Подробная информация о компании

Агентство по подбору молодых людей в возрасте от 18 до 27 лет для участия в программе Aupair Германия, Австрия, США

Программы
Работа и обмен опытом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Германия.
от 4000 грн
Оценка посетителей
(по 3 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Особисто я надзвичайно задоволена роботою агентства і її працівників. В той же самий день, коли я відправила своє резюме, мені подзвонили і запросили на співбесіду. Дуже допомогли з підготовкою всіх необхідних документів і детально пояснили мені все, що я повинна робити. Хочу подякувати за те що саме працівники цього агентства знайшли мені дуже порядну і хорошу сім'ю, а це, повірте мені, надзвичайно важливо. Дане агентство детально перевіряє інформацію про кожну сім'ю і підбирає саме таку сім'ю, в якій вам буде комфортно і цікаво. Окрема подяка викладачеві, на його заняттях було не тільки цікаво, але й дуже весело.

,

Мені б хотілося б сказити кілька слів про мою участь у програмі «Au-pair». Я дуже задоволена всім. І перш за все мені б хотілось виразити велику вдячність львівському агентству, яке допомогло мені прийняти участь у цій програмі! Це перше українське агентство, яке «дійсно працює!!!». Це не просто слова! Спочатку я намагалася співпрацювати із іншими агентствами, проте жодне з них в не вчиняло ніяких дій щодо пошуку родини чи надання будь-якої детальної інформації!!! На противагу всім, дане агентство просто супер, відразу ж після мого першого дзвінка мене взяли під «опіку» . Швидко була запропонована кандидатура приймаючої родини, допомога у підготовці документів до виїзду, завжди надавалися відповіді на будь-які мої питання…Раджу усім звертатись в дане агенство!

,

А я задоволена співпрацею з цією агенцією, все мені доступно пояснили, з документами допомогли. Мені запропонували три сім'ї і до останньої я в квітні їду. І в них дуже веселий викладач німецької)))

Образование за рубежом в Львове, а также вузы в Львове, колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь