Факультети і спеціальностівгору

Экономічний факультет

 • облік і аудит;
 • фінанси і кредит;
 • економіка підприємства;
 • менеджмент;
 • документознавство та інформаційна діяльність;
 • психологія.

Юpидичний факультeт

 • пpаво.

Факультeт міcького господарcтва

 • автoматизація тa комп'ютерно-інтeгровані теxнології.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 529-00-58.

Довузівська підготовка (підготовчі курси): 8 (044) 529-00-58.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 529-00-58.

Докладніше про ВНЗвгору

Академія заснована в 1995 році.

Академія належить до престижних навчальних закладів держави, заклад, який здобув міжнародне визнання та привернув до себе увагу і зацікавленість потенційних роботодавців, які надають перевагу випускникам саме нашого вузу.

Навчання в Академії поєднує фахову освіту менеджера, економіста, юриста, інженера з набуттям знань та навичок, необхідних для роботи в державних адміністраціях і органах місцевого самоврядування. Це забезпечується функціональною спеціалізацією "Державне управління та місцеве самоврядування", а також практикою в органах державного управління та місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях.

Академія пліднo співпpацює з вищими навчaльними закладaми Євpопи і світу. Випуcкник Акадeмії мaє змoгу разoм з фаxовим дипломoм отpимати диплoм магіcтра європейcького зpазка навчальногo заклaду - партнeра.

Оцінка відвідувачів
(по 190 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Скажем так, если тебе надо знания - иди мимо от этого университета
1. преподаватели 80% имеют минимальные знания
2. аудитории не приспособленные для учебы
3.отношения к студентам среднее
4. хочешь не хочешь плати , тут за деньги мать родную продадут!
тут есть расценка открытая (которую все знают) за каждый предмет, диплом, практику- всё можно купить!
И после окончания университета вы получаете от АМУ - 0 знаний, 4-5 лет потерянного времени, утрата куча денег которые пошли на взятки, а и главное Диплом который не котируется!
Работодатели даже не знают про происхождения АМУ. Совет: сдавайте хорошо ЗНО и иди в приличный и главное достойный ВНЗ

,

Закончила АМУ еще в 2005, именно тут получала своё первое высшее образование, экономический факультет, специальность "финансы". И, не спорю, за столько лет многое могло измениться, но хочу сказать: о взятках преподавателям мы не слышали. Вообще. Преподаватели были разные, у всех было разное отношение и к студентам, и к преподаваемым предметам, но у всех была цель - дать студентам знания. А осуждать кого то за то, что не смог насильно дать знания тем студентам, которые просто не хотел учиться - глупо и смешно! Профильные предметы преподавали очень умные, грамотные люди, знающие свои предметы не только в теории, и тем, кому это было нужно - давали очень хорошие знания. При чем не только теоретические, но и практические, именно понимание сути и умение применить полученные знания на практике, а не банальное зазубривание книжек и конспектов, которе не имеет смысла! Не знаю как сейчас, но тогда АМУ была очень хорошим ВУЗом, думаю и сейчас многие негативные отзывы - сильно преувеличены.

,

Я не ректор, но очень люблю свою академию. Общаги норм, бывают и лучше, но в нашей веселей. Преподы тоже норм, кому хочется учится-не мешают, кому не хочется, сильно не задалбывают. Я не жалею, что выбрала АМУ.

,

Отзывы написаны самим ректором. Очень хочет на троне удержаться. Аудитории старые как и преподаватели. Преподаватели тупо не ходят на пары. Перевелся со 2 курса и очень этому рад

,

Згідна з попереднім коментарієм.
Якщо порівнювати корупцію в АМУ з іншими київськими вузами, то вона мізерна, а якщо ви гарно навчаєтесь то взагалі ніде нічого платити не потрібно.

,

НЕ згодна з попереднім коментатором! Навчаюся в АМУ на факультеті менеджменту та економіки, за цей час не дала жодного хабара. Знання дають відмінні. І викладачі дійсно знають свою справу. Саме тут мене навчили цікавої і важливої речі. ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА КОРУПЦІЇ, В ТОМУ, ЩО МИ САМІ ЇЇ ПРОПОНУЄМО. Якщо у вас виникли з цим проблеми, і вам дійсно довелося дати хабара, я тоді не уявляю як ви жахливо вчилися, і як зневажливо ставилися до навчання, що для вас не знайшлося іншого виходу. Викладачі в академії дуже чуйні, і коли бачать прагнення в студента йдуть йому на зустріч,вислухають його.
Ще в академії чудові гуртожитки, і тим більш за таку недорогу ціну (а спробуй знайди житло дешевше) умови цілком задовільні, хіба що для вас мінімальний рівень задоволення це царські палати, то тоді вам принцам і принцесам важко буде знайти собі місце будь де. І де ви бачили циганів, це вже не гарно з вашого боку, так як в студентських гуртожитках, живуть виключно студенти академії!
Я рекомендую АМУ.

,

Взятки, поборы, старые аудитории, никаких знаний, общаги с цыганами.
Родители - если хотите, что ваш ребенок получил образование, обходите боком АМУ.

,

Народ! Я зараз в дикретнїй відпустці,але навчалася саме тут,й пїсля закінчення працювала тут на кафедрі, от бачила й знаю про поведінку студентів все-!!! Тому впершу чергу навчіться поважати тих,хто надривая голос вам читає лекцію в той час коли ви розмовляєте ,шумите! З повагою цінуйте їхні сили,час, бо викладачі прінаймнї більшїсть хвилюються за вас!

,

А что это за диплом гос. служащего?? У меня такая бумажка уже есть)))) это не диплом.....а распечатанная заламинированная бумажка, которая никому не нужна))) и за документ не считается.....
В институте - не учителя, а преподаватели! А лекции с листка, да ,это про специалистов аму))))

,

Замечательная Академия!!!Учеба очень нравится,учителя отличные,хорошо преподают.На счет того,что читают с листочка,так это их рабочий план,по которому они дают студентам лекции.Если бы они по памяти все давали,то они бы давно сошли с ума!!!Многомиллионных долгов нет.Да,у Академии остался долг,но с приходом нового ректора он начал уменьшатся!!!Тем более с финансами у Академии как по мне сейчас намного лучше стало!!!На втором этаже сделали хороший ремонт,сейчас делают дорогу возле входа в АМУ!Тем более,вы нигде,ни в каких Шевченках, Могилянках, НАУ не получите диплом гос.служащего,а это повышает ваши шансы на получение престижной работы!Если хотите получить хорошее образование- идите в АМУ!!!

,

Єдина спеціальність, яка варта уваги в академії – це спеціальність Психологія. Не знаю, як могло так статися, що у такому навчальному закладі змогла оформитись така кафедра. Чесно, для мене це загадка)) я навчаюсь на психології і чітко розумію, що якби я вступила в академію на іншу спеціальність, то плакала би гіркими сльозами… а так, я рада, що це той вибір, за який я жодного разу не пожалкувала.

,

Що можна сказати, повністю погоджуюсь з Олександром. якщо є можливість, то дійсно краще перевестись у інший вуз....бо в аму навряд чи можна отримати нормальні знання. "зачитування" з листочка - це факт, не знаю як на інших факультетах, а на юридичному- 100%.

,

Учился в этой Академии. Получил диплом. Все вроде хорошо, и оценки не ниже 80 балов. Но те знания которые дают в Академии очень старые. Все в ней устарело, мир сейчас живет по другому, пришлось переучиваться самостоятельно. Вступил в другой ВУЗ и тоже самое за эти деньги получил действительно знания. В Академии очень плохая база, компьютеры ужасно старые, пузатые мониторы, плохая коммуникация, плохая библиотечная база. Если у Вас есть деньги то идите в ВУЗ который уровня национального, ВУЗ в котором ведутся реформы и модернизация учебного процесса. Как вариант это можно даже в не государственный, там точно за Ваши деньги будут создание лучшие условия чем тут. А Академия это ВУЗ для людей из хутарка, поступить чтобы закрепиться, а там как будет. Уровень преподавания оставлять желать лучшего. Это было так в моем случаи и сейчас знаю что так. Мария тут патриот, но с ней можно поспорить, я тоже был патриотом, но со временем понял что только потерял время. Вот и все.

,

Я студентка АМУ, і дуже цим пишаюся. Хочу відповісти Владу, аби хотів-то додзвонився би, аби хотів навчатися АМУ, то навчався би, а так, незрозуміло до чого його висловлювання, чи для того щоб почали вмовляти? Не почнуть, вступайте туди де вам комфортніше. Також дуже цікаве висловлювання Лізи. Ліза-ви не студентка цього ВНЗу, бо ви мали знати, з яким навчальним заклкдом планували об"єднати АМУ. Посміхнулась від "кімнаток" 4х5 на трьох у гуртожитках. Ви розумієте, що 20 кв.м. це нормальна кімната, якій багато хто позаздрить. До чого писати брехню-не розумію. Наприкінці від себе: Нормальний ВНЗ, з нормальним викладацьким складом. Хто хоче вчитися, той вчиться, гроші ніхто не вимагає, купувати для кафедри нічого не примушують. Гуртожитки не дуже, але жити можна, як щось не подобається, то зробіть собі косметичний ремонт і буде все гаразд.

,

Зі зміною ректора академія перетворилася на бурсу. Покращення немає жодного. Більшість викладачів не можуть розповісти предмет, а просто читають з листочків, деякі взагалі не приходять на пари. Іноді шантажують, тому доводиться багато чого купляти на кафедри і викладачам щоб закрити предмет. Постійного розкладу немає місяць, а може і більше. Коли рахують бали на стипендію, то можуть зробити помилки і доводиться ходити в деканати і перераховувати бали, щоб добитися заслуженої стипендії.
У гуртожитках жах. Кімнатки 4х5 м на трьох, воду гарячу вимикають з травня по жовтень для економії. У кінці року можуть переселити в іншу кімнату або взагалі у інший гуртожиток.
Варто зазначити, що академію збиралися приєднати до якогось іншого вузу, тому що академія має мільйонні борги. Тому не можна сказати впевнено чи наступного року ви навчатиметеся в ній, чи переведуть вас до іншого внз.
Вже не раз пошкодувала, що подала сюди документи

,

Звоню несколько дней. Хоть бы кто то взял трубку. Уже нашел ребят с этой Академии, легче к студента дозвониться чем к администрации. Я сам абитуриент и хотел бы учиться в этом ВЗУ. Но если администрация не отвечает на наши звонки и так к нам относиться, то извините АМУ если вы это читаете то прощайте, вы меня потеряли! Не рекомендую их, к ним ни дозвониться ни дописаться. Такое ощущения что это колония строго режима. Хрен что узнаешь номера что указаны вообще не отвечают. Вечно гудок (044) 529-00-23, почта academy@amu.edu.ua сейчас тоже не отвечает. Раньше осенью хоть отвечали и переписовались с их IТ спецами, они через почту и фейсбук давали ответы на мои вопросы. Те ребята уже ушли и они не знают кто там занимается. А кто сейчас занимается свои обязанности не исполняет.

,

Закончила юридический факультет в 2005 году. Что могу сказать спасибо тебе АМУ за лучшие годы. Преподаватели были на высшем уровне, мы понятия не имели что такое взятки и кому их давать, даже сама мысль, как что то постыдное. Декан был еще Коцюба-веселый и добрый, но вот чесно, как то необходимости попадать к нему на прием у нас вообще не было ( как тут все пишут попасть к декану не могут). Теперь о самом главном трудоустройстве, как юрист с более чем десятилетний стажем скажу, никто особо не обращает внимания что вы закончили, а вот какие у вас знания -это важно. С гордостью наблюдаю наш выпуск на руководящих должностях в администрациях, прокуратуре, судах. Вообще заметила, что в какой орган не приходу по работе, всегда найду однокурсников, что безумно меня радует! Всем позитива!!!!

,

Закінчую 1 курс, загалом академією задоволений. Притаманний індивідуальний підхід до кожного студента, і до тих, хто хоче навчатися і здобувати освіту, і до тих, хто хоче задарма отримати диплом. Якщо студент бажає розвиватися, то є можливість проявити себе в різних сферах діяльності, до чого тут активно стимулюють. Викладацький склад різний: від знавців своєї справи до звичайних, невибагливих викладачів. Чудова академія, шикарні перспективи, широкі можливості!

,

3 курс спеціальності економіка підприємства, шикарна академія, за останні роки дуже сильно розвинено студентське самоврядування,академія дає хороші знання,чудові викладачі на кафедрах...професорів чимало,практику проходимо в Адміністраціях для того, щоб отримати додаток до диплома,який і визначає те,що ми отримуємо разом з спеціальністю основною,освіту держ.службовця!!!
Багато культурно просвітницьких заходів...наукові конференції,круглі столи...різні заходи для школярів..нещодавно проводили квест для школярів київської області... Все чудово..Тому -рекомендую!!!

,

Навчаюсь в АМУ перший рік, викладачі подобаються, доступно викладають інформацію, гуртожиток взагалі класний(є гаряча вода, інтернет свій, чистота)! Рекомендую! Вступайте та навчайтеся!

,

Академія муніципального управління - достойний вищий навчальний заклад! Навчаючись в Академії, можна взяти корисні знання. Я не кажу, що усі предмети потрібні... Мабуть так у більшості ВНЗ... Але багато цікавих та потрібних предметів та класних викладачів.

,

Навчаюсь в Академії Муніципального Управління, на 2 курсі, чесно кажучи, дуже подобається навчатись, особливо подобається те, що АМУ повязане з різними держ установами, на 2 курсі проходив практику в Голосіїївський районній адміністраціїї,
раджу вступати!!!!

,

Дуже багато критиків....закінчую 4 курс Факультету управління міським господарством.Професорсько-викладацький склад чудовий, справжні професіонали! Щодо студентів - хто хоче вчитися, той отримує знання( при чому, на високому рівні), хто не хоче - не вчиться...
Вуз - унікальний! Не прогавте свій шанс!✌

,

Як на мене, Академія є в певному роді особливою, адже випускає держ.службоців. Навчаюсь на юридичному і задоволена. Чудові викладачі - знавці своєї справи, ідуть завжди на зустріч, хороший студентський колектив, привітні люди.

,

учусь на третьем курсе. в том году сменили руководство, дела пошли вверх. если всё будет пучком, то через 2-3 года академия выйдет на новый уровень и будет конкурентноспособным вузом.
сейчас ощущаются перемены, преподаватели серьезней относятся к своей работе. здесь никто не будет заставлять вас учиться, но если хотите хорошие знания и отличие в дипломе, то придется. коллектив очень дружный. здесь нет "дедовщины", мы с первого курса общаемся с нынешним 4 и выпускниками. а общежитие - отдельная история, если вам хочется приключений, то добро пожаловать в общагу аму! общага недорогая, после смены руководства провели интернет, сделали горячую воду, в общежитиях относительно чисто (сравнивал с общагами института культуры, университета телекомуникаций, то там цены огромные и заселяют в грязную комнату после предыдущих жильцов).
Если есть желание получить более детальные сведения про АМУ, то я могу ответить на любые вопросы, спрашивайте в комментариях.

,

Академія дуже класна і викладачі хороші . Рекомендую . Взагалі в Академії багато плюсів . Викладачі йдуть на поступки та допомагають студентам , рівень знань високий.

,

В цьому році закінчуую Академію, так були певні проблеми і негаразди в Академії, але зараз нова адміністрація робить все, щоб виправити ситуацію і побороти проблеми, які залишило старе керівництво!

,

Да, судячи з відгуків у Академії ситуація зараз не найкраща (все більше інформації про її об'єднання з іншими вузами, чи навіть закриття...шкода. Хоча, мабуть, це треба зробити, бо чесно загальний рівень студентів, м'яко кажучи, не дуже. Та й багатьох викладачів також (а про те, як деякі з них полюбляють грошенята, це взагалі окрема історія). Хоча, були предмети, які мені подобались, запам'яталися пари по психології:) дуже цікаво, структуровано, хоча вимоги були до нас високі (а скільки ми писали лекцій і конспектів! Напевно, з жодного предмету такого не було. Та все одно подобалось, що хоч один предмет ти будеш точно знати. Та й викладачка симпатична (приємно і слухати і дивитись:-)) приємним спогадом є ще мої одногрупники, з якими ми разом осягали особливості життя на Рибальскому:))))

,

Не навчальний заклад а жах. Студентів відверто ігнорують і зневажають. Хамське ставлення від керівництва академії. Не рекомендую сюди посьупати-обіцяють одне а отримуєте зовсім інше.

,

Ретроспективный отзыв..:) Обучение в АМУ окончила уже лет восемь как.. (менеджмент). Печально сейчас читать отзывы о том, как портится ВУЗ:( В "наше"))) время мы были довольны обучением по большинству критериев: и преподавательским составом, и материалом, который нам преподавали (ну, не без исключения конечно). По себе скажу, кто хотел учиться - был более чем загружен! Из основного: практика организовывалась скорее для галочки (ни в КМДА, ни на предприятиях (основная практика) мы были не нужны); взятки и презенты - не требовали (были студенты и преподаватели, которые таким образом решали свои вопросы, но к тому, кто учился самостоятельно, таких требований не предъявляли (ни с целью повысить, ни с угрозой понизить имеющиеся балы:).) Застала ещё время, когда прогулы отрабатывались и оплачивались (если не изменяет память - 5 грн.! - занятие:).); "заставляли" ходить на мероприятия, которые организовывали КМДА и пр.местные орг.; а танцы были обязательным предметом))) В целом, без нареканий!

,

Хороший вуз для обучения охранному мастерству.
10 дежурных из 10

,

Не тільки на юридичному все так погано, за останній рік академія зіпсувалася так, що слів просто немає, у ректорського складу часто народжуються хворі ідеї, перетворити студентів на охоронців приміщення, вже це реалізовано, як я знаю. (Гуртожиток)!!! на першому курсі вас може і поселять, але вже на наступних курсах можете шукати притулку десь в іншому місці, так як місць не вистачає для всіх і треба показати першим курсам, що все добре в АМУ, і поселити студентів, МОЖЕТЕ залишитися на вулиці просто після 1-2 курсу!, вас можуть не поселити, і ніхто вам не буде допомагати в цьому питанні, ні ректор, ні проректор, на кафедрі теж не допоможуть, просто будуть ігнорувати, ну живете ви на вулиці ну і добре.УВАГА в самому гуртожитку теж весело, то немає гарячої води, то немає опалення.

,

повністю погоджуюсь з попередньою думкою! викладання на дуже низькому рівні по деяким предметам, які є важливими. теж думаю вступати в інший вуз на наступний рік.

,

Навчаюсь в Академії на 4 курсі(юр. факультет)
категорично не рекомендую вступати до даного вузу!
Більшість семінарів - це перечитування текстів із роздруківок!
Студенти які не відвідують весь семестр навчання-за останній тиждень все здають на трійки!
Цього року зробили канікули на 3 місяці,при цьому по суботах як інші вузи ми не навчаємось!
Є викладачі які не зявляються на пари!
Гуртожиток то взагалі жах!
На 5 курс поступатиму у інший ВУЗ!

,

Еще до недавнего времени на юрфаке можно было получить хорошие, качественные знания от квалифицированных преподавателей, что нельзя сказать сейчас((
Некоторым преподавателям вообще пора уйти второй раз на пенсию, а не нести всякий бред и склонять к разным политическим взглядам и не вспоминать что было в 70-80-х годах, когда наши родители ходили в школу.

,

звернули увагу на те, що на юридичному факультеті працюють фахівці, які і три слова по суті не скажуть!(
звернули увагу на ректора, завдяки якому все добре в академії, який "вибив бюджет для юристів", а чому ви не звертаєте увагу ті кричущі факти корупційних зловживань посадових осіб академії, у тому числі ректора дація про той факт, що він за рахуг та академії збагачується і здає в користування києво-могилянської академії адміністративні будівлі аму на рибальському острові, що він здав (з подальшим продажем) адмін. будівлю на куренівці!? а сесь економічний факультет переселив на 4поверх аму?
що ж про це не пишете?
скажу чому, тому що маєте з цього вигоду!
все просто шановні! корупція квітне!

,

Уровень профессионализма преподавательского состава стал ясен после проверки выпускных бакалаврских работ. Как при составлении ключей к выпускной работе можно было допустить такое количество ошибок, учитывая состав комиссии? Именно ошибки в ключах, благодаря бездарной редакции и халатному отношению, существенно повлияли на результаты выпускных экзаменов, радует единственное, что обьективность и правильность оценивания на вступительных не поддается сомнению.

,

Хочу сказать Спасибо приемной комисии Академии. Подавали документы с сыном на психологию. Были приятно удивлены. Девочки все доступно рассказали, уделили нам время. Аж самой захотелось поучиться на психолога! С их помощью мы наконец-то разобрались с «гениальным нововведением» этого года - приоритетами. До вас подавали документы в другой вуз, никто ничего не рассказал и мы поставили первый приоритет просто потому что туда сдавали первые документы. Пришлось вам ставить уже второй. Но с сыном уже решили, что если пройдем, то оригиналы принесем к вам. Как маме, приятно быть увереной, что сыну интересно и он в надежных руках. Спасибо!

,

Інші студенти взагалі надавали підписи за підтримку діяльності студентської ради та керівництва факультету, не маючи уявлення про «підступну мету». До речі, кляузники-студенти «відмінники», логічно виявили власні претензії до підсумкових балів на бакалаврському іспиті, отримавши «трійки». То це що, шановні добродії, зумисне цькування чи реальна сутність Вашого професіоналізму???

,

Завдяки новому ректору для магістрів-правників з’явилася можливість у 2015/2016 н.р. брати участь у стажуванні в європейських юридичних компаніях за кошти грантової програми, тому готуйте закордонні паспорти. Завдяки цій людині демократичні принципи навчання стали правдивою реальністю в Академії, адже те що студенти мають право висловити власну думку, є цінністю спілкування ректора з учнівською молоддю.
Декілька реплік про звернення батьків та студентів юридичного факультету. Дійсно вказане звернення надійшло до керівництва Академії та юридичного факультету. Було здійснено службову перевірку діяльності юридичного факультету, проведені розмови зі студентами та їх батьками та виявлено, що зі вказаних двадцяти студентів, що підписалися під цим документом, лише чотири студента та три, незадоволені невідомо чим, «матусі».

,

Щодо якості надання освітніх послуг на юридичному факультеті, постає низка запитань скільки ж треба мати в душі цинізму, підлості та користі колишнім викладачам старої команди декана юридичного факультету Литвина, щоб паплюжити власну Альма матір, де Ви, шановні пліткарі, працювали не один рік, а дехто з лаборанта «дотягнув» до кандидата юридичних наук. І все це, лише з тієї причини, що з Вами не продовжили контракт.
Декілька слів про ректора Академії муніципального управління, доктора економічних наук, професора, молодого керівника.. Можливо хтось зазначить, що вказана людина не має достатнього досвіду керівництва чи не вдало здійснює управлінські функції, але ж завдяки йому Ви, шановні абітурієнти, маєте можливість вступити на навчання за бюджетні кошти на юридичному факультеті, і не тільки на денній, але й на заочній формі.

,

Вуз хороший,но вот преподаватели - ужас... бабки гребут, а потом еще и голову отворачивают, особенно на кафедре облика, все знают... Я принципиально не буду поступать на магистратуру.Просто знайте что вас даже за преподавателя ни кто не считает.

,

Дайте нам змогу нормально навчатися, залиште нормальних викладачів!!!

,

Академія дуже гідна!!!!

,

як бачите який безлад відбувається на нашому улюбленому факультеті!!! нас так і не почули, викладачів, фахівців своєї справи, які доступно викладали позвільняли!!!(((

вони люди достойні, знають собі ціну, і без роботи не залишуться)))

а тому вступа вступати до цього вузу чи ні вирішувати кожному з вас. бажаємо успіхів,,,

,

продовження ,,,,
просимо:

захистити права та законні інтереси студентів на отримання вищої освіти відповідно до освітньої програми по спеціальності «правознавство», відповідно до якості освітньої діяльності та можливості впливати на кадрову політику факультету.

віримо, що якісний підбір науково-педагогічних працівників у очолюваному вами вузі можливий тільки завдяки вашому втручанню!!!
у разі залишення нашого колективного звернення без задоволення чи формального підходу до вирішення викладених проблем, ми зберігаємо за собою право захищати свої порушені права та законні інтереси.

додаток: − підписи під колективним зверненням батьків та студентів юридичного факультету академії муніципального управління на 2 (двох) аркушах.


з повагою
батьки та студенти юридичного факультету
академії муніципального управління

,

продовження нижче...

зважаючи, що надання освітніх послуг на юридичному факультеті здійснюється за оплату, ми − студенти маємо право на отримання освіти на належному рівні!!!, а батьки мають право вимагати перегляду кадрової політики на факультеті!!!
у той же час, висловлюємо вдячність за те, що на нашому факультеті ще збережені «залишки» представників окремих кафедр, що являють собою потужний науково-педагогічний потенціал юридичного факультету академії.
сподіваємось, що ви звернете свою увагу на вказані порушення, недоліки та висвітлені проблеми і збережете у складі академії, на нашу думку, найкращих викладачів юридичного факультету таких як: о.в. євсюкова, л.ю. бородінова, р.в. губань, ю.в. луценко, д.о. маріц, н.в. міловська, х.в. приходько, м.г. чебан, о.а. шульц.

продовження нижче...

,

...продовження нижче...
3) необґрунтована зміна викладачів з профілюючих навчальних дисциплін;
4) упереджене ставлення до окремих студентів та працівників факультету.

ці, та ряд інших проблем, неодноразово озвучувались декану юридичного факультету, однак жодної!!! реакції з його боку не було (крім лаконічної відповіді, що це не наша справа), таким чином наші права постійно нівелюються та грубо порушуються!!! окрім цього, протягом останнього року, з боку нового керівництва факультету простежується поверхневість до вирішення актуальних питань на факультеті та байдужість до студентів!!!
такі порушення на нашому улюбленому юридичному факультеті суттєво знижують якість навчального процесу, призводять до постійних нервових напружень та хвилювань, і як наслідок, погіршують самопочуття окремих студентів та батьків.

продовження нижче...

,

.... продовження...
не дивлячись на позитивні зміни, які відбуваються, останнім часом у стінах нашої академії, гострою залишається проблема щодо підбору науково-педагогічних кадрів на юридичному факультеті у ввіреному вам вищому навчальному закладі.
зокрема, вважаємо за доцільне зосередити вашу увагу на таких проблемах, з якими нам довелося зіткнутись протягом останнього 2014/2015 н.р.:
1) поверхневий, непрофесійний підхід до викладання предметів (проведення лекцій та практичних занять). такі чинники, в першу чергу обумовлюються на наш погляд, не відповідністю займаним посадам, відсутністю елементарної етики, культури поведінки, педагогічних навичок, що свідчить про відсутність відповідного досвіду роботи у внз.
2) корупційні зловживання з боку окремих викладачів
3) необґрунтована зміна викладачів з профілюючих навчальних дисциплін;

продовження нижче...

,

вчились ми вчились, і ось довчились до наступного
ректора
академії муніципального управління
колективне звернення
батьків та студентів юридичного факультету
академії муніципального управління.
просимо вас розібратися у ситуації, яка склалася на юридичному факультеті академії муніципального управління, в надії на ваше розуміння, підтримку і допомогу.
так, ст. 21 конституції україни проголошує, що усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
відповідно до п. 1. ч. 1 ст. 26 закону україни від 01.07.2014 року
«про вищу освіту» одним із завдань вищої освіти є провадження на високому рівні освітньої діяльності, яка забезпечує здобуття особами вищої освіти відповідного ступеня за обраними ними спеціальностями.
нажаль, в академії не всі викладачі відповідають встановленим вимогам нового законодавства у сфері освіти.
продовження нижче..............

,

кто хочет без напряга "учится" - то вам сюда)) за 4 года сделали выводы что все равно никто не выгонит, даже если вообще не ходишь

,

Чудовий ВНЗ, Академія виконує своє завдання - дає знання, хто хоче їх отримувати - отримує, а тому, хто лінується залишається скиглити з приводу, який поганий заклад.
Академія найкраща в Нас!

,

будущие абитуриенты не вздумайте поступать на юридический факультет!!!это не факультет!!!знаний вы здесь точно не получите, есть несколько достойных преподов, которые и знания дают и вообще можно поговорить и посоветоваться. Декан это что-то непонятное....почти никогда нет на месте, и попасть невозможно он постоянно занят.....очень....распитием чая с своими друзьями, а потом он устает и уезжает...и так все время....и даже если вы к нему попадете)))) то нормального ответа все равно не услышите.....

,

Никто не предупреждает о том,что "препода" не будет,а ведь время дорого! Или придет,детсадовское задание даст вроде "вставьте пропущенные буквы",вы,студенты,тихонечко посидите,я через пять минут приду-и до конца пары испарилась!

,


Навчаюсь в на кафедрі психології, скажу чесно, велика частина групи поступала в АМУ з надією первестися через рік у Грінченка, чи ще кудись.
Але, зараз, коли ми побачили, наскільки компетентний і просто крутий викладацький склад, усі, хто планував перевестися, забули про цю думку.
Вимоги дійсно великі, до вас будуть ставитися уважно і прискіпливо, проте навчання цікаве та інформативне. Із вас зроблять справжнього профі. Ніяких хабарів та подарунків, викладачі із задоволенням допоможуть підтягнути тему абсолютно без подачок, потрібно лише ваше бажання. Не знаю, як інші студенти, але психологи готові молитися на таких викладачів, як Лановенко, Деревянко чи Костіна. Вони прекрасно знають свою справу, і відносяться до роботи відповідально та креативно..
Єдиний мінус - поганенький стан навчального корпуса (у менеджмента), але за це потрібно "дякувати" державі.

,

Учился на юридическом. Пока сам не выучишь - никто не научит. Задавал вопросы на которые преподы не могли ответить. Самый уважаемый преподаватель для меня всегда была Мариц Д.А. - действительно специалист в Гражданском праве. Так же были в штате и такие гуру юриспруденции как Луць В.В. и доктор юр. наук из академии СБУ Глушков В.А. Но спасибо старателям с академии и эти люди теперь там не работают. Итог = завалили на ГОСах (те кто учился на красный диплом получили оценки ниже чем двоюшники которые проплевали все 4 года), некоторые дипломы не были вообще зарегистрированы в базе, оценки в "додадке" к диплому были (наверное специально) занижены чем в ведомостях на самом деле. Ректор приезжает на Порше, а зар. плату преподавателям задерживают на долгие строки.

,

Да, кафедра психологии АМУ - зе бест!!! Семь шкур с тебя снимут, но заставят выучить))) Зато потом не страшно работать с людьми: ты знаешь, что делать. Если честно, я бы там еще поучилась. Было столько интересных тренингов, особенно, тржженинг креативности - это просто бомба!!! И между прочим на кафедре психологии работает Колесников (тот, что был психологом на Холостяке), во какие кадры здесь преподают. Да, еще здесь всегда рады выпускникам, вот недавно приходили на новогодний концерт: насмеялись:-) все преподы с чувством юмора, а что может быть лучше препода с чувством юмора? Так, что родная кафедра я вас всех люблю и очень скучаю, придется прийти и выпить с вами чаю:-)) о, уже и стих получился, тренинг креативности не прошел зря))

,

если человек пришел учится то он будет учится, а если он пришел не известно почему то зачем тогда и учится. А по-поводу взяток так прайскурант не висит на каждой кафедре и "руки не заламівают".

,

Сам закончил этот вуз. Вуз отличный. Надо учиться. За время учёбы не было понятия взятки. Сейчас у меня куча подчинённых, с Транспортного университета. Там всё действительно печально.... Не хочеш учиться, иди в любой гос. вуз. Бабло поможет получить знания.

,

рееебяят...не стоит поступать....сама проучилась год...психанула...из-за того что преподы на пары не являются, знаний зеро, только время зря потратила..

,

Радий тут навчатися)

,

Вуз просто супер все отзывчивые и добрые!!!

,

вообще все печально

,

В мене знайома вчиться в Аму на психолога. Їй дуже подобається. І мені подобається, що вона там вчиться, бо спілкуватися з нею тепер саме задоволення! У них там стільки тренінгів та цікавих практичних. А ще викладачі задають читати книжки з психології (я тепер також читаю) а ще дивитись фільми для психологічного аналізу (щоб я так вчився:-). Однак, щодо інших факультетів, то дійсно кажуть, що ситуація не дуже...

,

Мой подчинённый закончил этот "вуз". На мой вопрос по математике - сколько будет при умножении 0,1 х 0,1 (одну десятую на одну десятую) я был просто в шоке, услышав в ответ - 100. Простейшее на бумаге с ручкой этот "инженер" сделать просто не может. После долгих вычислений просит дать ему калькулятор. Какие там законы Пифагора, Ньютона, Ома. Тут проблемы с элементарной математикой и с головой. Математика советских времён на уровне 1-3 класса ему просто не идёт. Этот человек ещё считается инженером ! Как можно было с такими знаниями закончить школу, колледж и эту академию. Слава Богу что он не работает врачом, военным или лётчиком. Люди были бы уже на том свете. Гнать надо таких "инженеров". Я вспоминаю нашу сильную советскую ("совдеповскую") подготовку в школах, техникумах, институтах. Удивляет полное равнодушие таких "инженеров" к своим знаниям. Где были в своё время родители. Неужели такие "специалисты" с высшим образованием скоро будут работать по всей Украине. Я в шоке !

,

не вуз, а не понятно что..... преподы на пары вообще не ходят, за что платим не ясно!!!обшарпаное все , штукатурка на голову падает

,

да, мощная аму

,

ужас!!!!!!!!!!!!! другого слова не найти

,

совсем не нравится здесь учится, знаний ноль, преподователи на пары не ходят. сессия у заочников по 4 недели. трата своего времени и денег по напрасному....

,

Мало того, что знаний нету на заочном отделении, так требуют взятку за дипломную работу 2700 грн. Ужасный вуз.

,

AMУ соответствует своему уровню! А тот, кто пишет об этом заведении и ее проректоре плохо, наверное, сам с приветом, учился бы хорошо, и высказывался бы по-другому. Не верьте таким отзывам, идите знакомьтесь, учитесь и убеждайтесь сами!

,

ужасный вуз

,

Это не ВУЗ, а бурса!!!Смешно читать о том, что люди проходят практику в КМДА, РГА...вся практика в лучшем случае будет заключаться в перекладывании бумажек, а в худшем просто поставят отметки что вы прошли практику и гудбай...состояние учебных корпусов - мрак...на физкультуры мы ходили в комплекс за 1,5 км от учебного корпуса и зачет ставили тем, кто покупал абонемент в этот спортивный комплекс...вообщем полный ужас...преподавательская база всё хуже с каждым годом...знаний никаких не дают (если хотите получить знания, то советую поступать в КНЭУ (сам туда перевелся на магистра и ни капли не жалею))
проректор вообще тётя с приветом (мягко говоря)...

,

Я навчалась в Аму по спеціальності психологія (4 роки), мені сподобалось)) тут у відгуках вже писали, що там високі вимоги викладачів - це дійсно так, але як на мене, це плюс. Потім легше вступати до магістратури. єдиний мінус - це те, що на спеціальності психологія немає бюджетних місць. зате за рахунок гарних знант можна вступити в інший вуз на безкоштовне навчання на спеціаліста або магістра (я знаю багато прикладів, коли наші психологи вступали у вуз на безкоштовне навчання, а ще на протязі навчання дивували викладачів та своїх однокурсників глибиною знань:-)) так що для тих, хто хоче здобути спеціальність психологія, то Академія муніципального урпавління - це саме те))

,

На мій погляд,захоплені відгуки про академію тільки у тих,хто вчиться аби як,особливо не напружуючись.Академія саме для таких.Але висновки робити ще рано.Подивимось,що буде далі.А про культурні заходи годі й казати.

,

Отучился 4 года в АМУ, на магистра угораздило поступить в КНЕУ, так вот в АМУ всё лояльно, к тебе относятся с пониманием, а КНЕУ это зло, единое что корпуса лучше и студ. жизнь интересней.

,

Закінчивши бакалавріат в АМУ і вступивши на магістратуру до провідного економ. ВУЗу (не буду робити рекламу) я зрозумів, що АМУ це жахлива пародія на ВУЗ. Тільки декілька кваліфікованих і адекватних викладачів, які доступно викладають матеріал. Навчальний план розроблений не зрозуміло як можна вивчати предмети для 4 курсу на 2 або 3, а предмети для 2 курсу на 4, вони же повинні бути взаємопов'язаними. Багато предметів зі спеціальності не викладають. Аудиторії в жахливому стані, про спорт. залу не буту навіть писати, в корпусі на Рибальскому немає актової зали. Студ. рада і проф.ком. тільки для галочки, ніяких культурних заходів майже не має, а якщо і є то на них реально жахливо дивитись. Рівень наданих знань на низькому рівні, тому я раджу подумати нам чи поступати сюди (тільки якщо ви працюєте, або просто не хочете напрягатись, то для вас академія буде ідеальний варіант)

,

Отличная Академия!!!Ни на секунду не пожалела о том что поступила сюда. Очень много хороших, квалифицированных преподавателей. К сожалению встречаются и уроды:(, но таких мало.
Плюс: Здесь интересно и хорошо учиться.
Минус: Организация оставляет желать лучшего.

,

А я вчуся на третьому курсі,менеджмент.Вчитися не важко,тільки все треба робити своєчасно.

,

учусь на 2 курсе, на юридическом факультете. знания дают действительно хорошие, особое спасибо хочу сказать Шульц О.А., которая преподавала ТДП. Есть очень веселые преподаватели, с которыми пары проходят как 5 минут.Сама живу в общежитии по ул. Галицкая 6. условия тут на 3. Во-первых, горячую воду включают в октябре( в лучшем случае), во-вторых, ужасная проводка( выбивает пробки), и третье-это отсутствие охранника та бездействия коменданта. и добираться до учебного корпуса чуть больше часа.

,

Згоден,підписуюсь під кожним словом Наталі. А взагалі тут вчитись можна.Але моїм друзям,що навчаються в інших містах,пощастило більше.Ми живемо тут найкращі роки і тому сподівалися на краще.

,

Ректор-миллионер,а вверенная ему академия-нищета и разруха!Материальная база вуза-это же позапрошлый век! А общежитие на Галицкой,6А-просто кошмар! Мало того,что добираться туда как до Африки,так еще и условия аховые! И не нужно говорить,что мы других общаг не видели! Такого количества тараканов,кроватей,разломанных и соединенных скотчем,разбитой мебели времен царя Гороха,незакрывающихся окон,протекающей крыши,неработающих кранов нет нигде! Вам не стыдно за это безобразие?! Хотя зачем Вам зарплата,которую Вы не отрабатываете? Отдайте ее на ремонт общежитий и обустройство лабораторий!

,

На сайті написано, що академія надає гуртожиток, але ніде не вказано адресy гуртожитка.
Хто проживає в цьому гуртожитку, будь-ласка напишіть його адресу і умови проживання в ньому.
Дякую.

,

Факультет право самый классный: знания, преподаватели, студенты все замечательно. Очень довольна что учусь именно в АМУ. Советую всем абитуриентам.

,

вуз ужасный

,

Кафедра менеджмента наилучшая в Украине. Большая часть знаний пригодилась в жизни. Не смотря на то, что занимался заочно, понятия сдачи за деньги не было. Преподователи и декан очень хорошие специалисты.

,

Академія просто супер.Протягом навчапння взяток не брали.Раджу Всім !!!!!!.Знання дають.Кваліфіковані викладачі.

,

очень хороший вуз, знания дают отличные, советую поступать!

,

На кой чёрт вы жалуетесь, провоцируете и раздаёте советы направо и налев?
Не нравится что-то? документы в зубы и чешите в КНЕУ

,

Я провчилась в Академії 4 роки на факультеті Менеджменту (Документознавство та інформаційна діяльність).І я можу сказати що ті, хто хочуть вчитись, ті будуть вчитись, і здобувати знання (які в Академії дають прекрасні!!!!) і таких студентів не потрібно змушувати, а ті, яким краще сидіти вдома чи в гуртожитках, чи ходити по "ганделиках" - вони не будуть вчитись ні в Шевченка ні в іншому закладі, а будуть лише лити бруд на навчальний заклад.Але це їх вибір.Адже мета навчання - отримати знання,а не гуляти , а тоді казати яка погана Академія.У студентів завжди є вибір - піти на пари чи протинятись десь, а тоді шукати підходи до викладачів і пропонувати їм гроші чи, як писали, "пакети з чимось".Для декого - останнє- звичайно,простіше.За 4 роки я не заплатила ні копійочки нікому і презентів не дарувала.А от на 5 курс я вступила в інший університет,(в Рівному,) і от там прийшлось таки платити незалежно від того,ходиш чи ні.Так що мені є з чим порівнювати.Хоча після АМУ мені це було як шок!!!

,

не посоветовал бы этот вуз никогда)
если вы ищите место, где можно не ходить на пары, устроиться на работу и изредка появляться в вузе - АМУ для вас.
но если же вы идете за знаниями, то тут все печально...
еще один момент, самоуправления в академии нет. да, есть студрады, но они ничего не решают и мало что проводят. мероприятия все сырые, словно земля после хорошего дождя.
и еще одно, если хотите жить в общаге проситесь, умоляйте вас поселить на Галицкую, что на виноградаре.

и на последок, абитуриент, одумайся!

,

Да, ВУЗ не плохой, закончила бакалаврат по менеджменту, однако на магистерку подала документы в Могилянку. Там прикольная новая специальность "менеджмент в ОЗ", большое количество бюджетных мест.

,

Общалась я и с теми кто в КНЕУ учился, и в Шевченко, знания везде дают одинаковые!!!!! Если ты не хочешь учится, никто не заставит. И устроится на работу "звездность" вуза не поможет!!! Зато в Аму не берут взяток!!! Училась 5 лет на экономическом факультете, максимум купить книжку преподователя до 50 грн, и то таких было человек 5...а к пошарпанным стенам... просто привыкаешь через месяц....

,

Я училась в Академии на специальности психология - мне понравилось. Да, там у преподавателей кафедры очень высокие требования, но для данной специальности это необходимо, ведь идешь работать с людьми. ..так, что если кто-то хочет быть хорошим психологом, можете смело поступать в академию))

,

Единицы преподавателей способны чему-то научить,остальные или полный ноль или давай $(если нет,давай до свиданья)

,

Дуже задоволена АМУ, отримала диплом бакалавра, сюди вступатиму на магістратуру....для студента який прагне навчатися - чудовий ВУЗ, за 4 роки жодної взятки не вимагали, але студенту, який не хоче здобувати знання, а диплом отримати хоче, доведеться платити, але більше ніж 3 не поставлять....Викладачі прекрасні й розуміючі люди. Отож, завдання ВУЗу навчати, АМУ сумлінно виконує це завдання!!!!!!!

,

а ще в нас секція танців є!

,

Зато у нас качалочка бесплатна!

,

який коледж Академія - найвищий навчальний заклад

,

В цьому коледжі навчається моя знайома, їй все подобається. Я памятаю які у неї в школі були оцінки(не більше 7), а в АМУ в неї лише самі одинадцятки . Скажіть як це можливо? Я сам теж навчаюся в коледжі і я знаю ,щоб у нас заробити 11 балів потрібно прикласти дуже багато зусиль.

,

Хороший преподавательский состав. Если к учебе прикладывать усилия, то уровень Ваших знаний будет не хуже, чем у тех, кто учится в "крутых" ВУЗах. Единственный минус - корпусы действительно в плохом состоянии. Но, если Вам важен сам процесс обучения, а не эстетика и тд, то этот ВУЗ вполне достоин и может составить конкуренцию практически любому высшему заведению Киева.

,

Также как и во всех ВУЗах, только меньше и необязательны

,

Академія супер!!!!!!!Навчаюся на першому курсі ,мені дуже тут подобається!!!Викладачі чудові!!!!!!!!!Ті ,хто пишуть про погані гуртожитки мабуть ніколи не бачили гуртожитки в інших вузах,в порівнянні з ними гуртожитки в АМУ просто клас!!! Поступайте в нашу академію!!!

,

Продолжим...
5. Оооооо великая и могучая физкультура, скажите зачем она нужна на 4 курсе, это же не ИнФиз, лучше бы поставили английскую, от ее больше пользы бы было.
6. Предметы что касаются муниципального управления дублируются на протяжении 4 лет, только под разными названиями, вопрос зачем?

,

очень довольна что поступила именно сюда! )не смотря на то что там пишут_ у вузе дают очень хорошие знания,нужно только иметь желание получить их , а не сваливать все на то что здесь не чему не учат! ..советую поступать! вуз - очень классный!

,

Пародия!!!!!

,

Ребята вы чего? Это не вуз вовсе, а контора по продаже дипломов за недорого. Стены разрушены, туалеты не мылись со времен Брежнева. Предметы преподают неврубные лаборанты, а профессора только числятся для аккредитации в Минобразования. Учится там позор.
Рулит там, кстати, проректор Иванова - зачуханная бабка с комплексами - это вообще отдельная песня. Ректор появляется раз в полгода, документы подписать. Страх и ужас

,

В АМУ есть свои минусы и плюсы как и у всех остальных заведениях! Это 100% не бурса! Мне тоже не нравяться корпус, пару преподов но желания поменять вуз нету, хотя возможность есть. Задолбали те кто пишет о КНЭУ - щасливо вам там учиться!!!
Будьте проще! Знаю мого студентов АМУ которые ОТЛИЧНО устроились на роботу и зарплата у них тоже ОТЛИЧНАЯ! НО они все с красным дипломом. Значит что? Желание надо а не толстый кошелёк и оценка состояния корпуса.

,

АМУ-престижний вуз. я сама навчаюся и задоволена!Практику проходили в Киеви у Верховний Ради, у КМДА, у мисцевих администрациях. Багато студентив из Аму працюють у Верх. Ради, Админ. Президента, КМДА и т.д. Викладачи дуже розумни и завжди розумиють, викладають у Шевченка и сами видзиваються про Шевченка погано. Мени пропонували роботу в одну из администраций киева ще на 3 курси. Тупих студентив багато у всих вузах. в кого все норм. з навчанням той задоволений, а хто не може здати сесию и виганяють то той и пише всяку ...я не шкодую що вступила.

,

Не учился в этом ВУЗЕ и не хочу. Пропала охота еще с порога. Декан оставила впечатление, простите, истерички. Чему нас научат преподаватели, не имеющие элементарных навыков культуры общения? Где наша интеллигенция? Нервы и раздражительность, господа, надо лечить, а не демонстрировать на людях. Как на базаре, честное слово! Реально спугнула...

,

Самый настоящий БУРСИТЕТ!!! Знаний - ноль, корпуса старые, преподы на пары не ходят, все хамы и тд и тп! Если вы уважаете себя, то идите лучше куда подальше от этой "академии"!

,

Универ ПОЛНЫЙ ОТСТОЙ!!!ПРОУЧИЛСЯ ТАМ 4 КУРСА И ПОЛУЧИЛ БАКАЛАВРА, А НА 5-Й КУРС ПЕРЕШЕЛ В КНЭУ!!!ЛЮДИ НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЭТОТ ВУЗ!!!

,

Ужас!!

,

Закінчив 1 курс в Академії на економічному факультеті, сподобалося !

,

Я закінчила 1 курс юридичного.мені дуже сподобався цей перший рік.Взяток я не давала нікому ,дві сесії здала на всі п"ятірки.Головне навчатися.викладачі суперові,особливо Шульц О.А.Декан розуміє студентів і завжди в усьому підтримує..старші курси допомагають.всі як одна сім"я.А ті хто тут пишуть ,що Академія - це "бурса",то це ті хто не хоче вчитися,або просто протирає штани і тратить батьківські гроші.У нас чудесна студенська рада.Все в нас круто.......І викладачі із вашого улюбленого шевченка в нас також викладають....

,

Академия Муниципального Управления-самая лучшая!

,

Шановні абітурієнти, хочу сказати так хто хоче навчатись, в кого є бажання ті здобувають знання!!!! І не важливо в якому вузі!! В академіїї прекрасний колектив і чудова атмосфера особливо на економічному факультеті, насичене життя студентської ради) А в тих кого не має бажання навчатися будуть скрізь просижувати штани)) Щодо викладачів то теж чудовий колектив!!!!!! Предмети які вивчаються писали стосовно охорони праці...цивільної оборони то це теж не від вузу залежить а від програми навчання затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України!

,

Могу сказать, што Академия ништяк и препади норм, я проучился 5-ть год на МГ и нежелею). Поступайте здесь много чево интерексного.

,

Академия просто класс мне очень нравиться))))
Советую всем кто не знает куда поступать,поступайте в АМУ))))

,

пишут студенти, что академия просто отстой. Я пишу от имени препадав. Это правда. Взятки, корупция, безпредел. Хотите узнать как учится? Прийдите в универ и спросите выпускников. Они сейчас проходят аттестацию и по знаниям и по способностям. Это лучшая будет реклама вузу.

,

Кстати, за 4 года не дала ни одной взятки.

,

Учусь 4 года на финансах, АМУ это конешно не Шевченка, но и цена с ним не сравнивается, очень доступна для всех. Большенство предподавателей хорошего уровня (некоторые с них предподают в том же Шевченка). Очень довольна!!!!

,

среднестатистический ВУЗ, так же как в сюду , убитые аудитории, разные преподы, норм знания дают, а еще есть преподы которых никогда не забуду это Коропко, Чырко и Гудзык, вот чудаки.

,

был бы шанс, не поступал бы сюда.

,

Ну що я Вам хочу сказати: АМУ - рай для студента...чудові преподи (крім Коробко О.М), час летить від сесії до сесії...всупайте друзі))) буде в кого сігарєткі пастрєлять))))))

,

Нормальный ВУЗ.

,

Академія так собі. Захочеш навчитись, навчишся!!! не захочеш - не напрягаючись закінчиш (якщо зовсім не заб"єш на пари, хоча у нас було декілька таких, які раз в семестр приїжджали зі своїми татусями і за день "вирішували" всі проблеми). Взяток в основному не беруть, хоча ближче до 5-го курсу деякі починають брати, не обов"язково грошима - книжку там якусь купить наприклад....навчитись чомусь можна було, але ВЕЛИЧЕЗНИЙ мінус - іноземні мови!!!!!!!!!!все залежить від викладача!!! нам попалась така: пари проводила тільки на 1-му курсі, далі або виходила "на хвилинку", або у неї боліла голова і вона просила посидіти тихенько або зовсім на пари не приходила!!!! і на 5-му курсі екзамену навіть небуло!!!!!оцінки поставила по своїм симпатіям)))

,

Так собі інститут. Беруть взятки, причому Всі. Вчитися не напряжно якщо маєш гроші =)

,

Да институт просто супер!!!

,

Я не знаю,що люди мають проти цього вузу,мені подобається, першу сесію здала без копійочки та щей бали від 90-100,хороша Академія,ті хто пише,що це шарашка напевно тільки сидить в гуртожитку і не ходить на пари,викладачі суперові,тільки до кожного свій підхід треба найти,да доречі я на юридичному вчуся і дуже задоволена,мені подобається....На мою думку,той хто вибачайте"обсирає" академію недостойний в ній учитись.він навіть би так говорив,якщо і вчився би в Шевченка чи ОНЮА.за свої слова я відповідаю.....

,

Хороший вуз!
В Академії чудові вчителі, тим хто хоче дійсно навчатися і навчається, вони завжди допоможуть та підуть на уступки!
МГ - це факультет, якому потрібно розвиватися та йти в перед!

,

Первое впечатление от академии в часности факультета городского хозяйства просто до мурашек по коже жуткие когда увидел сам корпус глаза повыкатывались с орбит
представьте себе двухэтажный хлев с решотками на окнах в нутри всё так же печально задрыпаные аудитории размером с комнату в общежитии
в самом корпусе учатся немного людей так что начальство о вас знает каждого в лицо и не упускает возможности вас попрекнуть лишний раз преподаватели приходят на пары а значит с перездачами это создаёт некие проблемы так как найти их проблематично а в некоторых случаях и невозможно
вобщем требуют как надо
взамен хлев вместо здания немного свихнувшиеся учителя с военными замашками и порядками ну и прочие неудобства и все выплывающие

,

Дуже чудова Академія!!! В якій працюють чудесні люди!!!

,

Хотела бы высказаться поповоду плохих отзовов.
Когда в этом году началась вступная кампания я поехала подавать в Киев докуметы..Поехали мы в Аму прием был хороший,все вежливые не то что в КНЕУ им .В.Гетьмана,там студенты сразу обострали,в приемной комисии прямым текстом сказали учишся здесь ,если заплатишь 16000 долларов..
Студенты сидят и отговаривают всех туда поступать.Преподаватели сразу виорались на нас за то что нет подходящих конвертов,какая разница какой конверт.Там обязательно нужа была марка за 3.5 грн.ужас мы ухехали от туда с вытрепаными нервами....На АМу нечего грузить.Если хочешь учиться то даже в ПТУ будешь отличником..

,

Потеря времени и денег напрасно .

,

Дуже чудова Академія!!! В якій працюють чудесні люди!!!

,

Студентам нельзя давать право выбора учиться или не учиться, надо заставлять любыми способами. А иначе это потом отображается на статусе универа среди вузов, выпуском кучи тупых выпускников которые позже жалуются на то, что их плохо научили, ну и конечно же отображается на результате трудовой деятельности !!

,

Мені подобається наша Академія!Ми самі вирішуємо як нам навчатися, відвідувати пари.,потім це відображаеться і на сесії.

,

АМУ просто супер

,

ВУЗ хороший можна не напрягаться и на пары ходить, только в конце семестра поклянчить оценки и все, ну или взятку дать около 50 грн. или пакетик с чем то принести, преподы пока не зажраные как в нархозах или кпи

,

тим кому щось не подобається чому ж ви тут навчаєтеся? напевно вигнали ,а тепер разказуєте яка академія погана!!! Валіть до Поплавського вам там і місце там дійсно!!!!!!!

девочка ты в своем уме, я даже не знаю что надо сделать что бы от сюда выгнали, или каким быть идиотом. Если в Поплавском " всі бездарі зібралися", то что тут про АМУ говорить, одни таланты и гении

,

академия не очень

,

Реально класная Академия, рекомендую всем. Поступайте!!!!!!! Есть бюджет и стипендия!!!!!!!!!!!

,

Провчившись на 1, 2,3 курсі для себе я майже не взяв ні чого нового все вивчав в гімназії, всього 10% викладачів адекватні талановиті і обєктивно оцінюють знання студента, інші розповідають как вони на городі огірки садили чи вчора яйця смажили та опиклись, або з здвигами в голові , або зовсім не приходять на пари. Навчатись можна не напрягаючись тому , що я такі викладачі ставать оцінки від фанаря тим що завжди ходили на пари і хоть щось робили і ті хто появився тільки на екзамені можуть отримати тіж бали і таких викладачів більшість. плюс академію це те що на високому рівні англійська (в залежності від викладача) і викладачі не беруть взятки (але є кілька що беруть). А ті хто пишуть що тут супер, класно, високий рівень навчання О_о, то вони або зі забитої школи, або бидлота яка на пари ходить тільки під час сесії, або перед нею щоб випросити бали. якби я знав що мене тут чекає я би не поступав і рівня Шевченка і КПІ тут нема, а якогось захудалого ВУЗа, ну як АМУ

,

Всі хто пишуть, що академія бурса, шарашкіна кантора все БРЕХНЯ! Я навчаюся в АМУ всього лише рік , але я за цей рік не разу про своє рішення навчатися тут не пожалкувала , першу сесію здала сама не заплатила нікому , і мої одногрупники теж , і це не мало важно!!!
АМУ найкраще!!!
P.S. тим кому щось не подобається чому ж ви тут навчаєтеся? напевно вигнали ,а тепер разказуєте яка академія погана!!! Валіть до Поплавського вам там і місце там дійсно всі бездарі зібралися!!!!!!!

,

Училась в АМУ 5 лет на юридическом факультете. ООчень довольна! знания дают отличные!))))самое главное - желание их получить. Все, кто хотел работать по специальности - нашел работу очень просто!)))))))
Преподавательский состав - отличный))!!!!! никогда не жалела, что училась в АМУ)

,

АМУ - зря потраченые деньги и годы... ((((

,

Академия - полный отстой!!!... Проучился на экономическом факультете 5 лет, закончил магистратуру, получил диплом, а с ним никуда не берут, хоть в задницу засунь... Очень жаль, но АМУ - пустая трата времени и денег!!!! Малышам не советую поступать в АМУ!!!!!....

,

не смешите"класний навчальний заклад"...это пишут ленивые и те,кто не хочет учиться,потому что баллы падают с неба)))))))))))))))на самом деле пустая трата времени и денег...

,

Класний навчальний заклад

,

наверное действительно, многое зависит от желания студента получить хорошее высшее образование. Я сама проучилась в АМУ один год, но это был одним из самых лучших годов моей жизни; была строгая дисциплина посещения лекций и семинаров, квалифицированный преподавательский состав и самое главное в нас пробуждали желание учится, познавать новое и быть самостоятельными!!! Все мои бывшие сокурсники получили диплом " специалист правознавства" и смогли найти место работы! даже сейчас спустя 10 лет мы собираемся и вспоминаем нашу дружную жизнь в АМУ, жаль что поменялись декан и ректор и наши иногда строгие преподоватили, которым мы благодарны, что с многих оболтусов сделали хороших специалистов!

,

Якби я мала другий шанс я б сюда не поступала, галімо тут!

,

что не говори, были моменты, когда хотела перевестись в другой вуз, моменты разочарования - но это было больше от усталости, нагрузки.... но речь не об этом. уровень моих знаний ничуть не ниже, чем моих знакомых, которые заканчивают Шевченка, КПИ (не говоря о тех, кого отчислили)... а еще, что очень важно, взятки никто не выбивает и это не есть нормальным для академии. я бы даже сказала, это пресекается самими преподавателями. Будет чем удивить друзей, которые с начала семестра копят деньги на сессию :)

,

АМУ самая хорошая Академия в мире

,

нормальный ВУЗ, достаточно сильный преподавательский состав, полученного уровня знаний (если при этом учить предметы :)) достаточно чтобы найти достойную работу.

,

Ребята, напишите пожалуйста в какой общаге расселяют экономический факультет, желательно и адрес общаги.
заранее большое спасибо!!!

,

АМУ нормальный универ!!!!!!!!! МГ-рулит)))))))))))))))))))

,

АМУ просто супер)))))

,

Людям,которым что-то не нравится! Вы просто реально не шарите , что нужно относиться к преподам так , как хотите,чтобы они относились к вам . А вы что думаете - вывалили деньги за учебу и вам буду целовать ноги .Нифига.Строгость должна присутствовать при преподавании,если же с нами буду сюсюкаться,то можно просто сесть на голову и свесить ножки,и кататься пока не надоест... Я очень довольна АМУ...))))) И преподают везде одинаково,пусть это даже будет Шева или ИнЯз,КПИ,КНЭУ - это все всего лишь раскрученные бренды,вот и все...которые баблосы гребут!!!

,

АМУ найкращий ВНЗ України!!!

- Це лише до нас можна дібратися однією дорогою - 53 маршруткою!!!
- Це тільки в нас всіх студентів можна зібрати лише за однією важливоою справою "пакуріть" !!!
- Це тільки в нас лекції проходять під ритм звуків "Ленінської кузні"!!!!
- Це тільки в нашій Академії при виході, можна побачити напис : "Вхід по студентським квиткам" !!!
- Це тільки в нас,при здачі семінару,одним конспектом може скористатися вся група!!!!
- Це тільки в нашій Академії "всі такі умні,аж пратівна" !!!
- Це тільки в нашій Академії всі пацани - "нєгадяйськіє мужикі" , а взагалі всі студенти - "нєгадяйськіє дєті" !!!
-Це тільки наші студенти,які проживють в гуртожитку,на 4-у поверсі нашого корпусу,можуть запізнитися на пари,або зовсім на них неприйти, бо пробки на дорозі !!!!

Але при всьому цьому лише в нашій Академії : найрозумніші,накрасивіші та найталановитіші студенти та працівники!!! І ми гордо називаєм себе АКАДЕМІКИ !!!

,

Одни пишут что академия не дает знаний,другие наоборот...Это зависит от того, хочет ли студент учится, имеет ли интерес и мотивацию.Так же важно непосредственно и факультет, с определенным набором преподавательского состава. Ведь зачастую от преподавателей зависит на сколько студенты воспримут важность и нужность его предмета... Я поступала в АМУ в 2007.Как раз тогда открывали и набирали студентов на специальность "Психология".Могу сказать что преподавательский состав нашей кафедры действительно стремится дать нам много знаний(хоть он в большей степени состоит из молодых преподавателей. Бесконечные конференции, отчеты о практике, о каких-то лекциях с известными педагогами и психологами, безумно полезные, интересные тренинги и т. д. Конечно это утомляет. Часто говоришь: "Надоело учится!!!! Сколько можно??????". Но все же можно с гордостью быть уверенной в том, что ты достаточно хорошо знаешь то,что тебе обязательно пригодится в профессии.

,

Викладачі ні до чого, люди бувають різні (в основному хороші). Сама організація АМУ особисто мені не подобалась, хоча закінчив і отримав свій диплом. На той час це був чи не найдешевший вуз у Києві.
Дуже мало вивчали по зовнішньоекономічній діяльності, я прямо прозрів, коли почав реально працювати на підприємстві по спеціальності.
Факультет менеджменту- найвеселіший:)

,

просто ужас не поступайте сюда никто!!!!!!! пустая трата времени и денег!! есть намного лучшие вузи и дешевле!)))

,

мені дуже подобається вуз,адже ми легко можемо знайти дуже гарну роботу, і взагалі я обожнюю АМУ.ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ВУЗ. а кому не подобається- свалюй!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я на другому курсі і мені подобається.А якщо комусь не подобається-документи в зуби та на вихід

,

Я навчаюся на 5 курсі, спеціальність менеджмент організації.Мені не подобається навчатися в Академії!З кожним роком ВУЗ все гірше і гірше.
Дуже мало викладачів,які дійсно знають свій предмет,цікаво викладають і можуть його донести.Я можу на пальцях перерахуват їх.
Ні в кого нічого не можна дізнатися! Гірше декана я ще не бачила!!!!!
Замість того щоб викладати іноземну мову , ми вивчаємо "Цивільну оборону" або "Охорону праці".!!!!!!За ті кошти які ми платимо, можна йти навчатся і в інший ВУЗ!!

,

Мені подобається наша Академія!Ми самі вирішуємо чи потрібно йти тобі на пару чи краще перепишеш у товариша, чи мовчати тобі на семінарі та потім мати ПК чи відповісти та заробити бали і всю сесію заслужено відпочивати!
Ті хто залишає погані коментарі, мабуть так хочуть вчитися ,краще б не викладачів звинувачували а більше пари та бібліотеку відвідували !А якщо не подобається навчатися, то на базар ідіть рибу продавати або ж якщо Ви такі розумні, а всі викладачі тупі, то поступайте в Шевченка, в Авіаційний та й побачите через скільки Вас звідти виженуть!

,

Самое главное - это ваше желание учиться, ваше отношение к преподавателям!!!!

,

присоединяюсь ко всем плохим коментам!!!!!!!! Економический фак. просто ужас!!!!! Училась там на кафедре бух.учёта...Просто нет слов....Беспределлллл!

,

Як можна писати, що" НЕ ВСТУПАЙТЕ В ЦЮ ШАРАГУ" адже ви там навчаєтесь! Головне завдання студента - отримати знання і стати гідним працівником.
Я навчаюся 4 роки в АМУ у нас велика кількість хороших викладачів і я нераджу зосереджувати увагу на одному викладачеві який зіпсував настрій!

,

Я щаслива що навчаюсь в цьому вузі!!!!!!Мені подобається, все супер"!!

,

Одним словом "НЕ ОЧЕНЬ"!!!

,

Я очень рада,что когда-то выбрала именно этот ВУЗ и проучилась в нем 5 лет, одни из лучших лет моей жизни!!! ... Выбирайте АМУ - не пожалеете, особенно ЭКОНОМИЧЕСКИЙ факультет - просто СУПЕР (огоромная дружная семья) !!!!!!!!!

,

лише кілька нормальних викладачів, мало годин на вивчення дійсно важливих предметів викладають нецікаво, їм на нас начхати више збирають гроші вуз заполітизований проводиться анти українська пропаганда я шкодую що поступив в цей вуз

,

Первий курс мне понравился!

,

в АМУ 4 факультети))
ще э менеджмент на якому вчаться
психологи
менеджери
соціологи
діловоди

,

Незнаю за інші факультети, але тим хто вступить на менеджмент, незабутні 4 роки обіцяю (:

,

Просто самая обыкновенная бурса...для отчаявшихся, так сказать. Всем дуракам там учится нравится, т.к. никто ничего не делает, все просто за свои деньги(не очень большие) свою корочку получают.

,

Учишься себе и не от кого не зависишь... Правда, поощрений тоже нет (я о стипендии). Преподавательский состав достойный (я могу судить о юрфаке). Говорят, что с таким дипломом никуда не вузьмут, но в определенных кругах об академии сложилось хорошее мнение. Просто молодая...

,

Усим на все пофіг!!Училась "на добре" до 4 курсу,а тепер дізналась,що таке бігунок!!!!!!!!!!Бо нікого не волнує наскільки ти знаєш предмет-просто можеш не сподобатись викладачу,після чого він може ще й обізвати.І знання нормальні не дають!

,

реально самый класный вуз....

,

Академия наша просто супер.колектив,студенты,преподаватели,кураторы.Всем советую поступать в АМУ.Будем очень рады новым студентам)

,

Не учат ни чему. Преподатели не знают что читают, пют чай целую пару, а нас заставляют набирать глупые тексты, вот и вся учеба, шарага шарага шарага шарага шарага пора разогнать

,

Жахлива шарашка. Викладають безграмотні викладачі. У нас на "Економічній
інформатиці" викладає істеричка Ярик. Кричить постійно "Ви мне не хамите" Порівняв що дають на цій дисципліні в іншому Вузі де навчається мій товариш. ЖАХ. У нас дають набирати тексти і швидкість набору. Це ми проходили в 9 класі школи. Нічого нового, Абсолютна профанація. Буду переходити терміново в інший вуз. НЕ ВСТУПАЙТЕ В ЦЮ ШАРАГУ.

,

Первый год в АМУ и мне пока нравиться.

,

АМУ чудовий ВУЗ! зання тобі дають, але твоє головне завдання- це бажання здобути знання.
І студенти в АМУ дружні!!!

,

Вчусь в Академії вже 4 рік, по наданим мені знанням, академія не уступає жодному іншому ВУЗу України, головне бажання....
але головне в АМУ це колектив студентів та викладачів...дійсно круто
та і роботу можна спокійно знайти, якщо навчатись 3 курси
Сам навчаюсь на Менеджменті ЗЕД....всім рекомендую...

,

Универ просто УЖАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Училась в АМУ 6,5 лет (5 лет магистратуры, и полтора года подготовительных курсов). Вуз - среднего уровня, но если прикладывать усилия - образование получите хорошее.
Я училась на факультете менеджмента, Менеджмент ЗЕД, очень много перспектив в выборе работы, так как много пройденных предметов с очень разной направленностью.

,

Как и во всех ВУЗах надо учиться!ВУЗ дает знаний столько, что можно работать не только по специальности.Я училась здесь и очень довольна. Всем рекомендую.Все выпускники устроились хорошо. Спасибо преподавателям.

Партнери сайту
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (ВМУРоЛ)
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (ВМУРоЛ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок