Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності:

 • Прикладна статистика.
 • Облік і аудит.
 • Фінанси і кредит.
 • Банківcька спpава.
 • Еконoмічна кібернeтика.
 • Менеджмeнт ЗЕД.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 484-47-78.

Для вступників до навчального закладу створено безплатні підготовчі курси, що працюють за програмою зовнішнього незалежного оцінювання.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 484-47-78.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: два 7-поверхові навчальні корпуси, власна бібліотека, комп'ютерні класи, об'єднані в локальну обчислювальну мережу з виходом до Інтернет, актова зала, спортивний комплекс.

Академію засновано в 1986 році.

Академія є вищим навчальним закладом, який належить до системи державної статистики України.

В Академії працює студентській парламент, випускається своя газета "Sans Phrases" ("Нічого зайвого"). Газета присвячена інформації про економічні події, міжнародні новини, про студентське життя та проблеми формування культури спілкування та міжособистісних стосунків. Про свої наукові досягнення студенти доповідають на наукових студентських конференціях, а також приймають участь в олімпіадах з математики, статистики та ін. Успіхи студентської науки результат плодотворної праці студентів, наукових керівників, а також моральної та фінансової підтримки ректорату та студентського парламенту.
Студенти приймають активну участь в спортивних змаганнях. В Академії проводяться розважальні програми: КВК, Міс ДАСОА, Містер ДАСОА, Music ДАСОА.

До складу Академії входять: Дрогобицький, Івано-Франківський та Кіровоградський коледжі статистики, навчально-конcультаційні цeнтри в Білгород-Дністровcь-кому, а такoж філії: у Білій Цeркві, Вінниці, Донeцьку, Житомиpі, Запоpіжжі, Луцьку, Микoлаєві, Пoлтаві, Рівнoму, Сумаx, Херcоні, Черкаcах, Чeрнігові.

Оцінка відвідувачів
(по 104 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Не вірте ні одному слову співробітників! Заманюють чим завгодно обіцяючи якісну освіту, польшу і знання! Ми попалися на програму дистанційно-заочного навчання. Директорка філіалу клялася що освіта буде якісною. В результаті дитина за три роки жодного разу не чула живої лекції, жодного разу викладачі академії не приїхали провести начитку пар. Все звелося до клацання на комп'ютері відповідей на тести. Дитина не знає фамілії жодного викладача. Київ дитина побачила лише на гос. іспит. Це на освіта! Це ПРОФАНАЦІЯ!!!

,

Нормальна академія, головне діплом і можливість вчитися без напрягу з'являючись в академії пару разів на рік. А тим хто хоче знань їзжайте у Польшу. І дешевше і якісніше.

,

Не вздумайте поступать, можно только вступить ... в эту "убогую" псевдоакадемию. Пусть пиарятся за счет взяток, я оставил там не одну сотню у.е. Ходил отдельно "сдавать" зачеты, такса известна всем. Учебы нет по специальности "Бухгалтерский учет", после учебы знаний не получил, но корочки выдают исправно за бабки. и в красивом оформлении. Если нужны корочки, а не знания, не жалко времени и денег, тогда вам сюда.

,

Я випускниця НАСОА. Відвідувала пари і навчалася... закінчила Академію і жодного разу ніхто не вимагав з мене грошей....звісно, для тих хто не хоче вчитися, простіше прикласти зусилля, щоб дати грошей і отримати якусь оціну чим відкрити книжку і почитати. В Академії дуже багато гарних викладачів. .. найбільше мені запам'яталися Луньова, Юрченко, Попова, Варавкіна, Стогній, Гулевич, Гаврилюк... Для тих, хто бажає навчатися-Академія гарний варіант, оплата за навчання доступна, тим більше можна платити помісячно....

,

Деньги тянут будь здоров. Твои знания и регулярные посещения занятий в ожидании преподавателей не имеют ни какого отношения к твоим оценкам, а вот вес твоего кошелька оценят по достоинству. Мало дашь - возмущениям нет предела: "Что вы себе позволяете?!!!", добавишь берут молча и возвращают зачетку с пристойной оценкой. Когда сия мудрость до меня дошла, пошла работать, чтобы получить хоть какие-то знания о бух. учете на практике, но при этом продолжала "учиться" на стационаре. Госы сдала даже на них не присутствуя на ура, за определенное вознаграждение, конечно.
Так что если у Вас много денег и есть возможность получать знания по бух. учету от своих хороших знакомых, которые и возьмут Вас на роботу, то тогда Вам именно сюда. Ну если хотите действительно учиться, обходите это место десятой дорогой, помните, что скупой платит дважды!

,

Доброго дня всім! Академія нещодавно вийшла на міжнародну арену, і невеличка кількість студентів змогли цим скористатися. Головна умова участь у міжнародному обміні - знання мови. Адміністрація НАСОА зробили безкоштовні курси з польської та французької мови. Бажання просто не має!!!!!! В держслужбу потрапити це не проста процедура , куди беруть не всіх бажаючих, тому не варто на цьому акцентувати увагу , знову ж таки все впирається в бажання!!!! Чудовий професорсько-викладацький склад і керівництво, багато чого зроблено для відродження студентського дозвілля. Запрошуємо взавтра на чергові заходи в НАСОА, самі переконайтеся!!!!!!!!!!!

,

Від булої слави академії майже нічого не залишилось. Останні роки навчання - тільки жаль і сум. Пішли або з життя, або на пенсію викладачі для яких робота зі студентами була сенсом життя. чисельність студентів скоротилася до мінімуму. наш випуск магістрів був найбільшим за останні роки. Залишилось не більше двох десятків студентів. В групі приятеля 4 особи, спеціальність "економічна кібернетика". Думаєте індивідуальний підхід до кожного? Авжеж))) працюємо у гусях, ніхто роботу мені і моїм одногрупникам у службі статистики чи у фіскальній службі не запропонував(((

,

Купився сам на трохи нижчу ціну серед столичних вузів. В результаті - нуль знань. Через постійні неявки викладачів на заняття не здобув бази знань. Зараз моє робоче місце старший касир Макдональдса. Всі ці іноземні стажування, міжнародні сертифікати і програми - Інтернет займануха для наступної партії лохів, які як і я будуть шукати освіту подешевше((

,

Шокотерапія після навчання, знань-нуль, відношення -нуль, хабарі-300 відсотків, біжіть чим дальше, чим дужче. На заняття викладачі не приходять, а якщо приходять, то із запізненням на 40-50 хвилин. Лекції - по конспекту, давність якого 100 років, а зміни в податках їх не стосуються.Практики ніякої! Іспити та заліки - за гроші! Всі працюють на "показуху". На залік до треба в заліковку покласти 350 грн. Скаржитися нікому, всі чемні та брехливі. До ректора не попасти, його на роботі практично не буває. Та й рівень колишнього опозиційного міністра-не рівень студента.

,

Заканчиваю 4 курс. Что хочу сказать, универ супер, все препадователи знают свой предмет на "ура", изложенная информация всегда актуальная. Хочешь того или нет, но знания в твою голову вложат. Кто учит тот сдает, немного помучившись, конечно. Очень хотела бы отметить что много разных мероприятий делают для студентов - клубы снимают, разные кружки работают, блинами на масленицу кормят, недели факультетов (а я с финансов) всегда насыщенные. Преподаватели и студенты всегда взаимодействуют. Много экскурсий и прочих ништяков. Вот сейчас пишу курсач и готовлюсь к выставке искусств студентов и преподавателей. Нет, я не активист и не круглая отличница, я среднестатистический студент нашей академии и мне тут и трудно и весело =) так что не жалею о выборе

,

Super !

,

Не жалкую, що поступила саме в цю академію!)

,

Писала про Шульгу С.В., мабуть з тих пір Шульга сильно змінилася. А так в цілому ВУЗ дуже хороший, зовсім не жалкую, що тут провчилася. Всім здоров`я і успіхів!

,

Всім привіт. Я студентка 6 курсу Національної академії статистики, обліку та аудиту, факультету «Облік та аудит». Наша академія є хорошим стартом у житті кожного студента, який бажає отримати хороші знання та найкращий життєвий досвід. Адже саме в цій академії викладають кращі педагоги. Навчання на цьому факультеті цікаве. Викладачі вміло та зрозуміло проводять пари. Особливо хотілося б відмітити кафедру аудиту , зав. кафедри якої є доктор економічних наук, професор та просто хороша людина Корінько Микола Данилович. Також хотілося б відзначити ще 2 викладачів цієї кафедри: Новіченко Людмилу Степанівну та Шульгу Світлану Володимирівну, які мають досвід практичної роботи і у яких завжди цікаво на парах. Викладачі Академії мають відповідний досвід аби забезпечити студентів максимальним багажом знань. В даний час готуюсь до захисту магістерської дипломної роботи. З гордістю можу говорити, що здобуваю якісну освіту в Національній академії статистики, обліку та аудиту.

,

Я присоиденяюсь к последнему коментарию.
Все здень нормально!
Отличий от других ВУЗов я особо и не вижу)

,

Начаюся вже на третьому курсі. За останні роки проблем не було, І гроші з мене ніхто не витягував і навіть не чула про те, що з когось прям вимагали :). Просто вчитися потрібно. Я не відмінниця, але стараюсь) Багато классних викладачів, всі досить добре ставляться до студентів! Звісно, якщо ти не хотітимеш вчитися, то ставлення буде аналогічним)) Для навчання тут є все.
Академія досить сучасна. Як я бачу, з кожним роком, вона все краще й краще. Тут весело:) Для студентів проводять різни заходи іноді. Знімаються клуби на ніч, да-да;D. Багато цікавих конференцій, які є доступними для студентів) Дуже цікаво!
Я не пожаліла, що вступила в цей вуз:)
Бажаю удачі в виборі;)

,

Жалею, что сюда поступила, никаких знаний не получаю( Поступила на учет и аудит учат то что не нужно, научили бы как работать с 1С или правильно составление документов. дают задание по тем ставках налогов которые действовали 10 лет назад. Самое главное, что коррупция очень большая, особенно это касается факультет бухг.учета. Во время экзамена дают задание для специалистов или магистратуру, сам заканчиваю бакалавр никакой справедливость. Потом больше группы не решили задачи, и потом "чего вы не решили задачи? они такие же легкие" сама бы решила бы эти задачи для специалистов, а не для бакалавров.

,

У академії круто. 4 роки промайнули швидше ніж місяць, нажаль не зміг поступити на спеціаліста чи магістра. Гуртожиток поруч. У гуртожитку умови гарні, зимою тепло, бувало так, що навіть вікна відкривали, бо так гаряче.

,

Если бы не академия, я бы сейчас не работала в иностранной фирме бухгалтером. Дают очень хорошую базу, очень скучаю за всеми. Будет возможность, обязательно заскочу на чай в деканат.

,

Навчався в академії, дуже сподобався навчальний процес, вчитися не так складно, а також рівень знань на високому рівні. Викладацький склад досить сильний .

,

Закінчив академію пару років тому, дуже задоволений і було сумно залишати це прекрасне місце. Сумую

,

Когда бываю в академии, всегда с удовольствием захожу на кафедру учета, к Марии Теодозиевне.
Всегда светло, уютно, с красивыми цветами на окнах, с вкусным чаем.
Всегда расспросят, помогут, посоветуют.
Так и должно быть в ВУЗе - чтобы хотелось зайти.
Желаю кафедре и Марии Теодозиевне здоровья, удачи, хороших студентов.

,

Училась в академии, очень понравилась С.В. Шульга, не занощивая и требует знания как положено. Много есть преподователей которые так и любили расказывать какаие они важние, а на ГОСах тупо валили...их знают в лицо.

,

Прекрасна академія (Державна, хоч і без держ замовлення, підпорядковується державному комітету статистики)

,

Їздила на безкоштовні курси, здала вступні екзамени на обліково - економічний факультет, навчалася в ДАСОА з 2002 по 2007р. нікому не платила ні за екзамени, ні практичні роботи, ні за курсові, ні за дипломні, отримала хороший диплом та знання. Ось і так!

,

Училась в Академии с 2008 по 2014 год, на бух. учете. По поводу взяток - да конечно есть такое дело, но в большинстве взятки дают те, кто совсем не хочет учиться, те же кто нормально посещают занятия и имеют хоть средние знания, у кого есть конспект сдают нормально, без взяток. На счет замечаний о грязных комнатах в общаге - господа студенты те кто не умеет убирать за собой, кому нравится жить в свинарнике - это ваше дело. Студенческая общага это же не детский сад где умоют оденут еще и кровать за вами заправят...

,

кошмар.просто кошмар.хамское отношение к студентам.взятки берут токо так.

,

ВУЗ непоганий, вартий тих коштів,які платяться за навчання, але є такі асистенти які за фахом роботи помічник лектора, а ведуть себе як пан професор, ще й виставлять тебе не в кращому світлі якщо не вивчив його предмет, соромно коли така людина ще за стінами Вузу розповідає хто і як бере взятки, весь гуртожиток знає, я навчаюсь на другій вищі і хочу сказати ...А він хіба сам не бере взятки і дипломи не пише???? Соромно, що такі люди лізуть в професуру, писуть по 10 дипломів на групу і ок...

,

Вполне приличная Академия, хоть и не совсем известная. Отучилась в ней все 6 лет, 4 на дневном и 2 на заочке. Взятки, при полном посещении, никому не давала и получила бакалавра с отличием. А вот заточка конечно похуже. Но не желею что там училась:-)

,

скажу в двух словах взяточная академия

,

Вступила в академію в цьому році. В гуртожитку нема ніякого порядку. Комендант не має запасних ключів від кімнат. У декана один список поселених, у коменданта - інший.

,

думала не писать, но прочла и не удержалась "Есть преподаватели, которые вызывают уважение и восхищение. есть правда хорошие преподаватели, но их очень мало. Кстате, ВУЗ экономический, но требования кафедрыа информатики, как-будто Вы программист. своего сына, я туда не отдам.

,

Вуз так себе, но цена неплохая как для Киева так сказать эконом-класс))

,

ВНЗ державний, а тут нище писали що приватний не пишіть інформації якщо незнаєте!!!!

,

Я подала документы,пообщалась с ректором(приятный человек), а девочки на приеме были просто душки!Мне там все понравилось. Недалеко от метро. Красивое здание. Вообщем, я довольна!;)

,

Брехня, ВНЗ приватний, хоча на сайті пишеться, що державний. Будьте обачними.

,

ВУЗ найкращий)) Раджу всім поступати. Гарне і розуміюче ставлення викладачів до студентів. Здавати іспити та заліки не так важко, як пишуть... просто потрібно ходити на пари, а не спати в гуртожитку... Ні в якому ВУЗі немає такого, щоб студент міг легко потрапити до ректора на прийом, адже Пилипенко І.І. завжди на місці і вислухає всі питання і пропозиції..

,

академія ужас, ректор старий маразматік і взяточник, щей невміе нормально говорить жах а не вуз

,

Внз непоганий, як і усіх є свої плюси і мінуси. Якщо студент захоче, то буде вчитись.І раджу тим, хто не знає які наспавді є викладачі не давати неправдивої інформації,адже до кожного у нас своє відношення.Закінчила Внз у 2009 році. Працювала в академії, то прошу тих хто не навчався там день у день не говорити що все продається і хто з ким крутить романи,це перш за все низько, потібні факти, а говорити всі можуть ніж взяти і гризти граніт науки.Шукайте своє і обов"язково знайдете.

,

Есть преподаватели, которые вызывают уважение и восхищение. Не могу не вспомнить Пантелеева В.П., Коринька Н.Д., Шульгу С.В., Матей В.В.......эти люди врезались в память больше всех. Спасибо вам огромное за знания, желание учится и всегда хорошее настроение! Что касается взяток - не знаю, не слышала, не давала НИКОМУ НИКОГДА. С преподавательской деятельностью знакома ОЧЕНЬ близко и могу сказать одно: если студент хочет учится - преподаватель всегда пойдет на встречу.
Скорее всего на форуме пишут те, кто в академии появлялся считанные разы - конечно за "пожалуйста" никто ничего ставить не будет. Каждый преподаватель несёт ответственность за поставленную оценку.

,

Я училась в одном из регеиональных представителстьв Академии. Мне понравилось. И что могу сказать, есть всё и хорошие преподаватели и те кто просить взятки.Но если учишся то и денги не нужни. У нас болшая мчасть групы училачсь и здали екзамины без взятак.

,

Ребята, те кто гонят на академию, материал преподают нормально. Но если человек не хочет учить, то он и в Шеве учить не будет. Мы все взрослые люди и никто, как в школе, над нами стоять с палкой не будет.

,

Согласна со студентами встречали за 5 лет учебы разных преподов. Все знаем и плохих и нормальных. Скажу только одно надо быть человечным. Поверьте думала что незакончу НАСОА спасибо Ивану Исаковичу, Марии Теодозевне, Светлане Петровне которые пошли навстречу и у меня есть диплом. Таких людей надо уважать.

,

Вчитись цікаво, класно.... а особенно здавати екзамени.

,

Очень даже не плохой вуз, особенно по цене.Как раз заканчиваю второе высшее. Преподаватели в основном требовательные и в то же время очень лояльные. Помучают, но всем ставят. Хочешь не хочешь, а все равно что-то вложат.
Особое уважение таким преподавателям как:
Малюга Н.М.
Шульга С
Кисельова Т. І.
не всех знаю по фамилии.
Есть и не порядочные.

,

вы знаете ребята, пока училась здесь хоть что то знала , и о чем то имела понятие). а поступила в универ после, вот там поборы, и знаний 0. так что нечего наезжать на филиал. кто учится тот никому ничего не платит, разве что за обучение только....

,

Академия, которая не дает ни знаний ни опыта. Сплошные поборы. Поэтому у кого есть бабки, можно поступать.

,

Ребятки на фига нервы мотать себе с дипломной, половина заочников не пишут а ищют кто может эту муру написать. Напрямик идите к Пантелееву он снимет 700 зелени, кто до Коринко М.Д. 1000 Копите баблосы тогда и порешаете.

,

Учитись треба постійно протягом 5 років. Сьогодні захитив магістерську роботу дуже задоволений на "5". Готувався пів року писав, збирав додатки, консультувався із керівником проф. Марією Теодозієвною. Звичайно я вдячний їй, перевіряла роботу по розділах, пояснювала, допомагала із доповіддю. Рєбята! Спочатку я її боявся, вимоглива, строга, примушує працювати, але повірте я вам всім бажаю такого керівника вона просто супер. На захисті питання задають конкретно тільки по диплому. Всім вам успіхів, не розпускайте соплі, а вчіться!!!!!!!!!

,

Учиться очень просто,много не требуют от заочников,если хотите получить знание или чего то научиться Вам не сюда!!!

,

навчаюсь на заочному. Проблем з оцінками немає. Преподи з самого початку ставлять старосту до відома які розцінки і як здавати.Легко сесії проходять,багато бабла не деруть...

,

неправильно написала в предыдущем коменте - если ближе живешь 100 км.!!! пардон!!! народ ездит . в принципе академия нормальная. преподы, в большинстве, относятся с понимаем что далеко живешь или работаешь. Кроме нашого облікового, Коринька - этот сначала вроде бы пожалел, вошел в положение, - а потом так жахнул за пропуски!!! Иатк два года. Как еще выдержать полгода ( опять в расписании коринько) не знаю. хорошо хоть диплом не у него.
Но он только на старших курсах облікового фак-та. в принципе погоді не делает, но если попадешь - все.... сочустувую всем.

,

если дальше 100 км.живешь - общага не светит, на работу никто не устраивает (М.Д.Коринько всем рассказывает что устраивает умных студентов на работу - Брехня полная, не верьте!!!!!! ), но мои однокурсники все работают. Я тоже.

,

подала в цю акадамію,почитала різні коментарі,академія вроді нормальна
скажуть будь-ласка (ті хто її закінчив):як у вас з влаштуванням на роботу?
і що з гуртожитками?

,

Сдавала курсовой по аудиту - Коринько вымотал все нервы и вытащил все деньги. Правду говорят, что самый подлый и самый жадный в академии

,

Загалом оцінюючи навчальний процес за чотири роки в НАСОА на "3".Але є деякі викладачі, які від БОГА, професіонали, мудрі науковці у своїй галузі. Напевно погодяться усі кого навчала М.Т. Теловата (Левочко). Супер, дисципліна на "5", знання дає "5", вимагає і заствляє вчити кожну тему і це їй вдається. А студенти за це поважають. слухають і все вчать. Ми її обожнюємо.!!!! ***

,

Ужасная академия, за все нужно платить. преподаватели на своей волне, нормальных на пальцах 1 руки можно посчитать!!! Вообщем кто не хочет знаний и хочет диплом все сюда!

,

Я також навчаюсь у цьому закладі,но дійсно рада тим,що кожен викладач має свій нормальний підхід до студента , так щоб він навчився і здав екзамен(і наголошую ,що це дійсно правда,що не беруть хабарів)...а не так як в інших вузах,шо від сесії до сесії студенти і їхні батьки пашуть на то,щоб хоть здати на 3(а самі сума ого-го),а тут не так...тут хіба шо можна в подяку викладачу подарити ше шоколадку...
Приємливі ціни на навчання та гуртожиток....
За гуртожиток хочу написате наступне:
ціни нормальні на проживання,тепло,є гарячий душ (по режимі)...
те що пишуть шо ніби казарма,маленькі кімнати по 7 чоловік,(це повна брєдятіна)....ви колись загляньте туда...так на прохідній нормальні вахтьорші,особливо тьотя Катя,самі студенти там веселі ,привітні,а особливо дружні....там є кімнати з двох-ярусними ліжками....живуть по 4,7,8...але колективно і дружно)))
я ніколи не пожалію,що туда поступила))

,

P. S. Я за п'ять років навчання ні разу, нікому не давала хабара. Наші викладачі таким не займаються!!! А наш Батько, за сумісництвом ректор), Іван Ісакович пильно за цим слідкує. А те що наговорюють інші молоді люди, то просто слова. Говорю впевнено знаючи факти!!!

,

Академія нормальна!!! За сто-бальною шкалою я ставлю 98%. Я говорю це з повною впевненістю. Знання тут дають гарні, аби ми хотіли їх сприймати. Друга справа звичайно за викладачами, те як вони подають свій матеріал студентам, цього б їм не заважало підучитися, і щоб кожен знав психологію людини. І взагалі, будь-який викладач будь-якого вузу має знати психологію людини, щоб відчувати психічний стан студента. Якщо говорити про викладачів нашої Академії просто як про людей, то вони всі Люди з великої літери, і підійшовши до кожного попросити пояснити щось, всі ідуть на зустріч і із задоволенням пояснять. Погано думають про викладачів ті, кого наші Люди з великої літери, заставляють щось робити. А заставляють, бо хочуть щоб ми знали. Хоча нині ставка у молодих людей ставиться не на навчання, а на те, як скоріше влаштуватися на роботу, бути самостійними від батьків. На жаль це питання політики нашої держави і всіх хто нею керує.

,

Академія ніяка,знання не дуже дають,але хто хоче навчатися той сидить в библиотеки.Взагалі учитись шара,ходиш на пари щось здаеш то і получаеш нормальні оцінки(навчання дешеве)я провчилась ніхто взятки не попросив.А що до Пузанової дуже хороший викладач(в любій ситуації пойме),вона мені помагала писати диплом,велике дякую.Щодо гуртожитку жахітя.
Вщзагалі академія -економ -клас.

,

ВУЗ нормальний, звичайно є осли тіпа корнієнка і т.д. А так все вері вел)))))

,

Академия не плохая, но преподов которые реально требовательны-еденицы, от некоторых знаний меньше чем от тумбочки, хотя во многом все однообразно, рутинно, ничего интерестного, но учиться можно, совсем не множко напрячся и получить красный диплом, а по поводу престижа самого ВУЗа и т п, то во многом диплом ничего не решает - образование есть, молодец! Садись работай! А что за универ, какой диплом всем плевать. Хотите не дорого получить среднего качества образование - вам сюда!!!

,

Классно

,

Знань 0, бо всі пари потоками по 60 чоловік...зато можна взагалі не напрягатись!

,

Когда я поступала в академию, я мягко говоря была недовольна. Родители настояли на поступлении.
Друзья говорили "это не престижно", "это не модно", и конечно же я поддавалась на эти провокации, сама так думала.
Как это - все одноклассники и товарищи в "Шеву" и "НарХоз",а я в какую-то академию...
Сейчас, окончив 4-ре курса и поступив на 5-тый я чувствую себя счастливым человеком и ни на минуту не жалею о поступлении именно сюда.
Никогда не поддавайтесь внешним факторам и никого не слушайте не проверив информацию самостоятельно!:)

,

Не могу сказать что совсем плохая академия в принципе отучился нормально, за все 5 лет взятку не разу не давал(может из-за того что учился на контракте), за время учёбы научился хорошо махать гривой(это было самое главное у некоторых преподов делать вид что ты все понимаешь)!!! Преподы в большинстве своём адекватные, правда есть исключения типо Урманчева, сочуствую тем у кого она преподаёт))) Ну в общем если вам хочется без напрягов отучится то вполне норм вариант главное за учёбу своевременно платить!!!

,

Все не так уж и плохо как выше перечислено !!!Хоть в комнатах и много людей но когда все уезжают скучно!Учебу можно совмещать с работой!Преподаватели относятся к такому с пониманием !!!

,

номальная академия,хто хочет учится бесплатно тот будет учится,а кто не хочет тот не будет!!! проучилась 4 года взятку давала только за свою лень,а все остальное здавала сама!!! так что поступайте!!!! учится легко,покрайне мере на финансах!!

,

люди!!!одумайтесь!я перевелась в другой универ!это не академия,а пту!

,

Вы красавчики не петляйте, видите себя нормально- будут вам и знания и оценки, преподы в норме - не надо Ля Ля, сравните с НАУ, НТУУ КПИ,...и тп, если привыкли учиться из под палки - будет тяжело везде! Поступать рекомендую, мне есть с чем сравнивать и я довольна

,

Академія на тверду "четвірку". Закінчила її на червоний диплом. Знання отримала. Гуртожиток - на "3" був у 2005 році, зараз не знаю. Щодо хабарів не скажу, що тут це так процвітає. Закінчувала все сама. У звязку з навчанням в іншому державному університеті паралельно з академією, то там брали активніше хабарі. Для молодих абітурієнтів пораджу вступати не на "Бухоблік": там зав.кафедри Пантелеєв В.П. неадекватний зовсім, будете не раз плакати, хоть і є знання. По його словам 200 у.е. коштує його підпис і все, знання його не цікавлять. Та ще й роман крутить з методисткою. Фу, яка гидота! 60 років та їй 20. Продажні. Портять репутацію Академії, та ще й уже національній. Удачі на вступ.

,

Галимый ВУЗ! Не поступайте!!!!

,

да... это скорее не академия, а бурсидемия... уже 10 раз пожалел, что поступил сюда. Средненько, преподавателей всего пару которые нормально подают информацию и чему то учат. Общага действительно в ужаснейшем состоянии. Единственое приятное в академии - это студ.парламент и театралка, другой студ.деятельности нет...

,

пержед тем как поступать пройдите по общаге ужас в комнате и ивет по 7 8 9 10 человек комната 12 м где то в конце октября отключают горячую воду кошмар общага переполненая грязная

,

Академия нормальная, но если нужны хорошие знания, то без своего труда "тут" ничего не будет)))

,

не поступайте.

,

Академія - чудова!!!! А от з гуртожитком проблеми. )))))) Там би ремонт прискорити!
А так, то мені подобається!!!

,

Да, мало того, що гуртожиток і так поганий, так ще і старостами назначають таких неврівноважених, хворих людей, як Юля Висоцька 8 поверх

,

Учусь 5-й год, вижу одно, хочешь сдавать бесплатно - заплати, но меньше. И гемора больше, потому что преподы так плеш выедят, что захочеться дать ту суму, что предложили сами преподы, по скольку предмета ты не знаешь в силу того, что начитка по предмету проходит в 2-4 занятия, так что хочеться или нет плати, знать дисцыплину ты все равно не будешь.

,

Ужас

,

так себе.....

,

Да нормальная академия! Преподы в основном нормальные, есть конечно исключения, типа Корниенко, Пузанова....сессию можно сдать хорошо, если конечно есть знания почти у всех! Так что учиться можно! А общага да, ужас! Внешний вид еще норм, а внутри ужас ...

,

наша академия самая лучшая!!!!

,

закончила академию в 2007году .супер!!!!!!!!!!!!

,

У каждого своё мнение. Я учусь на заочном уже 3-тий год, и мне нравиться.Преподователи относяться с пониманием, но есть и некоторые єкземпляры про которые лучше не говорить...... А ректор хороший.

,

Взятки сдесь берут не меньше,чем где-либо. Было даже такое, что на 4-м курсе преподавательница на экзамене дала нам вопросы совсем не те,по которым мы готовились и сказала,что мы всё равно не напишем,поэтому должны сложиться деньгами и сразу дала расценки на оценки. И таких здесь много.Они начинают проявлять своё гнильё где-то под конец 3-го курса. А Кадиевский, дорогие девочки-старый озабоченный пердун. Говорю это от первого лица. Я его после 1-го курса десятой дорогой обходила. А ректор-не то, что гамнюк,а бошооое гамнючииище!!! Похуже Кадиевского в плане домогания. Можете не верить или думать,что такое везде. Вам решать. Но я бы многое отдала,чтоб в своё время туда не поступать.

,

Академія СУПЕР

,

Академія супер))))Мені тут дуже подобається,всім рекомендую.

,

ЧУДОВИЙ ВУЗ

,

Академія класна, вчуся тут уже другий рік. А от з гуртожитком... Адміністрації треба ретельніше слідкувати за життям гуртожитку

,

СУПЕР

,

Академія чудова!!!.....Більшість викладачів ставляться до студентів з повагою та розумінням!!!...Що дуже важливо!!!.....Викладачі дають знання, але не можуть же вони заставити нас навчатись!!!!!!!!...
Навчатись потрібно спочатку хотіти!!!!

,

нормальок

,

академія нормальна, хто хоче, той здобуде знання хороші і получе красний диплом. А гуртожиток канєшно все одно шо казарма.......

,

Нормальная академия.

,

Нормальнаяя академия, учиться легко, но иногда хочеться не просто оценок в зачетке, а знаний а это получаеться далеко не по каждому предмету, хотите относительно не дорого и без напряга получить диплом-пожалуйста поступайте).

,

Мені дуже подобається тут вчитися)))
Дуже гарний навчальний заклад)))

,

не поступайте в цей вуз, ректор в ньому такий гомнюк. знання 0000.
подумайте перед тим як поступати. :))))))))))

,

Дуже мало викладачів-евристиків; багато викладачів з формальним (емпіричним) підходом до викладення свого предмета, у таких не навчаються, таких навчають.

,

академия очень классная)
хорошие преподаватели и образование)
рекомендую)

,

Я тут вчусь, справді гарний ВУЗ за 4ри роки мого навчання в ньому було дуже багато цікавих подій (у итті академії і в моєму власному студ. житті, багато позитивних емоцій) і змінився вигляд Академії до сучасного рівня.

,

кльовий ВУЗ

,

классно

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок