Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

 • Державного управління
 • Менеджменту  

 ФАКУЛЬТЕТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ – навчально-організаційний структурний підрозділ, який створено 4 вересня 2000 р. для організації навчального процесу.

Факультет готує фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Навчально-виховний процес на факультеті забезпечується штатним професорсько-викладацьким складом кафедр усього інституту та фахівцями, залученими за сумісництвом. У проведенні занять беруть участь досвідчені працівники центральних і місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування, провідні науково-педагогічні працівники наукових установ та вищих закладів освіти Дніпропетровської області та України.

Серед випускників факультету чимало державних, громадських, політичних діячів, працівників державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнес-структур тощо.

Опанування магістерської програми дозволяє слухачам у повному обсязі використовувати

навчально-методичний і науковий потенціал інституту, який спрямований на інноваційні підходи до вирішення проблем публічного управління.

Сьогодні випускники факультету успішно працюють в Адміністрації Президента України, Кабінеті Міністрів України, міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, в органах державної влади регіонального та місцевого рівнів, місцевого самоврядування.

Випускники ДРІДУ НАДУ репрезентують нову генерацію фахівців публічного управління. Сучасні знання та вміння, отримані під час навчання, є необхідними для утвердження реальної демократії, соціальної справедливості, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку на основі світових та європейських стандартів.

Виховна робота, яка проводиться серед слухачів факультету, спрямована на формування в них національної самосвідомості, патріотизму, відповідальності за долю суспільства, людської гідності, готовності самовіддано захищати і розбудовувати українську державу.  


 ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ створено 4 вересня 2000 р. Факультет здійснює підготовку фахівців за денною та заочною формами навчання за спеціальністю «Менеджмент» та за спеціалізацією «Управління проектами». Навчання майбутніх менеджерів спрямоване на підготовку високопрофесійних кадрів.

Місія факультету менеджменту полягає в підготовці та розвитку професійних менеджерів, здатних успішно керувати як приватними підприємства, так й органами влади різного рівня.

Головною метою факультету є підготовка високопрофесійних менеджерів, які сприятимуть зростанню України як передової держави з розвинутою економікою, інтегрованою у глобальний економічний простір.

Випускники факультету працюють керівниками і головними спеціалістами підприємств, фірм і організацій різних форм власності у виробничому секторі, митних структурах, страхових компаніях, торговельних комплексах та об’єднаннях, обіймають керівні посади в органах влади.

Система освіти факультету менеджменту має за мету створення умов для розвитку особистості і творчої реалізації кожного студента, навчання фахівців, здатних ефективно працювати і навчатися протягом життя, зберігати та примножувати цінності національної культури та громадянcького суспільcтва, рoзвивати і зміцнювaти нaшу незалeжну, дeмократичну пpавову дeржаву з конкурентоcпроможною економікoю як нeвід’ємну складoву європейcької тa світовoї спільнoти.

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (056) 794-58-06, (056) 745-52-41, (067) 632-52-77.

Информація для абитурієнтів

 • Тематичні тренінги
 • Підготовка до ЗНО
 • Міжрегіональний конкурс для школярів
 • Академічний інкубатор інноваційного підприємництва та розвитку

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (056) 794-58-06, (056) 745-52-41, (067) 632-52-77.

Докладніше про ВНЗвгору


Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закінчила цей інститут у 2010. Отримані знання дуже знадобилися на роботі в обладміністрації. Навіть зараз, коли є необхідність, звертаюся до викладачів за порадою. Для мене це друга вища освіта, і можу упевнено сказати, що принцип викладання відрізняється від інших вишів. Хтось тут писав, що в інституті сімейна обстановка, то це дійсно так. Мабуть, за рахунок того, що інститут дуже невеликий, а отже усі один одного знають. Вступайте, не пошкодуєте. І упевнена, що добрі стосунки з однокурсниками і викладачами у подальшому стануть для вас не тільки можливістю згадати приємні моменти, а й отримати відповідь на будь-яке складне запитання. Як кажуть: перевірено на собі)))

,

Отличный вуз! Высокая вероятность трудоустройства в органы власти, в стабильно работающие бизнес - кампании Днепра,стажировка в Киеве. Преподаватели понимают студентов. Постоянно действующие международные проекты с другими странами. Поверьте, и вы, и ваши родители будут рады. Приходите!

,

Замечательный институт, очень интересный подход у молодых преподавателей. На занятиях не заскучаешь.Тем кто хочет освоить профессии менеджмента, рекомендую университет. Получите и знания, и практические навыки. Так же прилагается отличное общежитие, с удобствами в комнате. Действительно семейная обстановка, в которой комфортно обучаться.

,

Хороший вуз. Семейная обстановка. Рекомендую

Усі ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), а також коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), курси в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок