За кордоном

Вища освіта в Канаді


Вища освіта в Канаді — це висока якість навчання, сучасні підходи і програми, прекрасне матеріальне забезпечення університетів і коледжів, практичне наповнення навчальних програм і тісна співпраця ВНЗ з бізнесом. Важливо, що українські студенти (як і всі іноземні) державних коледжів та університетів у Канаді мають право на роботу неповний день з першого дня навчання та отримують дозвіл на роботу до 3-х років після закінчення навчання.

Імміграційна політика Канади — серед найбільш лояльних з-поміж англомовних країн. Канадці завжди цінували і до сьогодні цінують молодих висококваліфікованих спеціалістів, у тому числі іноземців, і створюють сприятливі умови для їх подальшого професійного розвитку та проживання на своїй території.Вища освіта в Канаді — це також один з найнадійніших шляхів імміграції в дану країну за умови правильного вибору програми і тривалості навчання.

Освітня агенція Вивчай! офіційний партнер державних і приватних коледжівта університетів Канади з багаторічним досвідом допомоги українцям у виборі програм, отриманні дозволу на навчання (Study Permit) і часто дозволу на роботу (Work Permit) під час навчання, знаходженні місця проживання під час навчання, підготовці до поїздки.

Співпраця з коледжами Канади (провінції Онтаріо, Манітоба, Саскачеван, Британська Колумбія, Альберта, Нова Шотландія, Нью-Брансвік, Квебек). Миіндивідуально підбираємо програми зі складовою практики Co-Op або без. Найпопулярніші типи програм коледжів серед українців: післядипломні сертифікаційні програми Post-Grad Certificate (Post Graduate Certificate) тривалістю навчання рік; післядипломні дипломні програм Post Graduate Diploma тривалістю навчання два роки, дипломні програми Diploma тривалістю навчання два роки і поглиблені дипломні програми Advanced Diploma тривалістю навчання три роки.

Відгуки щасливих клієнтів Вивчай!, студентів канадських коледжів:

Світлана, студентка Algonquin College в Оттаві (Онтаріо)

Ольга, студентка Red River College і Manitoba Insitute of Trades and Technology (MITT) у Вінніпегові (Манітоба)

Євгеній, студент Red River College у Вінніпегові (Манітоба) і Seneca College у Торонто (Онтаріо)

Вступу на бакалавріат в університетах Канади. Разом з нашими клієнтами, ми неодноразово пройшли процес вступу у топові університети Канади з лише позитивним результатом — вступом на одну чи більше з обраних програм, у тому числі таких університетів як University of Toronto, University of British Columbia (UBC) та McGill University. Умовне зарахування на програму надається ще до закінчення 11-го класу випускника, а безумовне — після отримання ним Атестату. Період реєстрації на бакалаврські програми в університетах Канади починається восени у навчальному році, що передує першому навчальному рокові в університеті, і закінчується у січні-березні, дуже рідко у квітні-травні.

Студенти з визначними академічними досягненнями та відчутним впливом на життя школи та/чи своєї місцевої громади можуть бути номіновані школою на вступні стипендії і знижки від університетів. Такі знижки інколи покривають і вартість навчання, і вартість проживання. Ми в освітній агенції Вивчай! допомагаємо з процесом номінації та подачі документів на стипендії.

Вступ на магістратуру в Канаді. Магістратура в Канаді — досить теоретична освіта, але вона дає такі переваги випускникам як цінний диплом для високооплачуваного працевлаштування, шлях до наукових досліджень у Канаді та за її межами, шлях до просування по кар'єрній драбині в міжнародних компаніях, додаткові бали в іміграційній програмі Express Entry (станом на 2018 рік).

Послуги агенції Вивчай! у вступі на магістратуру в Канаді:

  • підбір програм відповідно до потреб і фінансових можливостей клієнта;
  • допомога у реєстрації на програми;
  • допомога у написанні резюме, есе, мотиваційних листів, правильній подачі рекомендацій;
  • підготовка до онлайн-інтерв'ю англійською мовою за потреби;
  • допомога у підготовці, зборі та надсиланні повного пакету документів для вступу;
  • допомога в участі в конкурсі на стипендії та гранти від університету (залежить від конкретного університету);
  • допомога у пошуках місця проживання під час навчання;
  • візова підтримка для отримання дозволу на навчання;
  • повна підготовка до виїзду на навчання у Канаду;
  • консультаційне супроводження студента у Канаді під час першого року його навчання.

Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві