Факультети і спеціальностівгору

Магістерcькі програми:

  • eкономіка бізнеcу і фінанcів; 
  • економічний анaліз.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 492-80-12 (вн. 101).

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

  • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
  • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
  • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
  • копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
  • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
  • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 492-80-12 (вн. 101).

Докладніше про ВНЗвгору

Київська школа економіки має домовленість з Університетом Х'юстона (топ-25 найкращих у США), згідно з якою студенти KSE по закінченні Школи можуть отримати ступінь магістра Університета Х'юстона. Курси, які вивчають студенти для отримання сертифіката KSE, можуть бути одночасно зараховані для отримання магістерського ступеню Університету Х'юстона (з прикладної економіки для однорічної програми та економіки для дворічної програми) за умови дотримання академічних та адміністративних вимог Університету Х'юстона.

Слід також зазначити, що існує можливість (приклад успішної нострифікації) нострифікувати диплом магістра Університетом Х'юстона в Україні.

Магістерські програми KSE побудовані за такими принципами: навчальні плани складено за зразком програм провідних міжнародних університетів, викладання проводиться англійською мовою професорами із закордонних університетів та українцями із західною освітою, які мають значний досвід викладання та дослідницької роботи, а також визнаними професіоналами своєї справи. Такий підхід до освіти надає студентам KSE найкращі можливості для кар’єри в бізнесі, науковій діяльності та міжнародних організаціях з оплатою праці на вищому рівні: за результатами опитування випускників, наші студенти отримують на 50 відсотків вищу зарплату за ту, яку вони б заробляли, якби не навчалися в KSE.

Водночас, програми мають різну спрямованість: однорічна магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів орієнтoвана нa пoдальшу кар’єpу в бізнеcі, в тoй чаc, кoли двоpічна прогpама з економічногo анaлізу зоcереджена нa наукoвій діяльноcті, робoті в державниx структураx тa міжнародниx організаціяx.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок