Deep English Education System проти Оксфорду. Усередині – тест!

Deep English Education System проти Оксфорду. Усередині – тест!

Послідовники оксфордської методики навчання англійської мови вчать нас за тією самою програмою, за якою вчать французів, в'єтнамців та аргентинців. І перевіряють рівень знань стандартними тестами. Що в цьому не так?

Можу собі уявити скепсис багатьох із тих, хто так чи інакше спостерігає за моїми спробами просунути систему Deep English Education System©. Все логічно. З одного боку монстр Оксфорд, з іншого боку – якийсь Третьяков. І справді, навіщо цей дивак потрібен, коли ринок перенасичений програмо-методико-мотлохом для вивчення англійської мови?

Мабуть, не потрібний. Але я переконаний в одному на 673 відсотки. Британські професори були б дуже здивовані, якби дізналися, які фічі англійської мови ми не розуміємо.

Вони нас вчать за тією ж програмою, за якою вчать французів, в'єтнамців та аргентинців. І перевіряють рівень знань стандартними тестами.

Це бізнес. Ще якийсь великий. А ми слухаємо. У нас нічого не виходить, небажання "впихнути" все це в себе зашкалює, але ми тужимося. Потім кидаємо. Потім знову починаємо...

Саме тому я не вважаю свою систему аутсайдером. "Свій для своїх" – це принцип, визнаний у всьому світі. Цивілізованому, зрозуміло.

На сайті DenEdSy вже з'явився тест, який не визначає ваш рівень англійської за системою chhdzhfvhfgv будь-який. Це абсолютно науковий жарт від Третьякова. Упевнені у своїй англійській чи не впевнені – пройдіть тест та посміхніться. Це наш гумор, український. Проте ґрунтується на глибокому та багаторічному дослідженні. Моє дослідження, а не дядьки з Оксфорда.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Дмитрий,18.02.2022, 08:29
Да, давно сложилось впечатление, что чем больше пишет приложений, тем больше хаоса. Хотелось бы больше узнать о вашей системе глубокого изучения английского языка.
Наталья, DenEdSy,18.02.2022, 12:40
Здравствуйте, Дмитрий! Подробнее о системе Deep English Education System© Дениса Третьякова можно узнать у нас на сайте и в книге "Английский язык. Первое погружение".
Татьяна,17.02.2022, 17:52
У меня 68 из 75! Да, с артиклями беда! Заказала вашу книгу, спасибо!

Залишити коментар

Інші статті в категорії Мовні курси