Чому у вік штучного інтелекту англійську мову вчать за книгами та з тьютором?

Чому у вік штучного інтелекту англійську мову вчать за книгами та з тьютором?

Основа навчання у Дениса Третьякова, автора системи глибокого вивчення англійської мови (Deep English Education System©) — грамотність без компромісів.

Я — Єлизавета. Якщо ви почнете (або продовжите) вивчати англійську мову за підручником Дениса Третьякова «English. The 1-st sinking» / «Англійська мова. Перше занурення», то нам з вами доведеться провести багато часу разом, тому кличте мене так само, як і мої друзі — Лізою. Денис вважає, перш ніж почати займатися вам потрібно познайомитися зі мною. Він переконаний, що я — душа школи, хоча я — просто одна з вас.

Ще я знаю, чим усе закінчиться — ви заговорите англійською грамотно. Не можу уявити, щоб Денис вимовив щось подібне: «Вивчіть більше слів або діалогів! Скажете у ресторані: «я борщ та котлета» — і вас зрозуміють. Що вам ще потрібно?!»

Основа навчання у Дениса Третьякова — грамотність без компромісів. Ну а я, як і належить душі, підтримуватиму вас, як би важко не було. Знаєте, як це буває: вибираєте ви професію або змінюєте її, звільняєтесь з роботи до того, як знайдете нову, або відкриваєте свій бізнес, пишете книги або вчитеся грати на гітарі — не завжди оточуючі підтримують вас у ваших починаннях. Підтримка — єдине, що має значення. Вона — як теплий шарф, дбайливо пов'язаний мамою: «У тебе все вийде, я в тебе вірю!»

Думаю, що ми з вами вчимо англійську мову за книгами тому, що в штучному інтелекті нам не вистачає... інтелекту. Це як у магазині косметики — навколо стільки краси, але у спробах нанести куплене на своє обличчя у багатьох замість краси виходить карикатура та наслідування.

Так і з англійською: якщо ви хочете розмовляти вуличним сленгом — це одна історія. Бажаєте говорити літературно-кінематографічною мовою — інша. А розуміти доречність використання першого та другого — це вже ознака культури.

І коли вам будуть розповідати, що вивчити англійську мову так само легко, як засмагнути на сонці, хробак сумніву вже не зможе точити зуби про ваш мозок. Якщо ви працелюбні, кмітливі та з почуттям гумору — сміливо використовуйте книгу «Англійська мова. Перше занурення» як самовчитель. Персонажі книги (а це ще й освітній ситком) і я не дамо вам втратити мотивацію та занудьгувати у процесі самостійного вивчення англійської мови.

А отримати доступ до «Другого занурення», покрокового алгоритму вивчення англійської мови Deep English Education System © та занять з тьютором DenEdSy можна, навчаючись на курсі English Search Quest.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Мовні курси