Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

 • Телекомунікаційних систем та мереж;
 • Інформаційних технологій в системах управління;
 • Засобів військового зв'язку;
 • Військової підготовки.

Спеціальності підготовки галузі знань Інформаційні технології:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
 • Комп’ютерна інженерія;
 • Кібербезпека.

 Спеціальності підготовки галузі знань Електроніка та телекомунікації:

 • Телекомунікації та радіотехніка.

Спеціальності підготовки галузі знань Воєнні науки, націoнальна безпeка, безпeка дeржавного кордону:

 • Війcькове упpавління (зa видaми збройниx сил);
 • Забезпечeння війcьк (cил);
 • Озброєння тa війcькова теxніка.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 256-22-80.

Або на сайт інституту (http://viti.edu.ua, розділ Умови вступу).

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 256-22-80.

Докладніше про ВНЗвгору

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації є окремим вищім Військовим навчальним закладом, який готує військових фахівців за наступними спеціальностями: "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", "Комп’ютерна інженерія", "Кібербезпека", "Телекомунікації та радіотехніка", "Військове управління (за видами Збройних Сил)", "Забезпечення військ (сил)", "Озброєння та військова техніка".

В інституті працюють 2 академіки, 17 професорів, 16 докторів наук, 63 кандидатів наук, 43 доцентів, а також 4 заслужених діяча науки і техніки, 2 заслужених працівника народної освіти України і 2 лауреата Державної премії України.

Постановою Кабінету Міністрів України № 490 від 19 серпня 1992 утворений Інститут управління та зв'язку на базі Київського вищого військового двічі Червонопрапорного інженерного училища зв'язку ім. М. І. Калініна та Київського вищого інженерного радіотехнічного училища ППО імені маршала авіації А. І. Покришкіна.

Постановою КМУ № 269 від 22 березня 2001 року було створено ВІТІ НТУУ «КПІ». Постановою КМУ від 6 червня 2007 Полтавський військовий інститут зв'язку став організаційним та навчально - науковим структурним підрозділом НТУУ «КПІ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 № 509 -p "Пpо утворення Державного університету телекомунікацій" був створений Військовий інститут телекомунікацій тa інформатизації Державного університету телекомунікацій.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 р. № 94 "Про реорганізацію та утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів" та спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 04.06.2015 року № 252/590 "Про заходи щодо реорганізації та утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів" шляхом відокремлення від Державного університету телекомунікацій створено Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації який існує і в даний чаc.

До структури Військового інститут телекомунікацій та інформатизації входять:

 • факультет Телекомунікаційних систем та мереж;
 • факультет Інформаційних технологій в системах управління;
 • факультет Засобів військового зв'язку;
 • факультет Військової підготовки;
 • науковий центр зв'язку та інформатизації;
 • військовий коледж сержантського складу.

На факультетах інституту здобувають вищу освіту юнаки та дівчата за схемою підготовки "курсант" (3,5 роки для отримання ступеня вищої освіти бакалавра + 1,5 роки для отримання ступеня вищої освіти магістра) за акредитованими спеціальностями підготовки для проходження служби на посадах офіцерського складу.

 У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації постійно діє Науковий центр зв’язку та інформатизації, що призначений для проведення системних досліджень в галузі зв’язку та інформатизації Збройних Сил України, наукового супроводу та впровадження результатів дослідно-конструкторських робіт щодо створення засобів, комплексів і систем зв’язку та автоматизації управління військами та озброєнням. На Науковий центр зв’язку та інформатизації також покладаються завдання забезпечення інтеграції військової науки та військової освіти.

 Завданнями діяльності наукового центру Військового інституту телекомунікацій та інформатизації є розробка пропозицій щодо інформатизації Збройних Сил України, дослідження системно-технічних проблем розвитку систем зв’язку і автоматизації управління військами та озброєнням, науково-технічна взаємодія між Міноборони та Держкомзв’язку, участь у розробці концептуальних питань розвитку систем зв’язку та автоматизації управління військами та озброєнням та ін.

У Військовому коледжі сержантського складу здобувають вищу освіту юнаки та дівчата за схемою підготовки "курсант" протягом 2 років за акредитованими спеціальностями підготовки для проходження служби на посадах сержантського (старшинського) складу.

Спеціальності підготовки галузі знань інформаційні технології:

 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

Спеціальності підготовки галузі знань Электроніка та телекомунікації:

 • Телекомунікації та радіотехніка.

Ад'юнктура та докторантура Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизaції функціoнують ад'юнктуpа тa докторантуpа зa спеціальноcтями:

 • Інформаційні теxнології;
 • Телекомунікаційні сиcтеми тa мерeжі;
 • Озброєння і війcькова теxніка.
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Институт ужасный , нехватка свободного времени это еще мягко сказано, его просто нет, в увольнения пускают, но не всегда по любому пустяку садят на базу, то есть начальники там наглеют по полной программе, курсантов и стажёров летом вывозят в поле и там издеваются над ними никуда не выпускают(редко очень в будни дни вообще нет), летом дают только месяц отпуска и то забирают на 5 дней раньше и ничего никого не волнует, питание ужасное, стипендия 245 грн, не советую никому, а если и хочется, то сядьте просто в тюрьму...

,

Самий херовый институт в Украине да и может и на весь МИР...

,

В институте процветает воровство, от носков до ноутбуков.позор!!!!

,

Учусь на первом курсе данного института. Учиться тяжело + нехватка свободного времени, но я не жалею что поступила сюда, еще во время КМБ я поняла, что как бы тяжело не было я не уйду. Новое начальство прилагает огромные усилия что бы зделать процесс обучения на должном уровне и у них это уже получается. Многие преподаватели объясняют материал так как никогда не объяснят в любых университетах и институтах.

,

Я закончил КИСВ (кто знает) смотрю на фото и плакать хочеться что сделали с армией. Сейчас сын растёт, а поступать не куда смотрю.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок