сделать из нас стадо. А вы и подчиняетесь. Так что не рассказывайте тут всем, что вас заставляли. Максимум, на что они имеют право - попросить.
Я возьму таких, как вы на работу))

,

Сын поступил в 2015 на бюджет с высоким проходным балом на экономический факультет. Судить о качестве обучения не берусь, рано, но первую сессию сдал успешно сам, без взяток. Понятно, что вуз навязывает свою специфику, но всё же не разумно экономистам пропадать в колхозе на практике, если они будущие работники в основном интеллектуальной сферы деятельности, зачем им трактор и комбайн, не понимаю связи. Может администрации вуза стоит пересмотреть некоторые моменты и начинать шагать в ногу со временем.. Условия в общежитии - страх господний - на 12 квадратах размещают, нет, утрамбовывают по 5-6 чел., 1 стол на всех, хранить вещи негде, дышать нечем - перевалочный пункт. Зачем так издеваться над студентами-первокурсниками -они ведь тоже хотят уюта, элементарных человеческих, а не скотских условий жизни, они тоже люди... Надежда на "горячую линию" , может, поможет разобраться в правах студентов?

,

Ужасное учебное завидение!никому не советую сюда поступать!!!миллион раз пожалеете!!!!!
Всё началось с летней практики,так званой "школы первокурсника",где нас заставлляли 2 недели ,в жару пол дня работать,если же ты не прошёл эту школу первокурсника - ты должен заплатить "Благотворительный взнос университету",что как я выяснил является вообще противозаконным!!!...в НУБИПе из студентов делают каких-то рабов!!!
Насчёт корупции.Её вроде и нет,но в то же время она есть и процветает,некоторые кафедры придумали так званые "Добровольные курсы".....хотя они совсем недобровольные,и нам на первой паре с химии сказали:"Хотите допуск до экзамена-ходите к нам на курсы!!!",и ходила вся группа(нужно было 10 занятий отзаниматься чтоб был допуск,а одно занятие 50 грн....умножаем на 10 и получаем 500 гривен с человека на лапу,и таких 20 челоек в группе,а ещё + поток больше100 человек!!!!) на кафедре математики дела не лучше,таже самая схема "Курсов".
Задумайтесь,стоит ли сюда поступать!!!!

,

Мій син вступив на перший курс факультету конструювання та дизайну. Сесію здав , отримує стипендію. Хто хоче навчатися має таку змогу. ! Є деякі проблеми , але де їх нема?
Окреме спасибі декану Ружило, справді переймається проблемами студентів.

,

За время учение в НУБиП несколько раз пожалела,что сюда поступила.Корупция процветает,на сессию трачу около 1000 грн.,притом,что на пары ходу,да не все получается издавать,но все же. Хороших преподаватилей очень мало,единицы,но они толково обьясняют и заставляют выучить хочешь ты этого или нет, а есть бестолковые и тупые которым только бабло и плати, на парах читайте методичку,там все есть и так постоянно или вечные придирки.Вообще поступать я сюда не советую никому.

,

Після кількох місяців навчання в університеті склалося певне враження.
1) Використання студентів ( точніше ще абітурієнтів, бо ще навіть наказів на зарахування не було) в якості безкоштовної робочої сили, яка виконує всю найважчу і найбруднішу роботу.
2) Так це перший курс, так ми ще зовсім " зелені", але по спеціальності предетів аж жодного.
3) Іноді досить слабкий рівень викладачів.
4) Техніка і оснащення застарілі.
6) Поганий стан гуртожитків ( не всіх) , перенаселення( 6 людей в кімнаті - просто мурашник).
7)Вивчення предметів часто зводиться до переписування з методичок.
Якщо вже робите " практику" для першокурсників, то спробуйте цією практикою викликати інтерес до обраної професії та навчання, а не відлякувати людей важкою працею. Студенти - не раби!

Але, нажаль, університет використовує метод, коли документи вже подані, а вступна кампанія вже закінчилась, тому піти в інший університет вже немає змоги.

,

говорить об этом можно долго,для тех кто поступает вуз без перспектив,никто ничему не научит ,этот вуз для сельбанов которые хотят работать в колгоспе,набор преподавателей соответствует ,на ветфаке уже третий год ,знаю только как грабли в руках держать,везде одни родственники знакомые,все остальные это челядь о которых вытирают ноги во многих смыслах,никто ничему не научит ,всем абсолютно наплевать на студентов - это рабочая сила ,а кто пытается противиться системе ,те сразу в списки двоечников как нелюбимые и в итоге вторые ведомости и отчисление,понятно что нравится приезжим так сказать - это их среда

,

Средний такой себе ВУЗ, есть шикарные учителя, а есть и полные 0. Не ждите от НУБиПа чего-то особенного, понимайте что поступаете в аграрный вуз, так что если вы не агроном - не стоит ныть на практику и то что вы не будете учить свои предметы от части. Да, для меня это минус, если Вы экономист то поступайте в экономический вуз, увы. НУБиП позиционирует себя как вуз с разными направлениями образования, но на 2015 год это все же не так, к сожалению. За границу можно поехать, можно... "На клубнику" как называют это в народе студенты( поступите - узнаете). А еще, конечно, можете ехать за границу если у вас есть родственники в деканате или ректорате:)

,

Справедливости можете не ждать. Многие деканы возомнили себя богами и считают: "Я велик, прочие - мусор под ногами".

,

При поступлении благотворительный взнос - 1000 грн и 2-х недельная практикой в виде уборки корпусов и аудиторий.
Училась на факультете экологии,практики ужасные,студентов используют как бесплатную рабочую силу! отправляя в хозяйства перебирать картошку в холодных амбарах или сбор урожая на полях и проживание в общежитии,где холодно,грязно,туалет на улице,один душ на всех с бойлером на 80 литров!
Не хочется оставить без внимание и взяточничество. Наглость людей проявлялась в заказывании неприлично дорогих подарков! Студенты не обязаны обновлять материально-техническую базу (мебель в аудитории,техника для деканата и лично для работников)!
За годы обучения дома набралась огромная куча книг и методичек,которые нам просто впаривали.
Были преподаватели, которые действительно чему-то учили и были просто замечательными людьми (Чайка В.Н., Наумовская Е.И., Ладыка М.Н., Войтенко Л.В.),но таких очень мало...((

,

У 2011 році моя донька, закінчивши школу із золотою медаллю, поступила в університет без всяких зв’язків. Усі 4 роки навчання без взяток складала сесії. Отримувала стипендію. Отримавши ступінь бакалавра та досить високі бали за диплом, вирішила поступати на магістратуру в рідний універ. І ось позаду екзамени - і що ми бачемо?. Ті студенти, які не навчались та мали невисокі бали, якимось чином потрапили на державні місця, а ті, які були впевнені. Що пройдуть на державні місця- залишились нізчим.

,

коррупция ужас, вторую сессию закрыла полностью оплатив денег преподам(((

,

Ну что сказать , вот и прошли два года моей " учебы" , что я выучила по специальности - честно, - мало, а точнее - ничего! Зато теперь я умею закрывать огурцы, мыть, красить стены, ездить на тракторе и таскать ведра весом по 40 кг. Для будущих экономистов , юристов и педагогов тут ловить нечего, только агрономы и трактористы, это единственные факультеты, которые могут быть в этом вузе. В остальном вас ничему не научат. Есть и сильные преподаватели, есть и плохие. Но все бы ничего если бы не: холодные аудитории, отсутствие новой компьютерной техники ( даже на факультете информац.тех), эксплуатация труда, ужасные общежития, контингент людей с сел ("стиляг") и маленьких городов, для которых дезодорант- это нонсенс, полное отсутствие ремонта в некоторых аудиториях. Если вы еще решаете, что делать, поверьте, отговаривать от вступления не буду, но скажу кратко - диплом нубипа мне в жизни не даст ничего!

,

Ужасная коррупция на пед.факультете!!! И хоть изменился декан- это ничего не поменяло, менять надо весь состав факультета. Ужасно хамское отношение провинциалок в деканате, научите их общению!!! Не советую, хотите испортить себе психику- вперед!

,

ВУЗ разочаровал с 1 месяца обучения. Учусь я хорошо и всегда получаю высшие баллы, но заслуга тут скорее в моей сильной средней киевской школе. Поступив сюда, готовьтесь что вы будете учить предметы не связанные с вашей специальностью, при том подавать их вам будут лучше чем основные. Взятки спокойно можно обойти, надо всего лишь ходить на пары, да - да достаточно не получать нб. Самое ужасное в этом вузе это практика: 1. Она не по специальности. 2 Она длится примерно 6 недель. 3 Это чистая эксплуатация студентов в интересах вуза. Будучи киевлянином радует что не живу в тех убитых общагах. Кстати, шокирует еще отсутствие адекватной техники для банального процесса обучения. Я не говорю об электронных досках ( которые есть даже в забытых селах) я говорю банально о рабочих компьютерах.
Не советую этот вуз в качестве дальнейшего продолжения жизненного пути, спасибо за внимание.

,

Интересная система взяток, все через кассу приват банка на счет кафедры)

,

Класний вуз!

,

2015. Универ - много взяток, причём довольно много дерут. Не советую поступать. ( У меня посещаемость 90% ) Но всёровно дерут.

,

Все було супер, навчання, знайомства різні.роки навчання 1996-2001. Рідей Н.М., Бережняк М.Ф., і багато інших любимих викладачів.

,

Мало того коли навчаєшся потрібно платити за лаби,пропуски,курси(нікому не потрібні),різні благодійні внески,купувати методички та підручники.При вступі на Рибогосподарський ф-т купувати форму за 2000грн.(яку одягаєш тільки на сесію) так щей диплом просто так не віддадуть(за диплом і додаток потрібно заплатити ой скільки...і ще багато нюансів)

,

як на мене, універ цілком адекватний. навчаюся як захочу (добре чи погано - це ж залежить від мене. скажіть, якщо я помиляюсь), ніхто не витрясає останні копійки, не забирає книжки і не зомбує на тупість, навпаки - викладачі, з якими досі доводилось мати справу, намагаються не просто втовкмачити в голову предмет, а донести суть. якщо ви цього з якоїсь причини не помічаєте, спробуйте бути уважнішими. чому ні? або підходьте питайте. це не школа, тут ви, як у недалекому майбутньому буде обов'язково, працюєте на себе, вчіться зараз, щоб після випуску не довелося здобувати це все дорогою ціною! хто хоче, той робить. хто хотів легких лаврів - вам точно не в університет.
всі, у кого є більш важливі справи, ніж навчання - готові, що за це доведеться нести відповідальність. по-моєму, чесно.
правда, гуртожитки не ідеал.
з.і. окрема подяка за розмаїття творчих колективів! самореалізація в науці і поза нею. у студентів є всі можливості. інше питання - як вони ними користуються.

,

Я навчався в цьому вузі, але це було в 1973-1978р. Хабарів не брали, знання давали відмінні (хто бажав їх отримати) А тепер біда.

,

Сельхознавозная дыра в которой не только студенту а и профессору находиться стыдно. Самое невеждественное существо, которое находится при должности готово унизить любого, кто в данный момент ниже его ростом. Уровень знаний большинства преподавателей ниже городской канализации.

,

Щоб навчатися в НУБІПІ треба або вчитися або платити або крутитися з неймовірною швидкістю,але краще все це комбінувати - не так набридає. Ветфак форева!!! Вступай на ветфак якщо не боїшся навіжену студраду!!

,

Радуют положительные комментарии о вузе, ведь все они написаны неграмотно. Это тоже о многом говорит, сразу видно, кто учится в НУБиП. Ах, нет, слово "учиться" в стенах НУБиП неуместно, там больше котируется "бухать". Говорю, как непосредственный наблюдатель за всем этим, уж я-то знаю весь этот контингент. Сплошное уныние и колхоз.

,

Взяточник на факультете ветеринарной медицины.

,

Нормальний універ і нічого нити за хабарі, типу курси і т д . Якщо ти ходиш на пари, ведеш конспект, здаєш лаби і практичні то до тебе взагалі немає ніяких претензій. Звісно якщо ти студен стаціонару а на пари ходиш як заочник, нічого не хочеш вчити і здавати то викладач і може послати тебе заплатити за курси чи придбати літературу на кафедру. Проте це тільки в тому випадку якщо ти дуб! Проте не радій навіть після оплати курсів ти будеш все переписувати не одну ніч щоб здати. Люди якщо ви хочете вчитись то ніщо вам не завадить, я не зустрічав викладачів які тікали від студентів як від чуми, щоб ті не діставали їх. Навпаки вони завжди готові допомогти. Гуртожиткі жагливі, так може тобі краще буде з бригадою будівельників по 8-10 чоловік в кімнаті, або ти мажор так знімай квартиру за 2000.

,

Нормальний ВУЗ. Так, взятки є, але вони є всюди! І якщо людина добре вчиться,то претензій до неї нема і грошей вона не платить. А якщо приходить раз в півроку на пари і хоче 4-5,то чому б не взяти грошей або не помучити такого студента?!!! Вчилася на факультеті землевпорядкування. Колектив викладачів хороший, багато молодих і енергійних, є такі, які (вибачте на слові) дрючили,але я їм за це дуже вдячна))))). Ми таких викладачів поважали, на всі пари ходили і хоч вчитися було складно-екзамени і заліки здавали на ура і без грошей))). І не забувайте,що це аграрний вуз,тому краще розвинені аграрні науки, а не педагоги і комп'ютерні технології. Це нові факультеті і зозуміло,що якість освіти хромає!

,

Училась на педагогическом. Говорить можно долго и много, но все же коротко и о главном:
1. Педагогический состав очень слабый (хороших преподавателей единицы: Выговская С. В. - педагогика, Демиденко А. Н. - психология, Самарский А. Ю. - философия, Блозва А. И. - информатика).
2. Сам по себе факультет очень плохо развит, нелогично построенная работа, начиная от расписания и заканчивая организацией культурно-массовой жизни студентов.
3. Хамское отношение к студентам, начиная с собственного деканата.
4. Сразу же после поступления вас попросят внести добровольный взнос в размере 1000 грн.(может уже больше) на развитие факультета.
На 1 курс вас поселят в общагу, а вот дальше с этим будут проблемы, опять же придется платить(сама не платила, но знаю таких), потому что контролировать вас там будет студсовет, состоящий из студентов ветфака, а они - редкая мерзость, которая захочет вас выселить любой ценой.
В общем, я сбежала и не жалею. Искренне не советую вам этот вуз.

,

Для того, чтобы не отрабатывать при поступлении на 1-й курс, сказали заплатить 1000грн, что мы многие и сделали. После консультации с юристом, выяснилось, что ВУЗ не имеет права брать деньги, а для отработок должен быть издан соответствующий приказ, в котором будут оговорены все нормы закона о труде.

,

Хабарі приходиться платити лише тим хто вситися нехоче, для них і скажу що не обсирайте рідний НУБіП якщо самі барани(((

,

Я люблю цей університет! Навчаюсь на педагогічному, філологія. Вчусь сама, без хабарів. Є викладачі, які хочуть, щоб студенти знали матеріал (Соловйова) і є яким абсолютно байдуже. Попадете до Соловйової О.В. знатиме англійську мову на відмінно. Відношення до студентів гарне на факультеті, то ж вступайте і не пожалкуєте!

,

Хабарництво є два вида офіційне - курси , неофіійне - викладачу. Хабарі від 100грн і більше. Є декілька викладачів нормальних (Іван Михайлович, Василишин , Маніта, Піхало) Хочеш мати степендію - плати. Гуртожитики жахливі гарачої води в душі нема коли проходть практика (2 місяці).В 3 місній живе 5 чел. Ще є ретинг поселення на 2 ,3 ,4 курс .

,

Хабарництво таки є. Не всі беруть, і не на всіх кафедрах, але ті, що вимагають гроші, зовсім нахабно це роблять. І незважаючи на те, що вчишся на відмінно, не поставлять заслужену оцінку, якщо не заплатиш.

,

Середній вуз...
найбільше вбивають родинні зв*язки тупих студентів(

,

Я , зовсім не розумію про які гроші ви кажете . Гарний Інститут , гарні люди та зовсім не погоні викладачі . Секрет успіху дуже простий . Якщо ти відносишся добре до інших , то в твого оточення не буде до тебе ніяких питань . ^ И все мы будем жить дружно )) ^
Good Lack ...

,

Вчуся на факультеті комп'ютерних наук і економічної кібернетики. Що хочу сказати, вчитися тут подобається. Я поступала без ніяких зв'язків і навчаюсь тут теж без них. Всі викладачі лояльні і вимагають до себе лише поваги. Хабарництво є там, де його породжують студенти. Чесно, сама не заплатила ні гривні, а мої однокурсники яким впадло вчитися виклали уже не одну сотню.
В цілому мені подобається. Всі хто бажають поступати - ласкаво просимо!
Р.S. хочу додати за проживання. Гуртожитки не самі найкращі, але університет потрошку це налагоджує. Робляться капітальні ремонти, ззовні утеплюються будівлі. Щодо кімнат, то меблі вже частично заміняють на нові.

,

Училась на педагогическом факультете. Начну с того, что университет полностью построен на взятках, особенно пед. факультет. Слабая учебная база. Пришел, рассказал и ушел. Кажеться что если ты недотягиваешь до так называемых их "любимчиков", они специально тебе занижают оценки, а потом отправляют на курсы. Кафедра педагогики вообще отдельная тема. Ощущение терариума, где некоторые недовольные так называемые "педагоги" повышают свою самооценку защет унижения и прессинга студентов. Нет компитентности и уважения к студентам. Прогнившая, коррупционная система полностью поглатила этот ВУЗ. Никому не советую!!! Надеюсь что когда-то в нем что-то измениться, но пока не тратьте деньги и свое время.

,

я навчалася ще коли університет називався НАУ, маю 2 вищі - все без грошей - потрібно докласти мінімум зусиль для складання сесії. головне ходити на заняття і писати конспект - тоді ні відпрацьовувати, ні "просити" оцінок не потрібно. звичайно на кожній кафедрі є "окремі" викладачі, але таких мало. тому вчіться і ніяких проблем не буде

,

Вступав самостійно, це був перший інститут який приняв мої документи, зразу з деканату повідомили щоб скоріше заплатив, боявся що це єдиний куди приймуть тому й заплатив. Я навчаюсь на юридичному. На лекціях постійно залякували нездачами, а на практичних були й бувають практиканти, тож вони й відігруються, хочеш відповісти ігнор, і він буде поки не почнеш возмущатися, зате вони питають підлиз кожного разу. Старост обирає деканат, і їм повезло, бо коли настає сессія заліки та екзамени їм просто так ставляють їм навіть не треба нічого вчити! Коли була перша сессія, виявилося що у більшості є зв'язки. То якщо ти вчив ходив і відповідав і в тебе незачет то у тих у кого навпаки, був зачет. У мене связей немає і я не мажор, тому приходилося все вчити, зубрити і постійно нервувати! Бувають такі вчителі, що якщо нездаси з другої спроби то на третю приходиш з батьками. Постійно вимагають гроші на якісь дні народження, методички які потім непотрібні!
Дуже жалкую що не вступив до іншого ВУЗу.

,

Если есть желание учиться все будет хорошо. Университет не самый лучший но бывают и хуже.

,

Я отримала дві вищі освіти в цьому вузі. На навчання вступала сама.....

Люди поважайте себе, не будьте прихвостнями. Кому потрібні спеціалісти НУБіП з такою навчальною базою? Колгоспам???
Університет наскрізь прогнив корупцією і родинними звязками.
Пишіть правду

,

Я отримала дві вищі освіти в цьому вузі. На навчання вступала сама, без грошей, отримувала стипендію!!! Звичайно на деяких факультетах є свої нюанси з приводу захистів, відпрацювань практик тощо. Але у порівнянні із іншими вузами НУБіПУ із спуску кращих)))))))))))))))))))))

,

Жахливий університет,телефонують тільки тоді коли потрібні гроші!

,

ВУЗ печальна, дело даже не во взятках, а в слабой учебной базе! Не советую!

,

очень много разных мнений, скажу о своей ситуации.
Поступила сама, родом не из большого города, никого в Киеве не знала.
Получила бакалавра - "покупала" только высшую математику, под предлогом курсов, но я сама на это согласилась. На магистра поступала тоже сама, у меня свадьба и экзамены были в одну неделю , и диплом защищала будучи беременной - никак не ожидала такого отношения к студентке, все было очень лояльно и без денег, из моей группы все, кто начал платить с первого дня "недожили" до второй сессии, их все-таки вытурили, причем заслужено. А все кто учился - успешно защитили дипломы.
Если у Вас не получилось, не нужно отговаривать других.

,

чтобы учиться в этом университете, нужно иметь железные нервы. в основном напрягают по ненужным предметам(химия) а по профильным знания дают слабо. В данном университете четко до мелочей продумана система выкачки денег, преподаватели всегда ищут любую причину чтобы студент платил - если кто то слабовато понимает некоторые дисциплины, преподы отправляют на платные курсы, иначе не сдаш. Также по академразнице со всех сняли бешеные деньги.
еще несколько минусов: жуткая неорганизованость, не могут поставить нормально пары в расписании. много нервотрепки было при поселении в общежитии.(селят на 12 кв м по 6 человек, хотя плата за проживание не малая, а условия на низшем уровне и мебель старая)
Одним словом, я б учиться в этом вузе не советовал)

,

Пока учусь только 1 месяц,вуз мне нравится,поступил на бюджет без денег.Ну есть такие преподаватели которые с 1 недели начали ставить всем незачеты и заставлять ходить на курсы за 225 грн в месяц.И еще есть странная историчка она толи постоянно бухает,толи под геричем сидит.

,

По-перше, вступити можна самому, сама є тому приклад, але мені допомогло у цьому цільове направлення з області.
Була приємно здивована під час вступу на магістратуру - багато державних місць і знову моє направлення допомогло (але багато одногрупників з високими балами без нього теж вступили).
За 5 років довелось запллатити і лише 1 раз-за вищу математику, але ті, хто вчився на відмінно з самого початку, здали самі.
Стипендію не отримала лише раз, в інших випадках було досить легко витягнути, якщо ходити на пари і інколи щось читати.
Мінуси: деякі дуже специфічні викладачі; не дуже зручний графік занять для тих, хто працює; процес поселення в гуртожиток.
Плюси: можливість самому витягувати на стипендію, розмаїття творчих колективів на будь-який смак, розвинеиій спортивний напрям,місцерозташуванння вузу.
В мене залишились приємні спогади про НубіпУ. Дякую танцювальній групі Народного ансамблю пісні і танцю "Колос" та більшості викладачам за людяність і розуміння)

,

Ужасный университет.Особенно Мукачевский филиал! Там полный беспредел, все на уровне местный преподавателей! Сплошные взятки и в открытую! Никому не рекомендую.

,

Я вчусь і нікому нічого не плачу. І ніхто з мене ніколи нічого не вимагав.

,

то что без "помощи" не поступить это правда((((
да и во время учебы есть преподаватели которым наплевать на тебя, а есть те что на тебе " премию" к зп получают :-)
ВУЗ как и все другие в этой стране, дает документ об окончании.
хотите что-то знать помните об самообразовании
факультет экономики дает только поверхностные знание, сухая теория что можно взять в библиотеке, более глубокие знания могут дать только пара преподавателей.
сам окончил этот факультет и если бы не изучал самостоятельно языки, периодику, гнался за новым.... то выйдя из университета остался бы на улице.

,

ВУЗ мені дуже подобається. Закінчила бакалавра, вступила на магістратуру на бюджет без всяких блатів і хабарів. Для тих студентів, які хочуть навчатись НУБіП ідеальне місце, хто не хоче - платить по заслугам. В цьому випадку кожен вибирає свій шлях: сидіти за книжками чи прогулювати пари, нездавати сесію, а потім починаються розмови "поставте хоча б 3", "може Вам щось на кафедру потрібно". Університет має великий майновий комплекс, власні бази відпочинку, власні господарства тож щоб там не казали, це дуже гарне місце. Не шкодую, що закінчила!!!!!!!!

,

Без знайомих і грошей сюди ніяк не вступити. Знань майже ніяких не дають. Тільки дурні тести розвязувати. Колись якість навчання була краща, коли екзамени були усні. А тепер в університеті такі навчаються, що й слова не можуть сказати.

,

А мені університет подобається. Донька вступила без родичів та знайомих, з не дуже високим балом на держзамовлення. Ходить на пари , не прогулює- здає сесії, отримує стипендію. Конфети, каву , курагу , ізюм , за період її навчання ще ніхто не просив. А книжки та методички купують не тільки в університетах, а ще з 1-го класу середньої школи. Абітурієнтам я бажаю вступати в цей університет , таких шалених поборів , як описують у попередніх коментах, в університеті нема , ми не зустрічались , за допуски до сесії , заліки , платять, можливо, студенти , які на парах з"являються тільки в період сесії .

,

Ужасный универ!! я за 4 года учебы вынесла туда кучу денег, мне вдохнуть не дают бесплатно!!! справку подписать-деньги, практику сдать-деньги, зачет сдать-деньги! и это все не зависит от того хорошо ты учишся или плохо, ходишь ты в универ или нет, деньги будут платить все!! мне правда кажется что это еще зависит от факультета, ну факультет экологии- самый корумпированый факультет, не отдавай те сюда своих детей, не тратте бесполезно их время и свои деньги!!!!

,

Учился на факультете энергетики и автоматики, по взяткам все очень печально стало. Не нравилось здесь, выпустился и слава Богу!

,

Ох как мне нравятся эти комментарии про взятки... Покажите мне университет в котором не берут взятки? Вы прежде чем писать такое обратите внимание и на другие ВУЗы. Здесь если и берут взятки, то совсем мизерные. Чтобы, студентам-прогульщикам и тем кто не учиться, ставить балы не за красивые глаза, а хоть как-то наказать и дать понять, что все таки надо учится. В НУБИП поступила легко, прошла на бюджет даже с очень низким балом. Да есть много кто по знакомству и поступал и сессии сдает(. В основном у многих тут родственники. Но если ты действительно пришел учится, то никто с тебя деньги брать не будет. Большинство преподавателей деньги не берут, только знания. Согласна с тем что есть ненужные предметы: культурознавство, религия, социология, философия. Я проучилась здесь 3 года и считаю что вполне хороший универ. В моей группе слетели со стипендии только те кто прогуливал пары и не учился.Так что если хотите легко поступить то вам сюда)

,

Коли моя дитина вступила до цього вузу,я була щаслива - київський вуз,з багатою історією....Але за період навчання,що ці студенти тільки не купували викладачам: від цукерок "чорнослив у шоколаді" і"Момблан",різноманітної кави,кураги,ізюму,кедрових горішків,до голубих орхідей...Це не за оцінки,дитина добре вчилась,завжди отримувала стипендію,це за допуски.Викладачі перед екзаменом заказують,а ні то невиходить в той день у викладача прийняти...У другу зміну фактично ніхто не ходить на заняття,а потім заказують якись подарунок і неси.Хочеться спитати:" Де Ваша професійна етика? Чому сімя має багато в чому відмовляти собі,бо ви жуєте чорнослив і насолоджуєтесь орхідеями".Зараз усіх знайомих відмовляю від цього вузу- знань не дає,а викладачі опускаються до бридоти,гидко...

,

ВУЗ очень хороший, плохим он кажется только тем кто нормально учится не хочет.

,

ВУЗ чудовий і я ніколи не повірю ,що для втупу до магістратури потрібні кошти ,я у 2011 р вступила без жодної копійочки!!!!!!!!!!!!!

,

Що у НУБіП поганого:
1) Сімейність. Родинні зв'язки майже завжди покращують оцінку студента і суттєво впливають на його поселення, практику і кар'єру в НУБіП, якщо він хоче залишитися.
2) Хабарництво:
- Дрібне. Часто примушують всю групу купувати нікому не потрібні підручники та методички кафедр - 20-100 грн.
- Середнє. Коли відсоток викладачів (зовсім невеликий, заради справедливості відмічу) збирає з усієї групи по 20-50 грн. Зазвичай це викладачі, які ставлять залік.
- Велике. Є такі викладачі, які беруть і по 200, і по 800 грн. І такі (їх менше), які без хабаря 5 не поставлять, скільки б балів не виходило. Але досить малий відсоток, адекватних набагато більше.
3) Абсурдна кількість непотрібних предметів, які, звісно ж, годують непотрібні кафедри: етика, естетика, філософія, релігія.
4) Дивний предмет "соцком". Це коли студенти замість прибиральниць вилизують корпуси заради заліку. Або платять. Те ж саме із практикою по цьому "предмету"(500 грн).
5) Ліміт п'ятірок.

,

Жахливий вуз!!!!!Перше негативне враження склалося ще в приймальній комісії!!!Під час здачі документів,більшого хамства не зустрічала в жодному вузі. Керівництву університету раджу більш ретельно обирати членів приймальної комісії!!!!!!Абітурієнтам не раджу вступати до цього навчального закладу! Я дуже рада,що стала студенткою іншого київського вузу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Ну вот и подходит время зимней сессии! И началось! Бедный первый курс ветеринарного факультета! Все преподаватели нагло требуют деньги, угрожают недопусками и лишением стипендий. Каждая взятка подписывается от группы как " Возьмите, пожалуйста, вот эту благотворительную сумму для вашей кафедры" Это кошмар!
Куда обратится, что бы как-то повлиять на данную ситуацию? Может есть какая-то горячая линия?

,

Что за отзывы ...странные люди ! Как можно говорить про отсутствие коррупции в киевском вузе. Везде и всплошную:Драгоманова, НАУ, Богомольца, Киси, НУБИП, короче этот список можно перечислять вплотную до окончания ...! Суть в доступности знаний и подходу, научной базы, так в НУБИП с этим не все так плохо ! Тестирование сдаешь хорошо-поступаешь, списки честные ! Взятки дают те, у кого нет время учиться, то бишь работают или неучи, которые напрямую тычут деньги преподавателям и потом кричат громче всех "коррупция, коррупция!" Так вот, ручаюсь за каждое слово, учишься - сдаешь без проблем, уровень 50 % преподавателей на высоте, дают чудесные знания, практика у меня была в этом году в Карпатах,потом в Крыму (в Ялте), университет оплатил проживания, дал надбавки к стипендии в виде суточных!Стипендии на порядок выше чем у других.Учись и жизни радуйся.Рекомендую НУБИП как положительный вуз со своими плюсами и минусами, которые свойственны всем вузам Украины!И, да, природа(територия) чудо !

,

на магістра без 1000$ не поступиш!!!! таким навчальним закладом,хіба що дітей лякати!!!! не порадив би нікому!!!! адміністрація- жах!!!!!!!

,

Я окончила этот университет, и могу с уверенностью сказать что лучше него нет.. Сдесь преподают замечательные люди, особенно я благодарна своей кафедре - "биржовая деятельность". Эта кафедра вложила душу в нашу группу, благодаря им мы проходили практику на Украинской бирже и инвестеционных компаниях.Знания дают отличные. Поэтому поступайте в НУБиП Украины, это лучший университет Украины.

,

якщо ви не здатні нормально вчитися ,то ви платите...а той хто на відмінно вчиться ,то він ніколи не плате....робіть висновки

,

отличный вуз ,дает хорошие знания ,преподаватели профи,очень хорошая доброжелательная атмосфера ,расположение вуза супер ...все супер!!!

,

ВУЗ очень отличен мне нравица.

,

отличный универ!!!и это не пиар!деньги берут везде и это заведение не исключение!
но извините,не хочешь учится -плати,учишся нормально ,ене напрягаясь-получай повышеную!!)))
общаги как и везде,не самые лучшие конешно,но общага на то она и есть,что бы прочувствовать себя не в шоколаде,а как простой студент который живёт на одну степуху))
учусь второй год,очень нравится)факультет ЕиА самый лучший!!ЕЕТС я уже за вами скучаю,скоро встретимся!!))))
поступайте в НУБиП,это не так уж и сложно!!))желаю удачи)))))))))))

,

забираю отсюда документы, пере поступаю,там только деньгами все сдается,и у деканатах люди которые ни чем не помогают,только денюшку тянут,не поступайте!!!

,

до универа я училась в крымском техникуме гидромелиорации и механизации на землеустроителя, о взятках не имела понятия, а здесь узнала.Берут смело и существенно.Но что делать нужен диплом спеца.Родителей жалко тянутся из последних сил. Спасибо техникуму за знания, в НУБиПе так не учат, ты здесь никому не нужен.

,

До универа я училась в Крымском техникуме гидромелиорации и механизации на землеустроителя.Было здорово без взяток и подношений.А вот в НУБиПе коррупция выше крыши,а что поделать нужен диплом Вуза.Платим и учимся.Своим детям не пожелаю такого.

,

я буду детей пугать этим универом..если ся плохо вести будут))хуже бабайки))) практика, о практика

,

Хто пише, що універ хороший і все добре???Або поступали як мажори, або на спеціальність не було набору!? Хтож буде здавати викладачів в яких (ці руки нічого не брали), чи говорити що він платив. Я коли з студентами розмовляю і називаю конкретні призвища викладачів, які не беруть-всі тихенько замовчують!? Адміністрація на це і розраховує, що ніхто відкрито не виступить і побоїться розказувати. Звідки в аудиторіях мультимедійні комплекси і т.д. (благодійні внески студентів з батьками).Який висновок: не вступати до вузу,або в кого є гроші шукайте краще.Удачі!???

,

Учусь на факультете вет мед в англоязычной группы. Без взяток и без блата на повышенной. Студенты есть всякие, но в большинстве - умные люди. Преподы тоже в основном хорошие, идут на встречу, помогают. Если учитесь - нормальный вуз)

,

Универ ужасный!!! Деньги дерут не по-детски !! Я совершил ошибку что сюда поступил!!! Преподы в основном не очень! Думают как бы побольше бабла высосать!!! А общаги вообще ужас! В комнату 17метров селят по 6 человек! ))) КОРОЧЕ НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ

,

Я учусь на 2 курсе садово-паркового хозяйства. Могу сказать что универ не очень. Большая часть студентов здесь учиться потому что мама директор ботсада, а папа профессор, или сестра училась, или папа одноклассник декана и т.д. Преподаватели далеко не все дают нормальные знания. Бесплатная рабочая сила процветает. Моя подруга практику проходила в общаге, мыла туалеты, красила двери, не смотря на то что она в той общаге ни разу не была (с Киева). "Мажоров" куча. Деньги дерут умеренно, но например на филологическом факультете без денег не выучишься. Много приезжих. Я например поступила сюда потому что в Богомольца не попала. Так что думайте чего вы хотите) Удачи с поступлением!

,

Кафедра економічної теорії попала в немилість бо першою відмовилася збирати гроші з студентів і передавати на верх. Це одна із провідних кафедр університету, яку знають у всіх провідних університетах України, в тому числі в КНУ ім. Т. Шевченко та Могилянці. Це практично єдина кафедра в ННІ Бізнесу, яка регулярно випускає класні підручники і навчальні посібники національного рівня. Завтра завідуючого викличуть до ректора з приводу мого відгуку, тому кажу, до кафедри не маю навіть віддаленого відношення, я не захотів промовчати. Респект і уважуха всій кафедрі - п'ять зірок!

,

Дуже гарний навчальний заклад, рівень знань досить високий, не враховуючи одне, але деякі викладачі відносять просто по- свиньськи до студентів( особливо кафедра економ.теорії), а що до хабарів, навчаючись 3- ри роки, ще неразу нікому не платила, взагалі дуже дружно, весело....лише ті студенти, які не хочуть вчитися...пишуть про....якісь там хабарі.....дійсно не ходять на пари...нічого не здають, а потім ходять і випрошують хоча б 3- ку за будь- які гроші....!!!!

,

Ребята, я обращаюсь к тем, кто действительно хочет учиться, а не просидеть штаны, не надо сюда поступать. Учить вас некому. Действительно хороших преподавателей постепенно выжили, мало осталось истинных науковцев, сплошные карьеристы и блатные. Дачи и дома себе выстроили за счет бесплатной рабочей силы студентов. Пары читать будет какой-то аспирант, а на бумаге-- знаменитый профессор. Все фальшивое, как образование, как и то что написали в этой вступительной статье на сайте.. не верьте... все обман

,

Вступаю уже втретє, і втретє поспіль на бюджет, ніякого блату. Але й відраховують за академборги. Та мені тут подобається

,

2 роки тому закінчив факультет ЕіА, зараз працюю за фахом. Вчитися було не важко, корупція помірна. якщо хочеш отримати зання, то тут тобі їх дадуть сповна, а якщо тобі потрібен тільки диплом, то теж його отримаєш без великих зусиль.

,

Я читаю коментарі і дивуюся...Невже їх пишуть студенти які навчаються в НУБіП...Можливо ситуація складається на різних факультетах по-різному,та маю сказати що на економічному якість освіти висока.Викладачі вимагають багато,і відпочивати ніколи.Багато принципових людей які якщо не знаєш їхнього предмету нізащо не поставлять залік(Наприклад Ожилевська чи Карпенко)У нас навіть контрактників після першого курсу відрахували хоча вони навчалися не найгіршим чином.На групу ставлять не більше 7 пятірок а тому конкуренція висока.Та і на бюджет всупали по-чесному.лише 1 дівчина по-блату пройшла..а такого щоб хтось не міг відрізнити чи показати на карті материк це ж взагалі сором таке казати..Я незнаю може таке у механіків є бо туди кого хоч беруть,але в економістів такого немає.Та й домовлятися з викладачами складно.в мене з математики до допуску до екзамену 6 балів не вистачало і особисто я не змогла домовитись, втім як і інші.З групи в 21 чоловік після 1ї сесії з стипендії злетіло 8 чоловік..

,

Отримала бакалавра збираюсь вступити до магістратури. Було всяке.Спочатку захоплювалась навчанням все здавала своїми можливостями. Але коли вийшла заміж часу на навчання не вистачало, отож і платити доводилось. Деколи готова заплатити, але не беруть, тільки знання потрібні.Скажу одне, якщо не хочеш вчитись,то готуй гроші, до кожного можливо знайти підхід. А якщо щось знаєш та бажаєш вчитись то платити не доведеться. Де чогось не знаєш можливо поспілкуватись з викладачем, та попросити про допомогу.

,

Байка третьего про честных студентов и прекрасных педагогов которые взятками наказывают «плохих» студентов.

,

Навчаюсь тут пятий рік, ще ніразу не за що не платила. Платить той, хто не хоче навчатися.

,

Униветситет отстой не вздумайте сюда поступать!!!сюда в основном поступают те кто тесты завалил....а тут проходной бал на бюджет очень низкий)

,

Не надо запугивать. Нормальный универ. Взятки как везде. Все проблемы можно порешать, так даже лучше. Я доволен.

,

Цей заклад втратив право називатися університетом 20 років тому. Та ледь ще тримається на колишньому іміджі УСГА. Зараз тут штампують кого завгодно: від програмістів до космонавтів. Якість освіти мізерна. Цей заклад погубила корупція та жадібність його очільників.

,

Учусь уже давно. Не сказал бы, что сильно напрягаюсь в учёбе. Просто моё это. Даётся легко, преподаватели всякие бывают. Толково объясняют. Иногда не очень. Но всё от меня зависит - хочу знать - учу.. не хочу знать - не учу...

,

Университет-нормальный.Взятки берут везде,а преподы так себе!У всех свои тараканы(особенно у зоологички,но это такое...)По поводу студентов...лимиты очень много(и какого хрена ехать в Киев?!),но и среди них есть нормальные люди!

,

Мой сын поступил в университет. Без блата и взяток. На экономическую кибернетику. Учиться на отлично,за 2 года взяток не давали. я не знаю как на других факультетах, но на кибернетике если ты учишься, с тебя денег не требуют. Не слушайте никого. Поступайте своими силами и никому не платите. Это из личного опыта. И в другие ВУЗЫ поступить на математический факультет- нет проблем. У моих друзей сын поступил в другой вуз на механико-гидравлический - на бюджет и без взяток!!!

,

Університет існує для того щоб давати дипломи. Що ви від нього ще хочете? Все можна терпіти з усім можна миритися. Просто не треба брати дурного в голову і частіше забивати на деякі нюанси. Які до речі дуже полегшують життя. Зараз життя таке...))) Всім успіхів!

,

очень хороший университет.

,

Если на каждом шагу рубят с тебя бабло, то что можно сказать позитивного? Квалификацию лучше конечно же получать в каком-то другом вузе. А штаны протирать можно и здеся.

,

жахливий університет

,

Важко вступити?) Маячня і брехня. Таких факультетів всього декілька, і це стосується усіх Вузі де я такі факультети, там те саме, якщо не гірше.
Якість знань дуже висока, мені є з чим порівнювати. Головне вчитися, і все буде добре.
Якщо казати про тих з ким я вчусь.. ідіотів серед них точно нема, усі нормальні, з усіма можна нормально спілкуватись. Вчаться всі, байдики ніхто не б'є.

,

Как на меня то поступить очень легко, главное здать нормально тесты. Корупция конечно есть, но если ты будеш учить, тебя нихто не завалит.Не знаю какой у Вас факультет, но на ветеринарном совсем не так: бюджетники - умные люди, контрактники - тоже, но им немного не повезло. Даже не представляю как это не бывает пар, у нас за пропуски прийдется нормально попотеть. Могу сказать, что сюда надо поступать людям, которые всегда мечтали о какой-то професии(по которым специлизируется ВУЗ).

,

Повністю прогнитий корупцією.Якість знань майже нульова... Пуста трата грошей і часу

,

В університет дуже важко вступити своїми силами. Так як місця держзамовлення розкуплені задовго до вступної компанії. Йдучи на контракт, ти потім розумієш, що твої конкуренти по вступу масово не вміють читати, писати, вони не орієнтуються де на карті Америка, Австралія. З такими людьми важко вчитися і спілкуватися. Їх цікавить пиво, більше нічого. Так, бувають поодинокі виключення і на бюджет проходять нормальні люди, але теж по блату. Контракт не вартий тих коштів, бо якість знань ніяка. В нас навіть пар практично не буває. В загулах або викладачі або група. Варіант вчитися по купленим книжкам і в інтернет. Як проходять сесії розкажу іншим разом, якщо ви ще не здогадались.

,

в целом нормальный ВУЗ, со своими проблемами (коррупции, недалекости некоторых преподавателей, и "мажорами" студентами), но при правильном подходе можно и заграницей продолжить обучение, и работу найти солидную после окончания, да и во время учебы преподаватели в основном идут на встречу если студент старается, но как и в любом деле необходимо приложить старание и желание быть лучшим....

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок