Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

III Бізнес-ринг Конфлікт ERP: Результати VS Очікування

III Бізнес-ринг Конфлікт ERP: Результати VS Очікування

kmbs запрошує на ІІІ бізнес-ринг, який відбудеться 7 листопада 2012 року.

Впровадження ERP - як правило, істотна інвестиція для бізнесу, як фінансова, так і часова. Всі компанії чудово розуміють, що для того щоб виграти конкурентну боротьбу, необхідно автоматизувати бізнес-процеси, забезпечити швидкий доступ до інформації між функціональними підрозділами тощо. Однак, з якоїсь причини, через рік-два і навіть 5 років, очікуваного зростання прибутку та ринкової вартості бізнесу, який очікують від впровадження ERP, так і не відбувається.Тож, ERP - це всього лише "дорога іграшка", більшість з функцій якої компанія так і не застосовує, або ж результативність ERP для бізнесу може бути підвищено і , тоді, як цього домогтися? 

Власним досвідом ділитимуться представники компаній, які впровадили ERP, і мають позитивні результати, а також ті, хто не повернули свої інвестиції від її введення:

  • Роман Сакун, керівник відділу інформаційного менеджментуАТ "Чумак",
  • Олександр Риндін, керівник Проектів торгової мережі супермаркетів «Фуршет»,
  • Ірина Моісеєва, директор ПП «ТОБІ-ГНГ» (ТМ Tobi), магазини при мережі заправок «ОККО» («Концерн Галнафтогаз»),
  • Дмитро Попінако, керуючий партнер, генеральний директор компанії Innoware.

Визначити "больові точки" конфлікту і направити учасників бізнес-рингу до проривного рішенням допоможе модератор події - Андрій Колотов, партнер, керівник ТОС-практики Apple Consulting ®, викладач kmbs


Для кого ця подія?

Власники, генеральні директори, керівники ІТ-відділів, управлінці вищого і середнього рівня виробничих компаній / ритейлу / дистриб’юторів, які мають досвід впровадження ERP-систем, або готуються до їх впровадження.


Дата і час: 7 листопада 2012, 18:00 - 21:00

Місце проведення: kmbs, Київ, вул. Волоська 8/5, 4 поверх.

Умови участі: Участь у бізнес-рингах безкоштовна. 

Для участі необхідно: займати керівну посаду в компанії, заповнити реєстраційну форму 


Організатори мають право відмовити від участі представникам тих компаній, яких безпосередньо тема конкретного бізнес-рингу не стосується. Також, у разі обмеженої кількості місць, пріоритет буде надаватися учасникам, що зареєструвалися раніше за датою.  

Ваша допомога: Ви можете вплинути на тему чергового бізнес-рингу. Тема бізнес-рингу повинна відповідати наступним критеріям: 1) розглянутий конфлікт / проблема виникає між двома сторонами, об’єднаними єдиною метою, 2) це хронічний конфлікт, який існує постійно. Свої пропозиції просимо направляти Тетяні Франчук, PR-консультанту Apple Consulting ®, за адресою: [відкрити контакти]t_franchuk@applecons.com.ua. Слідкуйте за оновленням інформації на сайтах applecons.com.ua та kmbs.ua!


На всі Ваші питання із задоволенням дадуть відповідь:


Довідка:

Бізнес-ринг – це новий формат бізнес-комунікацій, відкрите обговорення реального хронічного конфлікту між пов’язаними сторонами і пошук його вирішення. Експертами бізнес-рингів виступають представники протиборчих сторін, але при цьому, пов’язані необхідністю постійно працювати разом. Учасники бізнес-рингу - власники і директори компаній. Бізнес-ринг - це завжди жива аудиторія, непередбачувані гарячі і навіть провокаційні дискусії, правдиві кейси. 


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Новини