Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

kmbs-дайджест: чим жила школа у вересні

kmbs-дайджест: чим жила школа у вересні

Новий навчальний сезон kmbs стартує по-новому - нові програми та нові викладачі в оновленому просторі!

Ми розширили свій простір трьома новими аудиторіями та оновили інтер’єр, а незабаром у школі буде встановлене унікальне технічне обладнання від компанії Samsung. Усе це зробить процес навчання ще комфортнішим, а атмосферу ще затишнішою.

У новому навчальному сезоні до kmbs доєднуються чотири нові іноземні викладачі, які будуть ділитися своїми знаннями та досвідом з нашими учасниками. Так, вже на початку вересня до школи вперше завітав Ентоні Пул, викладач та консультант з брендингу та маркетингових комунікацій, який викладав курс “Стратегічний маркетинг” для трьох поточних MBA-груп. Протягом двох днів учасники активно працювали над великою кількістю кейсів, що допомогло успішно закріпити здобуті знання зі стратегічного маркетингу. Приїзд Ентоні Пула до kmbs став символічним початком довготривалої співпраці між kmbs та провідною іспанською бізнес-школою EADA, де викладає Ентоні.

Інший іноземний викладач Жоао Перевіана, бізнес-підприємець з більш ніж 15-річним досвідом роботи в дев’яти країнах світу (Сх. Європа, Цн. Азія та Бразилія), цього місяця викладав для Presidents’ MBA-7 курс “Бізнес-моделі для start-ups”, в рамках якої детально розглянув модель розвитку споживача.

На вересневому модулі програми Master of Banking and Finance [MBF]вперше викладав норвежець Ілан Купер, професор Тель-Авівського університету, який є одним з найбільших навчальних закладів Ізраїлю. Під час свого викладання Ілан детально розглянув тему “Аномалії на фінансових ринках”. Наступного разу Ілана Купера ми чекаємо у стінах школи у лютому - він розглядатиме тему "Моделювання аномалій на фінансових ринках". Окрім пана Ілана, на вересневому модулі програми MBF традиційно викладав Євген Пенцак разом з Володимиром Науменко (портфельний керуючий P&S Group, випускник першої групи MBF) - вони працювали над курсом “Деривативи”. В рамках цього курсу Володимир продемонстрував практичний кейс на платформі Bloomberg.

Та якщо для усіх поточних MBA-груп цей модуль був черговим, то для четвертої групи Rethinking Business цього місяця відбувся фінальний навчальний модуль, який був присвяченій темі управління змінами. Ми вітаємо учасників групи з завершенням фінального модулю. Наразі вони на фінішній прямій - попереду лише захист проектів та випуск.

 

Програми управлінського розвитку та корпоративні програми.Відбулося і оновлення портфелю програм управлінського розвитку kmbs. Цієї осені стартують нові фінансові програми, одна з яких вже почалася - відбувся перший модуль нової авторської програми Євгена Пенцака - “Економічне та фінансове мислення:  еволюція поглядів і сучасна практика застосування”, присвячений темі моделювання прийняття економічних рішень в умовах конкуренції та невизначеності, емоційному інтелекту, інноваційному та креативному мисленню та іншим критично важливим аспектам, без розуміння яких сьогодні у бізнес-середовищі просто не вижити сучасним управлінцям.

Успішно пройшов і перший модуль програми “Фарт тут ні до чого”, а саме - спеціалізований курс для рітейлу та дистриб’юторів. Викладач програми Андрій Колотов (партнер, керівник практики TOC Apple Consulting) поділився з учасниками інструментами для вирішення конфлікту між рітейлом і дистрибуцією та суттєвого збільшення прибутку для обох ланок постачання. Знання отримані на програмі допоможуть представникам рітейлу забезпечити наявність потрібного найсвіжішого товару на полиці, пришвидшення та збільшення товарообігу, ріст потоку клієнтів; а дистриб’юторам - скоротити запаси в системі, збільшити оборотність та стати найкращим постачальником для різних каналів продажу.

kmbs також провела корпоративну дводенну програму для топ-менеджменту компанії “Євромета”, де викладав Михайло Винницький. Разом з учасниками Михайло “діагностував” слабкі сторони організації і наразі компанія розпочала процес реструктуризації та реорганізації.

 

Відкриті події kmbs. Вересень був багатим і на відкриті події kmbs. Так, 18-20 вересня пройшов тиждень управлінських дискусій - три дні поспіль відбувалися інтелектуальні зустрічі для різних аудиторій - фінансистів, управлінців та власників бізнесу. Учасники подій разом з експертами kmbs обговорили найактуальніші для себе та свого бізнесу питання, зокрема: фінансисти розглянули перспективи роботи на фондових ринках, власники - намагалися розібратися з такою важливою категорією як "багатство", а управлінці - шукали шляхи, як зробити історію про свою компанію переконливою та результативною.

26 вересня kmbs зібрала представників бізнесу та управлінців, щоб обговорити тему “Нові економічні умови: яка відповідь бізнесу?”разом з Тарасом Лукачуком (Віце-президент Kraft Foods, генеральний директор в Україні та на нових ринках Східної Європи і Центральної Азії) та Михайлом Винницьким (економіст, соціолог та політолог, викладач kmbs). Експерти під модерацією Едуарда Мальцева, керівника Executive MBA kmbs, разом шукали відповіді на питання - що відбувається на глобальних і місцевих ринках, як змінився споживач та найголовніше - як вижити бізнесу у пост-кризовій Україні. Читайте репортаж з події на forbes.ua.

Також відбулося перше осіннє засідання "Інвестиційного Клубу kmbs", яке було присвячене темі венчурних інвестицій. Володимир Науменко розповів про останні події на фінансових ринках, а Олександр Сорока, Президент Біржі Інвестиційних Проектів "STARTUP.UA", поділився досвідом залучення інвестицій в українські стартапи.


Ось такий у нас активний початок нового бізнес-сезону. Незабаром старт нових MBA-груп, зокрема й гучна події для ринку бізнес-освіти і аграрного ринку - старт нової магістерської програми для управлінців аграрної сфери - Agro MBA. Слідкуйте за новинами!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Новини