За кордоном
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші програми в місті Київ.
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія

Середня освіта в Австралії


Заснована 1962 році, на сьогоднішній день школа-пансіон є однією з найбільш престижних приватних шкіл спільного навчання в Австралії. Цей навчальний заклад вибирають ті батьки, які хочуть, щоб їхні діти отримали дійсно престижну освіту і навчилися хорошим манерам.

Школа пишається високим рівнем освіти, що дозволяє її випускникам вступати до австралійських університетів першої вісімки (Group of Eight) і престижних університетів всього світу. Випускники мають дуже високі випускні бали і з кожним роком цей показник тільки збільшується! Однак в школі приділяється увага не тільки академічній успішності учнів, а й різним позакласним спортивним і культурним заходам. Студенти мають доступ до всієї інфраструктури: бібліотеки, музичних і комп'ютерних класів, наукових лабораторій, "творчих" аудиторій, спортивних залів, кортів, басейну та інших об'єктів.

Переваги навчального закладу

У школі навчаються і хлопчики, і дівчатка в різних класах: від початкових до старших. Але основна особливість - це те, що в початковій школі навчання роздільне, а в старших класах - спільне. Медичний факультет Університету Нового Південного Уельсу (один з кращих в країні) довірив PWHS проводити підготовчу програму для іноземних студентів (The University of New South Wales Foundation Studies).

Види програм

У програму навчання входять як обов'язкові предмети, так і факультативні (на вибір). Школа пропонує кілька видів програм навчання:

  • початкова школа (дитячий садок - 6 клас): в початкових класах студенти проходять математику, англійську, суспільствознавство, природничі науки, фізичну культуру, французький і китайську мови.
  • середня школа (7-9 класи) і старша школа (10-12 класи): в середніх і старших класах до цих предметів додаються географія, історія, а як факультатив можна вибрати комерцію, драму, фотографію, мультимедіа та ряд інших дисциплін. У школі дуже багато різних гуртків і клубів, які допомагають студентам розвивати в собі «творче начало» (малювання, танці, спів, тощо).

Вступні вимоги

Вступні критерії відрізняються в залежності від того, до якого класу надходить школяр. Але зазвичай для вступу потрібно:

  • академічна успішність: надається виписка з оцінками за останні 2 роки навчання;
  • підтвердження знань англійської мови: для всіх студентів, які збираються вчиться з 1 по 10 клас не обов'язково здавати тест знань англійської мови, як IELTS чи TOEFL. Школярі можуть пройти тест на знання англійської мови по приїзду в школу. Для вступу в 11 і 12 класи, потрібно здати IELTS як мінімум на 5.5 бала;
  • приймаються учні від 8 років.

Варіанти проживання: резиденція або сім'я.

На нашому сайті, перейшовши за посиланням:https://studyplus.com.ua/, Ви зможете ознайомитися з усім різноманіттям програм та вибрати ту, котра найбільш підійде саме вам.

Телефонуйте нам - ми будемо раді допомогти з вибором найкращої програми саме для вас.

Щиро ваша компанія "STUDY PLUS" - ваш провідник в світі освіти за кордоном!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві