Факультети і спеціальностівгору

Спеціальноcті:

 • Екологія.
 • Менеджмент.
 • Облік і аудит.
 • Правознавство.
 • Психологія.
 • Філологія.
 • Фінанcи тa крeдит.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 287-52-90.

Підготовче відділення готує майбутніх абітурієнтів до складання тестів Українського центру оцінювання якості освіти з таких дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова.

З цих дисциплін вступники можуть подати в Університет сертифікати Зовнішнього незалежного тестування для конкурсного відбору. Форми навчання: денна і заочна. Навчання платне.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 287-52-90.

Докладніше про ВНЗвгору

Університет сучасних знань - це вищий навчальний заклад недержавної форми власності, створений у січні 2002 року. Університет засновано громадською організацією товариство «Знання» України, що має 60-річний досвід науково-просвітницької та освітньої діяльності в Україні.

Університет сучасних знань, являє собою новий вищий навчальний заклад, що відповідають потребам сучасного суспільства в Україні та світі. У своїй методиці підготовки фахівців наші викладачі велику увагу приділяють питанню індивідуалізації навчального процесу і пошуку інноваційних підходів. Якість навчального процесу забезпечується сучасною навчально-методичною літературою, посібниками, електронними лекціями, відеолекціями. Студенти мають можливість поглиблювати свої знання в університетській бібліотеці, комп'ютерних класах.

Освітня діяльність проводиться відповідно до ліцензії по денній та заочній формі навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавp», «Спеціаліcт» тa «Магіcтр». Випуcкники отpимують диплoм дeржавного зразка.

Відeо канaл Універcитету: youtube.com/channel/UCa_maI0nY8PYp7Bwn47GPtg

Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчалася у цьому Універі на спеціальності "Право". Гарні викладачі, Оплата за навчання середня по Києву. Розташування - краще не можна і придати. Навчатися було не складно, багато лекцій вели професори з Ун. Шевченка.
Отримала диплом спеціаліста у 2016 році.
думаю про магістратуру.

,

Училась в этом ВУЗе до бакалавра.
Отличное решение если бюджет не большой.
Много преподавателей с Шевченка, там проходили лекции в которых можно принимать участие, и в других вузах.
Мы ездили на практику в психоневрологическую клинику, была возможность пройти там дополнительное обучение со скидкой и получить сертификат.
Есть прекрасная возможность в реализации своих талантов и возможностях, именно здесь я совсем изменила отношение к жизни, приняла активную жизненную позицию и повзрослела, в правильном понимании слова.
Расположение идеальное (как по мне) через дорогу от метро.
Концерты в зале планетария (именно из-за этого порой было сложно договорится за проведение концерта в конкретный день) студентов на праздники не загоняют, а приглашают (минимум за неделю весит плакат), но не все ценят работу другого и просто едут по своим делам.
Система такая, если хочешь, ты можешь получить много знаний и хороший опыт!! Нет, то могут "тянуть", так как платишь за обучение.

,

непонятная система обучения за 10-11 класс, то они проводят занятия в школе в которую надо ехать через весь город то на месте в вузе. Нет столовки, общаги, да и заведение не видело ремонта уже не один десяток лет. зайдя в этот вуз все, что вы увидите это холодное помещение с развешанными пожелтевшими стендами которым уже больше 20 лет, померзшими от мороза бедными растениями, вечно недовольные лица тех. персонала и кучку студентов с красными носами (человек 50 макс.) А вот если вам плохо станем от этой картины то увы вам никто не поможет, увы медсестры нет, в ее кабинете с недавнего времени "класс мод", Но вы можете легко решить этот вопрос заплатив небольшую суму директору и прийти через 3-4 года за готовеньким дипломом;)

,

Училась в Первомайской филии колледже УСЗ, будучи отличницей все года жалела, что поступила. В группе было 10 человек из них всего 6 ходило на пары, остальные тупо платили, что не было ни для кого секретом. Дело в том, что находясь в группе в которой все двоюшники и ты один отвечаешь ты как будто медленно тупеешь. За все года обучения в колледже провели наверное 1 праздник, за все время колледж не одного раза не поучаствовал в олимпиадах, конкурсах, городских соревнованиях, парадах, выставках. Такое впечатление, что преподаватели тупо забивали, что бы было меньше работы, а студентов все устраивало. В заведении не топиться даже зимой в макс. мороз, большое количество пар не проводиться таких как физкультура (нет спортивного зала)

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок