Брацлавський агроекономічний коледжСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався в Брацлавському агроекономічному коледжі, повністю задоволений,викладачі хороший колектив,до студентів відносяться з повагою та розумінням,кожен педагог дуже добре знає свій придмет,і передає свої знання студентам. В гуртожитку завжди чисто,тепло,затишно,в комнатах пороблені ремонти, меблі нові,вікна пластикові,в душі завжди тепла вода. Також в коледжі проводяться різні заходи як і розумові так і розважальні. Є секції по вайлеболу,футболу, настільного тенісу,важкої та легкої атлетики, гімнастика. Дякую БАЕК за найкращі студентські часи!

,

Що до мене, мені в коледжі подобається. Викладачі дають чудові знання та гарні поради. Гуртожиток забеспечений усім необхідним. Зручно розташований. Не уявляю свого життя без БАЕК)))

,

Не знаю як хто але під час 2 років навчання ні разу нікому не давали взятку, більшість викладачів вимагають знання. Зважаючи на фізкультуру ,якщо займатися спортом як потрібно, то тобі додають бали до стипендії,якщо незайматися на фізкультурі і приходити без форми тоді можуть послати на громадську роботу. Колектив вчителів теж люди і вони нас розуміють і підуть тобі на зустріч(покладуть оцінку на користь студента). студенський колектив є хороший. Ні кому не вірте можите спокійно сюда поступати.

,

Подумайте добре перед тим як поступати в цей коледж , в коледжі стипендія трошки більше 800 грн, але на колежд здавати треба набагато більше (на ремонти на практики на різні заходи на профнески ) , крім того ти більшість вільного часу будеш проводити на громадських роботах(сапати клумби, копати траншеї, білити бордюри дерева , строїти технічні приміщення ) про такий предмет як фізкультура можеш обще забути , більшіть пар фізкультури ти бужеш сапати траву на стадіоні, мити поли , різати дерева , прибирати територію . Якщо ти думаєш що це все неправда то ласкаво просимо прийди і сам все побачиш . Плюси коледжу: Студеньский колектив хороший , організовуються різні поїздки по всій Україні Мінуси коледжу: стипендію ріжуть називають певний відсоток студентів, які мають отримувати її, а решту тупо ріжуть.

,

Як кому, а мені тут навчатися сподобалося.

,

Хочу подякувати викладачам коледжу не тільки за гарні знання, а й за теплоту душі, креативність, інноваторство. Вчителі, які по батьківські відносяться до студентів, куратори, які є наставниками та генераторами різноманітних заходів назавжди залишаться в моїй пам'яті та серці! Відкриті заняття (страх, як хвилювалися), виховні години (море задоволення), спортивні змагання (гордість, що одержали перемогу), екскурсії (нові враження та емоції), конкурси, олімпіади і т.д. - це було наше цікаве студентське життя в коледжі!!!

,

Коледж відмінний. Викладачі бомбезні. Брацлав не забуду ніколи.

,

Поступили в коледж, бо говорили, що хороший педколектив. Це правда - вчителі дають гарні знання. Але величезним мінусом є відсутність отоплення. Взагалі не палять! В коледжі холодно, в гуртожитку холодно. Кажуть, що пропалюють, але не зрозуміло коли. В дитини постійні ангіни. Були на зборах, де казали, що в кімнатах по 19 градусів тепла. Пройшлись по кімнатах, де сонце нагріло до обіду і кажуть, що діти придумують про холод. Просто цікаво, коли почнуть обігрівати, а не просто заспокоювати. Якби знала про холод, то дитину не пустили б замерзати. Знання дають добрі, але при тому, що холодно, то важко і вчитись, тому що не можливо вилізти під ковдри.

,

Самий лучшый коледж не токо в виницкой области а наверное во всей Украине . Рижмань Д.І. ето человек с большой буквы и справжний господар .Шановний Дмитро Ивановыч большое вам человеческое спасиба за то что вы есть дай вам Бог крепкого здоровя . Также большое спасиба всем преподавателям коледжа . P.S бывшый студент

,

Поступали в коледж - поступали і без баксів, як тут писали. Нормальне відношення, поставили нормальні бали при вступі: 7,8. Обрали цей коледж, тому що тут завжди отримували гарні знання. Сама 20 років тому його закінчила. Прикро читати коментарі від колишніх студентів, які недоброзичливо висловлюються в адресу коледжу. Погано - переводьтесь в інший заклад, там буде краще. А те, що не дають знань, а ви їх хочете брати, чи просто відсидіти три роки?

,

Любите замітати? Хочете навчитись краще працювати лопатою, ломом, білити бордюри, красити чужі забори? Тоді вам треба поступати в брацлавський коледж, але щоб туди потрапити, 2 роки тому, давали на карман 1000 доларів, скільки зараз, чесно не знаю. Тут навчать всього, крім вашої спеціальності! І все це частіше будете робити в готелі, який находиться він 500м. від коледжу. Одне радує, заплативши 5 грн. керівнику фіз. виховання можна займатись в коледжі в тренажерному залі. Подумайте, що для вас краще – купити готовий диплом (Брацлав коледж), або дійсно получити справжні знання (але в нашому коледжі, ви цього нажаль не отримаєте)! Раніше я цього не знав, а то подумав би двічі, перш ніж сюди іти навчатись.

,

Поступити в брацлавський коледж, треба дати на руку 800 баксів! Щоб посилили в гуртожиток, треба дати на руку, в якому до речі дуже холодно!!! На кожен екзамен треба здавати гроші.

,

директор коледжу Рижмань Д.І., 10-й рік неможе построїти в коледжі будівлю, а собі готель за два роки построїв! З буд. майданчику вивіз для своїх потреб панельні споруди. Так ніколи і нічого нормально не побудується з таким злодієм і брехуном! А ремонтами він прикривається, замилює комісії очі. Питання, звідки в людини стільки грошей!? Краде те, що повинно було іти на благоустрій коледжу, і бере хабарі, вчителів не пожає взагалі!

,

Коледж не поганий, хто хоче вчиться. Багато є для студентів гуртки, танці, музика, концерти, вечори, екскурсії і тп. Все щоб ми не мали часу пити чи курити :). Звичайно це робиться в основному молодими викладачами. Старим всеодно. Містечко спокійне, якщо не бродити після 11 ночі по кафешкам.

,

Я цього року випустився з коледжу, про свій вибір не жалію, також не розумію такої лютої ненависті до нього, так про благодійні це правда. Є багато прекрасних вчителів, які, завжди помогали студентам і не раз виручали у біді, таких як Мельник М.В. Жук Т.М. Яворський М.М. Родомська Н.М. та ін. Але й були такі, які у студентах бачили тільки грошові мішки. У гуртожитку все окрім вище згаданих правил було нормальним, вахтери майже всі добрі та привітні, місцеві ні до кого не пристають, і в гуртожиток не залазять, а якщо хтось і побився з кимось в ЮБ то краще скажіть місце де ніхто ні з ким не б♥ється.

,

Коледж не поганий. Про 1-шу оцінку - правда. Тому потрібно одразу ж братися за розум. Якщо 1-ша оцінка відмінна, то так і буде далі без особливих зусиль) В коледжі ніколи нікому не давала хабарів, такщо можна й самим отримувати хороші оцінки. Вчителі хороші, але є одиниці які можуть обзивати студентів "дибілами", "придурками" і т. д. А от про гуртожиток то вже друга розмова. В кінці навчального року здаємо на ремонт 200 грн, а коли приїжджаємо то там де євро ремонт не побілені стіни, в туалеті немає лампочок і вони не закриваються. Якщо хтось розбив двері, скло збирають гроші з усього поверху, а потім даже не міняють те що пошкоджено. Комендант і вахтери жахливі. Комендант з виховательом цілими днями сидять і розводять плітки про дітей. Раджу квартиру) Мрію вже випуститись з цего коледжу, даже погуляти нема де. Ніколи б сюди не поступила, якби не батьки. Силою запхали, як і більшість дітей. Хоча я й не жалію про проведені роки в ньому))

,

якби не збирали гроші на все абсолютно, якби розігнали бухгалтерію і наказали ше декого, то можно було б вчитись, а так достали своїми поборами і все ніби роблять законно.

,

Поступити в Брацлавський коледж, ваша дитина не йде в аудиторію для здачі іспиту, в першу чергу її батьки ідуть в кабінет директора. І дають йому в кишеню.Давати хабарі на протязі навчального року вже будуть ваші діти. Закупляють на початку року інвентар, його продають, а потім наші діти в вересні знову здають кошти – допомога! Для чого з наших дітей тягнути гроші? А вони в свою чергу говорять – треба якось крутитись, сміються. Ваша дитина навчиться давати хабарі, або дійсно потрібні справжні знання, які допоможуть в майбутньому.Доця там(

,

Неверте техникум ужас сплошные взятки и не хрена там ни Вас и не вашых детей не научат ,.только деньги зря потратите и после етого технаря ни куда на роботу не устроишся ,разве что в магазин продавцом.

,

Випускниця 2013 р. Щодо коледжу: от знаєте що таке дійсно грунтовні знання? Це ті, які ти знаєш навіть тоді, коли навчаєшся на іншій спеціальності. Я навчаюсь зараз на правничому факультеті, але фінансовий облік та інші дисципліни знаю й досі. Змінила фах не тому, що не подобається бухгалтерська справа. А тому, що окрім бугалтерії цікавить ще й юриспруденція. Але з досвіду можу сказати впевнено: в БАЕК варто йти навчатись. І саме в коледж! Університет таких знань не дасть!.Зараз мої однокурсники, що навчаються на фак. обліку та аудиту вчать майже все те, що і в коледжі. І навчаються на відмінно!Бо наріжним каменем був саме БАЕК. Якщо ти хочеш навчатись - ти будеш те робити. І роботу знайдеш. Наш директор сказав одну мудру фразу: "В університеті будете просиджувати штани, всі знання,які вам потрібні, ми вам дали тут".Тому вступайте ще й на інші факультети. Щодо гуртожитку: дійсно, краще на квартирі. Але є мінус - на перерві далеченько йти. Висновок: змінити коменданта.

,

В цілому коледж хороший. Є багато хороших вчителів,які розуміють тебе не тільки як студента але й як і людину! Є багато гуртків, спортивні секції. Майже по всюду зроблений євро ремонт. Часто відбуваються екскурсії у визначні місця України та недмінно по Вінницької обл. Великим недоліком в БАЕК стало те що з 2013 року в гуртожитку стало неможливо жити. Я там прожив 1,2,3-й курс, але на 3 році мого навчання ввели нові правила, які мяко кажучи попахують тупістю! Ну ось посудіть самі, де є ще такі гуртожитки в які взагалі нікого не пускають і не дозволяють виходити з кімнати з 7 до 9 вечора, тому що потрібно робити пари, заставили ходити бідних вчителів, щоб перевіряли чи роблять студенти пари чи ні.На мою думку що той хто хоче вчитися то буде,а хто ні то того і ломом не змусиш. Так що якщо хочете йти отримувати знання в БАЕК то краще йдіть жити на квартиру, бо гуртожиток став справжньою вязницею для студнтів

,

Коледж дійсно готує висококваліфікованих випускників. Повністю задоволена тим рівнем знань, що отримала навчаючись тут. Після БАЕК в університеті нема що робити - все що потрібно для роботи тут дають. Головне, та і найбільш цінне, як на мене, це досконало організована навчальна практика. Так, згодна з тим що є різні викладачі - і хороші і погані, і без хабарників також не обійшлося. Але знову ж : хто вчиться, той не платить!!! Все можна здати самому! Головне мати бажання і прикласти для цього хоча б трохи сил! Вступайте в коледж! Ви не пожалкуєте! Адже вчитися в університеті мені зараз не складає ніякої складності після тих знань які мені дали тут!(та і відновшення в вищому навчальному закладі до Вас буде зовсім інше. випускників БАЕК дуже цінують.переконалась у цьому на власному досвіді.)

,

Коледж чудовий, вчителі людяні, дають сильні знання. Зараз я навчаюсь в Університеті після коледжу мені дуже легко навчатись в порівняні з іншими студетами я маю дуже високий рівень. Хочу сказати щоб ви не боялись віддавати своїх дітей в коледж вони здобудуть там багато : знання, друзів, впевненість в собі, та незабутні моменти свого життя )))))))

,

Да,коледж є відображенням нашої держави сьогодняшнього дня,але: Такого застою в керівниках та замісниках небуло в історіїї навчального закладу на протязі всіх 75 років.Директор - 21 рік працює,окрема тема для розмов.Відразу старався,тепер працює на себе й родину с-г підприємництвом.Бувший голова колгоспу.Не даремно говорять,що люди не міняються,от і він ,бувший голгоспник,веде себе не як освітянин з колегами. Замісники ВСІ давні пенсіонери,яким давно все "аби не війна", а модернізації в роботі та житті закладу нема.Вони немають голосу і ініціативи щось модернізувати.Йде суцільний занепад звичайних нормальних стосунків в колективі через ставлення до професійних досвідчених працівників не пенсійного віку з боку директора Рижманя Д.І. Саме погане те,що вже давно нічого не зіняється, і на пости не зважають ті,кому потрібно реагувати...

,

Я закінчила коледж 2012р. Скаржитись не можу, адже всі мають свої мінуси. Викладачі тут на найвищому рівні. Одиниці є хабарники,але можна обійтись і без цього. Нас завжди заставляли вчити: хто хотів,той вчив. Просто є діти дуже розбалувані батьками, які вчитися не хочуть, а лише розгулювати, тому й виходять оці неприємні ситуації. Вони не вчаться, а батьки платять.Але дають багато матеріалу і заставляють вчити. Звичайно всі вчитися гарно не можуть і отримувати стипендію. Є багато гуртків, спортивні секції. Майже по всюду зроблений євро ремонт. Часто відбуваються екскурсії у визначні місця України та недмінно по Вінницької обл. Коледж зайняв І місце по матеріально-технічній базі, бухгалтерському обліку та компютерних класах, ІІ - по спортивному секторі. ДИРЕКТОР, викладачі та працівники роблять усе, щоб бути найкращими. Я б порадила вступити до цього коледжу, якщо ви хочете бути бухгалтером, КВАЛІФІКОВАНИМ. Студентські роки тут пройшли чудово, я б хотіла щоб вони ще повторились!

,

не обов"язково мати знайомих, щоб гарно навчатися та мати гарні оцінки!! в мене немає знайомих ні в коледжі, ні в Брацлаві і це не впливає на моє навчання!! і якби Ваші діти справді хотіли б навчатися, то отримували відмінні оцінки! можливо, вони погано навчаються, бо ходять в "гадюшники"!! Було б нормальне виховання, Ваші діти туди не ходили б!!! тут хороші викладачі!!! і директор справедливий!!

,

У Брацлавському коледжі є і плюси, і мінуси. Стипендії зрізають - отримують їх ті, хто заплатив Рижманю кругленьку суму і діти викладачів. Тих студентів, які мають знання зрізають. Викладачі різні: є добрі, чуйні, вимогливі люди, а є просто хабарники. Сватко Світлана Афанасівна може обізвати студента всякими словами, після її пар неможливо нормально себе почувати. У кого є чорнобильське посвідчення, той харчується безкоштовно. Істи готують смачно.Також дуже обурливо, що студенти прибирають території. А якщо на фізкультурі тебе щось болить і ти неможеш займатися, тебе заставляють мити спортзал, роздягальні, чи прибирати територію. Це дуже обурливо, адже ми вступили сюди, щоб вчитися, а не бути наймитом!!!

,

Група батьків. Потрібно було відавати свою дитину на навчання в ВІнницю: у бурсу, а чому і ні зате "ГОРОД" там ви побачили б чи...!. Ваших дітей хтось змушує ходити по так званих "гадюшниках", хай сидить в гуртожитку, а оскільки він 1 курс то живе на 5 поверсі, нема чого нарікати нормальний там ремонт і опалення!!! ПРосто в коледжі вимагають знання і хочуть підготувати дітей до майбутнього і навчити їх. Ну звісно є вчителі які хочут хабар, але не всі: так я ви написали "з 20 нормальний 1", з 20 не нормальний 1, це було б правильніше. Ваша дитина 1 курс, чого ви про сесію заговорили на неї потрібно готуватися і тоді все буде нормально! "Забите село" - це не приємно його жителям перш за все, і ви просто не бачили забитих сіл справді! Виж городські, а ми село! Але не забувайте з цього забитого села, починається самастійне життя ваших дітей! Ніхто не змушує вас відавати на навчання дітей в цей коледж, Це лише ваш вибір! А коледж чудовий і вчителі тоже класні!

,

Скажу правду,коледж нікудишній! мало того що він розташований в такому селі забитому, так щей ,ті так звані кафе куди ходять студенти справжні гадюшники! Директор жахливий хапуга і не приховує цього,!!самі вчителі такі ж самі!!на 20 викладачів можливо 1 нормальний!всі хочуть здерти гроші з студентів! Благодійності стали примусові!Чи є в тебе ті гроші чи немає їх..ти всеодно платиш,бо дуже сильно грозяться,що якщо не заплатиш,то це якимось чином вплине на сесію, або заберуть самі гроші з стипендії! На Рижманя немає управи! Давно його пора поперти звідти! Так само як і інших хапуг!Пожалійте дітей! не треба їх туди віддавати! Хай закінчують школу(,бо у коледжі цьому їм тільки зіпсують атестат,) і поступають у якийсь нормальний вуз! І ще,.\ якщо перший раз ти написав якусь самостійну чи контрольну менше 7 балів,то далі тобі вже не поставлять більшу,як би ти не старався і не писав її правильно!якщо,звісно,не заплатиш,не домовишся,або у тебе серед вчителів немає знайомих!Корупція суцільна!

,

В гуртожитку не палиться ,сплошні хапуги,НЕ вступайте сюди! цей коледж..це просто жах!!! Одні хабарі!Самі ж вчителі відбивають охоту у дітей вчитися! Думають тільки як здерти гроші,типу "благодійність",.а куди ж ті гроші йдуть?ніхто не знає...НЕвже "бідні" викладачі на свою зарплату купили такі авто!?Задумайтесь!Шановні батьки подумайте чи потрібно віддавати дитину в той бардак . В гуртожитку за дітьми взагалі не дивляться п"ють, б"ються, сама настояща дідовщина , дитину поб"ють а зроблять що сам винен

,

я в шоці від прочитаного. я тут навчалась і такого раніше небуло. вчителі різні, я згодна були й такі яким потрібно було платити, але більшість вимагали знань. знання давали хороші у виші отримали менші знання. якщо це правда то жах!!!!!!!!!!! я була кращого ставлення про технікум і про директора. хоча в моїй памяті закарбувалися тільки хороші спогади.

,

Як може розвиватись нормально навчальний заклад, якщо директору він до "лампочки"?. Він фермер, купує "Брацлавську сільхозтехніку" по 2 млн.грн. Як в селах оказується можна збагатитись! де немає ні аеродромів, портів і взагалі якихось бізнесових потоків... Адміністратор, надіюсь пост ви залишите на оцінкі навчального закладу та характеристика на його керівника?

,

В гкртожитку холодно, но нам пацанам там найкраще, там весело! На парах тож норм, особіно коли спиш)))

,

Доброго Дня! Я скільки навчався в цьому коледжі, мені подобалось, все добре, я був платником, до мене ніколи ніяких притензій не було, вчисься середньо вчися. Вчителі є різні, є хороші, а є не хороші, в кожного свій смак на вчителя!!! З директором в мене ніколи ніяких поганих "стичок" не було, все було добре! За те, що там студенти придираються, то це так, без цього ніяк, але якщо хорошо заїхати по зубам будуть на другий раз боятись лізти, або хорошо "прогрузити" треба, тоже будуть боятись! В принципі за 2 роки навчання мені сподобалось навчатись, приємно було, тому ніяких поганих спогадів в мене немає! З повагою, студент б/у.

,

Коментарі абсолютно різні. Одні "за", інші "проти". Як на мене коледж більш менш нормальний. Мінуси - Так є хабарництво, гроші здирають, якщо пошкоджено щось, то платять всі. Директор на перший погляд тиха, спокійна людина, але, знаєте, "в тихому болоті..." Варто лише на його авто подивитися. Викладачі, ну як кажуть "в сім*ї не без урода"... Є нормальні, є не дуже. Але так всюди... Стипендію ріжуть, називають певний відсоток студентів, які мають отримувати її, а решту тупо ріжуть!!!! Індексацію за пів року так і не виплатили, а вже набігла кругленька сума. Медсестра, це взагалі жах. Толку з неї, як з козла молока!!! Плюси - Робиться ремонт в гуртожитку, навчальному корпусі. В деяких випадках директор справедливий. Радує, що все ж більшість викладачів людяні, якщо вчити впрожовж року, то під час сесії можуть звільнити з екзамену. Створені спортивні секції, регулярне відвідування яких дає свої плюси!!

,

В даний час не знайдеця жоден коледж в якому не збирають гроші на (благодійність), і щоб вступити потрібно заплатити у кожен навчальний зауклад. Тому раджу спочатку вирішитись з професією, а платити всеодно прийдеця, і ніякі (відповідні органи), не допоможуть, буде як кажуть "скупий плате дважди"...думаєте (відповідні органи) не отримують з цього нічого? чи за всі ці роки ніхто, нікуди не звиртався? А от щодо проблем з бійками та здирництвом по за навчанням, думаю просто самі студенти себе так ставлять з самого початку...в гуртожитках всі дружні, а от ті (криси), які вдома поза очі багато чього можуть наговорити своїм батькам просто (ніхто), а якщо ти по життю (ніхто), то робота бухгалтера або фінансиста тобі точьно не світить...в житті потрібно бути настирним і тоді все буде дуже добре складатись...задумайтесь чи ваших дітей вже можна відірвати від соски...

,

Закінчила технікум у 2004 році. Навчання було на вищому уровні, ніхто ніяких грошей не здирав, і благодійних внесків не було... Тепер працюю уже 6 років, завдяки полученим знанням прцюється легко. Педагогічний колектив чудовий!!!

,

Алексей , не каждый препод , там берет деньги не нада лалала

,

Відавши дитину в цей коледж я була дуже рада. Вцьому коледжі моя дитина здобула освіту за допомогою якої вона працює на престижні фірмі. Відавайте дітей туди вчитися не пожалкуєте!!!

,

Цей коледж дуже хороший а директор самий лутший!! Якшо комусь шось не нравиться то позатикайте роти....і не відкривайте..хабарі тут взагалі не беруть якшо ви не знаєте!!!!!!

,

Брацлавський коледж прикривають! Не знали, да прикривають, після нового року мають рішати його долю. Після цієї новини директора коледжу Рижманя Д. І. забрали в лікарню з хворобою серця. Ну зрозуміло, за чий рахунок він буде по пів мільйона машини купувати за НАШІ, зарас в нього здорова така чорна!!! Дякуючи брацлавському коледжу він построїв собі не один замок!!! Зараз його заміняє на роботі з прищуреним оком, дуже хитра і не добра істота, яка сміючись вам в очі без жодних вагань встромить ніж в спину! Якщо Ви не вірете, можете приїхати і перевірити, є зараз на місці директор чи ні, і де він. На передодні пан Рижмань заявив: «…нам потрібні абітурієнти, бо якщо ми не наберемо достатню кількість цього СТАДА нас закриють». Сильні слова, чи нет так!? Задумайтесь, за кого він нас має…

,

Не поступайте! Директор с вас под разными благотворительными взносами с вас здерет много денег за время учебы, как и каждый препод, который читает свой предмет. А диплом ничего не дает, нужна всеравно высшее образование. Теряете

,

Не ходіть сюди. Це не той навчальний заклад, що був раніше. Головна людина тут директор.Він тут пан. Він фермер і має добрі заробітки, коледж як побічний заробіток і прикриття. Ще трішки його керуванню, в навчальному закладі не буде кого вчити, а навіщо?

,

Я думаю, що вже давно треба занятись відповідним органам директором Рижмань Д.І. за хабарництво та відмивання грошей від виглядом реконструкцій приміщень. Працює вже 20 років! директором, знахабнів до такої степені, що в працівниках коледжу і викладачах давно не бачить людей. Це для нього колгоспники (до цього головова колгоспу) та біомаса. З студентства під прикриттям благодійництва збираюсь серйозні взности,шоквартально. А якщо хочете поступити за державний рахунок, внесіть... особисто в кабінет в 2012 році, якщо треба знати скільки? запитайте в замісників пенсіонерів, вони "провірені","допоможуть", аби на роботі залишитись. ПОСТУПАЙТЕ В БРАЦЛАВСЬКИЙ КОЛЕДЖ! І в вашому житті буде "щастя"...

,

я зараз навчаюся тут) це чудовий коледж для тих, хто хоче навчатися і здобувати знання!! більшість викладачів - справедливі, хоча в кожного навчального закладу є викладачі, які не подобаються студентам... я не жалію, що поступила сюди) і раджу тут навчатися))

,

А де ще вчитись будуть діти викладачів. Цей коледж тільки для них і хороший.

,

НЕ вступайте сюди!!!!!!!цей коледж..це просто жах!!! Одні хабарі! Стипендіїї зрізають!!!Самі ж вчителі відбивають охоту у дітей вчитися! Думають тільки як здерти гроші,типу "благодійність",.а куди ж ті гроші йдуть?ніхто не знає...НЕвже "бідні" викладачі на свою зарплату купили такі авто!?Задумайтесь!

,

Коледж хороший.Закінчили в 2008р. Викладачі чудові,але є винятки. Незабутнні роки студентського життя!!!!

,

коледж-супер, колектив - супер, кожен має свою думку, тому не варто чиюсь брати за основу, вирішуйте самі де навчати своїх дітей, чи варто відправляти їх далеко - світ страшний. тут гарні знання, гарний директор і гарний колектив, хоча нен можна всім догодити, та чи й варто? дай Бог, щоб коледж процвітав.якби був поганий викладачі своїх дітей тут не вчили б!!!!!!!!!!!!

,

Колледж класний. Я навчалась з 2005-2008 роки. Викладачі хороші. Зараз на заочному у другому закладі то це якийсь жах деруть гроші не малі і щей повинні все писати, здавати. Вступайте до Брацлавського колледжу і ви не пожалкуєте. :):):)

,

Закінчив 25 років тому тоді ще с - г технікум. Звичайно то були інші часи - освіту давали добру , хабарів не брали . Хоча дідівщина і безпорядок в гуртожитку - куди ж без них . А взагалі - враження залишились не погані .

,

Колледж супер!!!!!!!

,

класний коледж.

,

Кстати абсолютно согласен с предыдущим комментарием, Действительно безпредел!!!невообразимый и некоторые личности(приблежонные к Рыжманю) которые работают в заочном отделении ведут себя по хамски,с угрозами,и думают что они абсолютно безнаказанны... P.S. Что с людьми запах денег творит..

,

Поступив цей рік на заочну форму навчання бюджет. Визвали серед літа на хвилину забігла зав. заочним навчанням і сказала ,що ви поступили на халяву тобто бюджет перерахуйте 1000 грн благодійний внесок і видала бумажки де міститься рахунок. Сесія почалася в понеділок 7,11,11 склали залік післі чого зайшла зав. заочним і сказала, що б заплатити гроші бо вона сама не допустить до слідуючого заліку. Скажіть яке Вона має право таке вимагати. Чи не боїться залишитися без роботи. Зараз напишу ще в одну інстанцію. Студенти ходять на лекції , як це ВОНА не допустить, А ЩО САМА ЗДАСТЬ ЗАЛІК. Що нам робити. ШАНОВНИЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ ПОКЛАДІТЬ КРАЙ БЛАГОДІЙНИЦТВОМ. АДЖЕ ЦЕ НЕ МЕТОД ЗДЕРТИ ГРОШІ недопуском до заліку. Ще рік, два і Ви можете залишитися без абітутієнтів Ви не боїтеся?

,

Коледж фігня. Колектив ужас. Директор не своєму місці ним керують пенсіонери - викладачі, яким уже 72 роки . Ну що нового вони навчать Ваших дітей.

,

Коледж бомбезний=)) Честь і хвала педагогам!!!!! Вступайте - не пожалкуєте!!!

,

Прикольний коледж.Знання чудові.Учителі прикольненькі.Усе погане,що пишуть про коледж--БРЕХНЯ!!!!!!!!!!!Поступайте і здобувайте знання!!!!!!!

,

Щоб там хто не казав, а наш коледж прекрасний навчальний заклад, який дає дуже добрі базові агроекономічні знання, що стають у пригоді при вступі до економічних ВНЗУ. Тут працює дуже гарний колектив викладачів. В світі немає нічого ідеального, а критикувати нікому не забороняється( в Україні "свобода слова").

,

Я теж там навчалась, а потім вступила до інституту на 3-й курс. То там викладачі ще в нас запитували, чи правильно вони говорять. А директор Рижмань Дмитро Іванович на своєму місці. І як людина - порядний. Допоміг мені без хабарів, без долярів вступити в інститут на державну форму навчання (батьки не мали достатків, а навчалась я на відмінно). Мало в нас таких керівників, як він. А я йому довіку буду вдячна за допомогу. А ввічі йому посоромилась виразити свою вдячність, до цього часу жалкую. Але надіюсь ще буде така нагода.

,

коледж просто бомба бо сам там учився, сам родом із Брацлава.

,

Сама навчалась в коледжі і отримала гарні знання. Потім навчалась на заочному і ніяких нових знань нам не дали, бо там точно тільки гроші потрібні, а не наш розум! А в коледжі є різні викладачі і більшість з них людяні і гарні педагоги. Дуже жалкую, що 3 роки так швидко пройшли... А покажіть мені коледж, де все ідеально? Такого, нажаль, не існує. А ті, хто не задоволений, я знала і таких, просто не хотів навчатись протягом семестру, а потім хотіли стипендії і викладачі стали поганими, бо ставили погані оцінки! Ось так. Не подлбаєть то ідіть в друге місце навчатись. Я вважаю, що те місце, де отримав освіту, ніколи не потрібно обливати брудом! Це ж наша Альма Мати.

,

Коледж просто супер - відмінний педагогічний колектив, належна освіта!!! ... Відчувається підтримка викладачів і їхня готовність допомогти -> я пишаюся тим, що тут навчаюсь!!!

,

Бухають і беруть хабарі

,

Дуже хароший коледж,а те що в дітей проблеми це винні вони самі. Діти вдома одні а за домом другі.

,

Хороший коледж!

,

Директор не дивиться за порядком!!Мій син вступив в коледж на державне,але вже через 10 днів я змушена його з відти забрати(гроші за державне ніхто не вернув ,а це н -на кількість долярів) сина побили на тілі було багато синців,він бу пригніченим і подавленим у нього вимагали гроші,срібну цепочку,в гуртожитку безпредел,хто хоче може залізти через вікно(попробуй вікно не відкрити-вичислять і наб"ють) ходять п"яні хлопці,місцевих після пар повно крутяться,з кого б здерти гривню-дві.Охорони біля гуртожитків ніякої,особливо в вечорі і ночою.Наркоманове кубло-точно! не віддавайте дітей чортові в зуби!!вони в вас одні! бережіть їх.

,

Коледж-супер! Спасибо всем учителям за полученные знания. кл.руководителям Светлане Ивановне и Галине Яковлевне а так-же директору Рыжмань Д.И. (2000-2003г.) Финансы.Молдова.

,

нічого доброго не пам'ятаю з технікума, тільки холод і сирість гуртожитку

,

Гніздо хапуг

,

Дибільний коледж

,

Рижмань розвів притон наркоманів, систематично займається здирництвом грошей із студентів під прикриттям різних "благодійностей". За провину одного - вердикт всім! Винні не шукаються, платіть всі! Так зручно!!!Треба ж на машину!? За несплату - загроза виключення. Знахабнілий " пан" перетворив коледж в чорт зна що!!!! Жах і ......В позитивні зрушення не віримо, тому за кілька ... звертатимемось в МОН.

,

дуже хороший навчальний заклад, дає хороші знання

,

веселий час був!

,

у нас хороші діти і розумні студенти.

,

Гарний коледж, в мене після навчання в ньому лише позитивні емоції. Класний педагогічний колектив (хоча бувають винятки)!!!!!

,

Класний коледж, я рада, що там вчилась.

,

Класний коледж

,

поганий технар я тут вчився


Залишити відгук

Усі коледжі в смт Брацлаві

Також в смт Брацлаві