Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торгівельно-економічного університету


  • Хмельницький · вул. Кам'янецька, 114, 29016
  • (03822) 2-25-17
    (03822) 2-22-04
    (03822) 2-25-77
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалась в коледжі з 2020-2022 рр. Скажу що це місце не для навчання. Якщо вам потрібен заклад в якому легко отримати диплом сплативши пару сотень гривень (ці витрати на оплату курсових, сесій, звітів), то вам сюди, а якщо ви плануєте чогось навчитися, то вам краще знайти більш кваліфікований заклад. Викладачі некомпетентно ставляться до дітей, прямим текстом говорять, що без кеша допомагати не будуть. Навчаючись на очній формі, причому в дистанційній формі, ви в прямому сенсі витягуєте з викладача інформацію, навіть про те коли і як буде проходити захист. Без грошей вас не помітять. Є звісно компетентні викладачі, але їх дуже мало. Поступити в заклад легко (поступають діти з середнім балом 109 за ЗНО). Тому вибір за вами: корочка і цей заклад чи навчання і інший.

,

Гроші , саме цим словом, можна охарактеризувати цей заклад . Вас тут нічому не навчать , деякі викладачі взагалі не ходять на пари . Практика це окремий пункт : Столова "Новатора" -чистка картоплі Благо , як я знаю на новатор більше відправляють .Також , у коледжі не цураються і використання родинних зв'язків , у адміністрації . Хто скаже , що він вчився тут 20-30 років тому , все було чудово . Але тепер все змінилося , діаметрально навпаки . В кабінеті хімії : дуже мало реагентів , препаратів та обладнання , а це до речі , важливий предмет . Далі , чергування : я розумію ,чергувати в аудиторіях нормально , хоча це усе-таки спірне питання , але чергування по коледжу це вибачте ідиотизм, я повинен мити сходи за прибиральниць , яких купа. Також чергування у гуртожитку, розавати куртки і мити підлогу , також в гуртожитку присутні навчальні кабінети , а це просто ідиотизм І нарешті мразотне ставлення викладачів , які про себе дуже високої думки. Не поступайте сюди ніколи .

,

все добре тільки рибу заведіть до логопеда

,

У цьому навчальному закладі одні хабарі ....Цмикал О.М-чудова людина та викладач.

,

Навчалася з 2014 по 2016 рік У навчальний заклад можна самим поступити на державне місце без хабарів. но по-навчанню за деякі екзамени потрібно платити, за оцінки також деяким викладач потрібно платити на 3, 4 або 5. За дипломну і курсову також платити. Директор Трішкіна Ніна Іванівна - хороша людина, товарознавство у неї можна самим здати. Велике дякую Цмикал О.М.

,

Дуже хороший навчальний заклад. Навчалась 2005 -2008 роки. За період навчання я не знала що це таке" дати взятку". Хоча пройшли роки, може щось там в такому плані помінялося, хоча я сумніваюся. Поганих слів в мене немає. Хіба що хороші спогади...

,

я навчалась 1992-1993р в групі ТПМ 46 згадую роки навчання з теплотою в душі. Особливу подяку і шану хочеться віддати нашому викладачу товарознавства Трішкіні Ніні Іванівні- це людина з великої букви. І не треба поливати брудом заклад коли у вас щось не склалось.

,

Я училась 1972-75 года в груп.МТ-17 с ностальгией всё вспоминаю.Сколько теплоты и знаний нам давали преподаватели.Благодарна им .А как воспитывал по нравственной части нас дирек.Иващенко !!!! СПАСИБО!!!

,

Училась в ХТЕК КНТЕУ в 2006-2008. Сама поступила на бюджет. Ни разу не платила взяток. Бывало, что и пары прогуливала и опаздывала, но потом перездавала без всяких "фе", так и закончила. даже с красным дипломом, но заучкой себя не считаю, так как и на последней парте сидела и в карты даже играла)))) Но скажу одно - если слушать и учиться - то можно всё и без денег. СКАЖУ БОЛЬШЕ: после коледжа поступила в универ на заочное. Так благодаря знаниям коледжа большую половину предметов здавала без проблем, почти ненадо было готовиться к экзаменам. Если поступите сюда - не прогадаете - тут действительно требуют знаний.

,

А як на мене коледж класний, потрібно мати тільки бажання вчитися та ходити на пари.......І я вам більше скажу, що коледж вам більше дасть знань як універ. в універі пряма викачання грошей.

,

там всі тільки грошей хочуть... жалію шо там вчився, краще б 10-11 клас, а так просто вгробив 3роки свого життя!!!

,

класний

,

впринципі добрий коледж, все мені пока подобається, однак жалію що не закінчила 10-11 класи і зразу не пішла в універ..

,

самый дебыльний колледж! не поступайте туда! очень жалею что училась там!


Залишити відгук

Усі коледжі в Хмельницькому, а також ЗВО (вузи) в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому