Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
За кордоном
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші програми в місті Київ.
ОМ, Study plus, освітня та туристична компанія

Вища освіта на Мальті


Переваги англомовної освіти вже давно усвідомили багато українців. Але якщо раніше все цікавилися програмами навчання в США, Британії та Німеччини, то зараз з'явився інтерес і до Мальти. Вступити туди набагато легше, і коштує навчання набагато менше. А ще додайте до цього приємний клімат і блакитне море.

Переваги освітньої системи на Мальті:

  • для вступу в мальтійський ВНЗ досить шкільного атестата та сертифіката про успішну здачу іспиту на знання англійської;
  • система освіти на Мальті поєднує в собі всі переваги американської та британського освіти. До того ж, варто відзначити, що навчання набагато дешевше;
  • величезний вибір спеціальностей - від мистецтва до машинобудування;
  • свобода при виборі предметів. Є кілька обов'язкових лекцій, але час, яикй лишається студенти доповнюють на свій розсуд;
  • доброзичливі місцеві жителі з радістю допоможуть іноземним студентам. А для кращої адаптації тут постійно організовуються тематичні заходи та мовні тренінги;

Вища освіта на Мальті представляється декількома секторами: державні заклади, церковні навчальні заклади та незалежні, приватні освітні установи. Також важливо відзначити, що в країні є тільки один державний університет, один з найстаріших в Європі - Мальтійський університет, заснований в 1592 році. Власне, саме в цей навчальний заклад і прагне вступити більшість іноземних студентів.

Навчання на острові проводиться переважно англійською мовою, в деяких випадках і мальтійською в залежності від програми. Тут Ви можете отримати ступінь бакалавра (3-4 роки), магістра (1-2 роки), доктор наук (3-5 років). Навчальний рік триває з жовтня по травень і розділений на три семестри по три місяці. У Мальтійському університеті рік складається з двох семестрів і триває з жовтня по червень-липень, а протягом року є двотижневі різдвяні та великодні канікули.

Вимоги до вступу

Для того, щоб стати студентом вищого навчального закладу Мальти, необхідно надати атестат про повну загальну середню освіту, який дозволяє Вам навчатися у вузах своєї країни. Складати вступні іспити, як правило, не потрібно.

Крім цього потрібно мати сертифікат про володіння англійською мовою TOEFL не менше 550 балів або IELTS 6.0. Якщо Вам не вистачає балів, то Ви можете пройти навчання на підготовчих курсах Foundation Course. Щоб стати її учасником, необхідно бал TOEFL не менше 450 (IELTS 5.5). Не потрібно знання мальтійського.

Середня вартість навчання

В середньому навчальний рік іноземному студентові обійдеться вартістю від 4600 євро. У Мальтійському університеті він може досягати 7000 євро і вище. Однак, його випускники високо цінуються на ринку праці.

Перелік основних навчальних закладів на Мальті:

Для іноземців існує кілька варіантів поселення на Мальті: в приймаючій сім'ї, в готелі, студентських апартаментах або будинках. Всі варіанти мають як плюси, так і мінуси, і розрізняються по вартості. Наші фахівці дадуть вам повну інформацію про кожнен з варіантів поселення, а відгуки учасників програми підготовки розкажуть про студентську атмосферу, що панує в кожному з приміщень для поселення.

Детальніше про ціну програми та проживання ви дізнаєтеся у наших менеджерів. А відгуки наших клієнтів, допоможуть вам зсередини поглянути на легендарну освітню систему Великобританії.

Компанія «STUDY PLUS» існує на ринку з 2000 року і займається програмами, які надають унікальну можливість амбітним і цілеспрямованим людям отримати цінні знання та незабутні враження, подорожуючи і пізнаючи світ.

На нашому сайті, перейшовши за посиланням:, ви можете ознайомитися з усім різноманіттям програм і вибрати ту, яка найбільш підійде саме Вам.

Телефонуйте нам - ми будемо раді допомогти з вибором найбільш відповідної Вам програми! :-)


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві