За кордоном
STAR Academy

Програма обміну для школярів в приватних школах США


Безкоштовні програми по обміну школярами в приватних школах США призначені для всіх учнів, які хочуть підвищити свій рівень володіння англійською мовою, розширити культурні горизонти і отримати дуже цінний досвід самостійного життя та навчання в американській школі.

Навчання в приватних школах США вважається дуже престижним і більш якісним, ніж в державних. Приватні школи пропонують більш широкий набір академічних дисциплін, індивідуальний підхід до навчання, більш серйозну матеріальну базу і більш кваліфікований педагогічний персонал. В середньому на одного студента по обміну в приватній школі США припадає більше викладачів і співробітників, ніж у державній, а кількість учнів набагато менше. Це дає можливість кожному школяреві займатися творчістю, проектної роботою, виступати за спортивні команди і брати активну участь в житті своєї школи. У кожного учасника програми обміну буде свій куратор, готовий прийти на допомогу і надати підтримку 24 години на добу

Програма розрахована на студентів від 14 до 19 років.

Програма міжнародного обміну для школярів - це прекрасний шанс тверезо оцінити власні сили і можливості самостійного навчання за кордоном і прийняти рішення про подальше навчання і побудові кар'єри в майбутньому.

Детальніше на сайті - https://staracademy.ua/secondary-education/programma-obmena-v-chastnoy-shkole-ssha

Також, завжди запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в наш офіс в Києві:
вул. Еспланадна 20, офіс № 637.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві