Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Освіта для дорослих

Вік слухачів Інституту дуже різний – від молоді, яка лише нещодавно закінчила ВНЗ, до осіб поважного віку, які прагнуть зробити своє життя насиченішим та отримати корисні знання і навички, приміром опанувати комп’ютерну грамоту або основи права.

Саме так можна назвати програми перепідготовки для фахівців, які вже мають дипломи спеціалістів або магістрів. Адже вибір другої вищої освіти є більш усвідомленим та узгодженим із дійсними  потребами людини. Його роблять ті, хто вже досягли певних успіхів у обраній колись професії і бажають рухатися далі. Крім того, другу вищу освіту обирають люди, які розчарувалися у попередньому фаху і прагнуть надолужити згаяний час, набути нової кваліфікації.

Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти є складовою Університету «КРОК». Вік слухачів Інституту дуже різний – від молоді, яка лише нещодавно закінчила ВНЗ, до осіб похилого віку, які прагнуть зробити своє життя насиченішим та отримати корисні знання і навички, приміром опанувати комп’ютерну грамоту або основи права.

Стабільно на протязі багатьох років популярними залишаються програми перепідготовки. На сьогодні навчальний заклад пропонує здобути освіту за спеціальностями:

  • «Фінанси і кредит».
  • «Облік і аудит».
  • «Міжнародна економіка».
  • «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
  • «Економіка підприємства».
  • «Маркетинг».

Протягом двох чи двох з половиною років навчання (залежно від обраної спеціальності) слухачі здобувають нову кваліфікацію та після закінчення Інституту отримують диплом спеціаліста державного зразка. Програма перепідготовки передбачає, що попередня спеціальність вступника не має значення. Головне – отриманий раніше диплом має свідчити про здобуття повної вищої освіти (спеціаліст або магістр).

В Інституті створено комфортні умови для навчання слухачів. Атмосфера закладу відповідає загальній атмосфері Університету, сповненій затишку та доброзичливості.

Для тих, хто має сумніви щодо правильно обраної спеціальності співробітники вузу надають детальну інформацію по кожній програмі. Крім того, є можливість пройти профорієнтаційне тестування «Профкар’єра», розроблене спеціально для дорослих вступників, які прагнуть скоригувати свій професійний шлях.

Детальніше дізнатися про програми Інституту, умови вступу та навчання можна за телефонами: [відкрити контакти](044) 450-71-39[відкрити контакти](044) 455-69-79 (внутрішній 127) або на сайті: http://fpo.krok.edu.ua/


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Саморозвиток