За кордоном
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші програми в місті Київ.
Domar Travel Education, експерт з освіти за кордоном

Середня освіта в Канаді


Шановні батьки, рішення відправити вашого сина чи дочку здобувати середню освіту за кордоном - дуже відповідальний крок. Ви можете реалізувати вашу ідею тільки раз в житті, тому важливо, щоб навчання вашої дитини було успішним, а перебування в іншій країні – комфортним. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що форма шкільної освіти та програма навчання підібрані відповідно до ваших вимог і здібностям дитини. Щоб перебування було у безпечним, а дозвілля - організованим і різноманітним.

Наш професійний досвід, а це більше 20 років, дозволив нам відібрати найкращі приватні заклади. Ми постійно стежимо за рейтингом шкіл і контролюємо якість послуг, які вони надають іноземним студентам. Випускники цих шкіл вступають до кращих університетів світу.

Школи-партнери:

Іноземним студентам легко пристосуватися до системи освіти в Канаді. Незважаючи на те, що стандарти освіти в цій країні дуже високі, вартість навчання - помірна, а програми спеціально адаптовані для іноземних студентів, через мультикультурного суспільства цієї країни.

У Канаді дві офіційні мови, тому іноземні студенти можуть вивчати англійську або французьку, а так само можна отримати освіту на одній з цих мов або навчатися за двомовним програмам. Канадська освіта затребувана в усьому світі, і вона істотно дешевше, ніж в інших англомовних країнах.

Уряд Канади вкладає величезні гроші в систему освіти. В цей же час динамічно розвиваються і приватні навчальні заклади. Канадська освіта дозволяє іноземцям реалізовувати свої кар'єрні плани за кордоном, так і в Канаді. Іноземні студенти, які отримали освіту в Канаді користуються додатковими правами і перевагами перед іншими іноземцями.

Розпочати навчання в Канаді студенти з України можуть з середньої школи. У цій країні існує два типи навчальних закладів середнього рівня - приватні школи, державні школи. Іноземні школярі можуть навчатися як в державних, так і в приватних школах Канади будь-яку кількість років. Можна взагалі поїхати на один - два роки, а також, якщо студент планує здобуття вищої освіти в обраній країні, залишитися там до отримання сертифіката про середню освіту.

Учні в Канаді можуть вибрати навчання в школі-пансіоні або в денній школі. Школа-пансіон пропонує своїм студентам навчання та проживання на території школи. У святкові та вихідні дні студенти за бажанням можуть залишати територію школи, але тільки з дозволу адміністрації школи. При навчанні в денній школі студент проживає або зі своїми батьками, які теж перебувають в Канаді, або в приймаючій канадській родині.

Безперечними плюсами такого навчання є - поступове входження в систему освіти Канади, природне вивчення іноземної мови до найвищого рівня, надійна гарантія успішного вступу до університету і завчасне вирішення проблеми адаптації.

Середня вартість навчання в канадській школі для іноземців 10000-20000 CAD в рік, вартість проживання під час навчання 10000-15000 CAD в рік.

Наші послуги:

  • Ми підберемо для вас найбільш актуальну программу і школу, спираючись на рекомендації академічних рад, розташованих в країні, яку ви виберете.
  • Проведемо необхідні тести і організуємо інтерв'ю. За вашим бажанням ми можемо організувати ознайомчі візити до шкіл за вашим вибором.
  • Проведемо реєстрацію, організуємо проживання та харчування, трансфери, якщо необхідно підберемо опікунську службу, страхове обслуговування.
  • Забезпечимо візову підтримку.
  • Протягом всього періоду навчання наші координатори допомагатимуть вам впоратися з повсякденними труднощами.

Менеджери компанії Домар Тревел Едьюкейшен допоможуть зарахувати Вашу дитину в школу будь-якого рівня. Ми розуміємо, що вибір школи - відповідальний етап, оскільки від цього залежить не тільки академічна успішність дитини, але і його адаптація.

Перед тим як обрати програму в приватній школі Канади ми пропонуємо дитині пройти попереднє тестування з англійської (або іншої іноземної) мови, математики та пройти тестування психологічної готовності до навчання за кордоном в середній школі.

Тест з англійської (іншої іноземної) мови допоможе нам визначити рівень знань іноземної мови для того, щоб спланувати програму навчання. Якщо рівень англійської недостатній для початку програми, учневі пропонується пройти додаткову програму вивчення англійської мови з поступовим включенням в навчальну програму предметів основного циклу.

Супровід дитини ведеться протягом усього періоду навчання, від зарахування та отримання візи до випуску учня зі школи.

Ми розуміємо, як Важливо батькам розуміти, що їхня дитина перебуває в безпеці під час поїздки і в школі.

Перед від'їздом ми обговоримо з вами деталі поїздки дитини, організуємо зустріч дитини в аеропорту, а також супровід дитини стюардесою на борту літака. Вам також буде надана інформація про те, в якій школі навчається дитина, контактні телефони відповідальних осіб в школі, які відповідають за безпеку учнів, контактний телефон екстреної служби, а також телефон відповідального менеджера компанії Domar Travel Education.

Вам також буде надана повна інформація про курс, місто, соціальні програми організовані у даний період, а також інша корисна інформація. Ми гарантуємо, що всі ваші індивідуальні питання будуть вирішені, Вам буде наданий номер телефону екстреної служби допомоги, який працює 24 години на добу.

Для отримання більш детальної інформації чекаємо на Вас в офісі Domar Travel Education за адресою: вул. Волоська, 24, оф. 1.

Viber / WhatsApp / Telegram: [відкрити контакти](068) 594-45-26 

Email: [відкрити контакти]yaroslav@dteducation.com

Бажаєте навчатися у КанадіНапишіть нам у WhatsApp

Призначити консультацію


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві